פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך סך הכל של 15

אשכול: פראיירים זה אנחנו השותפים, כנסו!

משתמש מתקדם mdanan אינו מוערך במערכת הפורומים

פראיירים זה אנחנו השותפים, כנסו!

מבדיקה שעשיתי אצל המפרסם "אסתטיקה"
    השארתי את פרטיי אצל המפרסם בכדי לבדוק מה הסיבה שישנם מס רב של דחיית לידים מאותו מפרסם ספציפי.
    - כמובן שלא אישרתי לקבל דואר פרסומי וכמה לא מפתיע שכן קיבלתי.
    - לאחר כמה דקות התקשרה הנציגה והביררה לגבי השירות שאני מעוניין לקבל בו פרטים ועניתי לה על כל השאלות. למי שלא יודע אסתטיקה זה אתר אינטרנט שמפנה לקוחות למרפאות שונות (הם לא מרפאה עצמאית שנותנים את הטיפול). אותה נציגה אמרה לי שהם עובדים עם המון מרפאות ושאלה אותי מאיזה מרפאות אני רוצה שיחזרו אליי ועניתי לה שאני רוצה מרפאה אחת שתחזור אליי מאזור מגוריי. לפי התגובה כנראה שביקשתי בקשה מוגזמת מדיי כי היא ממשלא יכולה לעשות לעשות את זה ואין לנציגה מושג מאיזה מרפאות יחזרו אליי בכלל. התעקשתי שאני רוצה רק מרפאה אחת שתחזור אליי ושוב קיבלתי סירוב מוחלט. בסיום השיחה אמרתי לה שאני מעוניין רק ממרפאה אחת לקבל פרטים ולא יותר מזה.

שוב, כמה לא מפתיע אותה המרה נדחתה במיידי (לעומת זאת אישור לידים נמשכים שבועות...) ורק מהסיבה שאני רוצה רק מרפאה אחת. הרי היא שאלה אותי מאיפה אני רוצה לקבל פרטים. אך לא, הם חייבים כנראה להעביר את זה ליותר ממרפאה אחת אחרת אין להם הכנסה כדי לשלם לשותף.

- כמובן שאותה נציגה דיברה בטונים תוקפים ולא אדיבים, ועל שירותיות הם בכלל לא שמעו. אז מה הפלא שהלידים נדחים באחוזים גבוהים אצל המפרסם הנ"ל. איזה לקוח ירצה לקבל מהם פרטים לאחר שהם מתקשרים אליו ולא מדברים בשירותיות, מקצועיות, אדיבות וכו'...?

אנחנו השותפים אנחנו הפראיירים! אנחנו דואגים להם למימון פרסומי כל זאת כאשר המפרסם בקלות יכול לבטל לידים ללא סיבה מוצדקת ואמיתית.

דבר חשוב נוסף ששמתי לב אליו אצל יותר ממפרסם אחד, לידים שמוכנסים בדף לא תמיד נרשמים בדוח המרות ולפעמים כנראה "בורחים" להם לידים. אצל חלק מהמפרסמים אם לא תסכים לקבלת דיוור אז הליד לא נרשם ולא נספר.

פראיירים זה רק אנחנו השותפים!
    נערך לאחרונה על ידי mdanan, 17/08/2011 בשעה 11:36

משתמש מתקדם kidum-net is on a distinguished road
    מסכים איתך מאוד
    לא יכול להיות שכל חברה שמעונינת להכניס אליה שותפים דרך חברה חיצונית כדוגמת wesell clickon

חוץ מזה שהיא מעלימה לידים היא גם פוסלת המון לידים עם הסברים ממש לא הגיונים ולא אמינים

יותר מזה אחרי שהם יוצרים קשר עם אותו אדם הם פוסלים לך את הליד ואחרי זה חוזרים אל הבנאדם

ואתה לא יכול לעשות עם זה כלום

מסקנה:כל מפרסם עושה על השותפים כסף מעל ומעבר
    לכל שותף יצא שפסלו לו ולא פעם לידים ולא בכמות קטנה שלא בצדק
    אני מעונין שאנשים יגיבו פה ואולי נקיים איזה מחאה קטנה

מה שכן הפיתרון היחיד שיהיה אם ויהיה
    תוכניות שותפים יקימו נוהל מיוחד וקפדני ויראו למה נפסל הליד
    ואם אין סיבה וזה חוזר כמה פעמים
    יוציאו את אותו מפרסם משימוש בשירות

משתמש כבד shlomi062 is on a distinguished road
    מסכים לחלוטין, החוצפה עוברת כל גבול.

מישהו אמר מחאת השותפים?

משתמש מתקדם kidum-net is on a distinguished road
    יש לי הצעה מענינת

כל מי שנפסל לו ליד שלא בצדק (אבל באמת אחרי כמה פעמים שנפסל לו בלי הסבר אמיתי)

וחושב שעבדו עליו יביא את הסיפור המלא שלו לכאן

לפרטי פרטים
    ככה ששותפים ידעו איזה חברה מדובר
    הם יחשבו טוב אם עדיף להם להתאמץ הרבה לשוא
    מדובר כאן בהפסדים גדולים במיוחד מדובר במי שהשקיע הרבה כסף

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    רק בישראל זה ככה וחבל. בגלל זה אני אישית מעדיף לשווק מוצרים בחו"ל, בעלי העסקים שם נהנים לשתף ברווחים כי הם יודעים שזה שיתוף פעולה משתלם וארוך טווח. קרה לי מקרה בחו"ל של ביטול ליד של מוצר גדול. לאחר שפניתי ליצרן, הוא הסביר לך לפרטי פרטים למה הליד בוטל. אבל זה ליגה אחרת, לצערי אנחנו רחוקים משם.

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    פשוט מאוד - צריך להיות נוהל ברשתות שעל מנת להתקבל כמפרסם ברשת שותפים על המפרסם להקליט את כל השיחות שהוא עושה חזרה אל הלידים שהושארו, ולצרף את ההקלטה אל כל דחיית ליד על מנת לאפשר לשותף לדעת אם הליד נפסל שלא בצדק.
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    פשוט מאוד - צריך להיות נוהל ברשתות שעל מנת להתקבל כמפרסם ברשת שותפים על המפרסם להקליט את כל השיחות שהוא עושה חזרה אל הלידים שהושארו, ולצרף את ההקלטה אל כל דחיית ליד על מנת לאפשר לשותף לדעת אם הליד נפסל שלא בצדק.
    רעיון מעולה! בנינו - אין שום סיכוי שזה יבוצע.

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    רעיון מעולה! בנינו - אין שום סיכוי שזה יבוצע.
    ברור שאין סיכוי, אנחנו עדיין בישראל
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

שלום רב,
    קיבלנו את פנייתו של השותף, ובאופן מיידי העברנו את הפנייה למפרסם, אשר מצדו ערך ברור וענה. את תשובת המפרסם העברנו לשותף ואנו ממתינים לקבל את התייחסותו.

באופן כללי,
    במידה ומישהו יודע על "לידים" שנעלמים, הינכם מוזמנים לפנות אל מנהל השותפים ברשת וויסל ואנו נבצע בדיקה יסודית בנושא.
    במידה והנכם חשים שליד אשר אמור להיות תקין נפסל לכם שלא בצדק, מערכת וויסל הינה המערכת היחידה המאפשרת לכם לערער על הפסילה, דבר המחייב את המפרסם לבדוק מחדש את הליד.

נשמח לעזור בטיפול בכל בעיה קונקרטית.

המשך יום נעים,
    ענת.

ענת עם כל הכבוד זה לא מה שנותן את הביטחון לשותפים. "ואנו נבצע בדיקה יסודית בנושא." - אז תבצעו בדיקה והתוצאות יהיו אותן תוצאות.

מה דעתך על הפתרון שהציע טל פריהר? האם זה ניתן ליישום במערכת שלכם? זה יכול לשפר משמעותית את נושא האמינות.

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    ענת עם כל הכבוד זה לא מה שנותן את הביטחון לשותפים. "ואנו נבצע בדיקה יסודית בנושא." - אז תבצעו בדיקה והתוצאות יהיו אותן תוצאות.

מה דעתך על הפתרון שהציע טל פריהר? האם זה ניתן ליישום במערכת שלכם? זה יכול לשפר משמעותית את נושא האמינות.
    לאור בעיית האמינות של מפרסמים, הדרך היחידה להוכיח רצינות היא באמצעות העברת כספים מראש לרשת השותפים עבור לידים שיתקבלו. כלומר רכישת לידים מראש.

לא יתקבלו לידים - הכסף יוחזר למפרסם.

מפרסם שמתכנן לדחות את כל הלידים / להתחכם - סביר להניח שלא יעביר לרשת מראש כמה עשרות אלפי שקלים.

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    יש לי נסיון רע מאוד עם clickon על אותם נושאים בדיוק.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

משתמש מתמיד imax is on a distinguished road
    השאלה היא אם בכלל הערעור על דחיית הליד
    אמור להיות עלינו או על ויסייל.
    מי ששם את הכסף והזמן וקורע את עצמו זה
    אנחנו. לדעתי גם לויסייל צריך להיות פה אינטרס
    שמשולב באיטרס שלנו.
    תקנו אותי אם אני טועה.

משתמש מתקדם katam is on a distinguished road
    אני חדש בפורום הזה וחדש בקידום בישראל אבל אני פשוט בשוק איך השוק הזה לא אמין כאן.
    צריך לעשות ממש מרד. לדרוש מכל הרשתות להציב פיקסל המרה וליצור דוחות שיסבירו את פשר דחיית כל ליד וליד לפי subid שאפשר לעקוב אחריו. זו שערוריה שחברות לא משלמות על לידים לגיטימים.

משתמש מתקדם mdanan אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי anat wesell צפה בהודעה
    שלום רב,
    קיבלנו את פנייתו של השותף, ובאופן מיידי העברנו את הפנייה למפרסם, אשר מצדו ערך ברור וענה. את תשובת המפרסם העברנו לשותף ואנו ממתינים לקבל את התייחסותו.

באופן כללי,
    במידה ומישהו יודע על "לידים" שנעלמים, הינכם מוזמנים לפנות אל מנהל השותפים ברשת וויסל ואנו נבצע בדיקה יסודית בנושא.
    במידה והנכם חשים שליד אשר אמור להיות תקין נפסל לכם שלא בצדק, מערכת וויסל הינה המערכת היחידה המאפשרת לכם לערער על הפסילה, דבר המחייב את המפרסם לבדוק מחדש את הליד.

נשמח לעזור בטיפול בכל בעיה קונקרטית.

המשך יום נעים,
    ענת.
    הבעיה היא שעל הערעורים לא אתם ולא המפרסמים עונים, פשוט דוחים שוב ובזה נגמר הסיפור.
    יש לי למעלה מ 150 לידים שבוטלו ונפתחו ערעורים ואפילו לא אחד אושר, נראה לך הגיוני? שמתוך 150 לידים (וזה רק בחודש האחרון) שנדחו ללא סיבה מוצדקת אפילו לא אחד מהם אושר?
    וכשאני דורש הסבר מכם אתם פשוט מתעלמים, עברו חודש ועדיין לא קיבלתי תשובה!!!!

+ הגב לאשכול זה