פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: איך הולך עניין החשבונות ואיך אני מפרסם?

משתמש מתמיד KOBI1001 אינו מוערך במערכת הפורומים

איך הולך עניין החשבונות ואיך אני מפרסם?

שלום,
    אני חדש ברשת הזו ויש לי 2 שאלות:

1. איך הולך עניין החשבוניות? לפני כל תשלום אני צריך להראות לכם חשבונית?
    איך זה הולך? אתם מבקשים או שאני אמור לשלוח לבד? מתי אצטרך לשלוח? איך אני שולח? פקס? דואר? אילו דרכים אפשרויות?

2. אני רוצה להתחיל לפרסם קמפיין כלשהו, מה אני צריך לעשות? ברשימה של כל הקמפיינים אם אני לוחץ על הקמיין נפתח לי הסבר, איפה אני נרשם לאותו קמפיין? איזה לינק אני אמור לפרסם?

עוד משהו, ראיתי שבכל קמפיין יש קישור "דף הנחיתה שלאיו יופנו הגולשים שלך",
    את זה אני אמור לפרסם? ואם אני רוצה לעשות דף נחיתה חדש? כי אז כל מי שמפרסם את התכנית הזו יש לו דף נחיתה זהה למתחרה שלו..לא?

תודה.
    אינדקס אתרים - אינדקס אתרים איכותי - דף הבית שלך.
    רקעים - המון רקעים יפים, רקעים למחשב.

היי קובי,
    1. על מנת לקבל תשלום אתה צריך להגיש לנו חשבונית.
    התשלום אצלנו ברשת מתבצע באופן הבא:
    פעם בחודש, בסביבות 15 לחודש, אנחנו מוציאים דרישות תשלום בגין החודש הקודם. כלומר על כל הפעילות שלך בחודש יוני תקבל דרישת תשלום בסביבות ה-15 ביולי. דרישת תשלום זה מייל שנשלח אליך ואומר כמה כסף מגיע לך ולאן לשלוח את החשבונית.
    לאחר שקיבלת את המייל הזה אתה צריך להוציא לנו חשבונית (כל פעם, על כל תשלום מחדש). חשבונית שולחים רק בדואר רגיל. אם אין לך עוסק מורשה או פטור ואין לך חשבוניות, ניתן להיעזר בחברות כמו חשבונית לשכיר, עצמאי שכיר, WEBPOINT ואוניקס.
    לאחר שאנחנו מקבלים את החשבונית שלך, אנחנו מוציאים לך צ'ק.
    2. בתוך ההסבר שנפתח לך על הקמפיין יש "קישור לשיווק ישיר של הקמפיין". זהו הלינק אותו אתה צריך לשווק. "דף הנחיתה אליו יופנו הגולשים שלך" הוא הדוגמא לדף אליו יגיעו הגולשים אם ילחצו על הלינק. זהו לא הלינק אותו אתה צריך לשווק.

בהצלחה!
    ענת.

+ הגב לאשכול זה