פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך סך הכל של 9

אשכול: תקלה בוורדפרס - נעלמו הקטגוריות והתגים מכל הפוסטים

משתמש מתקדם kidumer is on a distinguished road

תקלה בוורדפרס - נעלמו הקטגוריות והתגים מכל הפוסטים

שלום לכם,
    אני בעל בלוג וורדפרס, אני היום התחלתי להשקיע בו במיוחד שיניתי עיצוב והתחלתי לכתוב כמה דברים, בשלב מסויים רציתי לפתוח קטגוריות שונות ולחלק את הפוסטים הקיימים ביניהם כשעשיתי זאת הקטגוריות כל הזמן נעלמו וכאילו לא נשמרו, בשלב מסויים ראיתי שהן כן קיימות כאשר אני נכנס לפוסט ורוצה להכניס אותו לקטגוריה, כך חילקתי את כל הפוסטים לקטגוריות שאני רוצה זה הראה שהכל בסדר ולאחר רענן קרה המהפך, כל הפוסטים חזרו לקטגוריה "כללי" ובנוסף נעלמו כל התגים מהפוסטים (התגים קיימום באתר אך לא מובילים לשום מקום).
    מצאתי אולי פיתרון חלקי באתר זה אבל לא הבנתי איך מבצעים את הפיתרון ( codeart.co.il/2010/12/%D7%98%D7%99%D7%A4-%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%AA%D7%92%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%A4%D7%A8%D7%A1-%D7%A0%D7%A2%D7%9C%D7%9E%D7%95/ )
    אשמח אם תוכלו לעזור לי בנושא.
    בתודה, ארז כהן
    האתר kol-m.co.il

כנס ל"מראה הבלוג" - "וידג'טים" יש לך שם אפשרות להוסיף ולהוריד וידג'טים, זאת תבנית עם שני אזורים.
    פורטל לימודים
    פורטל בעלי מקצוע
    פורטל הובלות

הקטגוריות נעלמו וכאילו לא קיימות בחלק "פוסטים" --> "קטגוריות" ריק כאילו לא היה קיים ואיתן נעלמו גם התגים שכתובים על כל פוסט.

שוב אני יבהיר כל מה שמדובר פה זה מה שנראה במערכת הניהול ולא באתר, באתר עצמו התגים כן מופיעים אבל לא מובילים לשום מקום אלא לדף שאומר "הדף לא נמצא. נא לנסות חיפוש חדש !"

תנסה רגע לשנות תבנית ולראות האם הם חזרו, אם לא ייתכן שמחקת אותם בטעות.
    פורטל לימודים
    פורטל בעלי מקצוע
    פורטל הובלות

שיניתי תבנית לתבנית ברירת המחדל זה לא השתנה.
    מה שקרה זה שלא יכול ליהיות שמחקתי כי מלבד להוסיף קטגוריות לא עשיתי כלום, הקטגוריות נעלמו ישר אחרי ששמתי אותם והתגים קיימים אך לא קיימים גם בלוח הניהול יש את התגים בקטגוריה שלהם אך הם נעלמו מהפוסטים עצמם מוזר מאוד.
    תנסה בבקשה להיכנס לאתר שהכנסתי בנושא ששם מסבירים על בעייה דומה והפיתרון דווקא מגיע דרך הדטא בייס מכיוון שיש עומס כלשהו בו.

זה לא מפנה לDB זה מפנה לקובץ בתוך התבנית אבל גם הברירת מחדל לא עובדת לך. חפש את הקובץ הזה בתייקה של התבנית ונסה לתקן אותו index.php
    פורטל לימודים
    פורטל בעלי מקצוע
    פורטל הובלות

אני ממש לא מבין למה אתה מתכוון נראה לי שאתה לא מבין מה הבעייה ולא מתעמק בהסבר שלי לבעייה.

אני מתעמק בהסבר שלך הבעיה היא שאתה רוצה פתרון בשנייה אחת בלי לעשות כלום ועוד על בעיה מורכבת. תתעמק בה יותר ושיהיה לך בהצלחה.

למה התכוונתי? תסתכל בלינק שאתה צירפת ואולי תבין {אם תתעמק}
    פורטל לימודים
    פורטל בעלי מקצוע
    פורטל הובלות

ryan סליחה אם לא הגבתי כמו שצריך להצעות התיקון שלך יכול ליהיות כמו שאמרת שאני לא הבנתי אותך נכון.
    לגבי הבעייה, נפתרה כלא הייתה, מוזר! כמו שזה קרה ככה זה נעלם, האתר ומערכת הניהול הייתה איטית אתמול וזה מה שקרם לכך, קמתי בבוקר לנסות ולפתור את הבעייה וכך פתאום הופיעו קטגוריות כמו שחילקתי אותן והתגים פעלו כמו שצריך.
    מוזררר!!
    כנראה היה עומס על הדטא בייס או משהו כזה,
    מרגע זה ואילך לפני כל עבודה עמוקה על האתר אני עושה גיבוי (בלי עצלנות מצליחים יותר)

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה