פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 27 מתוך סך הכל של 27

אשכול: תם ולא נשלם: נזק עם קישורים סוף ניסוי

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    צר לי אבל אתה מבזבז לי את הזמן ואת הדיון הזה סיימתי.
    חבר יקר, לצערי אתה מבזבז לעצמך את הזמן עם צורת החשיבה שלך שמונעת ממך את השאיפה ללמוד דברים על המקצוע בו אתה עוסק... סליחה אם נשמעתי תקיף פשוט זה חורה לי לשמוע אנשי מקצוע שאומרים "סמוך על גוגל שיעשה את העבודה".
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

טל, לא צריך להיות כל כך תוקפני.

אני מבין את שתי הגישות וזה מאד תלוי בסוג העבודה שמבצעים.
    כשעבדתי על פרויקטים של עסקים קטנים יכולתי לסמוך על best practice פשוטים שיעשו את העבודה, בלי יותר מידי כאבי ראש.
    כשעוברים לעבודות גדולות יותר, מגיע שלב שבו צריכים לבצע ניסויים, להרים אסטרטגיות, לנתח את המתחרים ואת העבודה שלהם ועוד.

זה אגב נכון לא רק לגבי קידום אתרים, אלא לתחומים רבים של פיתוח עסקי.

טל, לא צריך להיות כל כך תוקפני.
    צודק ואני מתנצל.

- לגבי השאר אני לא מסכים, העניין הוא עקרוני ולא קשור לנושא הניסוי שלנו או לזירות קידום, אלא נושא של גישת איש מקצוע למקצוע בו הוא עוסק והרצון שלו להתפתח טכנולוגית כדי שיוכל ליישם את הידע שלו או הספתקות במידע שקרי שמפיצים אנשי גוגל וציטוט שלו בפורומים מקצועיים. וכמו שאמרת:
    זה אגב נכון לא רק לגבי קידום אתרים, אלא לתחומים רבים של פיתוח עסקי.
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

אני אישית מסכים איתך.
    או לתת 100%, או לא כלום.

אבל בתכל'ס, אם הוא מרוויח את לחמו, שיבושם לו.

אבל בתכל'ס, אם הוא מרוויח את לחמו, שיבושם לו.
    נכון מאוד - אם מישהו מכיר בזה ואומר "זה מה שאני יודע ורוצה לדעת וזה מספיק לי" אז הכל טוב אבל אם מישהו אומר "ככה גוגל אומרים\זה מה שנראה לי\ככה סביר שזה וזה האמת וזה מה שכולכם צריכים להסתפק בו כתורה מסיני", אישית קשה לי לקבל את ההטעיה הזאת.

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי vip4fun צפה בהודעה
    כן אבל אין טעם להלחץ. אם יש לך אתר ואתה פועל לפי הכללים - אין סיבה שגוגל לא יהיו לצד שלך.
    הרי זה הגיוני שמישהו ינסה לעשות משהו כזה למתחרה שלו וגם גוגל יודע את זה.

הסיבה שגוגל מנוע חיפוש כ"כ מוצלח היא לא רק כי זה גוגל - אלא שהמלחמה שלהם בספאם מנצחת
    כל מנוע חיפוש אחר כמעט. אולי לא תראה את זה פה כ"כ אבל זאת המלחמה הכי גדולה שלהם.

אתה מביא אותי למקרה שממש קרה בימים אלה עם אתר חדש שהשקתי ואני יודע בדיוק היכן
    ממוקמים הקישורים שלו. ולפני מספר ימים ראיתי בwebmastertools כ-3000+ קישורים שמקשרים
    מכתובת IP כלשהי - שאין לי מושג מהי וגם אין עליה אתר - מיקומה בארה"ב.

בהתחלה חששתי בדיוק מהנושא הזה, אבל החלטתי לא להתעסק עם זה ולראות מה גוגל יעשו בנדון.
    לך תמצא עם מי לדבר, אחד האתרים שלי הותקף ודיווחתי על כמה קישורים ממש קיצוניים אבל שמדובר ב 3000 או 100000 קישורים לך תדווח עליהם למי ואיך ?

נ.ב כל הכבוד על הניסוי יוזמה מבורכת יימח שמם שונאי ישראל
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

משתמש מתקדם matanmalki is on a distinguished road
    טומי, זה מעניין, מה שאתה אומר.

כדי שנוכל להסיק מזה משהו, האם האתר שלך ניפגע והורד בדירוגים ? ואם כן, האם הוא חזר למקומו מתישהו ?

לדעתי הניסוי של טל הוא חשוב מאוד, וכל הכבוד לו שהוא היה מוכן לשתף ברמה שהוא שיתף אותנו.
    ברור שגם מי שאומר " לך תשקיע באתר שלך ואל תבזבז לעצמך את הזמן" לא עשה את מה שהוא עשה, אבל כן למד ממנו הרבה...
    בתודה מתן

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2