פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 35 מתוך סך הכל של 35

אשכול: מדריך להקמת אתר אינטרנט

ציטוט פורסם במקור על ידי itamaram69 צפה בהודעה
    לא מסכים איתך לגמרי, ישנם בעלי עסקים מאוד חרוצים שיעדיפו ללמוד לבד את רוב הדברים מאשר לקחת איש מקצועי על כל פיפס. יש את בעלי עסקים שירצו ללמוד הכל לבד, ויש את אלה שרק ירצו לדעת את הבסיס. לכן האתר הזה בהחלט נדרש.. (מה גם שבעלי עסקים חייבים שיהיה להם מעט ידע אודות הדברים האלה כדי שיוכלו להעסיק איש מקצוע אמין שלא יעבוד עליהם..) בכל זאת, אם ההבנה שלהם שואפת ל-0 , בהחלט יהיו כאלה שירצו ללמוד ולא רק לשכור איש מקצוע.
    לדעתי אין להם זמן לזה. הם בקושי מספיקים לעמוד במטלות שלהם. ללמוד את הנושא הזה של בניית אתר זה מבחינתם כמו ללכת להשתלמות מקצועית. זה מאוד קשה להם להתפנות לזה. הם יעדיפו לשלם למישהו שיחסוך להם את הזמן הזה. אל תשכח שזמן שווה כסף. בעלי עסקים הם לא תלמידים פוטנציאליים לבניית אתרים. הם לא מבינים כלום ולומדים רק מטעויות. רק לאחר שהם בונים אתר... הם מתחילים להבין דברים... מתחילים להבין שצריך לשדרג את התוכן.. שצריך לפרסם... שצריך מילות מפתח... שצריך קוד נקי.
    אם אתה רוצה לחסוך להם את זה... אתה צריך לומר להם בצורה פשוטה ומהירה חבל שתבנה אתר פעמיים, שים לב לנקודות אלף בית וגימל. ואפשר לומר את הכל בדף אחד כך שהם לא יצטרכו להקדיש הרבה זמן לקריאה כי אין להם את הזמן הזה.

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    תרשו לי להגיב בכלליות לכל התגובות האחרונות -

1. האתר אינו מתיימר להיות אתר מקצועי עבור בוני אתרים או עבור בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר באופן עצמאי.

2. האתר כן מתיימר לספק מידע מקצועי בשפה פשוטה, לכל אותם בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר אינטרנט מקצועי אשר יגע בכל הנקודות הרלוונטיות לשיווק, פרסום ושימושיות.

3. האתר מאפשר לכל בעל עסק לקבל תשובה לתחום הספציפי שמעניין אותו ולא חייבים לקרוא את כל האתר כדי להקים אתר. לצורך העניין - בעל עסק שרוצה להקים אתר ורוצה לדעת איך לבחור דומיין מתאים לעסק ואיך בכלל לבדוק האם הדומיין זמין ומה זה בכלל דומיין - את זה הוא יוכל למצוא באתר.

4. בעלי עסקים רציניים שרוצים להקים אתר אינטרנט, יקראו לפחות 5-6 מאמרים מתוך כל המאמרים באתר. מבחינתי, בעל עסק שלא מעוניין להשקיע כמה דקות לקרוא מאמרים שיעזרו לו לעשות בחירות טובות יותר, הוא לא מעניין אותי כל כך והאתר לא מיועד לו!

5. כמו שאמרתי, כל התוכן באתר נכתב לאחר שנים של ניסיון בעבודה עם לקוחות בניית אתרים ואני יודע בדיוק מה הם שואלים, חושבים ומחפשים. עם הזמן אני אפרסם עוד מאמרים, אני בכוונה מעלה את הכל בהדרגה (שיקולי SEO).

6. זהו האתר הראשון מכל האתרים שאני חיפשתי ושאני מכיר שבאמת מסכם כמו שצריך את כל הנושאים הרלוונטים להקמת אתר. אין פה סודות עיסקיים אלא רק מידע כללי אך מקצועי בנושא הקמה ושיווק אתר.

7. לפני פרסום האתר כאן, האתר נשלח לעשרה לקוחות בניית אתרים שלנו, ושאלנו אותם מספר שאלות על יעילותו של האתר. כולם טענו שאם היו מכירים את האתר הזה לפני, הוא היה עוזר להם רבות, אך החברה שלנו סיפקה להם את כל המידע שכתוב באתר, ללא קריאת המידע.

8. בגלל שזהו האתר המקיף בתחום כרגע, אני אשמח אם תוכלו להקדיש מספר דקות וכן להציע לי עוד רעיונות למאמרים וכלים שיוכלו לסייע לבעל העסק המבולבל בעת הקמת אתר אינטרנט ושיווק ברשת.

תודה לכולם

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    התוכן הוא בסדר אבל בסדר זה ממש כישלון בתחום שכזה . התוכן אחרי מספר קריאות של מאמרים לא כתוב לקהל היעד שלו בצורה פשוטה מספיק.
    התוכן חייב להיות פשוט אך ממצא .

במאמר הזה למשל :
    http://www.dev.co.il/%D7%90%D7%99%D7...8%D7%A0%D7%98/
    בקשר לפסקת ה"שאלות" בלי לצטט מתוך האתר. במקום לנסות לכתוב את השאלות או את הבעיות בצורה שהגולש תוך 4 שניות מבין מה האפשריות בצורה פשוטה ברפרוף מהיר אז נאלץ לקרוא תוכן שמסביר לו מה לעשות שבמקרה שלך לא מוביל אותו לכלום.

האם הוא למטרה כזאת אז כדאי שתבדוק או תעשה 1,2,3 ומה שמתאים לך הוא 1,2 ....

כי אצלך הוא סתם זורק שאלות באויר בלי שום מטרה ואותו דבר הגולש יעשה באתר מאמרים סתמי שיש באינטרנט כאשר יגיע למאמר דומה דרך גוגל. מה המטרה של הגולש פה ? לקרוא פסקה על שאלות שהוא צריך לשאול . נניח קרא נו אז מה ? מה הלאה ?

לפעמים הדברים הכי פשוטים הם הכי טובים.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

בקשר לסרטונים כמו שנאוה הציעה :
    לראות סרטונים צריך לדעת לעשות. כי הגולשים במצב פסיבי כאן.
    מה יכולה להיות דוגמה לסרטון טוב ? מה הגולש עובר בסרטון ? אפשר דוגמה ?

מה שנכון, לקוחות הם עצלנים וצריך לעשות אתר לעצלנים שיהיה פשוט . כאן האתר לא משיג שום מטרה כי הוא מסבך עניינים בצורה שלא תורמת לקהל היעד.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .

drdiet, דווקא המאמר שקישרת אליו, הוא המאמר הכי חשוב לבעל העסק שבו הוא מבין שהוא צריך לעשות את הדברים הבאים:

- להציב את היעדים והמטרות מהאתר.
    - להגדיר איזו פלטפורמה הוא צריך לאתר.
    - לחפש השראה אצל המתחרים ולבנות טבלת יתרונות וחסרונות מול המתחרים - מלא בעלי עסקים לא עושים את זה!

אני שוב אומר, האתר הוא לא לבעלי עסקים עצלנים ולכן אין סיכוי שיהיו גם סירטוני ווידיאו. בעל עסק עצלן, שיבנה אתר בחברת שוקי בוקי וישלם 1400 שקל ואחרי זה יבוא אליי ויגיד שדפקו אותו והוא לא מאמין יותר בחברות אינטרנט.

אשמח לתגובות נוספות.

תנסה לשנות את הצבע של התפריטים מה שיצור הפרדה

ציטוט פורסם במקור על ידי flash צפה בהודעה
    כמה הערות :
    1 חייבת להיות הפרדה ברורה בין התפריטים לשאר האתר של צבע או מסגרת כלשהיא , כעת קשה להבין מהם התפריטים .
    2 הטופס לא מספיק בולט וברור
    3 הייתי מכניס תמונת אווירה בצד שמאל ליד הלוגו בדפים פנימיים האתר חסר בתמונות בחלק העליון .
    4 את החיפוש היית שוקל להעביר מעל התפריט הימני
    בהצלחה
    תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    drdiet, דווקא המאמר שקישרת אליו, הוא המאמר הכי חשוב לבעל העסק שבו הוא מבין שהוא צריך לעשות את הדברים הבאים:

- להציב את היעדים והמטרות מהאתר.
    - להגדיר איזו פלטפורמה הוא צריך לאתר.
    - לחפש השראה אצל המתחרים ולבנות טבלת יתרונות וחסרונות מול המתחרים - מלא בעלי עסקים לא עושים את זה!

אני שוב אומר, האתר הוא לא לבעלי עסקים עצלנים ולכן אין סיכוי שיהיו גם סירטוני ווידיאו. בעל עסק עצלן, שיבנה אתר בחברת שוקי בוקי וישלם 1400 שקל ואחרי זה יבוא אליי ויגיד שדפקו אותו והוא לא מאמין יותר בחברות אינטרנט.

אשמח לתגובות נוספות.
    איך מציבים יעדים ומטרות ? : המטרה של 99.9 אחוז מהאתרים של בעלי העסקים זה להביא יותר רווח לעסק גם עם המקדם צריך לקפוץ עם שלט ענק בשוק מחנה יהודה
    איזו פלטפורמה ? :המקדמים יודעים בקושי עם איזו פלטפורמה לעבוד ( או עובדים עם האחת שהם מכירים )אז אתה רוצה שבעלי עסקים יעשו זאת ?
    בשביל לעשות זאת צריך לפחות מיקוד ? : הלוגו שלהם בצבע אפור ושלי בצבע אדום ? הם מוכרים ב 22 שקל ואני ב 21 ש"ח ? בכל מקרה אם יעבדו מול מעצב אז הוא יבקש כמה אתרים שהם אהבו

למה דפקו אותו ? 1400 ש"ח זה כלום בשביל ללמוד להרוויח באינטרנט . אולי צריך להשקיע 10 אלף ש"ח (או 50 אלף ) כדי ללמוד להרוויח באינטרנט ? לא הבנתי מה דפקו אותו כאן. אותו לקוח שדפקו אותו ב 1400 ש"ח זה כלום לאומת הבעיות שיכולות להיות בשיווק באינטרנט ללא יעוץ של איש מקצוע לתחום האינטרנט. רק כדי להיות ברור : אני מאמין שאחוז הדפקים בתחום האינטרנט רק עולה ועולה ביחס לא פרופורציונלי לכמות ההצלחות הכללית.

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    1. האתר נראה נקי אך לצערי, נקי מידי.
    2. דברים חשובים צריכים להיות יותר BOLD כמו תפריטים בצד ימין שהוא נראה טיפה חיוור + עוד יותר חיוור מה שרואים אחרי שלוחצים על התפריט.
    3. לדוגמה בקישור הזה ודומים לו :
    http://www.dev.co.il/%D7%91%D7%A0%D7...8%D7%99%D7%9D/
    הייתי בנוסף בצד שמאל מעלה כפתור כמו "קרא עוד" לצורכי יופי של האתר.
    לא רק לחשוב GOOGLE=TEXT, גם גלישה נעימה לעין צריכה להיות.
    4. התמונות מתחלפות, טיפה בעייתי מבחינת הגולש לא לאפשר לו ללחוץ ולקפוץ בין השלבים!
    כדי לראות מה היה בשלב 3 ועכשיו אני ב 4, אני צריך להמתין שעה.
    נערך לאחרונה על ידי TopGun(Alka), 30/01/2012 בשעה 22:44
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

אני לא הספקתי לקרוא הכל
    אבל אם לא כתבת אז כדאי לדעתי לכתוב

על בעיות של אבטחה ופריצות.
    איך נמנעים מפריצה לאתר.
    האם זה קשור לחברת האחסון.
    האם זה קשור לבונה האתר.

אתרי פלאש מתי כדאי לבנות אתר בפלאש ומתי לא כדאי ולמה.

קוד נקי. מה זה קוד נקי ומה החשיבות שלו.

מילות מפתח - תכנים לאתר. האם יש מישהו שכותב לך את האתר.
    מה קודם למה? כתיבה לבניה או בניה לכתיבה.

אלו דברים חשובים.
    מצטערת אם כתבת ולא ראיתי, לא הספקתי.

:-)

ציטוט פורסם במקור על ידי TopGun(Alka) צפה בהודעה
    1. האתר נראה נקי אך לצערי, נקי מידי.
    2. דברים חשובים צריכים להיות יותר BOLD כמו תפריטים בצד ימין שהוא נראה טיפה חיוור + עוד יותר חיוור מה שרואים אחרי שלוחצים על התפריט.
    3. לדוגמה בקישור הזה ודומים לו :
    http://www.dev.co.il/%D7%91%D7%A0%D7...8%D7%99%D7%9D/
    הייתי בנוסף בצד שמאל מעלה כפתור כמו "קרא עוד" לצורכי יופי של האתר.
    לא רק לחשוב GOOGLE=TEXT, גם גלישה נעימה לעין צריכה להיות.
    4. התמונות מתחלפות, טיפה בעייתי מבחינת הגולש לא לאפשר לו ללחוץ ולקפוץ בין השלבים!
    כדי לראות מה היה בשלב 3 ועכשיו אני ב 4, אני צריך להמתין שעה.
    אלברט תודה.

2. התפריט בצד ימין, אם הוא יהיה בבולד, הוא יהיה ממש בולט. ברגע שעוברים עם העכבר אני אעשה בבולד.
    3. לא הבנתי את מה שכתבת. איפה להוסיף קרא עוד ולאן זה יקשר?
    4. צודק! זה משהו שנטפל בו. כמה אנשים כתבו את זה, ואתם צודקים.

ציטוט פורסם במקור על ידי נאוה צפה בהודעה
    אני לא הספקתי לקרוא הכל
    אבל אם לא כתבת אז כדאי לדעתי לכתוב

על בעיות של אבטחה ופריצות.
    איך נמנעים מפריצה לאתר.
    האם זה קשור לחברת האחסון.
    האם זה קשור לבונה האתר.

אתרי פלאש מתי כדאי לבנות אתר בפלאש ומתי לא כדאי ולמה.

קוד נקי. מה זה קוד נקי ומה החשיבות שלו.

מילות מפתח - תכנים לאתר. האם יש מישהו שכותב לך את האתר.
    מה קודם למה? כתיבה לבניה או בניה לכתיבה.

אלו דברים חשובים.
    מצטערת אם כתבת ולא ראיתי, לא הספקתי.

:-)
    היי נאוה,
    כל מה שאמרת כרגע, לא מופיע באתר.
    המאמר על פלאש נכתב כבר ויפורסם בקרוב.
    לגבי שאר המאמרים - זה משהו פחות קשור לבעלי עסקים, אבל אני כן צריך לגעת מעט באבטחה.

אם יהיו לך עוד רעיונות, אשמח לשמוע

אני אוהב את העיצוב וגם את התכנים, אין ספק שאפשר לקיים דיון לגופו של כל מאמר אבל זה נראה לי מיותר, המאמרים בגדול נותנים הסבר טוב.

בהתחלה כשלחצתי בתפריט הימני על בניית האתרים הייתי בטוח שמה שמופיע מתחת לתפריט זה טקסט, הגוון של הבולט המשלוש קרוב מידי לגוון של הרקע לכן הוא "נעלם לי מהעיין".

יש לי עוד נקודה שלא עלתה, זה ברור לי שאתה מעוניין לקבל לידים מהאתר הזה וזה לגיטימי, אבל באתרי מדריכים אמיתיים אתה לא תמצא טופס צור קשר קבוע בכל דפי האתר וגם לא תמצא אפילו מספר טלפון בתחתית האתר.

אני מעריך שאם לא יהיה לך טלפון קבוע בפוטר וטופס צור קשר בכל דפי האתר גוגל יתייחס לאתר יותר כמאגר מידע אמיתי,
    כפתור הצור קשר בתפריט העליון יספיק ומי שירצה ידע איך למצוא אותך.

ראה לדוגמא את בזירת קידום האתרים את האתר של פאבל ושל אורי, לפי דעתי הם מאגרי ידע אמיתיים.
    קובי בניית אתרים, הקמת אתרים מבוססי ג'ומלה הדרכות ויעוץ
    הקמת אתרים תדמיתיים כמו משרד חקירות וגם כמו קידום אתרים

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    היי טל, לגבי מה שלא הבנת.
    כנס לפה: http://www.hdm.co.il/articlesbycateg...s-heb-135.html
    רואה קרא עוד ?
    לעשות משהו בסגנות כזה.

לגבי סליידר שארין שם איך לקפוץ בין לבין, יש לי אחד כזה ואם אתה רוצה דבר איתי בפרטי.
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

משתמש כבד shlomi062 is on a distinguished road
    אחלה עבודה, בדיוק הסגנון שאני אוהב.
    מה שמפריע לי זה כמו שקובי כתב - יש יותר מידי "דחף" לבצע את השארת הפרטים.

משתמש מתקדם morbido is on a distinguished road
    מרפרוף קצר בתכנים, נראה כי הם דיי שטחיים, שזה בסדר למנוע חיפוש, זה לא ישיג לך הרבה לקוחות, בטח ובטח כאלו שהם רציניים עם תקציבים גדולים יותר מאשר "אתר לחנות חשמל של שלמה".

אבל ניחא,
    האתר עצמו כתוב טוב מבחינת HTML, נקי.

יש לך בעיה ב'שלח' שלא הופך למצביע ואין שום אינדיקטור לmouse over/click

ציטוט פורסם במקור על ידי kobiavr צפה בהודעה
    אני אוהב את העיצוב וגם את התכנים, אין ספק שאפשר לקיים דיון לגופו של כל מאמר אבל זה נראה לי מיותר, המאמרים בגדול נותנים הסבר טוב.

בהתחלה כשלחצתי בתפריט הימני על בניית האתרים הייתי בטוח שמה שמופיע מתחת לתפריט זה טקסט, הגוון של הבולט המשלוש קרוב מידי לגוון של הרקע לכן הוא "נעלם לי מהעיין".

יש לי עוד נקודה שלא עלתה, זה ברור לי שאתה מעוניין לקבל לידים מהאתר הזה וזה לגיטימי, אבל באתרי מדריכים אמיתיים אתה לא תמצא טופס צור קשר קבוע בכל דפי האתר וגם לא תמצא אפילו מספר טלפון בתחתית האתר.

אני מעריך שאם לא יהיה לך טלפון קבוע בפוטר וטופס צור קשר בכל דפי האתר גוגל יתייחס לאתר יותר כמאגר מידע אמיתי,
    כפתור הצור קשר בתפריט העליון יספיק ומי שירצה ידע איך למצוא אותך.

ראה לדוגמא את בזירת קידום האתרים את האתר של פאבל ושל אורי, לפי דעתי הם מאגרי ידע אמיתיים.
    קובי תודה רבה על הביקורת.

אני אתייחס ברשותך רק לנושא הלידים כי עם השאר אני מסכים - העין הבוחנת שלכם היא כגולשים שמכירים את שיטות השיווק של אתרי תוכן גדולים. בעל עסק שמעוניין להקים אתר, לא מעניין אותו שהטופס נמצא בכל מקום, להפך אם זה מה שיקצר את הדרך בינו לבין מי שהוא רוצה לעבוד איתו, אז זה מעולה מבחינתו. יש לי לא מעט אתרי תוכן בעשרות נושאים, ובכולם התוצאות טובות. גם במדריך קידום אתרים, יש טופס בצד שמאל, ופונים מלא גולשים דרך הטופס הקצר.

ציטוט פורסם במקור על ידי TopGun(Alka) צפה בהודעה
    היי טל, לגבי מה שלא הבנת.
    כנס לפה: http://www.hdm.co.il/articlesbycateg...s-heb-135.html
    רואה קרא עוד ?
    לעשות משהו בסגנות כזה.

לגבי סליידר שארין שם איך לקפוץ בין לבין, יש לי אחד כזה ואם אתה רוצה דבר איתי בפרטי.
    אלברט אתה מתכוון שליד כל מאמר בדף של הקטגוריות לעשות כפתור קרא עוד? אני חושב שזה מיותר כאשר זה נראה ברור שהכותרת היא קישור. היא גם כחולה ואם אתה עובר עליה יש קו תחתון - סממנים לקישור שכיח באינטרנט.

בעניין הקוד - תודה רבה על ההצעה המתכנת יטפל בזה.

ציטוט פורסם במקור על ידי shlomi062 צפה בהודעה
    אחלה עבודה, בדיוק הסגנון שאני אוהב.
    מה שמפריע לי זה כמו שקובי כתב - יש יותר מידי "דחף" לבצע את השארת הפרטים.
    תודה רבה שלומי. אני חושב שהשילוב של הדרכים ליצירת קשר הם מעבר לשילוב הסביר אבל לא בצורה מוגזמת. בכל מקרה, אלו מסוג הדברים שמשנים עם הזמן לאחר ניתוח פעילות הגולשים באתר.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

תגיות עבור נושא זה