פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: אלגוריתם "מבנה עמוד" - גוגל מענישה אתרים עם יותר מידי פרסומות

אלגוריתם "מבנה עמוד" - גוגל מענישה אתרים עם יותר מידי פרסומות

משתמש מתקדם oops is on a distinguished road
    כן , קראתי את המאמר הזה לפני כמה ימים (מאז שיש לי גלקסי אני מוצא את עצמי מבלה בRSS יותר זמן מבעבר...)
    דובר לא מעט על הצורך של גוגל לתת בראש למי שמעניק יותר כבוד לפרסומות שלו מאשר לגולשים שלו...
    צריך לקחת בחשבון שיש לו מעט אתרים ששמים קצוץ על גוגל והפרמטר הזה עד עכשיו, אני מקווה לראות שינוי בגישה
    שלהם במקרים האלה, למרות שעדיין מדובר בפרמטר אחד מתוך ערימת פרמטרים הולכת וגדלה...

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    איך דבר כזה ישפיע על וואלה ?
    וכמה אתרים אתם כבר מכירים שמפרקים את האתר בפרסומות יותר מתוכן אולי באדסנס
    זה אולי יחזור אליהם כמו בומרנג
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

משתמש מתמיד Ziv is on a distinguished road הסמל האישי שלZiv
    תודה אביב
    מדובר במידע חשוב
    אגב, שימו לב: מצד אחד הם מענישים אתרים שמציבים יותר מדי פרסומות מעל הפולד (הקיפול של הדף לפני הגלילה למטה) בעוד שמצד שני הם מרחיבים את פרסומות האדוורדס מעל הפולד ויש הרבה מאד רזולוציות שאתה לא מתחיל לראות בכלל את התוצאות האורגניות אם לא התחלת לגלול כלפי מטה את הדף
    אגב, ניתן לראות את זה בקלות: פשוט תתחברו לפרוקסי שיושב בארצות הברית ותגלשו דרכו לגוגל דוט קום
    ואז תבצעו חיפוש למוצר או שירות פופולארי, למשל אייפון או נעלי נייק, אתם תגלו פרסומות אדוורדס בגדלים שלא ידענו עליהם בעבר
    לדעתי הם פשוט מנסים למקסם את הטרפיק למילות החיפוש הפופלאריות על חשבון האורגני שממשיך להדחק למטה
    למרות שדרך האורגני הם הגיעו לאן שהגיעו
    מעניין..
    נערך לאחרונה על ידי Ziv, 22/01/2012 בשעה 19:45

משתמש מתקדם oops is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי טומי צפה בהודעה
    איך דבר כזה ישפיע על וואלה ?
    וכמה אתרים אתם כבר מכירים שמפרקים את האתר בפרסומות יותר מתוכן אולי באדסנס
    זה אולי יחזור אליהם כמו בומרנג
    איך זה ישפיע?
    לדעתי היה כבר איזה ישור קו זריז - אני בבוקר רוצה לכתוב פוסט על זה בבלוג שלי ומחפש צילומי מסך של העמודים המרגיזים האלה שאתה נכנס אליהם ומגלה שהעמוד מתחיל להידחק למטה ע"י איזה פלאש מרגיז ולא מצאתי כאלה כבר, למרות שהיו בוודאות בוואלה ובYNET.
    מעבר לזה, לפחות בזירה שלנו האתרים הגדולים "מסונכרנים" פחות או יותר בניהם על כמות הפרסומות מעל ומתחת לפולדר.
    מה שכן, הם אמרו שזה משפיע על אחוז אחד (1%) מהתוצאות, כלומר עם כל הכבוד זה עדיין לא מה שיפיל אתרים מהעמוד הראשון אלא אם כן ממש הם הפכו לזומות אדסנס ואז הם גם ככל הנראה שווים לתחת והיו מוצאים את עצמם יותר למטה עם הזמן...

דאגתי לשנות במהירות כמה אתרים שלי שהרגיזו אפילו אותי...
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

משתמש מתמיד whybeca is on a distinguished road
    המבחן הכי טוב הוא לתת למישהו מבחוץ (חבר / קרוב משפחה), לגלוש באתר שלכם ולחוות דעה על כמות הפרסומות. אם הוא יגיד שהכמות מעצבנת או נדחפת לתוך התוכן, כדאי לבצע שינויים.
    פתרונות אינטרנט מתקדמים - seome.co.il

Talking

משהו קטן על התוסף לאלגוריתם וכמה דוגמאות על יישור הקו בין המתחרים מה שממזער את הפגיעה בהם גם אם היה מדובר בשינוי דרסטי למנוע ולדירוג האתרים בו
    מתי יהיה סוף למודעות האלה?

אגב הפיתרון הוא לגלוש בגרסאות טקסטף למרות שגם שם יצליחו לדחוף איזה עמוד מכירה...
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

+ הגב לאשכול זה