פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך סך הכל של 3

אשכול: מכירת באנרים ישירות באתרי משחקים

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

מכירת באנרים ישירות באתרי משחקים

אני אמנם מרוויח יפה מאדסנס, אבל זה בסך הכול סכום לא קבוע שמשתנה מיום ליום ועונה לעונה.

בעצת יועץ עסקי שיש לו לא מעט ניסיון עם אתרי אינטרנט, חשבתי לפנות ישירות למפרסמים ולמכור להם שטחי פרסום כי התאכזבתי מאוד מתוכניות שותפים שבסופו של דבר מורידות את האפקטיביות של אדסנס בגלל עודף פרסומות והן אפילו יותר לא צפויות (רק להמחשה, קיבלתי אחוזי לידים מגוחכים של 1/200 לחיצות גם בעמודים סופר מטורגטים לבאנר וקהל די שבוי של ילדים בעמוד של המשחק הכי פופולארי באתר).

הקטע הוא שבכל אתרי המשחקים שבדקתי כולל נט גיימס, הם בכל זאת עובדים עם תוכניות שותפים ולא ראיתי שום מקרה של מכירת מדיה ישירה חוץ מבאנר אחד של אייבורי. יש לי תחושה שתוכניות השותפים השתלטו על השוק למרות שהן לא אטרקטיביות לכל בעלי האתרים ואף אחד כבר לא חושב בכלל לקנות מדיה ישירה. הפתרון היחיד שאני רואה זה לפנות למפרסמים קטנים שאולי גם להם לא משתלם לעבוד עם תוכניות השותפים בגלל העמלות ויהיה עדיף להם לשלם ישירות על באנר תמורת בלעדיות במקום ספציפי. מה דעתכם?
    נערך לאחרונה על ידי etay2k, 01/10/2011 בשעה 09:56
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

משתמש כבד nitzan1 אינו מוערך במערכת הפורומים
    א מדויק http://www.net-games.co.il/ עובד בעיקר על מכירת שטחי מדיה ולא תכנויות שותפים כמו כן הפורום הגדול fxp עובד על מכירת שטחי מדיה , ויש עוד הרבה ...
    אכן זאת הדרך הכי טובה להרוויח אבל אתה צריך כמות גדולה מאוד של כניסות אם יש לך יש המון חברות שעוסקות בגישור של מפרסמים ואתרים תעשה חיםוש בגוגל אתה תמצא אותם בקלות.

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים
    נכון, אלו שני אתרים מאוד גדולים , אבל אם אתר מקבל כזו כמות של תנועה, בוא נגיד שכוח המיקוח שלו הרבה יותר גדול...
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

+ הגב לאשכול זה