פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 36

אשכול: כותבי תוכן איכותי - יש חיה כזאת?

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים

כותבי תוכן איכותי - יש חיה כזאת?

כבר כמה פעמים שאני שאני מחפש בכמה שנים האחרונות ללא הצלחה,
    אבל בכל זאת - מחפש כותבי תוכן איכותי - כלומר תוכן שאפשר להכניס לאתר או לבלוג אמיתי ולא להפצה באתרי מאמרים (ולא אני לא מצפה שזה יהיה ב30 ש"ח)

דרושים איזה 5 - 10 מאמרים באורך של 600 - 1000 מילים כל אחד על נושא מסויים, סופר איכותיים, אולי אפילו מבוססים על תרגום של משהו מחו"ל, יש כותבי תוכן שעושים כזה דבר? אם כן אשמח לאיזה הודעה פרטית בפורום או מייל דרך הבלוג שלי בחתימה בצירוף דוגמא או שתיים לתוכן אמיתי.

תודה מראש!
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    טל, צרף דוגמא למאמר שאתה מגדיר אותו איכותי. אני מאמין שזה יעזור יותר להבין את הדרישות שלך.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    תנסה אותה טל, היא טובה - http://www.milothashir.com/

באמת שהדרישה שלי לא משהו מוגזם אני אצרף דוגמאות לרוב באנגלית שמבחינתי אפשר לתרגם למי שיהיה מעוניין...
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

ב-100 $ למאמר מעוניין?
    יש לי שתיים שכותבות מעולה במחיר הזה.
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

תודה אורי אני אנסה

ב-100 $ למאמר מעוניין?
    יש לי שתיים שכותבות מעולה במחיר הזה.
    מה הן כותבות במחיר הזה? תסריטים להוליווד או עבודות אקדמאיות ?

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    תודה אורי אני אנסה

מה הן כותבות במחיר הזה? תסריטים להוליווד או עבודות אקדמאיות ?

עם מחיר כזה אפשר לפנות זמן לעבודה ולעשות אותה כמו שצריך
    לדעתי עבודת כתיבה צריכה להיות מושקעת ומובנת כמו עבודה בתיכון.

מחיר כזה מאפשר לבדוק:
    מה כבר נכתב בנושא שצריך לכתוב עליו...
    במה אפשר לחדש?
    באיזה סגנון כדאי לכתוב?
    למי אנחנו כותבים?
    מה אנחנו רוצים להשיג בכתיבה?
    איך נשיג את זה?
    האם נשתמש בהומור?
    איך ננסח את הכותרות?
    האם נשלב תמונה?
    אילו מילות מפתח נקדם?
    וממש אין לזה סוף...
    כתיבה זה משהו אין סופי
    אפשר לשבת חודש שמונה שעות כל יום על מאמר של 1000 מילים
    ועדיין למצוא מה עוד אפשר לשפר.

אין לדעתי תחרות בין הכותבים הזולים ליקרים.
    מי שרוצה שיעבדו על המאמר שלו יומיים ישלם בלי בעיה על יומיים עבודה.
    ומי שרוצה שיעבדו על המאמר דקה ישלם על דקה.

עם מחיר כזה אפשר לפנות זמן לעבודה ולעשות אותה כמו שצריך
    לדעתי עבודת כתיבה צריכה להיות מושקעת ומובנת כמו עבודה בתיכון.
    נאוה, הדברים שרשמת זה לא עבודה של מאמר בן 500 - 1000 מילים שכפי שרשמתי יגיע גם עם חומר מוכן באנגלית שרק יש להעתיק ממנו ולכתוב בעברית -
    אני לא מכיר מאמר כזה שצריך לעבוד עליו יומיים ואני לא מכיר כותב שמגיע לו לקבל 100$ על שעה של עבודת תרגום בת 500 - 1000 מילים, וזה כמובן, עם כל הכבוד לעוסקים במקצוע.

מה שרשמת זה אכן דברים של יומיים עבודה. כאמור, לא מה שאני מחפש.

ואגב תודה לכל אלו שהציעו הצעות הגיוניות במייל\בפרטי

נאוה, הדברים שרשמת זה לא עבודה של מאמר בן 500 - 1000 מילים שכפי שרשמתי יגיע גם עם חומר מוכן באנגלית שרק יש להעתיק ממנו ולכתוב בעברית -
    אני לא מכיר מאמר כזה שצריך לעבוד עליו יומיים ואני לא מכיר כותב שמגיע לו לקבל 100$ על שעה של עבודת תרגום בת 500 - 1000 מילים, וזה כמובן, עם כל הכבוד לעוסקים במקצוע.

מה שרשמת זה אכן דברים של יומיים עבודה. כאמור, לא מה שאני מחפש.

ואגב תודה לכל אלו שהציעו הצעות הגיוניות במייל\בפרטי
    טל,
    כל טקסט נתון ניתן להמשיך ולשדרג אותו ולהשקיע בו ולהפוך אותו ליותר טוב.
    יש ים של דברים שאפשר לעשות בטקסט.
    אבל את כל הדברים האלה אי אפשר לעשות בשעה, אני מעריכה את זה כלפחות יומיים עבודה.
    לדעתי איש תוכן צריך כמה ימי עבודה כדי להוציא לפועל את כל הידע והיכולות שלו לטפל בטקסט...
    טקסט כזה יכול לעבוד טוב יותר ולכן יהיו מי שירצו לשלם עליו. יש לזה ביקוש.

אם אתה מעוניין בעבודה של תרגום תיקח בחשבון שזו הפרה של זכויות יוצרים.
    אתה צריך לבקש אישור לתרגם את המאמר מבעל המאמר בשפת המקור.

נו כן כן אני יודע שיש עבודה של יומיים ועבודה של שבוע כמו בכל תחום, כאמור זה לא מה שאני מחפש, לגבי זכויות יוצרים אני מודע, תודה.
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 10/10/2011 בשעה 23:07

נו כן כן אני יודע שיש עבודה של יומיים ועבודה של שבוע כמו בכל תחום, כאמור זה לא מה שאני מחפש, לגבי זכויות יוצרים אני מודע, תודה.
    אם תיקח מאמר שמישהו עבד עליו כמה ימים ותשלם למישהו אחר רק על זמן התרגום שלו אתה תקבל עבודה של כמה ימים במחיר זול מאוד. אם זה מה שאתה מחפש אז אתה זה כן מה שאתה מחפש. אתה מחפש עבודה של כמה ימים ממישהו שלא מודע לזה שאתה נעזר בו. בשורה התחתונה הפתרון שלך הוא לא פתרון... אתה זקוק לעבודה מושקעת ואין לך דרך להשיג אותה בלי שמישהו השקיע בה בשלב כלשהו.

אני לא רוצה לעצבן ולהציק, או לנזוף... אני רק אומרת שאיכות היא פועל יוצא של השקעת זמן.

אפשר להמשיך לדון בזה, לדעתי קצת מיותר מכוון שאני פשוט מחפש הצעות מחיר, אבל אסביר את זה ככה -
    כשאני עושה את זה בעצמי עבור אתרים שלי - את אותה עבודה שעבורה אני מחפש עכשיו מישהו - זה לוקח לי 40 דקות עד שעה לתרגם+לשפץ קצת מאמר של 500 - 1000 מילים, ולכן זה מה שאני אמור בערך להשקיע באדם חיצוני, העבודה הזאת לא זרה לי באתרים שלי.

ושוב אני מנסה לא להמשך לדיון סתמי (על אף שהשארות ההודעה למעלה מזמינה לי עוד כמה הצעות מחיר רלוונטיות):
    ובמחילה ממך נאוה אבל, מה שרשמת קודם הוא פשוט לא רלוונטי לכלום - אם משלמים למישהו על יום עבודה ובזמן הזה הוא היה לומד 10 מאמרים ברשת ורושם איזה סיכום שלהם אז היה צריך לחשב את הזמן שלקח למי שכתב את 10 המאמרים שהוא קרא לתוך הצעת המחיר + עלות פרסום האנציקלופדית רשת שהוא השתמש בה כדי ללמוד על הנושא?
    ברור שלא. משלמים לו על הזמן שהוא עבד, המשאבים בהם הוא השתמש כדי לספק את העבודה או חומרי הגלם שסופקו לו על מנת לבצע את העבודה תמיד צריכים להיות ברמה המקצועית הטובה ביותר ולא משנה מה המחיר - שייקבע רק על הזמן שהוא הולך להקדיש לעיבוד שלהם.
    ממש לא מעניין אותי מי השקיע בשלב כלשהו - מעניין אותי כמה העובד הישיר שלי, שאליו אני מחוייב בתשלום הולך להשקיע.

הרי כל כותב תוכן הולך וקורא חומר על תחום כדי שיוכל לכתוב משהו אמין (כך אני מקווה לפחות) ואני בתור אדם ומעסיק תכליתי שלא אוהב לבזבז את זמנם וכוחם של הבריות לשווא - פשוט מספק את חומר הקריאה הזה מראש במקום לשלוח את איש התוכן לחפש אותו בעצמו.לא משנה לי אם זה יהיה תרגום (שוב, אין פה בעיה של זכויות יוצרים) או שיכתוב משהו במילים שלו שיעביר את אותו המסר ונכונות העובדות בדיוק. היינו הך.

לדעתי עדיף לכתוב את המאמר על סמך ספרים בספריה ולדאוג שיהיו בו דברים נוספים שלא קיימים כרגע ברשת. כי אם כולם פשוט רק יעתיקו זה מזה וישנו מעט את הנוסח כל הרשת תתמלא באינספור מאמרים זהים ולאף אחד מהאתרים לא יהיה יתרון על השני ואולי הרשת תפסיק להיות מקום שמחפשים בו מידע.
    השאלה היא מה עשית במאמר החדש שהוספת לרשת? למה העלית אותו? האם יש בו נקודת מבט חדשה? הברקה כלשהי? מסר כלשהו? מידע שהיה חסר? אני חושבת שחבל למלא את האינטרנט בדברים שכבר יש בו ממילא.

הפואנטה שלך נכונה - תמיד עדיף לכתוב משהו חדש שלא היה קיים.
    אך ההעדפה של ספרייה על גבי האינטרנט היא תמוהה מאוד בעיני מכוון ש-
    א) באינטרנט יש הרבה יותר חומר מאשר בספריה (ומן הסתם נמצא בו גם כל מה שנמצא בספרייה)
    ב) ישנם תחומים רבים שאין סיכוי למצוא בספריה - בעיקר אלו שכתובים בשפות אחרות אך לא בעברית, תחומים טכנולוגיים וכו'
    ג) האינטרנט עדכני הרבה יותר מהספריה

אבל כל אחד והעדפותיו...

האמת היא שתמיד שמעתי שאומרים שבאינטרנט אפשר למצוא הכל והופתעתי לגלות שזה רחוק מהמציאות.
    בעיקר אם מדובר בחיפוש פשוט לא באתרים שגובים ממך תשלום עבור המידע.
    תנסה לקחת מספר ספרים שיש בהם מידע מסויים ותנסה לחפש את המידע הזה באינטרנט... כל הסיכויים שלא תמצא אותו.
    קח אנציקלופדיה לילדים ותנסה למצוא כל מיני פרטי מידע שכתובים בה... תקליד בגוגל ויש סיכוי גדול שלא תמצא כלום.
    סתם לדוגמא: נסה להקליד שמות של אישים מהספר "אלף אישים". נסה למצוא את המידע שמופיע שם על אישים שונים באינטרנט.

כמובן שיש הרבה ספרים שהספריה לא רכשה כך שלפעמים צריך לרכוש ספרים באופן מיוחד לצורך עבודת כתיבה.
    לפעמים קשה למצוא את המידע שמחפשים בספר אחד וצריך ללקט ולאסוף שורות בודדות מכמה ספרים ולחבר אותן ביחד.
    לפעמים אפשר להעזר בספריה גם לצורך השגת תמונות ספציפיות שנזקקים להן ואי אפשר להשיג אותן באינטרנט.
    כמות המידע הרלוונטי שלא התיישן בספריה היא עצומה והיא לא נמצאת באינטרנט... תנסה לבדוק ותיווכח בעצמך.

כמובן שיש תחומים שיש בהם ים של מידע באינטרנט ואין כמעט כלום בספריה... לדוגמא טיפים שונים.

אני לא מעדיפה את הספריה על האינטרנט... כל מקור מידע הוא מבורך... האינטרנט... העיתונות... הספריה... אנשים בעלי ידע... היכולת לחשוב לבד... הכל טוב ואם מחפשים מידע לוקחים אותו מכל מקום אפשרי...
    נערך לאחרונה על ידי נאוה, 11/10/2011 בשעה 18:12

מה שאת אומרת מאוד מעניין אישית עוד לא נתקלתי במשהו שלא הצלחתי למצוא ברשת (גם אם היה צריך חיפוש ארוך וקשה או מידע בתשלום)
    למרות שאני מניח שבטח יש מידע כזה, בעברית לפחות שיהיה די קשה למצוא (כמו תוכן של ספרים תורניים וכו'). לגבי תמונות - זה בהחלט ייתכן שיהיה קשה למצוא.

זה נורא פשוט. קח ספר שיש בו מידע כלשהו וחפש את המידע הזה באינטרנט... נראה אם תמצא.

היתרון של ספרים על פני האינטרנט... המידע בהם יותר מהימן... אתה יותר יכול לסמוך על מה שכתוב בספר.

אשמח לדוגמא לסוג כזה של מידע שאי אפשר למצוא?

לגבי מהימנות - צריך לברור את המקורות לסימוכין בזהירות בשני המקרים המגמתיות והטעויות שיש באינטרנט לא הומצאו בעידן האינטרנט.

אשמח לדוגמא לסוג כזה של מידע שאי אפשר למצוא?

לגבי מהימנות - צריך לברור את המקורות לסימוכין בזהירות בשני המקרים המגמתיות והטעויות שיש באינטרנט לא הומצאו בעידן האינטרנט.
    זה משהו שנתקלתי בו במסגרת של עבודה שעשיתי לא מזמן:
    הסתכלתי בערך מוזה במילון אבן שושן וקראתי על 9 המוזות. חיפשתי את המוזות לפי שמותיהן באינטרנט ובקושי מצאתי משהו. חלקן לא מוזכרות בכלל בשום מקום.
    לא בדקתי באנגלית.

זה קורה לי המון שאני לא מוצאת דברים באינטרנט.

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים
    נאוה צודקת- גם אני חיפשתי בעברית מידע על נייט Neit שהוא אל מלחמה מהמיתולוגיה האירית ולא מצאתי שום מידע.
    וברצינות - ברור שעדיף להשקיע בכל מאמר 30 שעות - אבל זה לא ריאלי ולא מעשי
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון