אחרי מחשבה רבה, אני והשותף שלי החלטנו לתת יותר דגש באתר שלנו (השלישי שבחתימה שלי) על העסקים והאינדקס, עד עכשיו התרכזו הרבה בכתבות וידאו שלא למטרות כספיות וזה קצת תקע אותנו כי בכל זאת לא הולכים עם זה למכולת...

בעיקרון, חשבנו שעסק שיהיה מודגש יופיע בדפי התגיות של האינדקס מתחת לתגית בלא צורך להיכנס לקטגוריה, מעבר לזה גם בקטגוריה עצמה הוא יופיע ראשון.

למרבה הצער, למרות שהמחיר כרגע הוא מאוד אטרקטיבי יחסית לאתרים אחרים ויש לנו כבר כמה מאות כניסות לאתר ביום, עסקים עדיין לא לא ממהרים להירשם לשירות הזה למרות שלפי החישוב שלנו, אפילו לקוח אחד או שניים מהאתר כבר יחזיר להם את ההשקעה.

בדקתי באינדקסים אחרים והאמת שהופתעתי : ראיתי שברוב האינדקסים צריך לחפש טוב מאוד כדי למצוא את האפשרויות של הפרסום המודגש וגם לא ממש רשום בהם מה הוא נותן. נראה לי שמרבית הכסף שהם עושים זה מבניה של מיני סייטים או פרסום באדוורדס, שני דברים שאנחנו כרגע מעדיפים לא להתעסק איתם. (זה דורש מאיתנו יותר עבודה והרעיון שההכנסה תהיה כמה שיותר פסיבית כי אנחנו כבר משקיעים המון זמן באתר).

מה דעתכם? נניח אפילו בתוך מקדמי אתרים, על מה הייתם מוכנים לשלם? אני יודע שבקרב הציבור הרחב יש סברה שפרסום בדף הבית או באנר זה הכי משתלם, למרות שהרבה אנשים מתעלמים מבאנרים או בכלל לא מגיעים לדף הבית.

אני אשמח לכל עזרה או עצה

איתי