פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 36 מתוך סך הכל של 36

אשכול: כותבי תוכן איכותי - יש חיה כזאת?

ציטוט פורסם במקור על ידי oofir צפה בהודעה
    נאוה צודקת- גם אני חיפשתי בעברית מידע על נייט Neit שהוא אל מלחמה מהמיתולוגיה האירית ולא מצאתי שום מידע.
    וברצינות - ברור שעדיף להשקיע בכל מאמר 30 שעות - אבל זה לא ריאלי ולא מעשי
    אפשר לשקול איך לחלק את התקציב עבור הכתיבה. אולי מאמר אחד מושקע יעבוד יותר טוב מ-10 מאמרים סתמיים? אולי במקום מסויים בזמן מסויים שווה להשקיע יותר. זה לא נראה לי שחור ולבן... כמו בחיים. עבור שמלת חתונה משלמים יותר. יש בגדי חג ויש טרניניג.

מה שמעניין שכתיבה זה עיסוק שאפשר להשקיע בו כל כך הרבה ובכל זאת הוא נתפס כמין שרבוט קליל שלא צריך לשלם עליו.
    בכל המקצועות האחרים יש גבול כמה אפשר להשקיע... אבל בכתיבה ממש אין גבול. אבל אם תראה ללקוח אתר שבנית עבורו עם טקסט בכאילו ותמונות בכאילו הוא ירגיש שהוא קיבל ממך משהו למרות שהאתר ריק מתוכן. מבחינתו התוכן זה לא בעיה. אבל אם תראה לו תוכן מושקע לאתר מבלי שהוא יראה את העיצוב של האתר מבחינתו הוא מרגיש שהוא לא קיבל כלום. אולי אני טועה ולא כולם מגיבים כך אבל נדמה לי שאין הערכה לטקסטים. "אנשים רוצים לראות בעין"

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    נאוה ברור שלא מצאת מידע כי הגבלת את מקורות החיפוש שלך -
    לא בדקתי באנגלית.
    אופיר כנ"ל, מדוע לא לחפש באנגלית ולתרגם אם לא מצאתם בעברית? לא מובן בעיני.

עכשיו לפחות הבנתי על מה את מתכוונת - כשאת אומרת "לא מצאתי את המידע ברשת" הכוונה היא "לא מצאתי את המידע ברשת בעברית" כלומר המידע קיים (כמובן - כאמור אם הוא קיים באיזה ספר הוא יהיה גם קיים ברשת),
    ובתור מי שטענה שצריך להשקיע ימים של עבודה על כתיבת מאמר לא כל כך מובן לי מדוע לא הושקע עוד קצת זמן והחיפוש לא הורחב לאנגלית או שפה אחרת...

אולי אני טועה ולא כולם מגיבים כך אבל נדמה לי שאין הערכה לטקסטים. "אנשים רוצים לראות בעין"
    לגבי מה שרשמת בהודעה הזאת - העניין הוא שצריך להבין שתרבות העיון בדף אינטרנט אינה דומה לתרבות העיון בספר, קוראים על המסך מוכנים להקדיש הרבה פחות זמן לקריאת דפי אינטרנט כדי לנסות להבין מהם את המסר המרכזי שלהם ולכן הבעיות שציינת (אני לא אומר אם זה טוב או לא, אלא זאת פשוט המציאות של התנהגות הגולשים)

אגב לגבי 9 המוזות :
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%95%D7%96%D7%94 ?!
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 12/10/2011 בשעה 01:00
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

אני שמחה לראות שטעיתי לגבי המוזות. זה נבע מכתיבה שונה של שמות המוזות במילון לעומת ויקיפדיה קליו לעומת קליאו. ומעצם זה שלא חיפשתי דרך מוזה בויקיפדיה. אבל זה לא היה קריטי לי. בסך הכל זה היה חלק ממשהו קליל שעשיתי.

כתבתי מאמר מסכם שתיאר כיצד משה דיין איבד את העין שלו, המאמר נכתב בעזרת ספר שנכתב עליו.
    האם לדעתך יכולתי למצוא על זה חומר באינטרנט?

http://www.totevet.org.il/?p=418

אני לא מצאתי. אבל היום מי שיחפש ימצא את מה שאני כתבתי... והוא יכול להעתיק ולשנות...
    נערך לאחרונה על ידי נאוה, 12/10/2011 בשעה 01:53

לכל הפחות היום, יש את המידע לגבי משה דין בויקיפדיה, הן בעברית והן באנגלית.
    "...במהלך פעולה זו פגע צלף צרפתי במשקפת שאחז דיין, ורסיסי הזכוכית גרמו לריסוק עינו השמאלית. כתוצאה מאובדן העין בחר דיין להרכיב רטייה על עינו השמאלית, אשר הייתה ל"סמלו המסחרי" ולאפיון הוויזואלי המזוהה עמו מאז אותה פעולה ואילך...."
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...99%D7%99%D7%9F

אני מאד תומך בנקודת המבט של טל.
    עד כדי כך שבתקופת האוניברסיטה לא הייתי צריך להיכנס לספריה בכלל, אלא למצוא את שם המאמר שחפשתי באנגלית (בד"כ דרך שם הכותב בויקיפדיה, ואז דרך הרפרנסס) ולקרוא אותו במחשב.

אביב, 3 השורות הללו הן לא משהו שעליו אפשר לבסס מאמר שמתיימר לעסוק רק בנושא הפציעה וההתמודדות איתה.
    הן גם לא מדוייקות. הוא לא בחר להרכיב רטיה על עינו השמאלית אלא הוא נאלץ להסתפק בפתרון הפשוט הזה כי העין שלו נפגעה באופן שלא היה אפשר להתקין לו עין תותבת. זה היה מאוד חשוב לו להתקין עין תותבת והוא ניסה שוב ושוב אך כל הניסיונות כשלו.
    משלושת השורות הללו אי אפשר לדעת איך הוא התמודד עם העניין מבחינה נפשית... אי אפשר לדעת עם אלו בעיות הוא היה צריך להתמודד בעקבות הפגיעה... מי שמתעניין באופן ספציפי בסיפור הפציעה של דיין לא יכול לקבל משלושת השורות הללו שום מידע מעבר למידע הבסיסי ביותר הידוע לכל.
    אני חושבת שבמקרה הזה הראתי יפה שהמידע באינטרנט הוא לא מספיק, במיוחד כשרוצים לרדת לפרטים היותר קטנים.
    נערך לאחרונה על ידי נאוה, 12/10/2011 בשעה 13:44

אני חושבת שבמקרה הזה הראתי יפה שהמידע באינטרנט הוא לא מספיק, במיוחד כשרוצים לרדת לפרטים היותר קטנים.
    אני די בטוח שמה ש ICEL רשם פה היה בחיפוש שהוא ערך בשנייה וחצי על ידי כתיבה של "משה דיין" בגוגל מכוון שאת רשמת שלא מצאת "על משה דיין מידע בכלל", עכשיו את מדברת על פרטים קטנים , אז -
    תעשי חיפוש יותר מקיף, תבדקי באתרי מידע, אוניברסיטאות, היסטוריה, מחקרים, ביוגרפיות וכו'. ואולי גם באנגלית - ותמצאי את כל הפרטים הקטנים שאת צריכה אני חושב שהבעיה נעוצה פשוט בכישורי החיפוש שלך באינטרנט או בזמן שאת מוכנה להקדיש לכך ולא בכמות התוכן הקיימת באינטרנט... כנראה משום שאת יותר מורגלת בחיפוש בספרים
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 12/10/2011 בשעה 13:55
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

האמת רק נכנסתי לויקיפדיה כדי לראות מה רשום ולא יותר מזה.
    יכולתי להמשיך לעקוב אחר נתיב הרפרנסים על מנת לאתר את מקורות המידע הרלוונטים ולחפור עוד בנושא.
    אגב אני לא פוסל את האפשרות שהנתיב היה מוביל לספר כתוב- בויקיפדיה עושים את זה לפעמים.
    אחר כך זה רק השאלה אם הספר כבר נמצא ברשת או לא- נגיד בגוגל בוקס או גוגל סקולר או כל דבר דומה אחר.
    מי יתן וגוגל יצליחו במשימתם להעלות עותק דיגיטלי של כל ספר עלי אדמות.

טל,
    תחשוב בהיגיון
    החומר שנמצא בספרים הוא מוגן בחוק זכויות יוצרים ולכן אי אפשר להעלות את הכל לרשת ומכאן שאי אפשר למצוא את הכל ברשת.
    אני בהחלט אנסה לשפר את כישורי החיפוש שלי... יש לי ידידה שלמדה מידענות וסיפרה לי כמה דברים מעניינים בקשר לזה.

אביב הקדמת אותי בתגובה.
    :-)

משתמש מתקדם אורלי26 אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי oofir צפה בהודעה
    נאוה צודקת- גם אני חיפשתי בעברית מידע על נייט Neit שהוא אל מלחמה מהמיתולוגיה האירית ולא מצאתי שום מידע.
    וברצינות - ברור שעדיף להשקיע בכל מאמר 30 שעות - אבל זה לא ריאלי ולא מעשי
    אין שום צורך להשקיע במאמר 30 שעות. אגב, זה כן מעשי, כי לפעמים כשאין השראה הולכים לישון וממשיכים למחרת.
    אבל עם הפואנטה של נאוה גם אני מסכימה. כשחושבים על המאמרים רק ככלי לקידום- בסופו של דבר באמת הרשת תתמלא בממאמרי קופי פיסט ולא תגלה שום דבר חדש. לעומת זאת, אם חושבים על לתת ערך אמיתי לגולש, אז כן, לחפש בספרים זה הפיתרון, בהנחה שבאמת תמצאו שם ידע, ואני מסכימה עם זה שלפעמים יש באינטרנט דברים שאין בספרים.

ואגב, לפותח השרשור, 100 דולר זה סכום הגיוני מאוד, זה בסך הכל באזור ה300 שקל, אוי לעבודה האקדמית שתכתב ב300 ומשהו שקל, תלוי בשער הדולר.

חג שמח לכולם.

100 דולר זה סכום הגיוני מאוד, זה בסך הכל באזור ה300 שקל
    300 ש"ח זהו סכום לא הגיוני עבור מאמר של 500 מילים - ככל שזה נוגע ל 99% מהכותבים לפחות.

וצודק 300 ש"ח זה בהחלט סכום מצחיק לעבודה אקדמאית, אבל תמורת 300 ש"ח בהחלט הייתי דורש מאמר ברמה אקדמאית ולא פחות!

משתמש מתקדם אורלי26 אינו מוערך במערכת הפורומים
    זה צודקת, קודם כל, דבר שני, כן מסכימה, למאמר אחד זה קצת יותר מידיי, אם זה לא מאמר אקדמי. :-) אבל דיברת על 5-6 מאמרים, אז מה הבעיה במאה דולר?

אבל דיברת על 5-6 מאמרים, אז מה הבעיה במאה דולר?
    אין שום בעיה ב 5 - 6 מאמרים ב 100$ , אבל מה שהוצע זה 100$ פר מאמר.

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    וואי, כמה חפירות . נראה לי ש 100 עד 200 ש"ח למאמר זה סביר ביותר. ואני מבין שטל מחפש כתיבה שהיא לא כתבה תוכן קידומית אלה משהו מושקע גם אם מבוסס על תוכן מתורגם. אם זה משהו קידומי נחות אז 100 דולר ל 5-6 כתבות יכול להיות אפילו לא מספיק כי מדובר על 50 שקל ל 500 מילים שקשה לצפות למשהו איכותי בתקציב כזה
    נערך לאחרונה על ידי drdiet, 15/10/2011 בשעה 19:10
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

אני מסתכל על זה קצת אחרת.
    לא מעניין אותי כמה צריך הכותב להשקיע, מצידי שיכתב את המאמר בחמש דקות מהראש.
    מה שמעניין זה מה יוצא לי מזה.

אם אני מחפש תוכן לדף נחיתה אני מוכן לשלם גם 500 דולר למאמר מכותבת שאני יודע בוודאות שהכתיבה שלה ממירה עשרות אחוזים יותר מכתיבה שאני עושה בעצמי. זה פשוט משתלם.
    עבור תוכן שכל מטרתו זה SEO, שהיחיד שיקרא אותו זה הבוט של גוגל 10 דולר זה המון...
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

ואי, כמה חפירות . נראה לי ש 100 עד 200 ש"ח למאמר זה סביר ביותר. ואני מבין שטל מחפש כתיבה שהיא לא כתבה תוכן קידומית אלה משהו מושקע גם אם מבוסס על תוכן מתורגם.
    לפחות מישהו אחד הבין מה אני רוצה

אם אני מחפש תוכן לדף נחיתה אני מוכן לשלם גם 500 דולר למאמר מכותבת שאני יודע בוודאות שהכתיבה שלה ממירה עשרות אחוזים יותר מכתיבה שאני עושה בעצמי. זה פשוט משתלם.
    עבור תוכן שכל מטרתו זה SEO, שהיחיד שיקרא אותו זה הבוט של גוגל 10 דולר זה המון...
    מסכים בהחלט גם עם זה הכל תלוי מה צריך להיות ה ROI מהכתיבה הזאת. במקרה הנתון שלנו, זה לא אמור להיות תוכן רווחי אלא טכני\מעניין בהקשר לנושא + מבוסס על תוכן מוכן באנגלית לכן אין שום סיבה בעולם למחירים כאלו.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2