פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 20

אשכול: בעיית דחיית הלידים

משתמש מתקדם mdanan אינו מוערך במערכת הפורומים

בעיית דחיית הלידים

בחודש האחרון נדחו לי המון לידים בטענות: דחיית מערכת, הכחשה, לא ענה וכו'...

הלידים האלו הם לידים ON LINE וגם לידים OFF LINE.
    לכל הלידים אני מתקשר ומוודא, כי אכן השאיר פרטים ואכן התעניינו בשירות.

למרות זאת קיבלתי דחיות רבות (שקריות) עם התירוץ הקל "לא ענה" "הכחשה" ועוד....

כשערערתי שאלתי מתי התקשרו ללקוח ? והתשובה שקיבלתי תשובה "התקשרו" וזהו, בלי פירוט של הזמנים שהתקשרו ובלי נימוק הגיוני.

החלטתי לשים שלושה לידים על שמי, אכן התקשרו להציע לי את השירות. אחד מהם אף דחה את הליד בטענה שלא עניתי. ובערעור שוב נעניתי שהליד לא ענה.

עכשיו מה אני יכול לחשוב על הלידים האחרים שנענו לי בתשובה דומה?

משהו עובד כאן בצורה לא תקינה והנפגעים הם אנו השותפים. WESELL חבל שאתם מתייחסים בצורה כזו לשותפים. וזאת כאשר בחברות אחרות אני עובד איתם בצורה מושלמת, ללא תקלות וללא בעיות.

ציטוט פורסם במקור על ידי mdanan צפה בהודעה
    בחודש האחרון נדחו לי המון לידים בטענות: דחיית מערכת, הכחשה, לא ענה וכו'...

הלידים האלו הם לידים ON LINE וגם לידים OFF LINE.
    לכל הלידים אני מתקשר ומוודא, כי אכן השאיר פרטים ואכן התעניינו בשירות.

למרות זאת קיבלתי דחיות רבות (שקריות) עם התירוץ הקל "לא ענה" "הכחשה" ועוד....

כשערערתי שאלתי מתי התקשרו ללקוח ? והתשובה שקיבלתי תשובה "התקשרו" וזהו, בלי פירוט של הזמנים שהתקשרו ובלי נימוק הגיוני.

החלטתי לשים שלושה לידים על שמי, אכן התקשרו להציע לי את השירות. אחד מהם אף דחה את הליד בטענה שלא עניתי. ובערעור שוב נעניתי שהליד לא ענה.

עכשיו מה אני יכול לחשוב על הלידים האחרים שנענו לי בתשובה דומה?

משהו עובד כאן בצורה לא תקינה והנפגעים הם אנו השותפים. WESELL חבל שאתם מתייחסים בצורה כזו לשותפים. וזאת כאשר בחברות אחרות אני עובד איתם בצורה מושלמת, ללא תקלות וללא בעיות.
    אני סבור שיש לדרוש מן המפרסם לחזור אל הגולש גם באימייל שהוא משאיר. ליד אמור להיפסל רק אם נוסו כל אפשרויות התקשורת מול הגולש - טלפון + אימייל.

כרגע, באופן תאורטי, מפרסם יכול לפסול לך ליד בטענה "לא ענה לטלפון" ובאותו זמן לנהל עם הגולש התכתבות באימייל.

שלום רב,
    בחברת WESELL רואים את שביעות רצון השותפים כערך עליון. לשם כך מאפשרת החברה באופן ייחודי לשותפים לראות את כל ההמרות בזמן אמת, לראות את סיבת דחיית ההמרה ולערער על דחייה זו.
    חברת WESELL קשובה לצרכיי שותפיה ולכן במידה ושותף חש שחל שיבוש בתהליך אישור ההמרות על ידי המפרסם, אנו מבצעים בדיקה עצמאית על מנת לבדוק את טענות השותף. במידה ומתברר כי טענות השותף מוצדקות אנו עוברים לטפל בעניין מול המפרסם.

שותפים יקרים,
    נודה לכם באם תסבו את תשומת ליבנו לכל מקרה בו אתם חשים בעיה באישורי ההמרות.

בברכה,
    צוות WESELL.

משתמש "קל" SPONER0 is on a distinguished road
    היי יש לי גם דחיית המרות אבל אני כולה עם 5 המרות

יש שם חברת ייעוץ משכנתאות עם יחס המרה 1:562 .
    EPC של שתי אגורות.

האם זה נראה תקין למנהלי המערכת?

ציטוט פורסם במקור על ידי זרקור צפה בהודעה
    יש שם חברת ייעוץ משכנתאות עם יחס המרה 1:562 .
    EPC של שתי אגורות.

האם זה נראה תקין למנהלי המערכת?
    צודק,
    זה באמת נראה כמו הונאה.
    אני במקום WESELL הייתי זורק את המפרסם הזה מכל המדרגות
    הם מוציאים שם רע לרשת
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    זו הסיבה שאני עובד עם תוכניות שותפים רק כמקור רווח זניח מאוד ולא מרכזי כמו שאר מקורות הרווח שלי. אין מה לעשות, הישראלים לא יודעים לחלק רווחים והם תמיד חושבים איך למקסם את הרווח ולעקוץ כמה שאפשר. זה בחיים לא ישתנה.

אבל זאת בדיוק מקומה של הרשת (WESELL לצורך העניין)
    לדאוג שהמפרסמים לא "יעקצו" את האפיליאייטס ולהפך.

אחרת למה לעבוד עם רשת שותפים ולא ישיר

שלום לכל שותפינו היקרים,
    קודם כל אנו רוצים להודות לכם על הפידבקים הללו, הם מאפשרים לנו לראות מה מפריע לכם ולעשות ככל יכולתנו ע"מ לעזור לכם.
    ברשת WESELL עוברים עשרות אלפי לידים בחודש. אנו מבצעים בקרה על קמפיינים ע"מ לבדוק אחוזי פסילה חריגים. במידה ואנו מזהים קמפיין שכזה אנו פונים למפרסם ע"מ שיבדוק את הנושא ואם התשובות אינן מספקות אנו מבצעים בדיקה עצמאית.
    מובן שאין באפשרותנו לבדוק כל אחד מהלידים אשר עוברים במערכת שלנו בכל חודש.
    לכן - במערכת שלנו קיימת אפשרות ייחודית המאפשרת לשותפים לערער על פסילות ולעקוב אחר תגובות המפרסם.

אנו נודה לכם אם תסבו את תשומת לבנו במידה ואתם חשים שיש בעיה באישור לידים בקמפיין מצד מפרסמים.

רשת WESELL רואה חשיבות עליונה לשביעות רצון השותפים שלנו וזו הסיבה שהפחתנו החל מחודש יוני את רף המינימום לתשלום לשותף ל200 ש"ח.

אנא פנו אלינו בכל בעיה קונקרטית ונשמח לעזור.
    ניתן לפנות לענת מנהלת השותפים שלנו בטלפון 0732200250 או במייל anat@wesell.co.il

בברכה,

ניצן קולנר
    מנכ"ל WESELL.

לא צריך "לעבור על כל ליד"
    מספיק לבדוק כל מפרסם שאחוז האישור שלו נמוך מ-90% ולבדוק אותו.

אני לא עובד אתכם. אני עובד באופן קבוע עם כ-5 רשתות ומתוך מאות (עם לא אלפי) המרות אני יכול לספור על יד אחת את כמות הפסילות.

אצל "סולידי savemoney -ייעוץ משכנתאות" שלכם פסלו לי את כל ההמרות.
    אמנם לא הרבה, אבל כל אחת מהן איכותית ומגיעה ממקורות תנועה אורגנים.

הדבר האחרון שבא לי עכשיו זה להתכתב אתכם בשביל 80 ש"ח.
    אבל אם כבר הנושא עלה הייתי חייב להגיב.

ואגב, אני מכיר את הנושא משני הצדדים,
    כשעבדתי באדסמרקט, מפרסם שהיה פוסל יותר מ-5% בחודש היה נותן לי דין וחשבון.

היי YOBEL, תודה על תגובתך.
    כפי שציינו אנו בודקים כל קמפיין עם אחוז פסילה חריג, קשה לנו להתייחס לקמפיין ספציפי כשאין לנו את הפרטים.
    היתרון במערכת שלנו שאינך חייב להתכתב איתנו, מספיק לערער על הפסילה והמפרסם יהיה חייב להתייחס לערעור זה.

נשמח להמשיך לעבוד יחד, ולעזור לך בכל מקום שניתן.
    ענת.

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים
    בדיוק בגלל זה גם אני הפסקתי לעבוד עם wesell
    נמאס להרגיש שעובדים עליך ולא לקבל את מה שמגיע.

עוד שנה שנתיים - אם תצליחו לשקם את השם שלכם דברו איתי שוב
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

זאת בדיוק הנקודה,
    אם לא תשמרו על האפיליאיטס שלכם מה הערך שאתם נותנים? מה זכות הקיום שלכם בשרשרת.

אם אתם לא דואגים ללידים שלי ולתשלום עבורם, ואני צריך "לערער" עדיף לי לעבוד ישירות עם מפרסמים.

ציטוט פורסם במקור על ידי Yobel צפה בהודעה
    אצל "סולידי savemoney -ייעוץ משכנתאות" שלכם פסלו לי את כל ההמרות.
    אמנם לא הרבה, אבל כל אחת מהן איכותית ומגיעה ממקורות תנועה אורגנים.
    זו בדיוק אותה חברת ייעוץ משכנתאות עם יחס המרה 1:562 ו- EPC של שתי אגורות שהזכרתי כמה הודעות למעלה.

גם לי הם דחו את כל הלידים שהגיעו מתוצאות אורגניות (אתר המשכנתא שבחתימה).

לא מבין מדוע Wesell לא עושים כלום בנושא.

משתמש מתקדם kidum-net is on a distinguished road
    wesell וclickon חייבים לתת פיתרון יצירתי
    גם לי פסלו לידים יקרים מאוד

משתמש מתקדם wolly אינו מוערך במערכת הפורומים
    אם מישהו יעשה דירוג של חברות מסוג זה, בטוח שוויסל תשיג מקום ראשון על תשלומים הכי נמוכים אפשריים.
    אני אומר זאת מניסיון כי לפני שנתיים היה לי גם אצלם חשובן.

היי wolly,
    כפי שכל שותפינו כבר יודעים, החברה שפועלת היום היא ממש לא אותה חברה שפעלה לפני שנתיים.
    לפני קצת פחות משנה החברה נקנתה וכל עובדיה הוחלפו, החל מהמנכ"ל ועד אחרון העובדים. בנוסף, שינינו את דרכי העבודה והשירות וכיום אנחנו משלמים לשותפים את כל מה שמגיע להם בזמן, במהירות וביעילות.
    ולכלל השותפים- אני מזכירה שבכל שאלה או בעיה תמיד ניתן ליצור איתי קשר במייל anat@wesell.co.il ובטלפון 0732200200.
    המשך יום נעים, ולתלמידים שבנינו- חזרה קלה ללימודים...
    ענת.

משתמש מתמיד imax is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי oofir צפה בהודעה
    בדיוק בגלל זה גם אני הפסקתי לעבוד עם wesell
    נמאס להרגיש שעובדים עליך ולא לקבל את מה שמגיע.
    סליחה על ההתערבות, אבל מה עוד האפשרויות שלך חוץ מ- clickon , wesell ?

ציטוט פורסם במקור על ידי imax צפה בהודעה
    סליחה על ההתערבות, אבל מה עוד האפשרויות שלך חוץ מ- clickon , wesell ?
    לעבוד ישירות,
    אם אין להם ערך מוסף שיצאו מהשרשרת

ציטוט פורסם במקור על ידי anat wesell צפה בהודעה
    שלום לכל שותפינו היקרים,
    קודם כל אנו רוצים להודות לכם על הפידבקים הללו, הם מאפשרים לנו לראות מה מפריע לכם ולעשות ככל יכולתנו ע"מ לעזור לכם.
    ברשת WESELL עוברים עשרות אלפי לידים בחודש. אנו מבצעים בקרה על קמפיינים ע"מ לבדוק אחוזי פסילה חריגים. במידה ואנו מזהים קמפיין שכזה אנו פונים למפרסם ע"מ שיבדוק את הנושא ואם התשובות אינן מספקות אנו מבצעים בדיקה עצמאית.
    מובן שאין באפשרותנו לבדוק כל אחד מהלידים אשר עוברים במערכת שלנו בכל חודש.

ניצן קולנר
    מנכ"ל WESELL.
    לטעמי אתם לא צריכים לעשות בקרה רק על מה שנראה לכם חריג, אלא דווקא לבצע גם בדיקות ראנדומאליות על מה שנראה סטנדרטי.
    מה שברור לעין קל לעלות עליו, אלו החברות שמזדכות "בקטנה" על אחוזים נמוכים שמורידים לכם ולשותפים מההכנסות, מספיק שתעלו על כמה כאלו בחודש והחברות יפחיתו משמעותית את השקרים שלהם.
    "שלום מדבר [] מאתר [] (לפי ID טופס, או איך שאתם עובדים) אנחנו עושים מדגם שביעות רצון, רציתי לדעת אם חזרו אלייך...."
    וכן, זו האחריות שלכם לעשות ביקורת ראנדומאלית מכיוון שאתם הגוף המקשר ועליכם חלה האחריות לעניין.

אני אגב עושה את זה במערכת לידים באתרים שלי ללא שותפים.

זרקור- בנוגע לטלפונים\אימייל, מכירה באימייל הופכת כמעט לבלתי אפשרתי, ההתקשרות הופכת כמעט בכל המקרים לאינפורמטיבית בלבלד ואם זו הייתה המטרה של הפונה, אזי הליד שגוי. ייתרה מכך זה אפילו יותר גרוע ממס' טלפון שגוי כי אז מקבל הליד עוד משקיע זמן בהתכתבות שלא תצא ממנה כלום ב99% מהפעמים.
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

+ הגב לאשכול זה