פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 18 מתוך סך הכל של 18

אשכול: זהירות ניסוי קשוח: הפלת אתרים עם ספאם?!

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים

זהירות ניסוי קשוח: הפלת אתרים עם ספאם?!

בעקבות הפוסט הזה שקראתי פה בפורום,
    החלטתי לשתף את הקוראים בניסוי שניתן לעשות (שכבר לא מעט ביצעו אותו ויודעים את התשובות, והגיע הזמן שכולם ידעו) - האם ניתן להזיק לאתרים עם קישורי ספאם?
    http://www.xrumer.co.il/%d7%9e%d7%a7...%90%d7%9d.html

נשמח לשמוע את דעתכם, האם כדאי בכלל להוציא אל הפועל ניסויים כאלו, ואם כן אז כיצד?
    החלטה שלכם, נשמח לקבל תגובות.
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    אדיר יהיה מעניין - הגבתי לך בבלוג.

נשמח לתובנות,
    רק צריך לקחת בחשבון כי האתר המופגז צריך להופיע גבוה בתוצאות החיפוש עבור ביטוי מסויים וכמובן להמשיך לקדם אותו. אז ההערכות יהיו חדות יותר...
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

ציטוט פורסם במקור על ידי yuee צפה בהודעה
    נשמח לתובנות,
    רק צריך לקחת בחשבון כי האתר המופגז צריך להופיע גבוה בתוצאות החיפוש עבור ביטוי מסויים וכמובן להמשיך לקדם אותו. אז ההערכות יהיו חדות יותר...
    נכון, ובכלל אני מניח שכדי לקבל תובנות בנושא צריך לבצע את זה על מספר רב של אתרים בנישות שונות ומילים שונות עם נתונים שונים ברמה שקצת יהיה קשה לעשות עם שרת אחד שמוקדש לנושא, אבל ננסה ללמוד משהו - אך עדיין כרגע אין לי הצעות לאתרים חוץ מאתר אחד שהוצע, אז מי שיש לו רעיון לאתר + מילה
    או שיש לו אתר מיותר מוזמן ליצור קשר
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

בדרך כלל אתר שרוצים לשרוף הוא אתר חזק מאוד קשה לי להאמין שהנסוי הזה
    יהיה אפקטיבי כי כל אתר שתיכח בסיגנון של "שונאי ישראל" יהיה בלוג באיכות ירודה.
    מעבר לזה למה לנסות אם כבר התשובה ידועה מראש הפצצת אתרים בקישורי זבל + שיכופל של פרוקסי
    יקבור כמעט כל אתר.
    ודרך אגב talprihar אחלה פוסט

תודה!
    למה לנסות אם כבר התשובה ידועה מראש הפצצת אתרים בקישורי זבל + שיכופל של פרוקסי
    יקבור כמעט כל אתר.
    אתה בטוח? אני ממש לא חושב שזה כל כך ברור... כלומר, נתקלתי בדיווחים על מקרים לכאן ולכאן ואף במקרים שלפעמים קודם זה הזיק ואח"כ עזר, או קודם הרים את האתר ואחרי כמה חודשים הפיל, וכאלו מקרים שזה לא עשה כלום... הייתי שמח לבחור כמה מטרות ולקבל אינדיקציה, אגב עדיין מחכים להצעות למטרות

ואני עדיין מאמין בתמימותי שאין השפעה שלילית של קישורים מכל סוג.
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

ציטוט פורסם במקור על ידי אופטומטריסט צפה בהודעה
    אז מה מונע ממך לקדם את אתריך עם קישורי ספאם בכמות חודשית נאה?... כי להועיל, אנחנו יודעים שהם מסוגלים. ואם הם לא יכולים להזיק אז מדוע לא בעצם...? נשמע לי מצב של WIN-WIN

ציטוט פורסם במקור על ידי אופטומטריסט צפה בהודעה
    גם אם זה בתמימות צריכה להיות סברה כלשהי, הרי בסופו של דבר הכל עניין של מניפולציות והתחרות בינך לבין המתחרים שלך ולא בינך לגוגל, בין אם היא בשיטת קידום "לבנה" או "שחורה".
    מן הסתם ככל שהזירה תחרותית יותר, גם העבודה במישור זה צריכה להיות גדולה יותר בכדי לראות השפעות.
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

משתמש מתמיד Motioz is on a distinguished road
    אם זה באמת מזיק מאוד, אז מה מונע ממתחרים לעשות את זה לכל האתרים שנמצאים מעליהם בתוצאות החיפוש ?
    והאם זה באמת כזה קל "להשמיד" אתרים של מתחרים במקום לנסות לקדם את עצמך...(מפחיד לא?)
    עדכונים יומיים עבור אפליקציות לאייפון לאפליקציות שמחירם ירד לזמן מוגבל, סקירות ומידע עבור iPhone apps לבעלי חשבון iTunes באנגלית

ציטוט פורסם במקור על ידי Motioz צפה בהודעה
    אם זה באמת מזיק מאוד, אז מה מונע ממתחרים לעשות את זה לכל האתרים שנמצאים מעליהם בתוצאות החיפוש ?
    והאם זה באמת כזה קל "להשמיד" אתרים של מתחרים במקום לנסות לקדם את עצמך...(מפחיד לא?)
    התשובה העקרונית לזה היא שהמאמץ לעשות את זה בד"כ לא יהיה משתלם מבחינת המשאבים שצריך להשקיע \ לא מובטחשיצליח \ לא מובטח לכמה זמן יצליח
    נניח שאתה מקום 10 מה עדיף - לנסות להפיל 9 אתרים כאשר כל אחד דורש השקעת משאבים כמו קידום של אתר אחד, או לנסות לקדם אתר אחד למעלה?

ובכל מקרה מעניין... עדיין מחכים להצעות, בינתיים יש שתי הצעות רלוונטיות - אחת עברה לאגף הניסויים הפרטיים ואחת תישקל בהחלט

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    גם אני איפה שהוא במעמקי ליבי... לפחות לא לטווח הארוך ובהקשר קידומי טהור של הביטויים המיועדים - פרצה כזאת הייתה מנוצלת די בקלות.. אם בגוגל היו פותחים ממשק "בקשה להסרת קישורים לאתרך" - זה אולי היה מצביע על זה שכן...
    בינתיים ראיתי רק התייחסויות מעורפלות ברשת אבל בגדול בגישה של "שזה לא ידאיג אתכם".

אז מה מונע ממך לקדם את אתריך עם קישורי ספאם בכמות חודשית נאה?... כי להועיל, אנחנו יודעים שהם מסוגלים. ואם הם לא יכולים להזיק אז מדוע לא בעצם...? נשמע לי מצב של WIN-WIN
    הטווח הארוך... (מבחינת להועיל)
    נערך לאחרונה על ידי eitanya, 31/08/2011 בשעה 15:14
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

ציטוט פורסם במקור על ידי eitanya צפה בהודעה
    גם אני איפה שהוא במעמקי ליבי... לפחות לא לטווח הארוך ובהקשר קידומי טהור של הביטויים המיועדים - פרצה כזאת הייתה מנוצלת די בקלות.. אם בגוגל היו פותחים ממשק "בקשה להסרת קישורים לאתרך" - זה אולי היה מצביע על זה שכן...
    בינתיים ראיתי רק התייחסויות מעורפלות ברשת אבל בגדול בגישה של "שזה לא ידאיג אתכם".

מעניין מאוד מה שאתה אומר איתן, נשאל שאלה כזאת, אתר שיש לו 10 קישורים איכותיים נכנסים והוא נמצא במקום ראשון על מילה מסויימת, ונניח ופתאום ביום בהיר יקבל עוד 10 מליון קישורי ספאם נכנסים על אותה המילה. לדעתך ודאי שימשיך להיות ממוקם ראשון על אותה המילה לאחר 4 חודשים? (בהנחה שכלום לא השתנה מסביב חוץ מזה)

אני יכול להגיד לך שני דברים:
    1. ישנן נישות שבהן המיקומים הראשונים כבר שנים נתפסים על ידי הדברים האלה וע"י אתרים שנמצאים שם ביציבות. גם בארץ.
    2. שהייתי שמח לדעת על איזה קישור אתה מוכן להתחייב לי שכן יהיה יעיל בטווח הארוך?

בקיצור אני כבר יכול לומר שזה יהיה ניסוי מעניין עם לא מעט תובנות - אם יהיו מועמדים ראויים, בינתיים אין לצערי חוץ מאחד...

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    מעניין מאוד מה שאתה אומר איתן, נשאל שאלה כזאת, אתר שיש לו 10 קישורים איכותיים נכנסים והוא נמצא במקום ראשון על מילה מסויימת, ונניח ופתאום ביום בהיר יקבל עוד 10 מליון קישורי ספאם נכנסים על אותה המילה. לדעתך ודאי שימשיך להיות ממוקם ראשון על אותה המילה לאחר 4 חודשים? (בהנחה שכלום לא השתנה מסביב חוץ מזה)
    דווקא בגלל זה - "ביום בהיר..."- אני מדבר יותר מניסיון מעקב וצפייה מהצד ולא ניסוי מסודר- לאור ניסיונות פגיעה באתר שלי עם שיטות link bombing. האתר שלי היה תקופה מדורג עבור ביטוי מסוג זה ואז נעלם, האתר של פאבל ואחרים הופיע, כעת שוב חזר האתר שלי על ביטוי אחר, קרוב - האתר של פאבל נעלם, בקיצור יעילות אם קיימת- לטווח קצר.
    כתבתי על זה ב-
    http://www.xn--4dbffabwd1adc1ewbki3a...93%D7%95%D7%AA

,
    אני יכול להגיד לך שני דברים:
    1. ישנן נישות שבהן המיקומים הראשונים כבר שנים נתפסים על ידי הדברים האלה וע"י אתרים שנמצאים שם ביציבות. גם בארץ.
    מה זה יציב? כמה חודשים? אני אשמח לראות כאלו שתופסים תוצאות תחרותיות חודשים רבים עד שנים...

2. שהייתי שמח לדעת על איזה קישור אתה מוכן להתחייב לי שכן יהיה יעיל בטווח הארוך?
    פוסט אורח באתר בתחומך, אפילו קישור ממאמר באתר מאמרים ובתנאי שהמאמר הוא פרסום מקורי ויחיד, איכותי, בעל ערך מוסף...- על יעילות אפשר להתווכח וסביר שלא מדובר ביעילות ברמה הגבוהה ביותר אולם ישרוד את מבחן הזמן יותר מקישורי פרופילים של xrumer ללא שמץ תוכן מקורי\הגיוני שנבנו בשנייה וחצי

בקיצור אני כבר יכול לומר שזה יהיה ניסוי מעניין עם לא מעט תובנות - אם יהיו מועמדים ראויים, בינתיים אין לצערי חוץ מאחד...
    אני חושב שזה ניסוי מאוד חשוב, בייחוד אם יהיה מעקב לאורך זמן ארוך. הנקודה היא רק שקשה לאנשים לוותר ממש על דומיין מקודם- אפשר להבין את זה איפה שהוא לא?
    נערך לאחרונה על ידי eitanya, 31/08/2011 בשעה 15:54
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

האתר שלי היה תקופה מדורג עבור ביטוי מסוג זה ואז נעלם
    נו זאת בדיוק הנקודה שלי - האם הביטוי שהועלם לא יכול להיות הביטוי הראשי של אתר גם? אולי? (אני יכול להגיד לרמוז שמתוצאות ניסויים דומים בעבר - אז הסיטואציה שתארתי קודם בהחלט תפר את "האיזון" של אתר בצורה לא נעימה)

מה זה יציב? כמה חודשים? אני אשמח לראות כאלו שתופסים תוצאות תחרותיות חודשים רבים עד שנים...
    חודשים רבים, ואף שנים, צור קשר במייל אם אתה רוצה דוגמאות ספציפיות לא חסרות בכלל בארץ או בחו"ל...

פוסט אורח באתר בתחומך,
    אני דווקא בדעה שעל כל תחום הקישורים בכלל אי אפשר להתחייב שיהיה יעיל בטווח הארוך....

אני חושב שזה ניסוי מאוד חשוב, בייחוד אם יהיה מעקב לאורך זמן ארוך. הנקודה היא רק שקשה לאנשים לוותר ממש על דומיין מקודם - אפשר להבין את זה איפה שהוא לא?
    לא חשבתי לרגע אחרת, לכן אני בונה יותר על האפשרות השנייה שגם עליה אין יותר מידי הצעות משום מה... ודווקא היצע לא חסר בתחום אף אחד לא מכיר איזה אתר שמגיע לו לחטוף?

נו זאת בדיוק הנקודה שלי - האם הביטוי שהועלם לא יכול להיות הביטוי הראשי של אתר גם? אולי? (אני יכול להגיד לרמוז שמתוצאות ניסויים דומים בעבר - אז הסיטואציה שתארתי קודם בהחלט תפר את "האיזון" של אתר בצורה לא נעימה)
    לא נראה לי שאפשר (בעבור הביטוי הראשי) זכור שהאתר לא קודם באופן "לגיטימי יותר", עבור ביטויי הספאם ועל כן, ברגע שהמנוע זיהה את החתימה והפעיל את הפילטר הוא פשוט עשה, יתכן, devalue לכל קישורי ב-link bombing - משלב זה האתר כבר לא רלוונטי לביטויים אלו לפי כל הקישורים הללו.
    כנ"ל לגבי כל ביטוי אחר שיהיה מקושר אבל יותר סביר להניח שרק לסוג הקישורים שזוהו עם "חתימה" לא לגיטימית.
    חודשים רבים, ואף שנים, צור קשר במייל אם אתה רוצה דוגמאות ספציפיות לא חסרות בכלל בארץ או בחו"ל...
    ממש מעניין אותי אם ראית דוגמאות של שנים בארץ. אצור קשר בטוח :-)

טוב יש לנו זוכים, הניסוי מתחיל היום, עדכון ראשוני כאן:
    http://www.xrumer.co.il/%D7%98%D7%95...%9B%D7%94.html

המשך יבוא.....

לפי מה שאני זוכר, אתר מעולה שום קשירי ספאם לא יפילו אותו. אתר בינוני ומטה אני בטוח שכן, אבל הפורום הזה לא ייפול בגלל ספאם.

+ הגב לאשכול זה