פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 35

אשכול: מדריך להקמת אתר אינטרנט

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road

Thumbs up מדריך להקמת אתר אינטרנט

שלום חברים,
    אחרי המון עבודה אני שמח להציג לכם אתר נוסף מבית URL.co.il

האתר מספק מידע מקצועי המוגש בצורה פשוטה וברורה לבעלי עסקים המעוניינים להקים אתר ולא יודעים מה עליהם להכין, לעשות והכי חשוב - כמה זה עולה.

אשמח לשמוע ביקורות, האתר אומנם עלה אבל יש עוד כמה דברים קטנים שנסדר בקרוב (בין היתר - רשימה נגללת של מאמרים בתוך הקטגוריות בכדי שלא יהיה דף ארוך מידי).

כתובת האתר: http://www.Dev.co.il/

אשמח לתגובות, הערות...

טל.
    נערך לאחרונה על ידי טל, 29/01/2012 בשעה 14:02

אתר יפה מאוד גם הדומיין :-)

כמה הערות :
    1 חייבת להיות הפרדה ברורה בין התפריטים לשאר האתר של צבע או מסגרת כלשהיא , כעת קשה להבין מהם התפריטים .
    2 הטופס לא מספיק בולט וברור
    3 הייתי מכניס תמונת אווירה בצד שמאל ליד הלוגו בדפים פנימיים האתר חסר בתמונות בחלק העליון .
    4 את החיפוש היית שוקל להעביר מעל התפריט הימני
    בהצלחה
    תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

משתמש מתמיד liran.nextlevel is on a distinguished road הסמל האישי שלliran.nextlevel
    עבודה יפה מאד.
    האמת אני לא יודע איך אף חברת בניית אתרים עוד לא הרימה אתר בסגנון, רעיון חכם.

אני חושב שהאתר יפה מאד. הייתי מציע לכם לעשות הבדלה יותר ברורה של צבעים כי האתר מאבד קצת את קווי המתאר שלו.
    השוואות מחירים על הסרת שיער בלייזר
    צריך לעצב את הבית? הום סטיילינג זאת השיטה העולמית להלבשת הבית
    טיפולי איפור קבוע מכל הסוגים: שפתיים, עיניים, גבות, קעקועים

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    אתר מאוד יפה (לדעתי אין צורך בשתי תפריטים) ובעל רעיון יחודי אבל..... התוכן סביר בלבד וכל מאמר שלעצמו הוא די משעמם .
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

ציטוט פורסם במקור על ידי flash צפה בהודעה
    כמה הערות :
    1 חייבת להיות הפרדה ברורה בין התפריטים לשאר האתר של צבע או מסגרת כלשהיא , כעת קשה להבין מהם התפריטים .
    2 הטופס לא מספיק בולט וברור
    3 הייתי מכניס תמונת אווירה בצד שמאל ליד הלוגו בדפים פנימיים האתר חסר בתמונות בחלק העליון .
    4 את החיפוש היית שוקל להעביר מעל התפריט הימני
    בהצלחה
    1. לא כל כך הבנתי את כוונתך. אשמח להסבר.
    3. אחלה רעיון. תודה!
    4. ומה לשים במקום החיפוש?

ציטוט פורסם במקור על ידי liran.nextlevel צפה בהודעה
    עבודה יפה מאד.
    האמת אני לא יודע איך אף חברת בניית אתרים עוד לא הרימה אתר בסגנון, רעיון חכם.
    האתר הזה יותר גדול ממה שאתם חושבים, יש עוד 50 מאמרים שלא עלו לאתר!

ציטוט פורסם במקור על ידי אפילייט מאסטר צפה בהודעה
    אני חושב שהאתר יפה מאד. הייתי מציע לכם לעשות הבדלה יותר ברורה של צבעים כי האתר מאבד קצת את קווי המתאר שלו.
    אשמח להסבר. היכן לעשות את ההבדלה?

ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    אתר מאוד יפה (לדעתי אין צורך בשתי תפריטים) ובעל רעיון יחודי אבל..... התוכן סביר בלבד וכל מאמר שלעצמו הוא די משעמם .
    התפריט הימני ישתנה בימים הקרובים ויהיו שם קישורי ספציפיים יותר.

לגבי התוכן - אתה כותב בתור גולש עם ידע וניסיון מסוים, בעלי עסקים שזו הפעם הראשונה שנתקלו באתר מהסוג הזה ואין להם מושג בבנייה וקידום אתרים, זה נכס לדעתי. אני לא מתיימר לגלות כאן סודות. המטרה היא לפרוס את כל המידע המקצועי והתהליך המקצועי בשפה פשוטה וברורה. תקרא את המדריכים לבחירת אחסון וקניית דומיין למשל...

=============

תודה לכולם על הביקורות, אשמח לשמוע עוד

משתמש מתמיד Ziv is on a distinguished road הסמל האישי שלZiv
    אחלה אתר
    כותבת תוכן לאתרים באנגלית - EnglishText.info
    מקדם אתרים? אתה חייב לראות את הכלי הזה - לצפיה לחץ כאן

ציטוט פורסם במקור על ידי Ziv צפה בהודעה
    אחלה אתר
    תודה.

הייתה בעיה באתר שתוקנה - כרגע החלק העליון הוא עם סליידר. אלו שנכנסו וכתבו ביקורת, מוזמנים להכנס שוב

הי טל,
    תתחדש, כיף לראות. האתר יפה ולדעתי רמת התוכן בהחלט טובה לבעלי עסקים המחפשים מידע.
    בהצלחה!
    כל מה שידוע לי על כסף , שיווק באינטרנט וניהול זמן

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה

התפריט הימני ישתנה בימים הקרובים ויהיו שם קישורי ספציפיים יותר.

לגבי התוכן - אתה כותב בתור גולש עם ידע וניסיון מסוים, בעלי עסקים שזו הפעם הראשונה שנתקלו באתר מהסוג הזה ואין להם מושג בבנייה וקידום אתרים, זה נכס לדעתי. אני לא מתיימר לגלות כאן סודות. המטרה היא לפרוס את כל המידע המקצועי והתהליך המקצועי בשפה פשוטה וברורה. תקרא את המדריכים לבחירת אחסון וקניית דומיין למשל...

=============

תודה לכולם על הביקורות, אשמח לשמוע עוד
    בקשר לתוכן, הביקורת שלי היא על איכות התוכן ואסביר דוגמה אחת למה התוכן לא מספיק רציני :
    פה
    http://www.dev.co.il/%D7%9B%D7%9E%D7...0%D7%AA%D7%A8/
    אתה מציע להשתמש בחנות וירטואלית תבניתית( שכחת לציין את החיסרונות בשיטה הזאת )
    ופה למשל:
    http://www.dev.co.il/%D7%9E%D7%9E%D7...8%D7%99%D7%9D/
    אתה אומר שתבניות מוכנות זה לא מומלץ. מה נראה לך שמקבלים באתרים של 100 שקל לחודש ? עיצוב מקורי ?

לדעתי מבחינת התרומה לגולש היא מאוד קטנה ואין כאן שום ערך מוסף מעבר למה שקיים באינטרנט במאמרי קידום טיפוסים (מלבד סידור החומר )
    הרעיון של האתר מאוד טוב . התוכן דרוש שיפור
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .

משתמש מתמיד itamaram69 is on a distinguished road
    בקשר לתוכן, הביקורת שלי היא על איכות התוכן ואסביר דוגמה אחת למה התוכן לא מספיק רציני :
    פה
    ופה למשל:
    אתה אומר שתבניות מוכנות זה לא מומלץ. מה נראה לך שמקבלים באתרים של 100 שקל לחודש ? עיצוב מקורי ?

לדעתי מבחינת התרומה לגולש היא מאוד קטנה ואין כאן שום ערך מוסף מעבר למה שקיים באינטרנט במאמרי קידום טיפוסים (מלבד סידור החומר )
    מסכים.
    האתר נראה מדהים, אבל התוכן קצת חלש .. בכל זאת בעלי עסקים שמגיעים לאתר לא שומעים פעם ראשונה בחיים שלהם על אתרי אינטרנט, תחשוב איך אתה מעביר ערך גבוה יותר..

פה
    ופה למשל:

אני לא מסכים איתך כל כך. אם הייתי צריך לבנות היום חנות וירטואלית, לא הייתי בונה מאפס אלא משכיר חנות. לעומת זאת, אם הייתי צריך לבנות אתר, לעולם לא הייתי משכיר אלא קונה. פערי המחירים והמורכבות משפיעים על ההחלטה. ד"א המאמר מדבר על לא להשתמש בעיצובים מוכנים. בחנות אין כל כך מה לחדש מבחינת המבנה.

אשמח לקבל דוגמאות נוספות. כמו כן, האתר כרגע עלה עם 50 מאמרים, יש עוד 50 מאמרים יותר מורכבים וממוקדים שמסבירים על היתרונות והחסרונות. אני מסכים שכרגע החומר לא ברמה גבוהה מאוד, אבל צריך להבין שמי שקורא את החומר באתר, לא מבין כלום או שמבין ממש מעט.
    נערך לאחרונה על ידי טל, 29/01/2012 בשעה 20:57

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    אני לא מסכים איתך כל כך. אם הייתי צריך לבנות היום חנות וירטואלית, לא הייתי בונה מאפס אלא משכיר חנות. לעומת זאת, אם הייתי צריך לבנות אתר, לעולם לא הייתי משכיר אלא קונה. פערי המחירים והמורכבות משפיעים על ההחלטה. ד"א המאמר מדבר על לא להשתמש בעיצובים מוכנים. בחנות אין כל כך מה לחדש מבחינת המבנה.

אשמח לקבל דוגמאות נוספות. כמו כן, האתר כרגע עלה עם 50 מאמרים, יש עוד 50 מאמרים יותר מורכבים וממוקדים שמסבירים על היתרונות והחסרונות. אני מסכים שכרגע החומר לא ברמה גבוהה מאוד, אבל צריך להבין שמי שקורא את החומר באתר, לא מבין כלום או שמבין ממש מעט.
    שמח להסכים על אי הסכמה . אני מבין שאתה שאתה מאמין שהתוכן מתאים למי שלא מבין בכלל בבניית אתרים. אני חושב שאתה טועה והתוכן לא מוסיף שום דבר לגולש שלא מבין .

לא הבנתי מדוע אתה לא מסכים איתנו, באת לכאן לשאול את דעותינו, אז לפחות תקשיב למה שיש לנו להגיד ...
    תעשה עם זה מה שאתה רוצה עם המידע בסה"כ אבל אל תתווכח עם הדעות שלנו..

ציטוט פורסם במקור על ידי itamaram69 צפה בהודעה
    לא הבנתי מדוע אתה לא מסכים איתנו, באת לכאן לשאול את דעותינו, אז לפחות תקשיב למה שיש לנו להגיד ...
    תעשה עם זה מה שאתה רוצה עם המידע בסה"כ אבל אל תתווכח עם הדעות שלנו..
    אתה רואה ששללתי את הדעה? אני פשוט לא מסכים איתה ואני מציין את זה.
    בכל מקרה, הבנתי את הנקודה שלכם.

אשמח לעוד ביקורות והצעות ייעול.

שמח להסכים על אי הסכמה . אני מבין שאתה שאתה מאמין שהתוכן מתאים למי שלא מבין בכלל בבניית אתרים. אני חושב שאתה טועה והתוכן לא מוסיף שום דבר לגולש שלא מבין .
    אני לא כתבתי את המאמרים, לאחר שקראתי כמה מאמרים בתחום בניית אתרים. המאמרים נכתבו לאחר שנים של עבודה עם לקוחות בניית אתרים, אני יודע בדיוק מה שאלו אותי ומה לא ידעו, וזה מה שמוצג במדריך. בכל מקרה תודה על התגובה. אם יש לך הצעות פרקטיות לייעול עם דוגמאות, אני יותר מאשמח לשמוע. למשל - מאמרים שלדעתך חסר כרגע באתר (מלבד הדוגמא שנתת).

משתמש מתמיד liran.nextlevel is on a distinguished road הסמל האישי שלliran.nextlevel
    אני לא מסכים עם התגובות. לראשונה יש פה אתר שלא מתיימר להמציא את הגלגל למומחים אלא פונה מראש לקהל של בעלי עסקים שלא באים מעולם האינטרנט ואינם מבינים כלום כרגע. אתר אחד שעונה להם בקצרה על כל השאלות זה בדיוק מה שהם צריכים כרגע.

לי יש בעיה עם תוכן שלמשל מקדמי אתרים כותבים ומפרסמים פה בפורום ושולחים מקדמי אתרים אחרים לקרוא אותו. זה לא בסדר. הרי ברור שמדובר בתוכן שמיועד ללקוחות ושלא יעניין את המקדם הממוצע...פה אנחנו מדברים על אתר שלא מיועד לבעלי מקצוע אלא ללקוחות, מעולה.

טל,
    אני חושבת שהאתר שלך הוא טוב לבעל העסק השקדן והחרוץ
    שבאמת ירצה לשבת וללמוד דברים לפני שהוא מחפש בעל מקצוע.

העניין הוא שאני לא יודעת עד כמה בעלי עסקים הם חרוצים ורוצים לשבת ולדגור על החומר
    לכן אם היית מארגן את החומר בסרטוני וידאו קצרים ומושכים זה היה מגדיל את הסיכוי לזכות בשיתוף פעולה.

אם היית מעביר את המסר בצורה יותר תמציתית עם כותרות גדולות ומשכות וצילומים גדולים
    זה היה יכול לתפוס את הגולש למשך זמן רב.

אפשר לסדר את הטקסט בצורה של מצגת מושכת.

נראה לי שהלקוחות נורא עצלנים... פשוט עצלנים.
    הם יעדיפו לשלם יותר כסף ושרק תפטור אותם מהטרחה הזאת של לשבת ולקרוא טקסטים.
    מבחינתם זה עונש לשבת ולקרוא.
    גם בהרבה מקרים ממש אין להם זמן להיכנס לזה.

הגישה שלהם אומרת... לי יש את המקצוע שלי... לך יש את המקצוע שלך...
    אל תשגע אותי יותר מדי... תן לי מחיר ותעשה לי אתר בתוך 3 ימים
    :-)

לדעתי המידע באתר הוא מעל ומעבר עבור הרבה בעלי עסקים שבקושי יודעים לשלוח אימייל
    ולעשות קישור ויש לא מעט כאלה.
    לדעתי מעטים יפיקו את המירב מהחומר הזה.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    לדעתי האתר פצצה

אני אוהב אתרים נקיים בלי יותר מידי קשקושים (:

ציטוט פורסם במקור על ידי נאוה צפה בהודעה
    טל,
    אני חושבת שהאתר שלך הוא טוב לבעל העסק השקדן והחרוץ
    שבאמת ירצה לשבת וללמוד דברים לפני שהוא מחפש בעל מקצוע.

העניין הוא שאני לא יודעת עד כמה בעלי עסקים הם חרוצים ורוצים לשבת ולדגור על החומר
    לכן אם היית מארגן את החומר בסרטוני וידאו קצרים ומושכים זה היה מגדיל את הסיכוי לזכות בשיתוף פעולה.

אם היית מעביר את המסר בצורה יותר תמציתית עם כותרות גדולות ומשכות וצילומים גדולים
    זה היה יכול לתפוס את הגולש למשך זמן רב.

אפשר לסדר את הטקסט בצורה של מצגת מושכת.

נראה לי שהלקוחות נורא עצלנים... פשוט עצלנים.
    הם יעדיפו לשלם יותר כסף ושרק תפטור אותם מהטרחה הזאת של לשבת ולקרוא טקסטים.
    מבחינתם זה עונש לשבת ולקרוא.
    גם בהרבה מקרים ממש אין להם זמן להיכנס לזה.

הגישה שלהם אומרת... לי יש את המקצוע שלי... לך יש את המקצוע שלך...
    אל תשגע אותי יותר מדי... תן לי מחיר ותעשה לי אתר בתוך 3 ימים
    :-)

לדעתי המידע באתר הוא מעל ומעבר עבור הרבה בעלי עסקים שבקושי יודעים לשלוח אימייל
    ולעשות קישור ויש לא מעט כאלה.
    לדעתי מעטים יפיקו את המירב מהחומר הזה.
    לא מסכים איתך לגמרי, ישנם בעלי עסקים מאוד חרוצים שיעדיפו ללמוד לבד את רוב הדברים מאשר לקחת איש מקצועי על כל פיפס. יש את בעלי עסקים שירצו ללמוד הכל לבד, ויש את אלה שרק ירצו לדעת את הבסיס. לכן האתר הזה בהחלט נדרש.. (מה גם שבעלי עסקים חייבים שיהיה להם מעט ידע אודות הדברים האלה כדי שיוכלו להעסיק איש מקצוע אמין שלא יעבוד עליהם..) בכל זאת, אם ההבנה שלהם שואפת ל-0 , בהחלט יהיו כאלה שירצו ללמוד ולא רק לשכור איש מקצוע.
    נערך לאחרונה על ידי נאוה, 30/01/2012 בשעה 13:28

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

תגיות עבור נושא זה