פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 27

אשכול: תם ולא נשלם: נזק עם קישורים סוף ניסוי

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים

תם ולא נשלם: נזק עם קישורים סוף ניסוי

טוב אז מגוגל לא העפנו אותו, אבל גם להעיף אותו לגמרי מהעולם זה סוג של הצלחה, ומה שבטוח לא יהיו בו עוד הרבה מבקרים:
    http://www.xrumer.co.il/%d7%aa%d7%9d...%99%d7%9d.html

נשמח לקבל הצעות להמשך
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 16/10/2011 בשעה 10:32
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

:)

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    טוב אז מגוגל לא העפנו אותו, אבל גם להעיף אותו לגמרי מהעולם זה סוג של הצלחה, ומה שבטוח לא יהיו בו עוד הרבה מבקרים:
    http://www.xrumer.co.il/%d7%aa%d7%9d...%99%d7%9d.html

נשמח לקבל הצעות להמשך

קצת סקפטי בנושא. לדעתי זה בלתי אפשרי אלא אם תדבר איתי על מיליון קישורי ספאם "איכותיים".
    וגם אז מעט זמן אחרי זה גוגל יכול להבין שמדובר בניסיון לפגוע באתר שלך.
    לגוגל יש אינטרס מובהק שאתרים שלא פועלים בדרכים כאלה ישארו בתוצאות
    ואם צריך להגן עליהם - הם יעשו את זה. ככה שבמקרה אמת, ותנסה להפיל אתר פופולארי
    שקיים כמה שנים טובות - תיכשל ככל הנראה.

בהצלחה בניסוי הבא..

אני חייב להגיד שזה אחד הנושאים הכי שנויים במחלוקת שקיימים, יש פה אנשים שיהיו מוכנים להשבע לך שדברים כאלו זה מה שהפיל להם את האתרים

אני דווקא נייטרלי - עד שלא נוכל להראות בראש חוצות תוצאת ניסוי רצינית כזאת או אחרת, מבחינתי הכל יכול להיות... ואם לדייק יצא לי לראות כבר ניסויים כאלו בעבר עם תוצאות לכאן ולכאן, יש המון משתנים במשוואה הזאת שלא את כולם אנחנו יכולים לנטר כנראה.
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

אני חייב להגיד שזה אחד הנושאים הכי שנויים במחלוקת שקיימים, יש פה אנשים שיהיו מוכנים להשבע לך שדברים כאלו זה מה שהפיל להם את האתרים

אני דווקא נייטרלי - עד שלא נוכל להראות בראש חוצות תוצאת ניסוי רצינית כזאת או אחרת, מבחינתי הכל יכול להיות... ואם לדייק יצא לי לראות כבר ניסויים כאלו בעבר עם תוצאות לכאן ולכאן, יש המון משתנים במשוואה הזאת שלא את כולם אנחנו יכולים לנטר כנראה.
    כן אבל אין טעם להלחץ. אם יש לך אתר ואתה פועל לפי הכללים - אין סיבה שגוגל לא יהיו לצד שלך.
    הרי זה הגיוני שמישהו ינסה לעשות משהו כזה למתחרה שלו וגם גוגל יודע את זה.

הסיבה שגוגל מנוע חיפוש כ"כ מוצלח היא לא רק כי זה גוגל - אלא שהמלחמה שלהם בספאם מנצחת
    כל מנוע חיפוש אחר כמעט. אולי לא תראה את זה פה כ"כ אבל זאת המלחמה הכי גדולה שלהם.

אתה מביא אותי למקרה שממש קרה בימים אלה עם אתר חדש שהשקתי ואני יודע בדיוק היכן
    ממוקמים הקישורים שלו. ולפני מספר ימים ראיתי בwebmastertools כ-3000+ קישורים שמקשרים
    מכתובת IP כלשהי - שאין לי מושג מהי וגם אין עליה אתר - מיקומה בארה"ב.

בהתחלה חששתי בדיוק מהנושא הזה, אבל החלטתי לא להתעסק עם זה ולראות מה גוגל יעשו בנדון.

כן אבל אין טעם להלחץ. אם יש לך אתר ואתה פועל לפי הכללים - אין סיבה שגוגל לא יהיו לצד שלך.
    הרי זה הגיוני שמישהו ינסה לעשות משהו כזה למתחרה שלו וגם גוגל יודע את זה.
    אם אתה מאמין במשפט הזה אתה עתיד להיות בצרות רציניות אם תתמודד בנישות מסויימות בחו"ל.

אם אתה מאמין במשפט הזה אתה עתיד להיות בצרות רציניות אם תתמודד בנישות מסויימות בחו"ל.
    גרמת לי להציץ שוב בWeb Master Tools וראיתי שכמות הקישורים מאותו IP עלתה ל: 13,544
    מה שמוזר שלא מופיע שום קישור כזה באנליטיקס...
    מסתבר שלגוגל יש אחלה מערכת לדיווח על מקרים כאלה וזה מה שעשיתי

https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport

לאחר הדיווח הם אמרו שיבדקו את הנושא: Thank you for submitting a webspam report for http://***

בכל מקרה, נמתין לתגובתם.

** לא חלפו 24 שעות מאז שבלוגר חיסלו את האתר וגם גוגל העלימו אותו לנצח כנראה, אם רק היה זמן לעשות את זה לכל האתרים שדומים לו.

משתמש מתמיד EAStyle אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני עדיין דוגל בדעה שלי, שאם האתר מקודם כבר בביטוי מסויים אז קישורי ספאם לא יפגעו כי גוגל מבין שאין טעם שהאתר יספים קישורים אם הוא בכל מקרה מקודם, ואם הוא לא מקודם אז זה יפגע בו.
    וקישורי ספאם לכל אתר (מקודם או לא) בנושאים שלא קשורים לנושא שהאתר מקודם בו לא ישפיעו כי כנ"ל אין טעם להפציץ קישורים אם זה לא הנושא של האתר אז גוגל פשוט לא יתייחס.
    כמובן שזו רק תיאוריה עם הגיון פשוט, אבל לפי הממצאים, ולפי מקרים נוספים שנתקלתי בהם אני חושב שהיא נכונה
    אנשים מחפשים לקנות ארבעת המינים.
    לא צריכים לשלם, מעכשיו חיפוש עבודה בחינם וגם לימוד תיאוריה.

כמובן שזו רק תיאוריה עם הגיון פשוט, אבל לפי הממצאים, ולפי מקרים נוספים שנתקלתי בהם אני חושב שהיא נכונה
    איזה ניסוי הראה לך שהדעה הזאת נכונה מעבר להיותה דעה? יש לך פה דוגמא לאתר שבהפרש של 24 שעות גם נסגר וגם נעלם מתוצאות החיפוש - זה עוד ניסוי שאני מגדיר כלא מוצלח בגלל סגירת האתר.

במקרה שלך האתר נסגר עקב תלונות ספאם, ובגלל שהאתר לא קיים יותר הוא הוסר מתוצאות החיפוש, אז הניסוי שלך עדיין לא הוכיח שום ממצא.
    ובמקרים אחרים שראיתי אתרים שהוספמו שגוגל לא העניש(כי הם היו מקודמים), ומקרים מסויימים שאתרים כן נענשו(אתרים חדשים, או וותיקים אבל בלי קידום)

במקרה שלך האתר נסגר עקב תלונות ספאם, ובגלל שהאתר לא קיים יותר הוא הוסר מתוצאות החיפוש, אז הניסוי שלך עדיין לא הוכיח שום ממצא.
    כמובן שהניסוי שלי לא מוכיח את הנושא זאת הבעיה איתו כי האתר נסגר והרס את התוצאה - אבל הוא בהחלט מוכיח שקישורי ספאם מזיקים וגם התעופה שלו מגוגל היית מהירה מאוד לאחר הסגירה שלו (פחות מ24 שעות) כך שלא הייתי פוסל את האפשרות גם שזה קשור לקישורים כי גוגל חד משמעית לא מעיף מהתוצאות אתרים שנסגרים כל כך מהר. כנראה שנצטרך עוד ניסוי כדי לבדוק.

ובמקרים אחרים שראיתי אתרים שהוספמו שגוגל לא העניש(כי הם היו מקודמים), ומקרים מסויימים שאתרים כן נענשו(אתרים חדשים, או וותיקים אבל בלי קידום)
    נו אז אתה אומר שכן אפשר להעניש אמרת בעצמך? אתר חדש וכו', אבל אני אומר (בתור הנחת העבודה) שגם אתר ותיק עם קידום אפשר להעניש עם הספמה מספקת - כל אתר שתיקח את מספר הקישורים שלו ותכפיל אותו פי אלף יותר קישורי ספאם, די בטוח שתערער אותו.
    וראיתי מקרים לכאן ולכאן, אתרים חדשים ששרדו נסיונות הפלה וגם אתרים ותיקים ומקודמים שנענשו כאשר ניסו רק לקדם אותם עם ספאם אם יש לך ניסוי קונקרטי נשמח לשמוע. כפי שציינתי קודם הנושא הזה מאוד שנוי במחלוקת ואף אחד לא באמת מביא ראיות לצערנו...

ציטוט פורסם במקור על ידי EAStyle צפה בהודעה
    אני עדיין דוגל בדעה שלי, שאם האתר מקודם כבר בביטוי מסויים אז קישורי ספאם לא יפגעו כי גוגל מבין שאין טעם שהאתר יספים קישורים אם הוא בכל מקרה מקודם, ואם הוא לא מקודם אז זה יפגע בו.
    וקישורי ספאם לכל אתר (מקודם או לא) בנושאים שלא קשורים לנושא שהאתר מקודם בו לא ישפיעו כי כנ"ל אין טעם להפציץ קישורים אם זה לא הנושא של האתר אז גוגל פשוט לא יתייחס.
    לא בהכרח מדובר בקישורי ספאם השונים מביטוי בו האתר המוספם עוסק, אלא אותו הביטוי, מה שגורם לפגיעה באתר.
    מדובר במצב בו נעשה דימוי של קידום ספאם שיראה כאילו אתה עושה אותו.
    זה יכול להיות גם אתר שאינך יודע מי באמת בעליו ומכיל גם תוכן משוכפל עם קישורים לאתר שלך.
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים
    בסה"כ הייתי אומר שהניסוי נכשל

המטרה הייתה לא לסגור את האתר אלא לבדוק כיצד קישורי ספאם ישפיעו על המיקום.
    יחד עם התוצאה המבורכת של סגירת אתר כזה לא ניתן להסיק שום מסקנה - מי יודע מה היה קורה אם הניסוי היה ממשיך?
    כלומר צריך לבחור אתר ותיק, על דומיין עצמאי, שלא יסגר מסיבה טכנית
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

ציטוט פורסם במקור על ידי oofir צפה בהודעה
    בסה"כ הייתי אומר שהניסוי נכשל

המטרה הייתה לא לסגור את האתר אלא לבדוק כיצד קישורי ספאם ישפיעו על המיקום.
    יחד עם התוצאה המבורכת של סגירת אתר כזה לא ניתן להסיק שום מסקנה - מי יודע מה היה קורה אם הניסוי היה ממשיך?
    כלומר צריך לבחור אתר ותיק, על דומיין עצמאי, שלא יסגר מסיבה טכנית
    אני מסכים בהחלט - הסגירה הלא צפויה אמנם משמחת מאוד והוכיחה את הנקודה שאפשר לגרום נזק בעזרת קישורים באופן כללי - אבל הנקודה של "האם אפשר לפגוע בדירוגים בעזרת קישורי ספאם" - ממש לא הועברה בצורה הישירה שרציתי. לכן כפי שרשמת וכפי שהצעתי בפוסט, צריך לחזור על הניסוי עם דומיין חדש, אחסון עצמאי וביטויים אשר מקודמים מול מתחרים בזירות בפעילות על מנת לראות תוצאה ממשית, אם יש הצעות למועמדים חדשים, אני פתוח לשמוע
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 17/10/2011 בשעה 11:24

כמובן שהניסוי שלי לא מוכיח את הנושא זאת הבעיה איתו כי האתר נסגר והרס את התוצאה - אבל הוא בהחלט מוכיח שקישורי ספאם מזיקים וגם התעופה שלו מגוגל היית מהירה מאוד לאחר הסגירה שלו (פחות מ24 שעות) כך שלא הייתי פוסל את האפשרות גם שזה קשור לקישורים כי גוגל חד משמעית לא מעיף מהתוצאות אתרים שנסגרים כל כך מהר. כנראה שנצטרך עוד ניסוי כדי לבדוק.

נו אז אתה אומר שכן אפשר להעניש אמרת בעצמך? אתר חדש וכו', אבל אני אומר (בתור הנחת העבודה) שגם אתר ותיק עם קידום אפשר להעניש עם הספמה מספקת - כל אתר שתיקח את מספר הקישורים שלו ותכפיל אותו פי אלף יותר קישורי ספאם, די בטוח שתערער אותו.
    וראיתי מקרים לכאן ולכאן, אתרים חדשים ששרדו נסיונות הפלה וגם אתרים ותיקים ומקודמים שנענשו כאשר ניסו רק לקדם אותם עם ספאם אם יש לך ניסוי קונקרטי נשמח לשמוע. כפי שציינתי קודם הנושא הזה מאוד שנוי במחלוקת ואף אחד לא באמת מביא ראיות לצערנו...
    תקרא את מה שרשמתי, לא אמרתי שאי אפשר להעניש אתר, אמרתי שהאתר יענש רק אם יש לבעל האתר סיבה לעשות את הספאם. אם האתר כבר ממוקם במקום מכובד במילה מסויימת, אז אין לו טעם להפציץ בקישורי ספאם שיש סיכוי שיפגעו בו, אבל אם הוא לא במקום מכובד אז יש לו סיבה ולכן קרוב לוודאי שהוא זה שהפציץ ולא מישהו שמנסה לפגוע בו ואז הוא יענש.
    אם בא לך לעשות ניסוי אז תיקח אתר בדף 3~4 במילת חיפוש מסויימת ותנסה להפציץ לו קישורים במילת חיפוש שהוא מנסה לקדם, ואני כמעט בטוח שהוא יעוף על טיל מתוצאות החיפוש.
    אין לי ניסוי, כאמור זו רק תאוריה.

נו אוקיי זה מה שאמרתי, אנחנו צריכים לבדוק את התאוריות האלו, כי יש הרבה בנושא הזה. כלומר מנסיון אישי אני כבר יודע מה התוצאות של הניסוי אבל מה זה שווה אם זה לא משהו שאפשר להראות בפומבי

אני לא חושב שאפשר להתווכח בנושא הזה. אני מציע שתנסו לחשוב כמו גוגל ותגידו אם זה הגיוני לפגוע באתר
    תמים על ידי קישורים ושגוגל יבלע את הפתיון וימחק את האתר מהמנוע חיפוש - אם למישהו כאן זה נשמע הגיוני
    אז הוא צריך לבדוק את עצמו שוב

גוגל יודע להתעלם מקישורים לא רלוונטים, גוגל מסמן בעולם שרתים שלמים, כתובות IP, דומיינים ומה שרק תרצו
    במאגר ספאם אחד ענק הכל בשביל להשליט סדר במנוע החיפוש ולמנוע את המקרים האלה שאולי נראים פה כחדשים
    וצריך לערוך "ניסוי" עליהם אבל זה נושא שגוגל מתעסקת בו כל שניה ביום על מנת להשתפר בו.

אני מכבד את העובדה שטל רצה לעשות ניסוי שישפר את המידע שיש על זה אך מציע שבמקום זה
    נעשה יותר ניסויים חיוביים המועילים לאתר ולא לבזבז את הזמן בלדעת מה גוגל עושה עם קישורי ספאם - נשאיר את זה להם.

ציטוט פורסם במקור על ידי vip4fun צפה בהודעה
    גרמת לי להציץ שוב בWeb Master Tools וראיתי שכמות הקישורים מאותו IP עלתה ל: 13,544
    מה שמוזר שלא מופיע שום קישור כזה באנליטיקס...
    מסתבר שלגוגל יש אחלה מערכת לדיווח על מקרים כאלה וזה מה שעשיתי

https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport

לאחר הדיווח הם אמרו שיבדקו את הנושא: Thank you for submitting a webspam report for http://***

בכל מקרה, נמתין לתגובתם.

תגובת גוגל לנושא

קיבלנו את הדיווח שלך על ספאם עבור http://64**/ 16 באוקטובר 2011

תודה על ששלחת דוח ספאם עבור האתר הבא: http://64**/

אנו מתייחסים לאיכות התוצאות שלנו ברצינות רבה. אנו בודקים דיווחים לגבי ספאם, כאשר סדר העדיפויות לבדיקה נקבע על פי ההשפעה על תוצאות החיפוש, ונוקטים פעולות מתאימות כאשר מתגלים אתרים שעשויים לפגוע בחווית המשתמש. במקרים חמורים במיוחד, אנו נסיר אתרי אינטרנט המהווים ספאם מהאינדקס שלנו כך שלא יופיעו כלל בתוצאות החיפוש.

אנו מעריכים את הזמן שהקדשת כדי לעזור לנו לשפר את השירות למשתמשים האחרים ברחבי העולם. בעזרה שאתה מגיש למאמצים לחיסול ספאם, אתה חוסך למיליוני אנשים זמן, מאמצים ואנרגיה.

אני לא חושב שאפשר להתווכח בנושא הזה. אני מציע שתנסו לחשוב כמו גוגל ותגידו אם זה הגיוני לפגוע באתר
    תמים על ידי קישורים ושגוגל יבלע את הפתיון וימחק את האתר מהמנוע חיפוש - אם למישהו כאן זה נשמע הגיוני
    אז הוא צריך לבדוק את עצמו שוב
    תגיד לי אתה צוחק או רציני, איפה אתה חי באמונה שגוגל "לא בולע פתיונות" על מה לדעתך מבוסס כל מקצוע קידום האתרים? אתה באמת בולע את כל הפתיונות שגוגל מנסים להאכיל אותך?

גוגל יודע להתעלם מקישורים לא רלוונטים, גוגל מסמן בעולם שרתים שלמים, כתובות IP, דומיינים ומה שרק תרצו
    במאגר ספאם אחד ענק הכל בשביל להשליט סדר במנוע החיפוש ולמנוע את המקרים האלה שאולי נראים פה כחדשים
    וצריך לערוך "ניסוי" עליהם אבל זה נושא שגוגל מתעסקת בו כל שניה ביום על מנת להשתפר בו.
    שוב, אולי מה שגוגל היה רוצה שתאמין בו אבל המציאות היא שונה.

אני מכבד את העובדה שטל רצה לעשות ניסוי שישפר את המידע שיש על זה אך מציע שבמקום זה
    נעשה יותר ניסויים חיוביים המועילים לאתר ולא לבזבז את הזמן בלדעת מה גוגל עושה עם קישורי ספאם - נשאיר את זה להם.
    גישה מאוד לא מקצועית שאומרת שכאיש מקצוע - אם אכן זהו התחום המקצועי שלך, אינך מעוניין לדעת מה המציאות שאתה צריך להתמודד בה על ידי ביצוע ניסויים, מזה רק נבין שעדיין לא יצא לך להתמודד בזירות שבהן חובה עליך לדעת מה יקרה כאשר המתחרים שלך מנסים להפיל אותך בעזרת ספאם על מנת שתוכל להתגונן.

גובת גוגל לנושא
    קיבלנו את הדיווח שלך על ספאם עבור http://64**/ 16 באוקטובר 2011

תודה על ששלחת דוח ספאם עבור האתר הבא: http://64**/

אנו מתייחסים לאיכות התוצאות שלנו ברצינות רבה. אנו בודקים דיווחים לגבי ספאם, כאשר סדר העדיפויות לבדיקה נקבע על פי ההשפעה על תוצאות החיפוש, ונוקטים פעולות מתאימות כאשר מתגלים אתרים שעשויים לפגוע בחווית המשתמש. במקרים חמורים במיוחד, אנו נסיר אתרי אינטרנט המהווים ספאם מהאינדקס שלנו כך שלא יופיעו כלל בתוצאות החיפוש.

אנו מעריכים את הזמן שהקדשת כדי לעזור לנו לשפר את השירות למשתמשים האחרים ברחבי העולם. בעזרה שאתה מגיש למאמצים לחיסול ספאם, אתה חוסך למיליוני אנשים זמן, מאמצים ואנרגיה.
    אותו בלבול המוח שהם שולחים לכל מי ששולח להם בקשה ל RECONSIDRATION מה רצית להראות בזה?

צר לי אבל אתה מבזבז לי את הזמן ואת הדיון הזה סיימתי.
    כל מקדם אתרים פועל בדרכו שלו, במיוחד בארץ.
    אני מעדיף לחשוב בצורה פחות פרנואידית בנושא הזה יתכן ובנושא אחר אהיה שותף פרנואידי לגביו.

המשך דיון מהנה...
    ואל תדאג לא מפריע לי פשוט אין לי מה להמשיך את הדיון ואני מאחל לך הצלחה בניסוי או בניסויים אחרים.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון