פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
נושא נעול
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך סך הכל של 12

אשכול: סקינדו מתחילה לרמות...?

משתמש מתקדם wolly אינו מוערך במערכת הפורומים

סקינדו מתחילה לרמות...?

האם יש עוד מישוה שמרגיש שסקינדו משנה כיוון?

ניתן לראות בפורום זה שכתבתי רק דברים טובים עליהם.
    רק שכבר כמה חודשים ההכנסות שלי ירדו ללא שום סיבה - מספר הכניסות לאתר שלי אפילו כפול וההכנסות חצי מי מה שהיה קודם.

השאלה היא אם יש עוד בעלי אתרים שעובדים עם סקידנו ומרגישים את הדבר הזה?

משתמש מתמיד renat1010 אינו מוערך במערכת הפורומים
    פשוט מאוד... תבקש מהם פירוט של הלידים ותעשה בדיקה בעצמך

ציטוט פורסם במקור על ידי wolly צפה בהודעה
    האם יש עוד מישוה שמרגיש שסקינדו התחילה לרמות?

ניתן לראות בפורום זה שכתבתי רק דברים טובים עליהם.
    רק שכבר כמה חודשים ההכנסות שלי ירדו ללא שום סיבה - מספר הכניסות לאתר שלי אפילו כפול וההכנסות חצי מי מה שהיה קודם.

בשפה עדינה זאת רמאות כי אין הסבר אחר.

השאלה היא אם יש עוד בעלי אתרים שעובדים עם סקידנו ומרגישים את הדבר הזה?
    תרגום לערבית של חומרים פיננסיים ומשפטיים

משתמש מתמיד imax is on a distinguished road
    האם ישנה דרך ודאית לדעת שהדיווח על המרות הנו אמין, או שצריך פשוט לסמוך ?
    שאלה זו נוגעת לכל תכנית שותפים, שכן לא פעם תהיתי כיצד אוכל לדעת שבאמת מה שמקבלים זה מה שמגיע.

אין שום דרך להתווכח וכל חברה כזאת יכולה לרמות.
    הם תמיד יגידו שהמפרסם לא מאשר את הליד ולפעמים יכול להיות נכון.

אני חושב שבגדול הולך כך - נגיד על 100 לידים שהם נכונים החלוקה היא כך:
    1/3 משלמים
    1/3 המפרסם לא מאשר למרות שהם לידים תקינים (אבל למה שהמפרסם ישלם יותר כאשר הוא יכול לחסוך)
    1/3 מהלידים החברה לא משלמת למרות שהמפרסם משלם.

ברור שאין שום הוכחה על דבר זה. זאת רק הרגשה.
    אמינות ?
    זאת מילה גסה בתחום זה...

בוויסל לפי דעתי מקבלים אולי 10% מהלידים הנכונים.
    בסקינדו עד לפני זמן מה היה בסדר יחסית אבל גם הם כנראה חשבו שהם צריכים להרוויח יותר...

משתמש מתקדם katam is on a distinguished road
    אני חייב לציין שאני די בהלם ממה שקורה ברוב רשתות השותפים בארץ , על סקינדו בכלל ...אני בשוק מהם. רציתי לדבר עם מישהו לגבי כמה דברים שלא מצאתי באתר אז התקשרתי אליהם. השיחה התנהלה ככה:
    אני - "שלום הייתי רוצה בבקשה לשאול שאלה קטנה"
    בחורה לא סובלנית - "תשלח לנו אימייל"
    אני - "עוד לא שאלתי את השאלה בכלל ואת שולחת אותי לשלוח אימייל?"
    בחורה לא סובלנית - "כן תשלח אי מייל זה לא קו תמיכה זה המשרדים" (לפי מערכת ניתוב פנימית הגעתי לתמיכת שותפים)
    אני איבדתי סבלנות - "תגידי לי מה את מעדיפה שאני אלך לרשת שותפים אחרת כי אין לכם זמן לענות על שאלה שתחסוך התכתבות של 8 אימיילים?"
    אחר כך היא עשתה לי טובה שהעבירה אותי למישהו שידבר איתי וגם הוא לא הבין איך יש לי חוצפה בכלל לבקשה לדבר עם מישהו.
    אחרי שהבנתי שהם חובבנים בקטע של שירות לקוחות אני לא חושב שאעבוד עם סקינדו.
    יש לי נסיון רב עם כמעט כל רשת שותפים בחו"ל כמו neverblue, fluxads, peerfly, affiliate dot com, azoogleads.com וכו...... אצל כולם היה לי קשר אישי עם מנהל קמפיינים או בסקייפ או בטלפון וזה לא משנה אם אתה שולח 2 לידים ביום או 1000, תמיד יהיה לך מישהו שתוכל לדבר איתו ולהתייעץ לגבי אופטימיזציה וביצועים של קמפיינים.
    הדבר השני הוא להטמיע פיקסל המרה בדף תודה, אני אישית לא מוכן לשלוח שום ליד שאין לי יכולת לקבל עליו דיווח עצמי. מי שלא מוכן להטמיע פיקסל המרה שישן על האף. אני באמת ממליץ לכולם פה לדרוש את זה מרשתות שותפים.
    רק בישראל זה נורמלי שהם עובדים בשיטת הסמוך

משתמש מתקדם kidum-net is on a distinguished road
    מצטרף לדיון
    אין קשר לסקינדו וויסל או קליקון על תכתבו פה שמות זה באמת יכול להוביל ללשון הרע מה שכן אתם יכולים לספר את כל הסיפור מתחילתו ועד סופו וככה זה לא יחשב לשון הרע
    אבל אם תשימו לב וצריכים לבדוק את זה, מי שיכול שיתן על זה דיווח כאן בפורום אני ישמח,
    כל חודש אני מגיע לכמה אלפי שקלים בחודש עכשיו כל חודש הסכום עולה בהמרות שאני משווק
    אני נתקלתי בבעיה רצינית או שזה רווח של תוכנית שותפים ספציפית או שכל התוכניות מרוויחות ככה
    ככל שההמרות עולות ככה הפסילות עולות זאת אומרת היה לי חודש שעבר 72 המרות מתוכן 14 נפסלו בטענות ממש שיקריות
    הכסף שנפסל זה המון ככל שמרווחים יותר ככה מורידים לכם יותר
    השאלה היא בכל הענין כאן
    אם כל ההמרות שנפסלו באמת המפרסם פסל הוא שזה תוכנית שותפים רוצה לעשות על הגב שלנו קופה
    ואני מניח שאין לי ברירה אלה לומר שזה נראה לי מאוד הגיוני מפרסם יכול לפסול עם גבול
    אבל יתר על המידה זה נראה כבר מאוד מוזר מה שגם הכי מוזר כאן
    שהתוכנית אומרת שזה הגיוני שנפסלו 14 לידים
    היום כדי לעבוד עם חברות ישירות ולא דרך תוכניות שותפים אף אחד לא יודע באמת לאן הכסף שהוא באמת הרוויח הלך
    יכול להיות שיש מפרסמים שמנצלים את זה גם
    מסקנה כשותפים אנחנו עושים את הכל ומקבלים הכי מעט צריך לעשות משהו בנידון וככה אולי יהיה שינויים

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    יש לי ניסיון רע מאוד עם clickon.co.il שהם פסלו לי שתי לידים תקינים !
    אני ממליץ על אדסנס , אתם תמיד תקבלו כסף יותר מכל תוכנית שותפים
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

משתמש "קל" SekiNdo is on a distinguished road

תגובה מטעם סקינדו

שלום, אני רותם ואני אחד מהבעלים של חברת סקינדו.

אני אנסה להגיב פה לכל/רוב הנקודות שהועלו על ידי חברי הפורום.

קיזוזים - הורדת לידים בסוף חודש וירידה ברווחיות אתרים באופן כללי-
    הרבה מאוד אתרים בשוק הישראלי ספגו פגיעה קשה החל מדצמבר האחרון, הפגיעה הגיע בעקבות סדרת מכות שנפלה על שוק התכנים הסלולרים.
    השוק של התכנים הסלולרים הוביל את ההכנסות של האתרים מספר שנים ובדצמבר האחרון התחילה סדרה של כתבות (בהתחלה דה-מרקר ואז ערוץ 10) שליליות שייצרה מודעות וגרמה לגולשים להשאיר פחות מספרי טלפון ברשת ובכך גרמה לפגיעה קשה בהרשמות למוצרי הטריוויה, אסטרולוגיה וכל שאר המוצרים המדוברים.
    במרץ האחרון, בעקבות ההד התקשורתי, נכנסה רגולציה (כבר לא רק מודעות, ממש חוקים) על כל השוק הזה, הדבר גרם לפגיעה קשה נוספת בהמרות מכיוון שמספרי טלפון רבים ממש נחסמו לשירותים האלה וחלק גדול מהשוק הזה נעלם.
    דרך אגב, לפני מספר ימים חברת פלאפון העלתה שלב נוסף ברמה של הקשיים בחיבור אנשים לתכנים האלה ובדצמבר הרגולטור מכניס עוד חוקים אז זה לא עומד לההיפך ליותר קל.
    הירידה המשמעותית הזאת ביחסי ההמרה פגעה באתרים שעובדים עם סקינדו ובסקינדו עצמה.

סקינדו השקיעה מאמץ כדי לתקן את הגזירה הזאת עד כמה שניתן.

הפתרונות שהבאנו עד עכשיו -
    טיוב לידים - אחת הסיבות שתמיד היה נוח לאתרים להריץ קמפיינים של תוכן סלולרי הייתה ששם זה קמפיינים של רכישות - אין ביטולי לידים, אין לידים כפולים/מכחישים ושאר הסיבות שגורמות לליד להיפסל.
    כדי להביא למצב שבו בעלי אתרים ושותפים יוכלו להריץ קמפיינים של לידים בנוחות ובביטחון יחסיים גייסנו צוות שכל תפקידו הוא לצלצל לכל ליד שמגיע דרך השותפים ברשת ולוודא שהליד הוא אמיתי ותקין, בצורה כזאת הדיווח על לידים לא תקינים מגיע מאוד מהר לבעל האתר (לפעמים שעות) ולא צריך "לרוץ" על קמפיין חודש שלם רק כדי לגלות בסוף החודש שהיה קיזוז ענקי בלידים ושבכלל לא היה שווה להריץ אותו.

מערכת לידים שקופה - אף אחד לא חסין, לא אנחנו, לא המפרסמים ולא השותפים שעובדים איתנו. לכן פיתחנו איזור במע' שבו כל שותף יכול לראות את כל הלידים שהוא ייצר, לפי תאריכים ולפי סטטוסים (מאושר, ממתין, מבוטל) כולל סיבות ביטול אם היו.
    השקיפות הזאת נועדה מ-2 סיבות -
    1. כדי שהשותפים יראו בזמן אמת מי מבטל להם הרבה לידים ומי פחות וימקדו את המאמצים שלהם בקמפיינים רלוונטים בהתאם.
    2. כדי ששותפים יוכלו לבדוק אותנו ואת המפרסמים ברשת, טעויות קורות ואנחנו לא חברה שמפחדת שהן יחשפו, להיפך, סקינדו תמיד רוצה לשפר ולכן פתחנו את העמודים האלה לשותפים.

קרה בעבר ויקרה בעתיד שנגלה מפרסמים בעייתיים, הפסקנו לעבוד עם לא מעט כאלה בחודשים האחרונים ונמשיך לגייס ולסנן מפרסמים כדי לתת לכולם את השירות הטוב ביותר.

מגוון רחב יותר של קמפיינים
    כדי לתת מענה טוב יותר לכל אתר פנינו לעשרות חברות, גייסנו עשרות קמפיינים ואנחנו לא עוצרים.
    מדי שבוע עולים בסקינדו 10-20 קמפיינים חדשים כדי לאפשר לשותפים מגוון רחב יותר ולאפשר לאתרים לבצע רוטציה בפרסום שרץ אצלם כדי שלא יתיישן.

תמיכה -
    לחלק מאוד גדול מהשותפים והאתרים בסקינדו יש את הסלולרי האישי שלי ושל השותפים והעובדים פה.
    אנחנו מקבלים פה עשרות (ולפעמים יותר) פניות מדי יום ולכן אנחנו מנסים לנתב כמה שיותר מהפניות האלה למיילים, כשמישהו שולח מייל תמיד מגיבים לו מאוד מהר (שעה-שעתיים) ואם יש משהו שלא ניתן לפתור במייל הוא עובר לטלפון.
    יש הרבה מאוד שותפים שצריכים עזרה בדברים פשוטים שאפשר לפתור מהר ובצורה סידרתית במייל בזמן שבטלפון קשה מאוד לתת מענה ל-5 אנשים שמתקשרים במקביל.

הנושא הזה בטיפול אבל בסופו של דבר אנחנו מקבלים הרבה מאוד פניות וכדי שנוכל לענות לכולם בזמן אנחנו מפנים כמה שיותר פניות למיילים ולא לטלפון, זה עובד לטובת כולם.

משתמש מתקדם katam is on a distinguished road
    עם כל הכבוד אתם לא יותר גדולים מ neverblue , peerfly, azoogleads, matomyadsmarket וכו
    ועם כולם אפשר ליצור קשר, אני רק תיארתי בכנות מה שקרה.
    אגב השאלה שלי נשאלה באי מייל, קיבלתי תשובה לא קשורה ולכן התקשרתי.
    כשקיבלתי תשובה באימייל בפעם השנייה אחרי שאמרתי שאם אין לי אפשרות ליצור איתכם קשר טלפוני אני לא מעוניין לעבוד איתכם ושלחתם לי "אנו מאחלים לך בהצלחה עם רשתות אחרות", הבנתי שאתם לא כל כך מעוניינים לדעת מי נרשם אליכם ומה הוא עושה או בכלל איזה אתר הוא מקדם. קיבלתי תחושה של "עזוב אותי באמא שלך".
    ועם כל זה אני מודה כאן בריש גלי , אתם הרשת עם ההצעות הכי אטרקטיביות בשבילי ואני מאחל לכם הצלחה עם שותפים אחרים.

תגובה של סקינדו - קישקושים

תגובה של סקינדו רק מביישת אותם - סתם קישקושים...שלא יוכלים להסתיר רמאויות.
    דיברתי עם כמה חברים על מה שקורה בסקידנדו וגם הם אמרו שההכנסות שלהם ירדו.
    יש להם כמה דוגמאות של לידים נכונים שלא שילמו להם וסקינדו לא נתנו להם שום הסבר...
    החברים האלה התחילו להוציא תא הפרסומות של סקינדו מאתרים שלהם וחושבים להוציא דף פייסבוק ממטרה להחרים את סקינדו ואת וויסל.
    מגיע להם !!!
    אמרתי לחברה שיפרסמו גם כאן את הפרטים.

WOLLY

ל-WOLLY -
    אתה בא בגישה מאוד מלחמתית וחבל, אף אחד בסקינדו לא עשה לעולם דבר חוץ מלשלם לך כסף שמגיע לך ואתה פה עומד וזורק משפטים שהם פשוט שקריים לאוויר.
    נתתי לך הרבה מידע על מה קורה בשוק, רגולציה על תכנים שפעם הכניסו לך הרבה כסף מצד המדינה!!! שפגעו בהכנסות שלך (ושלנו, סה"כ אנחנו מרוויחים מעמלות) וחבל שלפני שאתה שולח תגובה כזאת אתה לא הולך לקרוא קצת על מה קורה פה בארץ.
    אם נתנו לך הרבה מידע אז המינימום שאתה יכול לעשות זה להשקיע שעה ולראות אם מישהו שיקר לך או אם המידע הזה אמיתי, לא טרחת לעשות את זה אז אני עושה את זה בשבילך...

דצמבר 2009 - הכנסת מחליטה להתחיל לדון בנושא החיובים בגין שירותי התוכן הסלולרי ב-SMS
    http://www.themarker.com/consumer/1.550778
    מרץ 2010 - מתחילים עם הרפורמות - הרפורמה הראשונה של הממשלה בתחום עוברת, הפגיעה הראשונית (והקלה יותר) מתחילה -
    http://www.themarker.com/hitech/1.576514
    אוקטובר 2010 - עוד הצעת חוק לרגולציה על הענף -
    http://www.globes.co.il/news/article...did=1000592730

כתבות תדמית שליליות שפגעו בשוק -
    http://www.themarker.com/consumer/1.606478
    http://www.globes.co.il/news/article...did=1000594782
    http://www.mako.co.il/digital-magazi...3a25421006.htm

אם היית משקיע קצת במידע הראשוני ששלחתי לך פה בפורום אז היית רואה שחלק ענק מההכנסות שלך נפגע לא בגלל סקינדו אלה בגלל 2 סיבות -
    1. רגולציה שעברה על הענף
    2. עשרות כתבות בתקשורת - בכל האתרים המובילים וגם בערוצי הטלויזיה (במיוחד ערוץ 10)

היית מבין שאתר כמו שלך ש-99% ממהכנסות שלו הגיעו מהשוק נפגע קשה כשפתאום הממשלה מגבילה את ההרשמות וכשערוץ 10, גלובס, דה-מרקר וכל ערוצי התקשורת בערץ יוצאים כנגד הענף הזה.
    כשכל המשתנים האלה מתחברים אז אנשים פתאום נזהרים, לא רוצים להרשם לשירות שהצעת להם בבאנר באתר ואלה שכן רוצים להרשם מגלים שהמכשיר שלהם חסום בגלל רגולציה ממשלתית.

אם לפחות היית מתייחס למה שרשמתי בפנייה הקודמת שלי ברצינות, עושה עבודת מחקר של חצי שעה כדי לראות אם אולי אני צודק, אם אולי לא גונבים אותך כמו שאתה צועק פה בלי שום בסיס אז אולי היית מבין.
    במקום זה בחרת ללכת בדרך של השמצות ולקבוע בלי שום בסיס והתייחסות ש-"תגובה של סקינדו רק מביישת אותם - סתם קישקושים" וחבל שבחרת בדרך הזאת לאחר שמהצד שלנו ניסינו להעביר לך (ולאחרים) כמה שיותר מידע שיעזור לך להתקדם ואולי למצוא תחליפים לשוק הבעייתי שמפרנס אותך היום.

מקווה שתמצא דרך להמשיך הלאה עם האתרים שלך, לייצר הכנסה למרות הפגיעה הקשה שהענף שעליו ישבת ספג ושתתרומם.

רותם

katam

ל-katam

שלום,
    אני מסכים איתך שיש חברות גדולות מאיתנו שבחרו לתת שירות בצורה אחרת מאיתנו, מצד שני אני גם יכול לזרוק שמות כמו גוגל או יאהו שהחליטו שאין תמיכה טלפונית בכלל (חוץ מלקוחות ענק שמקבלים מנהל לקוחות מאירלנד שנותן להם שירות).
    הגיוני ומותר לכל חברה להפנות את המשאבים שלה לכיוונים שונים שהיא מוצאת לנכון כדי לנסות ולייצר את המודל האופטימאלי (בעיניה כמובן) של שירותיות מול כוח אדם. גם אנחנו עשינו החלטה כזאת.

אמרתי ואני מגבה את זה שלחלק גדול מהשותפים בסקינדו יש את הטלפון האישי שלי ושל שאר המנהלים פה ואנחנו מדברים איתם גם בשעות הזויות כמו 23:00 או 7:00 בבוקר כולל שישי שבת ואפילו חגים. השותפים אצלנו הם באמת שותפים שלנו לדרך, לביצוע ולהכנסות וככה ההתייחסות ההדדית בינינו לבינם.

מצד שני, ואני מבין שזה מה שהפריע לך, בגלל שקשה לנו לנהל את כל הפניות השוטפות שמגיעות לכאן אנחנו נוטים קודם כל להעביר פניות למיילים, מנסים להגיב לכל מייל במינימום זמן (כמה שעות ולפעמים גם פחות משעה) ולתת מקסימום מידע מפורט במיילים האלה, כמו שנתנו כאן בפורום.
    כששותף הופך לשותף בפועל, מעביר לידים אז הוא גם מקבל מנהל תיק עם סלולרי אישי שאליו הוא יכול להתקשר, כמעט תמיד, בעינינו זאת התנהלות לגיטימית שלצערי לא התאימה לך.

אני מבטיח לך שאם היית עובר את החסם הראשוני, מתנהל כמה ימים במיילים, מראה שאתה באמת "רציני" ושאנחנו עובדים ביחד אז הכל היה מתנהל אחרת.
    תבין שאנחנו מקבלים 10 פניות ביום בסגנון "יש לי אתר מאוד גדול ואני צריך לבוא לפגישה", "אני הולך להרים את האתר הכי גדול בארץ בתחום ה-XXXXXX וכדאי לכם לתת לי מראש מקדמה או הנחה כדי שאבחר לעבוד איתכם" ועוד מלא פניות כאלה שקשה להתמודד עם כולן במקביל.

בגדול ככה גם אתה פנית (וזה בסדר), אמרת "אני שותף גדול ובגלל זה אני רוצה X,Y,Z" ואצלנו זה לא עובד ככה, אתה צריך להתחיל לעבוד, באמת שקצת ולא יותר מדי ואז הכל נראה אחרת פתאום כי בעצם יצאת מהצד של ה-"מרימים את האתר הכי גדול בארץ" בזמן שאין להם בכלל דומיין לשותף פעיל שהרים את הכפפה והתחיל לעבוד בפועל.

שמח שאתה רואה אצלנו קמפיינים מעניינים וטובים ומאמין שאנחנו יכולים לעבור את הבעיות הראשוניות שהיו לנו בקשר.

אתה מוזמן ליצור איתי קשר ב-rotem@sekindo.com, נחליף שלם טלפונים ונדבר, שיהיה בהצלחה גם אם לא.

רותם

נושא נעול