פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: אחסון PCI-compliant ?

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים

אחסון PCI-compliant ?

האם יש חברות אחסון בארץ שהשרתים שלהן הם "pci compliant" בלי שצריך לשבור את הראש יותר מידי אלא פשוט להעלות את האתר? (בהנחה שאין בעיות באתר עצמו)
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

משתמש כבד rs324 אינו מוערך במערכת הפורומים
    לא נראה לי שתמצא דבר כזה
    כי בשביל לקבל תקן PCI אתה צריך שגם האתר וגם השרת יעמדו בתקן

הבדיקה פה היא לא הבעיה , הבעיה היא העלויות , מדובר בכ 250$ לרבעון = 1000 $ לשנה
    ללא קשר לעלויות סליקה האחרות (עמלות וכד')

אם נעשה חישוב
    סליקה באמצעות חברות האשראי בממוצע נע סביב ה 2.5 % עמלה לכל עסקה

אם נקח לדוגא אתר שמכניס 100 אלף ש"ח בשנה

2.5 % = 2500 ש"ח
    תקן PCI = עלות 1000$ כ 3600 ש"ח
    SSL = 70 $ לשנה = 250 ש"ח
    דמי פתיחת מסוף חד פעמיים שנה ראשונה = 800 ש"ח (אבל לא נכליל את זה)

סה"כ ללא פתיחת מסוף עלות תחזוק שנתית = 6350

האלטרנטיבה = PAPAL
    3.4 % עמלה ממוצעת (לפי דעתי יש גם פחות) = 3400 ש"ח

וזה כשאתה מכניס 100 אלף ש"ח תחשוב על מצבים שאתה מכניס פחות ותראה אם זה משתלם לך

בנוסף PAYPAL סולק גם כרטיסי אשראי לאנשים שהם לא רשומים ב PAYPAL וגם יש אפשרות לשלם לך באמצעות ה PAYPAL מה שנותן יותר אפשרויות תשלום

בקיצור לך עם PAYPAL ותחסוך המוך כאבי ראש (והיום PAYPAL קיים גם בעברית לגולשים מתקשים במיוחד)

תודה רבה על התשובה המפורטת אך לא הסברתי את עצמי...

יש לי כבר אתר פעיל
    יש לי כבר סליקה פעילה
    יש לי כבר עמידה בתקנים ואישורים מחברות האשראי וכו'..

פשוט נוצר מצב שעקב שדרוג מסויים אני צריך להוציא אישור PCI חדש ובסריקה הרבעונית הייתה תקלה ברמת השרת משהו שקשור לתחום ה-SSH שלו ולכן הוא לא עבר את האישור....
    ולכן אני שואל האם יש מקום בו ידוע שהשרת יעמוד בדרישות האלה או שאני צריך להתחיל להתעסק עם חברת האחסון שתעשה לי תיקונים של כל זה?

אגב אם כבר,
    סליקה באמצעות חברות האשראי בממוצע נע סביב ה 2.5 % עמלה לכל עסקה
    אני לא יודע עם איזה חברה אתה עובד אבל אני משלם תשלום קבוע של איזה 200 ש"ח בחודש דרך ZCREDIT לא משנה כמה סלקתי.

פייפל מנסיוני זה אחת האפשרויות הגרועות ביותר לסליקה בישראל - העמלות מטורפות, תנאי שימוש מעצבנים, עיכובים על תשלומים בגלל תקלות כאלו ואחרות או CHARGEBACKS בגלל גחמה כזאת או אחרת של הקונה ויחס המרה גרוע של גולשים שלא מכירים את השירות הזה לעומת דף סליקה פשוט בתוך האתר שמעבד את התשלום ברקע.....
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

משתמש כבד rs324 אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    תודה רבה על התשובה המפורטת אך לא הסברתי את עצמי...

יש לי כבר אתר פעיל
    יש לי כבר סליקה פעילה
    יש לי כבר עמידה בתקנים ואישורים מחברות האשראי וכו'..

פשוט נוצר מצב שעקב שדרוג מסויים אני צריך להוציא אישור PCI חדש ובסריקה הרבעונית הייתה תקלה ברמת השרת משהו שקשור לתחום ה-SSH שלו ולכן הוא לא עבר את האישור....
    ולכן אני שואל האם יש מקום בו ידוע שהשרת יעמוד בדרישות האלה או שאני צריך להתחיל להתעסק עם חברת האחסון שתעשה לי תיקונים של כל זה?

אגב אם כבר,
    אני לא יודע עם איזה חברה אתה עובד אבל אני משלם תשלום קבוע של איזה 200 ש"ח בחודש דרך ZCREDIT לא משנה כמה סלקתי.

פייפל מנסיוני זה אחת האפשרויות הגרועות ביותר לסליקה בישראל - העמלות מטורפות, תנאי שימוש מעצבנים, עיכובים על תשלומים בגלל תקלות כאלו ואחרות או CHARGEBACKS בגלל גחמה כזאת או אחרת של הקונה ויחס המרה גרוע של גולשים שלא מכירים את השירות הזה לעומת דף סליקה פשוט בתוך האתר שמעבד את התשלום ברקע.....
    זה תשלום שבכלל שכחתי להחשיב לחברת הסליקה צריך להוסיף אותו לרשימת הוצאות ובהרבה חברות 200 ש"ח חודשי זה רק ההתחלה
    העמלה שהתכוונתי בגובה 2.5 אחוז זה לספק השרות שלך - במקרה של הארץ ישראכט או ויזה

לגבי פייפאל - השרות עבר דרך מאד ארוכה מאז ניסית אותו לאחרונה
    הגולש מועבר לדף שאתה יכול לעצב אותו בעצמך , אתה יכול להעביר את הפרוט של המוצרים , את הפרוט של העמלה \דמי משלוח ואת הפרוט של המיסים (מע"מ)
    בנוסף אתה יכול להגדיר שהדף הראשון שגולש רואה זה דף מילוי פרטים של כרטיס אשראי ככה שזה נראה כמו כל טופס רגיל של אשראי
    לגבי ה CHARGEBACKS מהניסיון שלי זה תלוי בתחום שאתה מתעסק בו בעיקר
    לגבי יחס המרה , אני רואה דווקא תוצאות הפוכות גם בעיקר ריבוי האפשרויות תשלום (כרטיס אשראי + PAYPAL) וגם בגלל רמת הבטחון שיש לקונה בזה שהוא משלם ב PAYPAL וכן ה CHARGEBACKS זה חלק מהעניין

העניין ב PAYPAL זה שצריך לדעת איך להתאים ולבנות את העמוד של התשלום , מה שרוב האנשים נכשלים בו או מבצעים אותו בצורה גרועה יחסית (מעבירים רק סכום לתשלום לדוגמא) ולכן אחוזי ההמרה נמוכים יחסית

לגבי השרת שלך , תצטרך איש טכני שייבצע עבורך את התיקונים ברמת השרת
    אם אתה כל כך מתעקש להשאר עם התקן של ה PCI , חלק מחברות הסליקה מאפשרות סליקה באמצעות דף IFRAME שיושב על שרת שלהם....
    אני לא חושב שיש לך עוד אפשרויות...

תודה!

לגבי השרת שלך , תצטרך איש טכני שייבצע עבורך את התיקונים ברמת השרת
    אם אתה כל כך מתעקש להשאר עם התקן של ה PCI , חלק מחברות הסליקה מאפשרות סליקה באמצעות דף IFRAME שיושב על שרת שלהם....
    אני לא חושב שיש לך עוד אפשרויות...
    אוקיי זאת בדיוק הייתה השאלה שלי, האם יש חברה שהיא ידועה בזה שהשרתים שלה מתאימים לכך? - אם לא... אני בכל מקרה מברר מול חברת האחסון מה ניתן לעשות.
    וכן אני יודע אני פשוט לא רוצה את הפתרון של ה IFRAME הזה... אני רוצה סליקה נורמלית באתר שלי גיליתי שזה עובד לי הכי טוב

לגבי PP - אני אכן מעדיף לשמור אותו בתור אופציה נוספת לבחירה ולא בתור אפשרות ברירת המחדל בשל הסיבות שציינתי קודם... (כן ניסיתי אותו לאחרונה, אני עובד איתו קבוע באתרים אחרים ובעיקר בחו"ל)

+ הגב לאשכול זה