פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 3 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 57

אשכול: מקדם אתרים מוסמך - יש חיה כזו?

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road

Thumbs down מקדם אתרים מוסמך - יש חיה כזו?

יותר ויותר אני נתקל במקדמי אתרים מתחילים שמתפארים "בתואר" שקיבלו לאחר שסיימו קורס קידום אתרים ומכריזים בכל מקום על היותם מקדמי אתרים מוסמכים. לדעתי הנושא הזה לא זכה לחשיפה כל כך רבה ועדיין לקוחות רבים נופלים לרשתם של מקדמי אתרים מתחילים שסיימו זה עתה קורס לקידום ומתפארים בכל פגישה עם לקוח על היותם מקדמי אתרים מוסמכים.

אני חושב שזאת פשוט רמאות להציג מקדם אתרים שסיים זה עתה קורס כמקדם אתרים מוסמך.

כתבתי על זה היום מאמר קצר בכדי לחשוף אותו בפני הגולשים במדריך קידום אתרים אך בכל זאת ארצה לשמוע גם את דעתכם בנושא.

קישור למאמר - http://www.kidum.info/%D7%9E%D7%A7%D...7%9E%D7%9A.php

משתמש מתקדם LwdSystems אינו מוערך במערכת הפורומים
    חבל באמת שאין כזה דבר "מקדם אתרים מוסמך", אבל זה כמו שאין מוסמך "בניית אתרים" או מוסמך "עיצוב גרפי" או מוסמך "מקודד" ועוד הרבה תחומים שקשורים לבניית אתרים..

משתמש מתמיד EAStyle אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי LwdSystems צפה בהודעה
    חבל באמת שאין כזה דבר "מקדם אתרים מוסמך", אבל זה כמו שאין מוסמך "בניית אתרים" או מוסמך "עיצוב גרפי" או מוסמך "מקודד" ועוד הרבה תחומים שקשורים לבניית אתרים..
    יש בתחומים שונים הסמכה, למשל בPHP יש לך הסמכה מטעם zend, יש הסמכה של אנאליטיקס, ויש לעוד לא מעט דברים הסמכה.
    אנשים מחפשים לקנות ארבעת המינים.
    לא צריכים לשלם, מעכשיו חיפוש עבודה בחינם וגם לימוד תיאוריה.

אם יש לך סבלנות לקרוא את הכל
    מקדם אתרים מוסמך????

בקיצור שטות שיווקית

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya

מסכים בהחלט

שאין הרבה ערך ל"תואר" כזה או אחר בלי ניסיון.
    כל בן אדם הוא טיפוס שונה- ישנם כאלו שלא יוכלו להשתלב בתחום באופן מקצועי בלי ללמוד תאוריה בצורה מסודרת בקורס וישנם אחרים ש"בולעים" כל מידע באינטרנט ואם קצת הפנייה למקורות נכונים יקבלו בסיס חזק מספיק על מנת לעשות ניסויים ראשונים באתרים שלהם (בניגוד לאתרי לקוחות).
    מה שחשוב לדעתי, זה שמי שכבר נגש לאחד מהקורסים הללו, יבחן את עצמו ויראה כיצד הוא רואה את עצמו משתלב בקידום - האם הוא נמצא בתפקיד של איש שיווק שמפקח על עבודות קידום ואחרות או מקדם שמקדיש את עצמו לקידום מתוך צורך, לומד קידום על מנת לקדם את האתר שלו או לומד על מנת לקדם אתרי לקוחות- לפי זה ניתן לברור בין הקורסים השונים. בנוסף, גם אם קיבלת רקע חזק אבל אתה עדיין "ירוק" אתה ברוב המקרים עדיין לא "בשל" לקידום אתר בתחום תחרותי וסביר שתעשה טעויות בדרך.
    מעבר לזה נדרשים לתפקיד תכונות אופי מסוימות- אני חושב שאני אישית אעדיף לקבל לעבודת מקדם אתרים מקצועי כזה שמתאים לפרופיל "האיש הנכון" מאשר "אחד שיודע".

בקיצור- לא "חייבים" קורס או לבחור במקדם שעבר קורס אבל לחלק מהמקדמים בפוטנציה זה בהחלט יכול להועיל.
    נערך לאחרונה על ידי eitanya, 20/06/2014 בשעה 13:40 סיבה: הסרת קישור
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

ציטוט פורסם במקור על ידי honetwork צפה בהודעה
    אם יש לך סבלנות לקרוא את הכל
    מקדם אתרים מוסמך????

בקיצור שטות שיווקית
    אין ספק שמדובר בשטות שיווקית ולכן אני מעלה את הנושא שוב, כי לדעתי המודעות לנושא של מקדם אתרים מוסמך היא לא גבוהה ואני עדיין נתקל שוב ושוב בפניות של לקוחות או בעלי עסקים המתעניינים ומבקשים להציג תעודת מקדם אתרים מוסמך. מהר מאוד אני מסביר לאותם אנשים את העומד מאחורי "התואר" "מקדם אתרים מוסמך", אך זה עדיין מרתיח אותי בכל פעם מחדש ההטעייה המכוונת הזו.

הדבר היחיד הוא שיש מקרים בהם מקדמי אתרים מנוסים דווקא נצמדים לשיטות עבודה לא נכונות היות וזה מה שהם מכירים או זה מה שהם קראו- צריך לדעת להפריד בין מה שבאמת מועיל למה שפחות או למה שמזיק וזה לא תמיד קל- המידע באינטרנט מציג לך את כל השיטות- הנכונות והלא נכונות.
    במקרה של קורס קידום אתרים מקצועי יותר לפחות תקבל הרבה פעמים מושגים נכונים יותר. בסיס טוב יותר.

ציטוט פורסם במקור על ידי eitanya צפה בהודעה
    הדבר היחיד הוא שיש מקרים בהם מקדמי אתרים מנוסים דווקא נצמדים לשיטות עבודה לא נכונות היות וזה מה שהם מכירים או זה מה שהם קראו- צריך לדעת להפריד בין מה שבאמת מועיל למה שפחות או למה שמזיק וזה לא תמיד קל- המידע באינטרנט מציג לך את כל השיטות- הנכונות והלא נכונות.
    במקרה של קורס קידום אתרים מקצועי יותר לפחות תקבל הרבה פעמים מושגים נכונים יותר. בסיס טוב יותר.
    צודק. גם כתבתי שזה היתרון היחידי של קורס קידום אתרים אבל אני בטוח שמי שילמד לבד יהיה לו יתרון משמעותי אחר והוא היכולת ללמוד לבד ולהתעדכן בדברים שבאמת מועילים ומסייעים לקידום האתר. ככה מקדמי האתרים המובילים בשוק כיום למדו והתפתחו באמצעות האינטרנט וקריאת מאמרים, ניסויים ובדיקות.

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    צודק. גם כתבתי שזה היתרון היחידי של קורס קידום אתרים אבל אני בטוח שמי שילמד לבד יהיה לו יתרון משמעותי אחר והוא היכולת ללמוד לבד ולהתעדכן בדברים שבאמת מועילים ומסייעים לקידום האתר. ככה מקדמי האתרים המובילים בשוק כיום למדו והתפתחו באמצעות האינטרנט וקריאת מאמרים, ניסויים ובדיקות.
    וזו באמת אחת התכונות החשובות ביותר הדרושות ממקדם בתחומים תחרותיים - היכולת ללמוד והרצון ללמוד ולהתעדכן.

תוכיח שזה פגע בך בכל דרך שהיא ואפשר לתבוע על הנזק.
    מספיק לקוח אחד שהעדיף מקדם מוסמך על פניך.
    בחוק יש מושג בשם "הטעייה" שזה חצי דרך ל"הונאה"

מבלי להכנס לוויכוח של "מה הופך מקדם אתרים למוסמך" או מה האיכות של אדם שמסיים קורס שמעניק לו תעודה כזו,
    הבעיה שאתה מציין כאן היא בעיה של כל תחום שאין בו הסמכה אקדמית או לחלופין, הסמכה אחת המקובלת על השוק (כמו למשל הסמכות מקצועיות של Cisco, Redhat וכו')

בתחום הקידום כמו בכל תחום אחר - אם לא תשאל את השאלות הנכונות, אתה עלול ליפול בפח (וותק בתחום, תוצאות בשטח, המלצות)
    מי שמחפש את הזול ביותר או מי שעושה סקר שוק בסיסי, אפשר להניח שאיכות המוצר שהוא עומד לקבל היא לא קריטית עבורו.

הרי בסופו של דבר,
    חייב להיות הגיון שמחיר השוק של מוצר כלשהו הוא X, והמחיר שספק (או קבוצה של ספקים) נותנת לאותו המוצר הוא Y.
    חברת SPD הינה חברת אחסון אתרים SEO הגדולה בישראל ומציעה כיום עד 90 C-Class שונים,
    חבילות מבוססות שרתי Linux או Windows לבחירת הלקוח.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    ההסמכה הזאת היא בדיוק כמו שסרג'יו הוסמך בגבעת חלפון.
    באותה מידה אני יכול להסמיך את כל מי שהגיב מעל 3 פעמים בפורום. רק צריך מעצב לבנות איזה סמל הסמכה נחמד.
    הנה - בתור התחלה, כל מי שהגיב בשרשור הזה הוסמך

חבל על העצבים טל, אני מאחל לך שתתמודד על עבודות מול אותם אנשים שצריכים להציג "הסמכה". כי כנראה אם מישהו מציג את זה, אין לו משהו אחר להציג.

קראתי, אהבתי!

אני דווקא חושב שהדבר מצויין עבור אותם מקדמים/ חברות קידום שאינם "מוסמכים".
    מהסיבה הפשוטה שבמשפט אחד בענייתך ללקוח, סיכוי גבוה שלאותו מקדם "מוסמך" הלקוח כבר לא יחזור.
    גם אם אתה נתקל בקשיים להסביר לאותו לקוח שגוגל אף לא נתנו לאותו מקדם הסמכה להיותו מקדם (הרי אם היה כזה תואר רק גוגל יכלו להעניק אותו), תפנה את אותו לקוח פוטנציאלי לדיון הזה ולקודם שהיה רחב מאוד, בכדי לעזור לו לגבש דיעה בנושא.
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

ציטוט פורסם במקור על ידי yuee צפה בהודעה
    אני דווקא חושב שהדבר מצויין עבור אותם מקדמים/ חברות קידום שאינם "מוסמכים".
    מהסיבה הפשוטה שבמשפט אחד בענייתך ללקוח, סיכוי גבוה שלאותו מקדם "מוסמך" הלקוח כבר לא יחזור.
    גם אם אתה נתקל בקשיים להסביר לאותו לקוח שגוגל אף לא נתנו לאותו מקדם הסמכה להיותו מקדם (הרי אם היה כזה תואר רק גוגל יכלו להעניק אותו), תפנה את אותו לקוח פוטנציאלי לדיון הזה ולקודם שהיה רחב מאוד, בכדי לעזור לו לגבש דיעה בנושא.
    אני לא מדבר על המקרה בו אני צריך להתמודד מול ההסברה. לי יש יתרונות המקלים עלי להסביר ללקוח את העדיפות. אני מדבר על מצב בו לקוח תמים, נכנס לאתר של מקדם אתרים והתרשם מהעובדה שהוא מקדם אתרים מוסמך והחליט ליצור איתו קשר, לשלם לו ממיטב כספו ולא לקבל את השירות שציפה לו.

יש לי שני לקוחות כאלה שבנו אתר דרך שני חברות בניית אתרים שונות, והחברות שיכנעו אותם לעבוד איתם והציגו להם את ההסמכה הזו. זה פשוט ניצול תמימות והטעיית לקוח.

דניאל - לגבי ההסמכות של סיסקו ואחרות, אני לא כל כך מתמצא בתחום ועל כן קשה לי להתייחס. אני מסכים איתך שלקוחות צריכים לעשות סקר שוק יעיל ומעמיק אבל לא לכולם יש את הידע, היכולות וההבנה לעשות את זה.

בשורה תחתונה - המטרה של האשכול הזה היא באמת להעלות את המודעות של הנושא הזה ולבקש מכם לכתוב באתרים שלכם על התופעה הזאת בכדי שיותר ויותר לקוחות תמימים יהיו חשופים לכך.

משתמש מתקדם LwdSystems אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי EAStyle צפה בהודעה
    יש בתחומים שונים הסמכה, למשל בPHP יש לך הסמכה מטעם zend, יש הסמכה של אנאליטיקס, ויש לעוד לא מעט דברים הסמכה.
    אני יודע שיש הסמכה של ZEND זה כמו שיש הסמכה של MCPD של מיקרוסופט, אבל ההסמכה של ZEND היא הסמכה לא רגילה, יש להם שיטת עבודה משלהם ולפיה הם רוצים שתעבוד ככה שגם מישהו שלא עובד על פי השיטה הזאת זה לא אומר שהוא לא מתכנת.

ציטוט פורסם במקור על ידי OGK צפה בהודעה
    ההסמכה הזאת היא בדיוק כמו שסרג'יו הוסמך בגבעת חלפון.
    באותה מידה אני יכול להסמיך את כל מי שהגיב מעל 3 פעמים בפורום. רק צריך מעצב לבנות איזה סמל הסמכה נחמד.
    הנה - בתור התחלה, כל מי שהגיב בשרשור הזה הוסמך

חבל על העצבים טל, אני מאחל לך שתתמודד על עבודות מול אותם אנשים שצריכים להציג "הסמכה". כי כנראה אם מישהו מציג את זה, אין לו משהו אחר להציג.

קראתי, אהבתי!
    הכנתי משהו נחמד מי שרוצה מוזמן לאמץ:

נערך לאחרונה על ידי LwdSystems, 13/07/2011 בשעה 18:54

משתמש כבד shlomi062 is on a distinguished road
    ידוע לנו אולי על 40-30 פרמטרים מתוך 300 - 550 של גוגל.
    איך אתה מצפה שמישהו יקבל תואר על משהו שאין לו מושג מהו?

משתמש מתמיד יונתן אינו מוערך במערכת הפורומים
    מה אם, כל מקדמי האתרים שזה מפריע להם יתאחדו יחדיו
    ויקדמו דף תחת המושג "מקדם אתרים מוסמך"
    ששם יוסבר כי אין חיה כזאת ולמה זה חרטה

תחשבו על זה..
    או שכן, או שלא, מה שבטוח אולי וגם זה מוטל בספק...

ציטוט פורסם במקור על ידי יונתן צפה בהודעה
    מה אם, כל מקדמי האתרים שזה מפריע להם יתאחדו יחדיו
    ויקדמו דף תחת המושג "מקדם אתרים מוסמך"
    ששם יוסבר כי אין חיה כזאת ולמה זה חרטה

תחשבו על זה..
    אחלה רעיון. למרות שאם כל מקדם אתרים יכתוב באתר שלו מאמר על הנושא, אני בטוח שחלקם יגיעו לעמוד הראשון.
    יש כבר מאמר מצויין בתוצאה השלישית אבל זה לא מספיק.

מעניין שמכל החברה המוסמכים אף אחד לא מופיע בעמוד ראשון או שני לרבות בית הספר המסמיך (קידום אתרים).
    דרך אגב גם אותי זה מאוד הרגיז לכן העלתי את הנושא בפעם שעברה, אני לא עוסק בתחום הקידום אבל לו עסקתי, הייתי פועל נגדם ללא ספק.

"מוסמך" זה דבר ערטילאי.
    "מוסמך" על ידי מי?
    מי שעבר "הסמכה" ראוי שיציג את עצמו כ"מוסמך"

אבל, אני חושב שהבעיה האמתית היא לא עם אנשים שמציגים את עצמם כ"מוסמכים", הבעיה היא עם רמת "ההסמכה" של קורסי קידום האתרים... יש אפשרות להכשל בקורס ולא לקבל את ה"הסמכה"?

אם רוצים להלחם בזה צריך פשוט למסד את זה, להקים גוף שבאמת יסמיך. שיבחן, יעביר, יכשיל ויסמיך.
    כמו לשכת רואי החשבון, לשכת עורכי הדין, וכו
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 3 1 2 3 אחרוןאחרון