פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 34

אשכול: הפכנו לוח לפרסום מאמרים/פוסטים

הפכנו לוח לפרסום מאמרים/פוסטים

התחושה שחלק מהמשתמשים מנצלים את הפורום כפלטפורמה לפרסום וקידום פוסטים בתדירות שמונעת התעלמות. מגדילים לעשות אלה שדורשים להגיב אצלהם בבלוג ואלה שכותבים מאמר זריז על כל בעיה ושאלה שעולה בפורום במקום לענות בפורום.

תופעה זו מחטיאה את מטרות הפורום ומפריעה ללא מעט אנשים.
    הבעיה היא בעיקר משתמשים שזה כל/רוב מה שהם עושים אבל גם משתמשים קבועים ופעילים שכל פוסט שהם כותבים בבלוג הם מפרסמים אוטומטית בפורום - לא כל פוסט מתאים לפורום וגם אלה שמתאימים לא בהכרח מתאימים להתפרסם כאן.

כדי לעשות סדר: ככלל אין לפתוח אשכולות שנועדו להפנות את המשתמשים לאתרים חיצוניים. אם ברצונכם לשתף את חברי הפורום במידע יש להביא את התוכן לפורום (פרסום תוכן יעשה אך ורק על ידי בעל הזכויות או באישורו). זהו לא איסור מוחלט - המטרה היא לא "להשתיק את כל הפוסטים" אבל כדי שיהיה נעים לקרוא כאן צריך להיות ברור שהמטרה כאן היא פורום, ולא לוח פרסום.

נשמח לדעה של הגולשים בפורום, לפני שנושא זה נכנס רשמית לחוקי הפורום. בפרט - המטרה של ההודעה הזו היא לגרום לפורום להיות מקום שנעים להיות בו - ולא לחסום יותר מדי את הדיון בו.

ניר
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

משתמש מתמיד Ziv is on a distinguished road הסמל האישי שלZiv
    ניר,
    המטרה שלך ברורה ולדעתי גם צודקת
    אבל ברוח הדברים הנכונים שכתבת, כדאי שגם מנהלי הפורום יפעילו קצת יותר שיקול דעת לפני שהם מוחקים לאנשים הודעות ללא סיבה.
    אני לא אומר שכל המחיקות לא מוצדקות, אני רק אומר שבמקרים רבים המחיקות לא מוצדקות, מרגיזות ומוציאות את החשק להשתתף.
    לא פעם מחקו לי הודעות בצורה טיפשית וללא הפעלת שיקול דעת מינימאלי.
    אני מקצוען בעל נסיון רב שנים באינטרנט, אני מרגיש שאני בהחלט יכול לתרום לפורום הזה המון אבל לפעמים החשק יוצא בגלל הסיבות שציינתי.
    ראיתי שגם אחרים מתלוננים על זה ולא מבינים מדוע הודעות לגיטימיות שלהם נמחקות.
    אני כותב את הדברים במלוא הכנות ואני מקווה שתקחו את זה לתשומת לבכם
    תודה ובהצלחה לכולנו

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני חושב שזה רעיון טוב משפרסמים פוסטים בפורום במיוחד כאלו שתורמים לגולשים.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    אני חושב שזה רעיון טוב משפרסמים פוסטים בפורום במיוחד כאלו שתורמים לגולשים.
    עם זה אני מסכים. אני מדבר על משתמשים שכל מה שהם עושים זה לפרסם פוסטים (ולא מעבר), או על מצב של מישהו שכותב כל יום ופתאום נראה 20 הודעות של פוסטים ברצף ושום דיונים. לטעמי זה משהו שצריך להגדיר

ציטוט פורסם במקור על ידי Ziv צפה בהודעה
    ניר,
    המטרה שלך ברורה ולדעתי גם צודקת
    אבל ברוח הדברים הנכונים שכתבת, כדאי שגם מנהלי הפורום יפעילו קצת יותר שיקול דעת לפני שהם מוחקים לאנשים הודעות ללא סיבה.
    אני לא אומר שכל המחיקות לא מוצדקות, אני רק אומר שבמקרים רבים המחיקות לא מוצדקות, מרגיזות ומוציאות את החשק להשתתף.
    לא פעם מחקו לי הודעות בצורה טיפשית וללא הפעלת שיקול דעת מינימאלי.
    אני מקצוען בעל נסיון רב שנים באינטרנט, אני מרגיש שאני בהחלט יכול לתרום לפורום הזה המון אבל לפעמים החשק יוצא בגלל הסיבות שציינתי.
    ראיתי שגם אחרים מתלוננים על זה ולא מבינים מדוע הודעות לגיטימיות שלהם נמחקות.
    אני כותב את הדברים במלוא הכנות ואני מקווה שתקחו את זה לתשומת לבכם
    תודה ובהצלחה לכולנו
    היי זיו,
    הנקודות שהעלת הן חלק מהסיבה לדיון הזה. במקרה הספציפי שכאן - כן מפריע ברמת ההנהלה המצב הנוכחי של כמות פוסטים פרסומיים עצומה. מהצד השני - לפני חוק פורום שימחוק פוסטים שכן רוצים שיהיו כאן, אני פותח את הנושא לדיון כדי להגדיר "איך צריך לפרסם במידה, ולא בהצפה"

ניר

משתמש מתמיד liran.nextlevel is on a distinguished road הסמל האישי שלliran.nextlevel
    הבעיה היא שרוב הפוסטים שמפורסמים לא תורמים שום דבר לאוכלוסייה שבאמת רוצים שתשתתף בפורום.

לכתוב פוסט שמיועד ל newbies ולפרסם אותו בפורום זה לא לגיטימי וצריך למחוק את הפוסט הזה.
    נדירות הפעמים שמישהו אכן הפנה לפוסט שמעניין מקדמי אתרים עם וותק בפורום.

תומך בניר.

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי liran.nextlevel צפה בהודעה
    הבעיה היא שרוב הפוסטים שמפורסמים לא תורמים שום דבר לאוכלוסייה שבאמת רוצים שתשתתף בפורום.

לכתוב פוסט שמיועד ל newbies ולפרסם אותו בפורום זה לא לגיטימי וצריך למחוק את הפוסט הזה.
    נדירות הפעמים שמישהו אכן הפנה לפוסט שמעניין מקדמי אתרים עם וותק בפורום.

תומך בניר.
    יש פה כמה מפרסמים קבועים ורוב המוחלט מאוד מעניין : seori , איתן , askpavel (שמפרסמים את הפוסטים שלו לעתים כאן) , ועוד כמה ....

מי שבא לפה ועושה פוסט ספאם אבל מי שמשתמש קבוע וכותב פוסטים רלונטים אז בהחלט לדעתי זה דבר חיובי אפילו שהפורום מפסיד מכך שאנשים יוצאים לפוסט אבל אי אפשר שגולשים יתנו אבל לא יקבלו גם בחזרה קצת לינקים למי שמשקיע שעות בפוסטים איכותיים.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

ניר,
    קודם כל תודה על ההתייחסות לנקודות שהעליתי
    שנית, אני לא דיברתי רק על מחיקת הודעות עם לינק לבלוג אלא באופן כללי יותר
    הרבה הודעות נמחקות פה, חלק מהמקרים בצורה מוצדקת אבל בחלק אחר של המקרים - ללא הגיון מינימאלי
    וזה מרגיז, לא רק כשעושים את זה לי אלא מרגיז אותי לראות שעושים את זה גם לאחרים בלי סיבה מוצדקת
    לגבי כל השאר - ברור שאני מסכים עם כמעט כל מה שכתבת
    הרי אנחנו פה לשתף מידע ולעזור אחד לשני, וחשוב שכל זה יקרה בסביבה נוחה למען כולנו

ציטוט פורסם במקור על ידי ניר אדר צפה בהודעה
    היי זיו,
    הנקודות שהעלת הן חלק מהסיבה לדיון הזה. במקרה הספציפי שכאן - כן מפריע ברמת ההנהלה המצב הנוכחי של כמות פוסטים פרסומיים עצומה. מהצד השני - לפני חוק פורום שימחוק פוסטים שכן רוצים שיהיו כאן, אני פותח את הנושא לדיון כדי להגדיר "איך צריך לפרסם במידה, ולא בהצפה"

ניר

תומך בהטלת המגבלה.

ניתן להוסיף כלל: אין לפרסם לינק לפוסט חיצוני כלשהוא לפני שעברו 30 יום מתאריך פרסומו באתר החיצוני.

כך, תימנע גם תופעת הפירסום לצורך אינדוקס מהיר, והדבר יבטיח העלאת קישורים רלוונטיים לנושא הדיון בלבד.

במידה ולא מצויין תאריך הפירסום באתר החיצוני - אין לפרסם את הקישור.
    נערך לאחרונה על ידי זרקור, 01/02/2012 בשעה 19:03

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    ניר,
    קודם כל תודה על ההתייחסות לנקודות שהעליתי
    שנית, אני לא דיברתי רק על מחיקת הודעות עם לינק לבלוג אלא באופן כללי יותר
    הרבה הודעות נמחקות פה, חלק מהמקרים בצורה מוצדקת אבל בחלק אחר של המקרים - ללא הגיון מינימאלי
    וזה מרגיז, לא רק כשעושים את זה לי אלא מרגיז אותי לראות שעושים את זה גם לאחרים בלי סיבה מוצדקת
    לגבי כל השאר - ברור שאני מסכים עם כמעט כל מה שכתבת
    הרי אנחנו פה לשתף מידע ולעזור אחד לשני, וחשוב שכל זה יקרה בסביבה נוחה למען כולנו
    באופן כללי, תגובות לא נמחקות כאן סתם. נכון, החוקים כאן טיפה יותר נוקשים מפורומים אחרים, אבל זה רק בכדי לשמור על רמה גבוהה של הפורום, ואני חושב שאנחנו מצליחים לעשות את זה יפה. בכל פעם שאתה נתקל במחיקה של תגובה שלך, או של משתמש אחר, אתה מוזמן לפנות לאחד ממנהלי הפורום ולבקש הסבר. היד לא קלה על כפתור המחיקה, אך אנחנו לא מהססים לרגע למחוק תגובות ספאם או תגובות לא רלוונטיות. האיכות חשובה לנו מהכמות.

ציטוט פורסם במקור על ידי זרקור צפה בהודעה
    תומך בהטלת המגבלה.

ניתן להוסיף כלל: אין לפרסם לינק לפוסט חיצוני כלשהוא לפני שעברו 30 יום מתאריך פרסומו באתר החיצוני.

כך, תימנע גם תופעת הפירסום לצורך אינדוקס מהיר, והדבר יבטיח העלאת קישורים רלוונטיים לנושא הדיון בלבד.

אי אפשר לעגן את זה בחוק, כי יש פוסטים שנכתבו בבלוג מסוים והם רלוונטים לעכשיו יותר מאשר יהיו רלוונטים בעוד חודש. פשוט כל משתמש צריך להפעיל שיקול דעת לפני פרסום קישור. אם אנחנו נראה משתמש שמנצל את הפורום ובלי לתת ערך מוסף כזה או אחר, האשכול ימחק.

משתמש מתקדם oops is on a distinguished road
    אני חושב שיש הרבה במה שניר מדבר עליו.
    יש לא מעט פרסומים פה לפוסטים ששווים אגורה או פחות מזה, מה שמפריע לי קצת הוא שההודעה על הפרסום מופיעה ככה במקביל בכל פורום אפשרי.
    אמנם, כן חלק מאלה שמפרסמים את הפוסטים שלהם הם מה שנקרא ואני חושב דווקא יש לתת להם במה - אורי, איתן ופבל (שאני לא זוכר אותו מפיץ פה הרבה זמן) ומנגד יש כמה שמפרסמים פה את הפוסטים שלהם כשאין בכל הפוסט ולו קמצוץ משיתוף הידע שמקבלים בפוסטים של הTOP3 האלה.
    לפרסם קישור לפוסט תחת הכותרת "איך להשיג קישורים חינם לאתר שלך" ושם יהיה כתוב על 1.חתימה בפורום 2.תגובות בפורומים 3.אתרי מאמרים 4.אתרי קישוריות וכל זה מתומצת ל"מאמר" של 200 מילים בבלוג שיוצאים ממנו מתוך המאמר הזה 5 קישורים לאתר אחד אחר...
    אני בטוח שאפשר להשיג יותר ידע "קידום" בקריאה של שעה בתגית "50 הנושאים האחרונים" .
    קיצר, אפשר בקלות למחוק כאלה פוסטים, הרי אם טויטר מוחקים אז גם ניר יכול למחוק...

טל ידידי,
    האמן לי שלא בדיתי דברים מהלב
    מחקו לי הודעות ללא שיקול דעת כלל, מבלי שפרסמתי לינק, מבלי שעשיתי ספאם, שום כלום
    אם כמנהל יש לך גישה להיסטורית ההודעות שלי פה - אתה מוזמן לבדוק ולראות שיש כיסוי מלא לכל מילה ומילה שלי
    זו התנהגות שגרמה לי ביני לבין עצמי לתמיהה "מה לעזאזל אני מבזבז את הזמן שלי פה" כשאני יכול לדסקס נושאים דומים עם מקצוענים בWarrior Forum או במקומות אחרים
    ואני חוזר ואומר: אני לא היחיד שזה קורה לו כי ראיתי לפחות עוד 2 תלונות מאחרים שפשוט לא הבינו למה מחקו הודעה שלהם מבלי שתכיל אפילו טיפ טיפה של ספאם
    אני אוהב את הפורום הזה ויכול לתרום לו המון, לכן אני מצפה שתקבל את הדברים שלי ברוח טובה ותיקח אותם ברצינות
    אני לא כותב את הדברים סתם כי משעמם לי
    תודה ובהצלחה

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    באופן כללי, תגובות לא נמחקות כאן סתם. נכון, החוקים כאן טיפה יותר נוקשים מפורומים אחרים, אבל זה רק בכדי לשמור על רמה גבוהה של הפורום, ואני חושב שאנחנו מצליחים לעשות את זה יפה. בכל פעם שאתה נתקל במחיקה של תגובה שלך, או של משתמש אחר, אתה מוזמן לפנות לאחד ממנהלי הפורום ולבקש הסבר. היד לא קלה על כפתור המחיקה, אך אנחנו לא מהססים לרגע למחוק תגובות ספאם או תגובות לא רלוונטיות. האיכות חשובה לנו מהכמות.
    נערך לאחרונה על ידי Ziv, 01/02/2012 בשעה 20:02

זיו, הודעות בפורום אינן נמחקות סתם.
    תוכל לפנות בהודעה פרטית לאחד ממנהלי הפורום לבדיקת המקרה הפרטי שלך.

נושא האשכול הוא פרסום מודעות לפוסטים ומאמרים.
    ונשמח לשמוע דעת משתמשי הפורום על הנושא.

תודה.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

טל ידידי,
    האמן לי שלא בדיתי דברים מהלב
    מחקו לי הודעות ללא שיקול דעת כלל, מבלי שפרסמתי לינק, מבלי שעשיתי ספאם, שום כלום
    אם כמנהל יש לך גישה להיסטורית ההודעות שלי פה - אתה מוזמן לבדוק ולראות שיש כיסוי מלא לכל מילה ומילה שלי
    זו התנהגות שגרמה לי ביני לבין עצמי לתמיהה "מה לעזאזל אני מבזבז את הזמן שלי פה" כשאני יכול לדסקס נושאים דומים עם מקצוענים בWarrior Forum או במקומות אחרים
    ואני חוזר ואומר: אני לא היחיד שזה קורה לו כי ראיתי לפחות עוד 2 תלונות מאחרים שפשוט לא הבינו למה מחקו הודעה שלהם מבלי שתכיל אפילו טיפ טיפה של ספאם
    אני אוהב את הפורום הזה ויכול לתרום לו המון, לכן אני מצפה שתקבל את הדברים שלי ברוח טובה ותיקח אותם ברצינות
    אני לא כותב את הדברים סתם כי משעמם לי
    תודה ובהצלחה
    זיו אני מבטיח לך, ואני מדבר בשם כל המנהלים, שאף אחד מאיתנו לא מוחק הודעות סתם. מאחורי כל מחיקה יש סיבה, גם אם לדעתך הכל כביכול תקין. בגלל זה אני אומר שאם יש לך ספק בנוגע להודעה מסוימת שנמחקה, תפנה לאחד המנהלים ונבדוק את הנושא.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    קשה לי קצת להשתתף בדיון הזה כי אני משוחד (אני מפרסם).

בניגוד לאנשים שטוענים בכל חור אפשרי ובכל הזדמנות שהפוסטים אינם תורמים (אני ממתין לראות מהם לא פוסט, אלא תגובה אחת עם חידוש/ חשיבה עניינית), אני חושב שהפוסטים תורמים רבות.

לא כולם מקדמי אתרים עם וותק של שנים, יש לא מעט פוסטים שיכולים תמיד לתרום ולעזור, גם לקוראים הדוממים של הפורום.

מהפורומים גדלים, בפורומים מקבלים במה וגולשי הפורום מקבלים עוד מידע.
    אני חושב שפורום הוא המקום הכי ראוי לתת במה לאנשים שרוצים להתפתח. גם המליונר בפיג'מה ופבל החלו את דרכם כאן.

ייתכן שיש יותר מידי בתקופה האחרונה, ייתכן מאוד. עם זאת הפורום רץ, השרשורים יורדים ומה שלא יעניין יישאר למטה מטבעו.

במצב רגיל הייתי מציע לך לאשר אתרים מסוימים שלדעתך מספקים תוכן מספיק טוב לפרסם כאן, אבל זה מפספס את כל העניין של אנשים שרוצים לצמוח. הם אלו שצריכים את זה, יותר מכל בלוג מוכר אחר.

בכל מקרה, אתה מכיר אותי ויודע שאני אתמוך בכל מה שתחליט.

אני יודע מה נושא האשכול והגבתי לגופו של ענין

ציטוט פורסם במקור על ידי אלדד צפה בהודעה
    זיו, הודעות בפורום אינן נמחקות סתם.
    תוכל לפנות בהודעה פרטית לאחד ממנהלי הפורום לבדיקת המקרה הפרטי שלך.

נושא האשכול הוא פרסום מודעות לפוסטים ומאמרים.
    ונשמח לשמוע דעת משתמשי הפורום על הנושא.

תודה.

אין בעיה

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    זיו אני מבטיח לך, ואני מדבר בשם כל המנהלים, שאף אחד מאיתנו לא מוחק הודעות סתם. מאחורי כל מחיקה יש סיבה, גם אם לדעתך הכל כביכול תקין. בגלל זה אני אומר שאם יש לך ספק בנוגע להודעה מסוימת שנמחקה, תפנה לאחד המנהלים ונבדוק את הנושא.

ציטוט פורסם במקור על ידי OGK צפה בהודעה
    קשה לי קצת להשתתף בדיון הזה כי אני משוחד (אני מפרסם).

בניגוד לאנשים שטוענים בכל חור אפשרי ובכל הזדמנות שהפוסטים אינם תורמים (אני ממתין לראות מהם לא פוסט, אלא תגובה אחת עם חידוש/ חשיבה עניינית), אני חושב שהפוסטים תורמים רבות.

לא כולם מקדמי אתרים עם וותק של שנים, יש לא מעט פוסטים שיכולים תמיד לתרום ולעזור, גם לקוראים הדוממים של הפורום.

מהפורומים גדלים, בפורומים מקבלים במה וגולשי הפורום מקבלים עוד מידע.
    אני חושב שפורום הוא המקום הכי ראוי לתת במה לאנשים שרוצים להתפתח. גם המליונר בפיג'מה ופבל החלו את דרכם כאן.

ייתכן שיש יותר מידי בתקופה האחרונה, ייתכן מאוד. עם זאת הפורום רץ, השרשורים יורדים ומה שלא יעניין יישאר למטה מטבעו.

במצב רגיל הייתי מציע לך לאשר אתרים מסוימים שלדעתך מספקים תוכן מספיק טוב לפרסם כאן, אבל זה מפספס את כל העניין של אנשים שרוצים לצמוח. הם אלו שצריכים את זה, יותר מכל בלוג מוכר אחר.

בכל מקרה, אתה מכיר אותי ויודע שאני אתמוך בכל מה שתחליט.
    אורי בקשר לטענה שאנשים רוצים לצמוח והפורום הוא פלטפורמה ומקדם לצמיחה הזו - הדעה שלי היא כזו:
    רוצים לצמוח? אין בעיה, אבל תעשו את זה תוך כדי שיתוף אמיתי ולא ממניע חד צדדי. זה פורום, כל אחד צריך לתת ולקבל, מי פחות ומי יותר זו כבר לא השאלה. אבל לא יתכן שיש משתמשים שנרשמו לפורום רק כדי לפרסם פה קישורים לפוסטים שהם פותחים, בכדי לקבל אינדוקס מהיר או קישור מפורום איכותי (כן, קישור מכאן זה קישור איכותי).
    נערך לאחרונה על ידי טל, 01/02/2012 בשעה 21:31

ציטוט פורסם במקור על ידי זרקור צפה בהודעה
    תומך בהטלת המגבלה.

זרקור - מגבלה כזו היא מלאכותית והיא בעייתית. עלו בשיחות של המנהלים הרבה ניסוחים ואני מעדיף להשאיר את זה כללי ופתוח להגיון, או להגיע למשהו בדיון הזה כי: מצד אחד אם יש לך תנאים "עברו 30 יום" זה הכי קל לאכוף את זה (לא צריך שיקול דעת) ומהצד השני, פתאום תמחק למשתמש הודעה והוא יחסם כי הוא פרסם את הפוסט אחרי 29.5 ימים ולא אחרי 30. הרעיון זה למצוא משהו שבמהות נכון ולא לשים מגבלה מלאכותית. או למשל מצב בו יש פוסט סופר מעניין שחייבים לקרוא "חכו 30 יום עד שיהיה אפשר לפרסם קישור אל הבלוג של מאט קאטס"

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון