פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: בניית אתר חדש.

בניית אתר חדש.

שלום,יש לי לקוחה שיש לה אתר של דפי זהב.
    בכתובת : http://www.face-look.co.il/
    היא עבדה על קידום אורגני וישנם תוצאות יפות לדוגמא מקום ראשון במילה
    " הסרת שיער לגברים בתל אביב "
    העמוד מקשר לכתובת
    www.face-look.co.il/apage/73210.php

השאלה שלי,היא אם אני יבנה אתר חדש על מערכת חדשה. כיצד אוכל לבצע את השיפוץ ולשמר את הכוח הקיים?.

הרעיון שחשבתי עליו הוא לבנות את העמוד החדש בצורה שאני אקבע את הכתובות של העמודים שיהיו בדיוק כמו העמוד הקיימים,ועם תוכן זהה.
    והעמוד
    www.face-look.co.il/apage/73210.php
    פשוט יהפוך ועמוד חדש עם אותו טקסט ולכן יישמר גם הקידום שלו בגוגל...

אשמח להצעות וחוות דעת מכם.

הפניה 301
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

חחחח... איזה תשובה קצרה. זה באמת נכון, מצד שני אני תוהה: אם יש אתר מצליח, למה להחליף אותו? לא עדיף כבר לבנות עוד אחד? היא בקלות תהיה באותם מיקומים עם אתר חדש- בחייך: הסרת שיער לגברים בתל אביב :-)

אם עלות התפעול החודשי בדפי זהב לא גבוהה והלקוחה יכולה לעמוד בזה - מרטין צודק.
    אם זה לא המצב: כתובות של עמודים כפי שאתה הצעת זה הפתרון הנכון + מהם הפניית 301 + ליצור דפים עם נתיב (path) קצר יותר עם מילות מפתח רלוונטיות.
    מדריך העיר אילת: אילת סיטי

רוצים לצאת לחופשה? מדריך מלונות אילת

פלקס - תוכנה להנהלת חשבונות והפקת חשבוניות: פלקס הנהלת חשבונות

האתר נראה לא רע כך שלא ממש חייבים אתר חדש.

אבל גם אם תבנה אתר חדש -אפילו בלי הפנייה 301 הוא יקבל מספיק כוח בכדי להיות מדורג מחדש ברוב הביטויים האלו.

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    אם זה רק בשביל friendly URL's ומדובר בשעות עבודה רבות המועמסת על הלקוח לא הייתי טורח לעשות את השינוי. ה-URL הקיימים אינם מורכבים או בעייתיים מדי. הייתי מטפל בדברים חשובים יותר. זה גם שאלה של כמות URL's להפניה, אם ההפניות נעשות לפי הזנה ידנית. מהבחינה הזאת מה שעשית מבחינת שימור הכתובות הוא בסדר.
    מצד שני אם אין הרבה כתובות להפניה או שיש לך ממשק נוח, באתר החדש או אחר - (למשל בפנל ניהול נפוץ מסוג cpanel יש ממשק הפניות מאוד נוח המוסיף את הפקודות לבד בקובץ ה-htaccess) אז זה סיפור אחר.
    נערך לאחרונה על ידי eitanya, 31/10/2011 בשעה 08:32
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

+ הגב לאשכול זה