פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 37

אשכול: לפחד, לפחד מאוד

לפחד, לפחד מאוד

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    נראה לי שסוף עידן קידום האתרים מתחיל. ייקח עוד זמן אבל בסוף זה יקרה...

משתמש "קל" Mushu is on a distinguished road הסמל האישי שלMushu
    אין כזה דבר בגדול... האבולוציה אומרת שמי שיתאים את עצמו להתקדמות הוא זה שישרוד. אולי אלו מאיתנו שלא יתאימו את עצמם להתפתחויות של גוגל הם אלו שישארו מאחורה, ואלו שדווקא כן ימצאו דרכים חדשות וחדשניות להעביר את המסר ולעשות את העבודה יצרו זן חדש של מקדמי אתרים... מקדמוס-אתרימוס-סופרימוס ;-)

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    מסכים...

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    נראה לי שסוף עידן קידום האתרים מתחיל. ייקח עוד זמן אבל בסוף זה יקרה...
    הייתי אומר סוף עידן הקישורים מתחיל ולא עידן הקידום, כפי שאמרת יקח הרבה זמן אבל זה עוד שלב במעבר בין הגישה של:
    "מוניטין אתר נקבע על ידי אתרים שממליצים על אתרים" = קישורים
    אל הגישה:
    "מוניטין אתר נקבע על ידי גולשים שממליצים על אתרים" = חיפוש חברתי כמו בוידאו הנ"ל.

כרגע זה עוד אפשרות זניחה, אך סביר שכאשר יהיה להם מספיק מידע זה בסוף יהיה חיפוש ברירת המחדל בצורה הדרגתית. זה היה צפוי אגב...
    אבל כפי שהמצב נראה היום יקח עוד הרבה הרבה מאוד זמן עד שאיכות ורלוונטיות התוצאות יישארו ברמה גבוהה בהתבסס על נתונים חברתיים ולא על פרמטרים אחרים וזה מלא מעט סיבות.
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 10/01/2012 בשעה 18:29
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

אני אמרתי לכל מי שהיה מוכן לשמוע שאסור להספיד את פלוס, כי גוגל ידחפו את זה לכל השירותים שלהם.
    בשלוש שנים הקרובות, כל מיליארד משתמשי גוגל בכל העולם יהיו גם משתמשי פלוס.

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    הייתי אומר סוף עידן הקישורים מתחיל ולא עידן הקידום, כפי שאמרת יקח הרבה זמן אבל זה עוד שלב במעבר בין הגישה של:
    אל הגישה:
    "מוניטין אתר נקבע על ידי גולשים שממליצים על אתרים" = חיפוש חברתי כמו בוידאו הנ"ל.

כרגע זה עוד אפשרות זניחה, אך סביר שכאשר יהיה להם מספיק מידע זה בסוף יהיה חיפוש ברירת המחדל בצורה הדרגתית. זה היה צפוי אגב...
    אבל כפי שהמצב נראה היום יקח עוד הרבה הרבה מאוד זמן עד שאיכות ורלוונטיות התוצאות יישארו ברמה גבוהה בהתבסס על נתונים חברתיים ולא על פרמטרים אחרים וזה מלא מעט סיבות.
    מסכים ב100%
    זה בטח לא יעלים את הקידום, אלא שאת הלינק יחליף המשתמש (האמיתי או המדומה).
    אנשים יתחילו "לקדם משתמשים חברתיים" - והמלצה ממשתמש כזה תהיה שווה יותר וכך הלאה.
    לדעתי זה לא פחות פשוט למנוע בזה קידום מלאכותי מאשר בעולם הלינקים,
    ולכן תמיד יהיה אפשר לתמרן את תוצאות החיפוש.
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

זה הרבה יותר קשה לנצל את זה, כי ההשפעה של כל משתמש היא על הרשת שלו בלבד ולא על כל התוצאות.
    ולכן אם אדם רוצה להימנע מספאם כל מה שהוא צריך לעשות זה לחתוך אנשים מהרשת שלו.
    ואני מניח שגוגל יוספו פיצ'ר שמאפשר לך לחסום מעגלים מסוימים מלהשפיע על התוצאות.

ציטוט פורסם במקור על ידי Icel צפה בהודעה
    זה הרבה יותר קשה לנצל את זה, כי ההשפעה של כל משתמש היא על הרשת שלו בלבד ולא על כל התוצאות.
    ולכן אם אדם רוצה להימנע מספאם כל מה שהוא צריך לעשות זה לחתוך אנשים מהרשת שלו.
    ואני מניח שגוגל יוספו פיצ'ר שמאפשר לך לחסום מעגלים מסוימים מלהשפיע על התוצאות.
    יש לי די הרבה חברים בפייסבוק.
    עד היום אף אחד לא המליץ על עו"ד (אולי בודדים עשו לייק מסכן לאתר של דוד שלהם)
    אף אחד לא המליץ על קידום אתרים וכו'
    נכון שזה ייתן תמריץ לחברות "לקנות לייקים אמיתיים" (=מי שיעשה לייק יקבל 10% הנחה בביטוח חובה וכו')

אבל מה שכתבת כיתרון זה גם החיסרון כאמור - זה מאוד מוגבל להשפעה האמיתית על תוצאות החיפוש,
    וככל שזה יהיה פחות מוגבל מבחינת היקף ההשפעה - זה יהיה יותר פרוץ.
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.

לא רואה איך זה מוגבל?
    יש לי 500 חברים שאינם בעלי אינטרסים ומפרסמים שטויות כל היום = התוצאות שלי היו מושפעות מאותם 500 חברים שמשתפים שטויות. מה שמקודם היו מגוון אתרים שונים ומשונים, שרובם ללא אינטרס כלכלי.

בוא נעשה ניסוי מחשבתי.
    אני "אשאל" את החברים שלי את השאילתות הבאות: עורך דין בירושלים, קידום אתרים, משכנתא, אוכל לבעלי חיים.
    כשאני מנסה לחשוב מה אני מקבל: נראה לי 0 תוצאות חברתיות. ממש 0.
    לכן כל התוצאות שאקבל יהיו תוצאות 'רגילות'.
    מה אתה 'מקבל' כשאתה שואל ברשתות החברתיות שלך את השאילתות הללו?

ואם תאמר שאולי חברים שלך לא ממליצים, אבל חברים של חברים, וחברים של חברים של חברים - אענה לך שאת החברים של חברים של חברים כבר לא כ"כ קשה לתמרן.

אוכל לבע"ח אני אקבל המון
    וכל שאר הדברים לדעתי תקבל משהו גם, פשוט כי גם היום אתה מקבל למשל תמונות- וגם תמונות יוצגו מתוך פלוס. וגם פוסטים- כמה פוסטים בפייסבוק מדברים על לתבוע מישהו? על בתי משפט? וכו' - המון.

אתה חושב כמו מקדם אתרים במקום לחשוב כמו בן אדם. אנשים שולחים המון-המון שטויות בפייסבוק.
    זה כולל פוסטים של אנשים שמתעצבנים על HOT, זה כולל כתבות בYNET על לשכת עו"ד, זה כולל הכל.

כנ"ל משכנתא, אתה תקבל המון תוצאות כי זה נמצאה בשיח הציבורי.

קידום אתרים נמצא אצל אנשי התחום בעיקר (בערך כמו בגוגל היום).

דבר אחר- גם אם תצליח לתמרן, ההשפעה שלך מוגבלת למעגלי העוקבים אחריך בלבד.
    נערך לאחרונה על ידי Icel, 10/01/2012 בשעה 21:33

משתמש מתמיד Ziv is on a distinguished road הסמל האישי שלZiv
    יש לי חדשות בשבילכם...
    המגמה הזו של דחיקת התוצאות האורגניות למטה היא ממש לא חדשה, הענין הוא שפה בארץ היא פחות מורגשת ואסביר את כוונתי:
    החברה שלנו עוסקת ביצירת תכנים באנגלית בעיקר עבור השוק הארה"ב
    מי שעובד עם השוק האמריקאי יודע היטב שמזה כמה חודשים טובים התוצאות האורגניות נדחקו אל מתחת הפולד ויש רזולוציות מסויימות שהיוזר לא רואה תוצאות אורגניות בכלל אלא אם הוא כולל את הדף כלפי מטה
    מה דחק את התוצאות האורגניות כלפי מטה - פרסומת האדסנס כמובן :-)
    יש דרך פשוטה לראות את זה: תתחברו לשרת פרוקסי אמריקאי ותעשו חיפוש בגוגל על מוצר פופולארי, למשל אייפון או קינדל
    גוגל יחשוב שאתם מבצעים את החיפוש מארה"ב ויציג לכם דף ששטח הפרסומות פה הוא גדול משמעותית ממה שרואים בארץ שזה כמובן דוחק את האורגני כלפי מטה
    הנה פוסט של יגאל פינס ששופך המון אור על הנושא הזה
    http://pjs.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%93%...9-%D7%9C%D7%9B

לאן אני חותר?
    פשוט מאד: הוספת תוצאות חברתיות מעל התוצאות האורגניות (לבעלי חשבון בגוגל פלוס ) היא מגמה שכבר קיימת לא מעט זמן, היא תדחק את האורגניות כלפי מטה אבל ממש לא תעלים את ענף הקידום אתרים, במיוחד שבמקרים רבים קידום אתרים מבוצע עבור מוצרים או שירותים ספציפיים, דבר שהתוצאות החברתיות לא ממש מתחרות בו ולכן היוזרים ממילא יגללו את הדף כלפי מטה ויקליקו על האורגני...
    בקיצור - אין ספק שגוגל הולכת חזק על הטרפיק החברתי ומייצרת תחרות אדירה לפייסבוק אבל היא לא תתן לאלמנטים החברתיים להרוג את האורגני שזה הלחם והחלב שלה ובלעדי הדומיננטיות של האורגני גוגל לא תהיה יותר גוגל
    וגוגל ממש לא הולכת לתת לזה לקרות
    ממש לא
    אז מקדמי אתרים יקרים - הסירו דאגה מלבכם :-)
    נערך לאחרונה על ידי Ziv, 10/01/2012 בשעה 21:49

אתה לא הבנת.
    התוצאות האורגנית, גם היום, מותאמות באופן אישי למחפש.
    בעתיד, התוצאות לא רק יותאמו באופן אישי על פי הפעילות שלך, אלא יותאמו על פי החברים שלך (קורה קצת גם עכשיו, יכנס חזק יותר מעכשיו מהלאה).
    כתוצאה מכך, כל אחד יראה סדר תוצאות אורגני שונה. בלי קשר לאיפה התוצאות האלו נמצאות (בראש, מתחת לאדוורדס, מתחת לתוצאות מקומיות, תוצאות טיסות/סרטים/מוצרים ומה לא).

האינטרס של גוגל לעשות את זה הוא שחיבור האורגני לחברתי יוצר תוצאות טבעיות וממוקדות יותר = רלוונטיות לגולש, ופחות רגישות למניפולציה.
    חיבור האורגני לחברתי מסייע למנגנון הכלכלי של גוגל, לא פוגע בו.

אביב, הבנתי את זה ממזמן...
    וכן, אני יודע שגוגל מתאימה את התוצאות האורגניות באופן אישי לכל יוזר
    מה שאני טוען זה שעם הכניסה החזקה של גוגל לטרפיק החברתי יקרו 2 דברים שלא יפגעו במקדמי אתרים
    1 - התוצאות האורגניות כן ידחקו כלפי מטה אבל במקרים רבים היוזר עדיין יגללו כלפי מטה ויקליק על האורגני כי החברתיות לא אלטרנטיבה
    2 - האורגניות אכן יושפעו מהפרמטר החברתי אבל בעיקר בנושאים פחות מסחריים ויותר חברתיים
    בנושאים מסחריים לא תהיה השפעה רבה לפרמטר החברתי של היוזר ולא יהיה מנוס מלהשתמש בקישורים כמדד
    דבר נוסף שמעצים אפילו יותר את מה שאני כותב לכם פה: כל הדיון הוא על בסיס העובדה שיוזר עשה לוגין לחשבון הגוגל שלו ורק אחרי זה מחפש דברים בגוגל
    אבל יש כמות אדירה של חיפושים בגוגל שמבוצעים ע"י גולשים שאין להם חשבון גוגל או שיש להם חשבון אבל החיפוש מבוצע ללא לוגין

א. יש מיליארד חשבונות גוגל בעולם. תוך זמן קצת כולם יוטמעו לתוך פלוס. מלבד זאת בנסיון האישי שלי עם לקוחות, רוב החיפושים מתבצעים מתוך החשבון. רוב האנשים *לא יוצאים* מהחשבון שלהם בגוגל.
    ב. מאיפה הקביעה שחיפוש חברתי הוא לא מסחרי? כפי שהצגתי קודם, מהנסיון האישי שלי בפייסבוק רצים ללא הפסקה פרטי מידע בעלי השפעה על תחומים מסחריים (בדוגמה מקודם, עו"ד, משכנתא, אוכל לכלבים).
    ג. "פרמטר של קישורים" הוא לא ה"אנטי-חברתי". שיתוף חברתי זה קישור. גם החברתי מתבסס על קישורים (כל הקישורים בפלוס הם dofollow).
    נערך לאחרונה על ידי Icel, 10/01/2012 בשעה 22:05

א. יש מיליארד חשבונות גוגל בעולם. תוך זמן קצת כולם יוטמעו לתוך פלוס. מלבד זאת בנסיון האישי שלי עם לקוחות, רוב החיפושים מתבצעים מתוך החשבון. רוב האנשים *לא יוצאים* מהחשבון שלהם בגוגל.
    ב. מאיפה הקביעה שחיפוש חברתי הוא לא מסחרי? כפי שהצגתי קודם, מהנסיון האישי שלי בפייסבוק רצים ללא הפסקה פרטי מידע בעלי השפעה על תחומים מסחריים (בדוגמה מקודם, עו"ד, משכנתא, אוכל לכלבים).
    ג. "פרמטר של קישורים" הוא לא ה"אנטי-חברתי". שיתוף חברתי זה קישור. גם החברתי מתבסס על קישורים (כל הקישורים בפלוס הם dofollow).
    א. לא מסכים איתך, חיפושים רבים מבוצעים מחוץ לחשבון או מאנשים ללא חשבון
    ב. חיפוש חברתי מטבעו הוא לא מסחרי, נקודה (בהחלט יש ברשתות חברתיות הפניות לאתרי מסחר פה ושם או הערות ותגובות עם אופי מסחרי אבל המסה העיקרית של הפעילות היא חברתית על בסיס היכרות מהחיים האמיתיים) אז גוגל ישתמשו בזה כאיזה סוג של אינדיקטור נוסף, ממש לא הרבה מעבר לזה ובטח ובטח שלא כתחליף אבסולוטי לקישורים, תשכח מזה
    ג. שיתוף חברתי הוא סוג של קישור? אוקי, את זה אני יכול לקבל

נחמד מאד שאתה אומר "נקודות" בלי לנמק. זה מוסיף המון לטיעון שלך.

אני חוזר שוב- אם אני מחפש עו"ד בחיפוש בגוגל שמשולב אינדיקטורים חברתיים, סביר מאד שאתקל בהרבה תוצאות ש"נצבעו" ע"י החברים שלי- כי הם שיתפו כתבות מYNET, כי הם שוחחו על תביעה כזאת או אחרת, כי הם שמו תמונה מסוימת ועוד.

זה נכון גם לתחומים הפיננסיים, זה נכון עוד יותר לתחומי הקמאונאות - אין כמעט מכשיר סלולרי שאני ארצה לקנות ולא אקבל תוצאות מתוך הרשת החברתית שלי.
    נערך לאחרונה על ידי Icel, 11/01/2012 בשעה 06:22

משתמש מתמיד whybeca is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    אל הגישה:
    זה הדבר הכי חכם ונקודתי שנאמר פה.
    למרות שבגדול שאני מסכים עם מה שכתב יגאל פינס (גוגל "מנצחת" את המקדמים רק מבחינה פסיכולוגית). מקדמים תמיד התאימו את עצמם לשינויים של גוגל, ומי שישכיל לעשות זאת גם הפעם - ירוויח.
    פתרונות אינטרנט מתקדמים - seome.co.il

נחמד מאד שאתה אומר "נקודות" בלי לנמק. זה מוסיף המון לטיעון שלך.

אני חוזר שוב- אם אני מחפש עו"ד בחיפוש בגוגל שמשולב אינדיקטורים חברתיים, סביר מאד שאתקל בהרבה תוצאות ש"נצבעו" ע"י החברים שלי- כי הם שיתפו כתבות מYNET, כי הם שוחחו על תביעה כזאת או אחרת, כי הם שמו תמונה מסוימת ועוד.

זה נכון גם לתחומים הפיננסיים, זה נכון עוד יותר לתחומי הקמאונאות - אין כמעט מכשיר סלולרי שאני ארצה לקנות ולא אקבל תוצאות מתוך הרשת החברתית שלי.
    אתה פשוט טועה, עובדתית

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון