פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 24

אשכול: אל תגידו "לא שמענו"

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים

אל תגידו "לא שמענו"

שם הפוסט החדש שכתבתי...

מדוע? הכל בפנים

http://www.seori.co.il/950/do-not-sa...have-not-heard

משתמש מתמיד whybeca is on a distinguished road
    סקירה טובה וממצה (אולי שווה להוסיף גם את נושא אתרי התגיות, כמו שמישהו בתגובות המליץ לך).
    פתרונות אינטרנט מתקדמים - seome.co.il

משתמש מתמיד chaisorya is an unknown quantity at this point
    אחלה מאמר... תודה !

תודה רבה לכם (:

likeמסכים וההוא שהגיב :-) התכוון לאינדקסים אבל אפשר להכניס את שנייהם יחד
    ציטוט פורסם במקור על ידי whybeca צפה בהודעה
    סקירה טובה וממצה (אולי שווה להוסיף גם את נושא אתרי התגיות, כמו שמישהו בתגובות המליץ לך).
    תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    מצטער אבל זה הפירוש שלי לפוסט שלך:

"נגמרו לי הרעיונות לנושאי כתיבה בבלוג אבל אני חייב לכתוב משהו כדי שאוכל להראות מקדם אתרים מכובד ומקצועי וזה מה שיצא".

הורגת אותי התופעה הזאת של מקדמים מרגישים כאלו ברי סמכות. מאיפה הבטחון העצמי והסמכות הכל כך ברורה הזאת לגבי כל התשובות שאתה נותן בפוסט הזה? את מי אתה כבר מכיר שכל האחרים עדיין לא?

ציטוט פורסם במקור על ידי ziv465 צפה בהודעה

"נגמרו לי הרעיונות לנושאי כתיבה בבלוג אבל אני חייב לכתוב משהו כדי שאוכל להראות מקדם אתרים מכובד ומקצועי וזה מה שיצא".

הורגת אותי התופעה הזאת של מקדמים מרגישים כאלו ברי סמכות. מאיפה הבטחון העצמי והסמכות הכל כך ברורה הזאת לגבי כל התשובות שאתה נותן בפוסט הזה? את מי אתה כבר מכיר שכל האחרים עדיין לא?
    אני לא מבין מה הבעיה שלך? מה ההבדל בין התשובות שנותנים כאן בפורום לבין כתיבת פוסט? פרסום בלוג הופך מישהו לסמכותי יותר מכל תוכן אחר שהוא מפרסם ברשת? לא.
    מה גם שהבלוג של אורי אפילו לא מנסה למקור לך שום דבר. לא מבין איך אתה מגיע לדברים האלו.
    אף אחד לך צריך "להרגיש" בעל סמכות. אני יכול להגיד מה שבא לי על כל דבר. אתה יכול לקבל את הדברים או לא- זאת החלטה שלך. אני לא רואה שאורי טען בפוסט שהוא הסמכות העליונה לקידום אתרים והוא בעל התשובות הבלעדיות.

1. לומר שאין הבדל בין פורום לבלוג זה כמו לומר שאין הבדל בין שיחת רחוב המונית לנאום מעל במה.

2. גם אני יכול לומר מה שבא לי ואת זה בדיוק עשיתי בהודעה הקודמת שלי.

3. אני אפילו לא מדבר על התוכן שבפוסט (שלדעתי ריק מתוכן מועיל באמת) אלא על הגישה ובחירת הניסוחים בסגנון של "יש לכם (ההדיוטות) כל מיני שאלות ולי (המומחה והגדול מכולם) יש את התשובות. כל זה היה יכול להיות בסדר אם קראו לו מאט קאטס....

4. הוא לא אומר את זה אבל זה נמצא שם בין כל מילה ומילה.

5. למכור כותבים עם כ' ואם אתה באמת חושב שהוא לא מוכר לך כלום אז לדעתי אתה קצת תמים.
    נערך לאחרונה על ידי ziv465, 09/01/2012 בשעה 08:07

5. למכור כותבים עם כ'
    תודה, תוקן (אני לפעמים מוצא את עצמי עורך הודעה 4-5 פעמים כי היו לי שגיאות כתיב מפגרות).
    2. גם אני יכול לומר מה שבא לי ואת זה בדיוק עשיתי בהודעה הקודמת שלי.
    לא טענתי לרגע שאין לך זכות לפרוס את טענותיך. אני הראשון להגן על זכותו של אדם להתבטא, גם אם אני מאד לא מסכים עם הטענות שלו.
    1. לומר שאין הבדל בין פורום לבלוג זה כמו לומר שאין הבדל בין שיחת רחוב המונית לנאום מעל במה.
    באופן אישי אני מגיב באותה צורה בהודעות פורום, בשיחות עם הקולגות של במשרד וגם כשאני מרצה בכנסים. לדעתי בנושאים מקצועיים אין הבדל איפה הדברים נאמרים. אני לא משנה את דעתי לפי הפלטפורמה עליה אני כותב או הקהל אליו אני מדבר. אמת זאת אמת, גם אם זאת רק האמת האישית שלי.
    3. אני אפילו לא מדבר על התוכן שבפוסט (שלדעתי ריק מתוכן מועיל באמת) אלא על הגישה ובחירת הניסוחים בסגנון של "יש לכם (ההדיוטות) כל מיני שאלות ולי (המומחה והגדול מכולם) יש את התשובות. כל זה היה יכול להיות בסדר אם קראו לו מאט קאטס.
    אם אתה חושב שמט כץ מספר לך את ה"אמת המוחלטת" ושהוא מומחה, אתה הוא התמים.
    מט כץ הוא איש התעמולה של גוגל, והוא אומר מה שאומרים לו להגיד בהתאם לפנים שגוגל מעוניינת להציג לעולם.
    נערך לאחרונה על ידי Icel, 09/01/2012 בשעה 08:29

גם אם אתה חושב שמאט קאטס מוכר לך תעמולה (ואני די מסכים איתך...) הוא עדיין זה שעובד (ואחד הבכירים) במנוע החיפוש ולא אתה או כותב הפוסט הנ"ל ולכן רק הוא יכול להשתמש בצורת התבטאות כזאת ולא אף אחד אחר...

אם זה מה שאתה חושב, אשרייך

בכל אופן אני אומר מה שתמיד אמרתי- את הדברים שאני כותב, אני מביא רק מהניסיון שלי. אתה מוזמן לקבל את זה או לא.
    אני מצטער לשמוע שכל מי שכותב על קידום אתרים - בשבילך הופך להיות "בר סמכות", מעולם לא חשבתי ככה ולא אחשוב.

בכל מקרה, תמיד אני שמח ללמוד עוד. בשרשור הזה כתבת שיש לא מעט יצירות שלך באינטרנט. אשמח ללמוד כיצד לעשות זאת ולראות דרכים מעניינות. אתה מוזמן לכוון אותנו לפוסטים שלך.

הפוסטים שלי, עומדים בפני כולם...

נ.ב - מה שאתה טוען בעצם, שמי שלא מכיר את הקודקודיה בגוגל, לא יכול לגלות דברים בצורה עצמאית (או בצוות כמובן). שיהיה...

גם אם אתה חושב שמאט קאטס מוכר לך תעמולה (ואני די מסכים איתך...) הוא עדיין זה שעובד (ואחד הבכירים) במנוע החיפוש ולא אתה או כותב הפוסט הנ"ל ולכן רק הוא יכול להשתמש בצורת התבטאות כזאת ולא אף אחד אחר...
    קידום אתרים לא עוסק כעת ולא עסק מעולם אך ורק בקוים המנחים של גוגל. יש עולם שלם מעל ומעבר לזה.
    כל מי שרכש נסיון רב-שנים בתחום מסוים, ומוכר כהסמכתא בעיני הקולגות שלו, יכול להחשיב את עצמו בדרגת מומחיות כזו או אחרת. כך זה עובד כמעט בכל תחום מקצועי בעולם.

ציטוט פורסם במקור על ידי OGK צפה בהודעה
    אם זה מה שאתה חושב, אשרייך

בכל אופן אני אומר מה שתמיד אמרתי- את הדברים שאני כותב, אני מביא רק מהניסיון שלי. אתה מוזמן לקבל את זה או לא.
    אני מצטער לשמוע שכל מי שכותב על קידום אתרים - בשבילך הופך להיות "בר סמכות", מעולם לא חשבתי ככה ולא אחשוב.

בכל מקרה, תמיד אני שמח ללמוד עוד. בשרשור הזה כתבת שיש לא מעט יצירות שלך באינטרנט. אשמח ללמוד כיצד לעשות זאת ולראות דרכים מעניינות. אתה מוזמן לכוון אותנו לפוסטים שלך.

הפוסטים שלי, עומדים בפני כולם...

נ.ב - מה שאתה טוען בעצם, שמי שלא מכיר את הקודקודיה בגוגל, לא יכול לגלות דברים בצורה עצמאית (או בצוות כמובן). שיהיה...
    קודם כל, הבעיה שלי היא לא איתך אלא עם התופעה.

אני רואה את זה ככה:

כל מי שעסק בצורה רצינית בקידום של ביטוי או שניים והצליח, כבר צבר תובנות משלו, מתודות משלו, טריקים וכו'. השאלה היא מה הוא עושה עם המידע שהוא צבר ואני אחלק לך את זה ל-3 קבוצות:

1. אלו שיודעים אבל לא מספרים - לאף אחד אין שום אינטרס לגלות את השיטה שלו כי לבטח זה לא מועיל ואם כבר זה יכול להזיק. לקבוצה זאת שייכים רוב המקדמים המקצועיים.

2. אלו שיודעים אבל מספרים דברים אחרים - כדוגמת הפוסט האחרון שלך שלא אומר כלום בעצם ורק עושה רושם שהוא מביא מידע מועיל אך למעשה הוא לא. לקבוצה זו נמצאים כל מי שרוצה להיות "גורו" ולפתח לו קהילה שתעצים אותו ואת המוניטין שלו.

3. אלו שיודעים וגם מספרים - קשה למצוא אותם אבל יש גם כאלו שכותבים על קידום אתרים ובאמת חושפים את השיטות שלהם, מדברים בגובה העיניים ומציעים תוכן מועיל ופרקטי. לטעמי, הבלוג שלך ושל רוב המקדמים (ולא "כל המקדמים" כמו שאתה מנסה להוציא ממני) נמצא הרחק משם. לקבוצה זו שייכים מעט מאוד מקדמים אבל הם זכאים להיות גורויים והם בדרך כלל באמת מצליחים.

לגבי החיפוש שלך בהודעות אחרות שלי בפורום הזה שלגמרי לא קשורים לנושא הזה אין לי שמץ של מושג מה הוביל אותך לשם ומה אתה בדיוק רוצה ולכן גם לא אתייחס.

קודם כל, הבעיה שלי היא לא איתך אלא עם התופעה.

אני רואה את זה ככה:

כל מי שעסק בצורה רצינית בקידום של ביטוי או שניים והצליח, כבר צבר תובנות משלו, מתודות משלו, טריקים וכו'. השאלה היא מה הוא עושה עם המידע שהוא צבר ואני אחלק לך את זה ל-3 קבוצות:

1. אלו שיודעים אבל לא מספרים - לאף אחד אין שום אינטרס לגלות את השיטה שלו כי לבטח זה לא מועיל ואם כבר זה יכול להזיק. לקבוצה זאת שייכים רוב המקדמים המקצועיים.

2. אלו שיודעים אבל מספרים דברים אחרים - כדוגמת הפוסט האחרון שלך שלא אומר כלום בעצם ורק עושה רושם שהוא מביא מידע מועיל אך למעשה הוא לא. לקבוצה זו נמצאים כל מי שרוצה להיות "גורו" ולפתח לו קהילה שתעצים אותו ואת המוניטין שלו.

3. אלו שיודעים וגם מספרים - קשה למצוא אותם אבל יש גם כאלו שכותבים על קידום אתרים ובאמת חושפים את השיטות שלהם, מדברים בגובה העיניים ומציעים תוכן מועיל ופרקטי. לטעמי, הבלוג שלך ושל רוב המקדמים (ולא "כל המקדמים" כמו שאתה מנסה להוציא ממני) נמצא הרחק משם. לקבוצה זו שייכים מעט מאוד מקדמים אבל הם זכאים להיות גורויים והם בדרך כלל באמת מצליחים.

לגבי החיפוש שלך בהודעות אחרות שלי בפורום הזה שלגמרי לא קשורים לנושא הזה אין לי שמץ של מושג מה הוביל אותך לשם ומה אתה בדיוק רוצה ולכן גם לא אתייחס.
    בקיצור- זה הרי ברור שאתה לא תראה כלום. לכן גם לא תתייחס.

ההודעה שלך לא הייתה שונה מאף אחד אחר, שבעצם מגיב הוא בשחצנות ומתחיל לצעוק "מה אנשים עושים, ומה הם חושבים לעשות"
    יש אנשים שעושים, ויש אנשים שמדברים. עד עכשיו- אתה יודע לאיזו קטגוריה אתה שייך. בינתיים, רק שמעתי ממך טענות. בגישה שלך, כנראה לא היינו מצליחים להתקדם לשום מקום.

ומדוע אני אומר את זה?

אתה בדיוק כמו אלו שאומרים במשפט הבא - הורגת אותי התופעה הזאת של מקדמים מרגישים כאלו ברי סמכות. מאיפה הבטחון העצמי והסמכות הכל כך ברורה הזאת לגבי כל התשובות שאתה נותן בפוסט הזה? את מי אתה כבר מכיר שכל האחרים עדיין לא? "איך אפשר בכלל לרוץ מרתון של 42 ק"מ?, בלתי אפשרי, הרי אין לאנשים האלו נעליים שעפות"

מה שאתה לא ממש מבין הוא, שאם אתה רץ 100 מ', זה לא אומר שכולם רצים עד 100 מ'. מי שמתמיד, מתאמן, אוכל נכון, שומר על עצמו ירוץ מרתון, בדיוק כמו שלאנשים להם יש את היכולת, התקציב, הצוות הנכון וכו', יכולים לבדוק דברים ולאמת אותם- בלי שום היכרות עם מישהו שאתה לא מכיר.

לכן הרץ של ה-100 מטר, לעולם לא ידע איך רצים מרתון. הוא רק ישב בצד ויגיד "פחחח בלתי אפשרי". בדיוק כמו שמקדם אתרים שיושב בצד וצועק, לא יבין מה הוביל מישהו לכתוב משהו בדוק ומנוסה. הוא פשוט לא נמצא שם להבין שיש דברים כאלו

לאחד כזה הייתי ממליץ לבדוק את הדברים לפני שהוא צועק.

שלושת סוגי הקבוצות שחילקת אינן רלוונטיות. אני אחלק לך את שלושת הקבוצות שאני מכיר.

1) אלו שעושים

2) אלו שמנסים

3) אלו שיושבים בצד ומקשקשים.

אז כמו שאמרת, מותר לכתוב כל מה שחושבים- לי נראה שאתה פשוט מאלו שיושבים בצד וצועקים.

אני את שלי סיימתי, אני מאמין שאתה מבין את הנקודה, אין לי צורך להמשיך

ההודעה שלך לא הייתה שונה מאף אחד אחר, שבעצם מגיב הוא בשחצנות ומתחיל לצעוק "מה אנשים עושים, ומה הם חושבים לעשות"
    יש אנשים שעושים, ויש אנשים שמדברים. עד עכשיו- אתה יודע לאיזו קטגוריה אתה שייך. בינתיים, רק שמעתי ממך טענות. בגישה שלך, כנראה לא היינו מצליחים להתקדם לשום מקום.

ומדוע אני אומר את זה?

אתה בדיוק כמו אלו שאומרים במשפט הבא - הורגת אותי התופעה הזאת של מקדמים מרגישים כאלו ברי סמכות. מאיפה הבטחון העצמי והסמכות הכל כך ברורה הזאת לגבי כל התשובות שאתה נותן בפוסט הזה? את מי אתה כבר מכיר שכל האחרים עדיין לא? "איך אפשר בכלל לרוץ מרתון של 42 ק"מ?, בלתי אפשרי, הרי אין לאנשים האלו נעליים שעפות"

מה שאתה לא ממש מבין הוא, שאם אתה רץ 100 מ', זה לא אומר שכולם רצים עד 100 מ'. מי שמתמיד, מתאמן, אוכל נכון, שומר על עצמו ירוץ מרתון, בדיוק כמו שלאנשים להם יש את היכולת, התקציב, הצוות הנכון וכו', יכולים לבדוק דברים ולאמת אותם- בלי שום היכרות עם מישהו שאתה לא מכיר.

לכן הרץ של ה-100 מטר, לעולם לא ידע איך רצים מרתון. הוא רק ישב בצד ויגיד "פחחח בלתי אפשרי". בדיוק כמו שמקדם אתרים שיושב בצד וצועק, לא יבין מה הוביל מישהו לכתוב משהו בדוק ומנוסה. הוא פשוט לא נמצא שם להבין שיש דברים כאלו

שלושת סוגי הקבוצות שחילקת אינן רלוונטיות. אני אחלק לך את שלושת הקבוצות שאני מכיר.

1) אלו שעושים

2) אלו שמנסים

אז כמו שאמרת, מותר לכתוב כל מה שחושבים- לי נראה שאתה פשוט מאלו שיושבים בצד וצועקים.

Like!

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    זיו למרות שאני בין האחרונים שיש להם סבלנות לקרוא פוסטים עדיין צריך להעריך בנאדם שהוא יושב וכותב תכנים, זה ממש לא פשוט לייצר תוכן ועוד להעמיק בנושאים מסוימים, כל התחום שלנו נמצא באי ודאות ואם אתה בוחר לא להתייחס לפוסט כאסמכתא זכותך אבל רבק בנאדם תן לו קרדיט על הכתיבה.
    OGK כל הכבוד אל תתן לאנשים לדכא אותך
    power to the people
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

ומדוע אני אומר את זה?

1) אלו שעושים

2) אלו שמנסים

נראה לי שמרוב שלקחת את זה קשה לא טרחת אפילו לקרוא את התשובה שלי..

הטענה שלך כאן מופנית למעשה כלפי עצמך. כי אתה הזה שמדבר כאן (כותב פוסטים על גבי פוסטים בבלוג שלך) והטענה שלי היא שאלו שעושים, הם עושים ולא מדברים (או כותבים פוסטים).

כנראה שעדיין לא הבנת את זה אבל אני לא מזלזל בהצלחה שלך או בידע שלך כמקדם אבל אם היית באמת מעניק ערך מוסף בבלוג שלך ונותן מהידע האמיתי שלך (ולא כותב פוסטים ריקים מתוכן מועיל), לא הייתי כותב את מה שכתבתי אלא ההיפך.

אבל נראה לי שבאמת לקחת את זה קשה מדי אז בוא נסיים עם זה כאן. הנקודות מוצו עד תום...

שיהיה בהצלחה

משתמש מתמיד chaisorya is an unknown quantity at this point
    איזה ויכוח של ילדים...

ישב - כתב פוסט, העלה את הרעיונות והדעות שלו על האתר שלו, מה זה מפריע לך?

לא נראה לך לעניין יש X למעלה, אבל אין צורך לריב על שטויות...

בטוח שהכל זה ספקולציות וכל אחד מפרש את העבודה בצורה שונה - וולקם - זה התחום שלנו

משתמש כבד shlomi062 is on a distinguished road
    אחלה פוסט.
    אורי אחד התותחים

משתמש מתמיד liran.nextlevel is on a distinguished road הסמל האישי שלliran.nextlevel
    ציטוט פורסם במקור על ידי chaisorya צפה בהודעה
    איזה ויכוח של ילדים...

ישב - כתב פוסט, העלה את הרעיונות והדעות שלו על האתר שלו, מה זה מפריע לך?

לא נראה לך לעניין יש X למעלה, אבל אין צורך לריב על שטויות...

בטוח שהכל זה ספקולציות וכל אחד מפרש את העבודה בצורה שונה - וולקם - זה התחום שלנו
    אני לא מעוניין להיכנס פה לוויכוח האם התוכן שנכתב מעלה מעניין או איכותי..

מה שאני כן מעוניין להגיד הוא שלאחרונה בקהילת מקדמי האתרים כל יום נפתח נושא חדש בפורומים עם קישור למאמר באתר של הקידום שלו עם מאמר שלא תמיד יעניין את מי שנמצא בפורום.

כלומר, מאמר שפונה למקדמים ברמה בינונית / נמוכה ולאו דווקא למקדמים ברמה גבוהה שרוצים לקבל תוכן אקסטרה כמו שהיו רגילים אצל פאבל.

אני היחיד שחושב שזו כבר נהייתה תופעה?

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון