פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: מקדמי אתרים נגד קידום שחור

משתמש מתמיד איב555 אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלאיב555

מקדמי אתרים נגד קידום שחור

קבוצת מקדמי אתרים נגד קידום שחור הינה קבוצה של מקדמי אתרים לגיטימיים בישראל אשר מבצעת קידום אורגני ושמה לנגד עיניה מטרה להילחם במקדמים המבצעים קידום לא לגיטימי - קידום שחור. הכוונה לקידום לא חוקי אשר נעשה על ידי שימוש בחוות לינקים, תוכנת זדוניות ושתילת קישורי ס-פ-א-ם כנגד אתרים מתחרים ועוד ומשנה את כללי המשחק של כולנו.

אנו רוצים ליצור קבוצת מקדמים בעלת השפעה אשר תמגר תופעה שלילית זו. אנו מאמינים כי אפשר לקדם אתרים בדרכים לגיטימיות וחוקיות אשר שומרות על משחק הוגן בשוק. אף אחד לא רוצה להיפגע מקידום שחור ומטרתנו לשמור על משחק הוגן, בו יש מקום לכולם.

אם אתה מקדם אתרים לגיטימי ואתה מעוניין להילחם בתופעה זו, הצטרף אלינו ונפעל יחד לשינוי התופעה.

http://www.facebook.com/groups/110063159112029/

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    אני מציע להתמקד בעשייה ולא להתעסק בדברים שלא תלויים בכם ושאינכם יכולים להשפיע או לשנות משהו בנושא. אם תרצו ואם לא, יהיו מקדמי אתרים שמקדמים בדרכים כאלה ואחרות. אני לא תומך בקידום אתרים שחור, לדעתי זה לא הוגן, אבל בעסקים הרבה דברים לא הוגנים ומי שחזק וחכם מתקדם למעלה, ומי שלא - נשאר מאחור.

מעניין...
    לצורך הדיון, מי מחליט מה לגיטימי ומה לא?
    דיון על "מה חוקי ומה לא" למיטב ידיעתי לא ממש קיים כי אין פה סמכות מחוקקת.
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

משתמש כבד nitzan1 אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי איב555 צפה בהודעה
    אנו מאמינים כי אפשר לקדם אתרים בדרכים לגיטימיות וחוקיות אשר שומרות על משחק הוגן בשוק.
    חחח מה זה השטות הזאת?? מה זה דרכים לגיטמיות?? לי אין מושג. ולמה לך לצאת נגד אלה שעושים בלאק לדעתך לשמר על "משחק הגון" - מה אתה מפחד מהתחרות? . אם אתה מאמין בחוקי המדינה גוגל תאמין לי שגם אתה עושה בלאק ואם אתה חושב שלא אז תהיה בשלך הם כבר יוענשו ואתה תנצח.

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    הרגע נתת תשובה לאנשים פה שאתה מפחד מהמתחרים שלך.
    טוב שלא קם פה איזה בונה אתרים שבונה פורטלים בעשרות אלפי שקלים והקים קבוצה נגד אנשים שנותנים מחיר שפוי לכל דבר.

כמו שטל ענה לך, תתעסק בעשיה ולא במרדף במה שלא שייך לך או קשור אליך.
    נערך לאחרונה על ידי TopGun(Alka), 19/12/2011 בשעה 23:54
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    אני מציע להתמקד בעשייה ולא להתעסק בדברים שלא תלויים בכם ושאינכם יכולים להשפיע או לשנות משהו בנושא. אם תרצו ואם לא, יהיו מקדמי אתרים שמקדמים בדרכים כאלה ואחרות. אני לא תומך בקידום אתרים שחור, לדעתי זה לא הוגן, אבל בעסקים הרבה דברים לא הוגנים ומי שחזק וחכם מתקדם למעלה, ומי שלא - נשאר מאחור.
    טל ניסחת את זה בצורה הכי טובה שיש, שכל אחד יעבוד איך שנוח לו.

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    מסכים לגמרי עם התגובות כאן.

למעשה כל ענף קידום האתרים הוא ספאם אחד גדול. כל אחד יודע שאם לא היה קיים המושג הזה שנקרא קידום אתרים, הרשת הייתה הרבה יותר נקייה (ואומר את זה מקדם עם ניסיון של למעלה מחמש שנים)

אז תפסיקו להתיפייף ותמשיכו לעבוד.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    לא שאני בעד קידום שחור... אבל הזוי לי השרשור הזה.
    הסיבות מדוע, כבר צוינו כאן...

+ הגב לאשכול זה