פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: איך בודקים מאיפה ההממרות הגיעו ? ועוד כמה שאלות

משתמש "קל" SPONER0 is on a distinguished road

איך בודקים מאיפה ההממרות הגיעו ? ועוד כמה שאלות

כשכתוב יטרה שטרם שולמה זה הסכום של הלידים שאושרו?

יש לי דחיית המרות מה הסיבה ואיך אני יכול גם בעצמי לבדוק?

יש לי גם המרות שלא אושרו או שזה נחשב דחייה?
    תודה רבה!

כשבדקתי במנהל המרות ראיתי ששני אנשים הכחישו במילוי הליד אבל איך זה יכול להיות ???

אני לא הכרחתי אפחד למלא את הליד איך אפשר לבדוק שהמפרסם באמת דובר אמת ולא משקר?
    נערך לאחרונה על ידי SPONER0, 31/07/2011 בשעה 20:03

היי,
    יתרה שטרם שולמה זה הלידים שאושרו ולא נשלחה עליהם דרישת תשלום עדיין. ניתן לראות בדוחות כמה לידים אושרו, כמה ממתינים לאישור וכמה נדחו.
    תחת "ניהול המרות" ניתן לראות כל המרה ואת סיבת הדחייה, ושם ניתן גם לערער אם אתה חושב שההמרה נדחתה שלא בצדק.
    אשמח לעזור בכל שאלה בטלפון 0732200250 או במייל anat@wesell.co.il
    בהצלחה!
    ענת.

ציטוט פורסם במקור על ידי anat wesell צפה בהודעה
    היי,
    יתרה שטרם שולמה זה הלידים שאושרו ולא נשלחה עליהם דרישת תשלום עדיין. ניתן לראות בדוחות כמה לידים אושרו, כמה ממתינים לאישור וכמה נדחו.
    תחת "ניהול המרות" ניתן לראות כל המרה ואת סיבת הדחייה, ושם ניתן גם לערער אם אתה חושב שההמרה נדחתה שלא בצדק.
    אשמח לעזור בכל שאלה בטלפון 0732200250 או במייל anat@wesell.co.il
    בהצלחה!

ענת.
    תודה ענת ושאלתי עוד שני שאלות.
    כשבדקתי במנהל המרות ראיתי ששני אנשים הכחישו במילוי הליד אבל איך זה יכול להיות ???

אני לא הכרחתי אפחד למלא את הליד איך אפשר לבדוק שהמפרסם באמת דובר אמת ולא משקר?

בתוך "ניהול המרות" תוכל לראות את פרטי הליד, להתקשר אליו ולשאול אותו אם הוא באמת התעניין או לא. אם המפרסם פסל את הליד למרות שהליד התעניין- ניתן לערער על הפסילה.

ציטוט פורסם במקור על ידי anat wesell צפה בהודעה
    בתוך "ניהול המרות" תוכל לראות את פרטי הליד, להתקשר אליו ולשאול אותו אם הוא באמת התעניין או לא. אם המפרסם פסל את הליד למרות שהליד התעניין- ניתן לערער על הפסילה.
    אוקיי תודה אבל זה בסדר להתקשר כי זה נשמע קצת הזוי

עריכה: אני לא מצאתי איפה מגיעים לפרטים שהוא מילה תוכלי בבקשה לעזור לי עם זה..

ושאלה איך אפשר לדעת מאיפה מקור התנועה של הליד? הבנתי שאפשר אבל אני לא יודע (אה ואיפה שיש תקתגוריות "סטטוס המרה ",סיבת דחיה" אז יש "מקור תנוע " ובמקור תנוע רשום לי ברירת מחדל )

כאשר הליד ייפסל, יהיה לך ריבוע כחול ליד הליד, שם יהיו הפרטים שהליד מילא. מקור תנועה אתה צריך להגדיר, יש אפשרות להגדיר מקורות תנועה תחת "כלי פרסום", וגם אם אתה מבין טכנית, יש אפשרות לשתול פיקסל מאנליטיקס אצלנו במערכת וכך לעקוב אחר ההמרות שלך. את הפיקסל ניתן לשתול תחת "ניהול המרות", למעלה מצד שמאל יש מערכת לשתילת פיקסלים.

ותמיד ניתן להתייעץ איתנו טלפונית
    בהצלחה!
    ענת.

רגע לא הבנתי "כאשר הליד יפסל יהיה לך ריבוע כחול ליד הליד"

מה הכוונה הליד אצלך ? אני מוצא את הליד בניהול לידים ואם מה שאמרת וזה נמצאה בניהול לידים אז אין לי שום ריבוע כחול ויש לי ליד שנדחה

ובקשר למקור תנוע ניכנסתי לאיפה שאמרת אבל הוא כותב לי "מקור התנועה המהווה ברירת מחדל עבורך"

ואני לא יודע מה לעשות
    נערך לאחרונה על ידי SPONER0, 02/08/2011 בשעה 20:52

+ הגב לאשכול זה