פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 31

אשכול: גוגל נלחם באתרי המאמרים

משתמש מתמיד liorkar אינו מוערך במערכת הפורומים

גוגל נלחם באתרי המאמרים

האמת שנכנסתי לכאן בתקווה למצוא דיון סוער על הנושא ולהפתעתי לא מצאתי..

הכתבה מתוך YNET:
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4035028,00.html

אז מה דעתכם, האם הגיע סוף עידן אתרי המאמרים?
    איך אתם מתכננים לפצות על הירידה באיכות הקישורים ממאמרים, שאני מניח שכולם משתמשים בהם לקידום?

הרבה יותר מעניינת תהיה התגובה של אתרי המאמרים לשינוי החדש. הם לא יושבים בשקט וכבר אתה יכול לראות שינויים באתרים שנפגעו. מעניין לעקוב מי שורד ומי לא
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

משתמש מתמיד liorkar אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני לא יודע איך גוגל מזהה אתר כאתר מאמרים שהתוכן שבו אינו "לגיטימי" ומעניש אותו,
    לא מן הנמנע שמדובר בעבודה ידנית, ואז כיצד יוכלו בעלי אתרי מאמרים לשנות את אות הקין שגוגל הדביק להם?
    אם הם ימנעו את הוצאת הקישורים הרי אז לא יכתבו בהם יותר...

אתה הרביעי ב-3 שעות שאומר שמדובר במשהו ידני. עם עבודה ידנית קל להתמודד בצורה ידנית - מדברים עם האדם הנכון
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    כפי שרשמתי בתגובה לפוסט המעולה בבלוג של פבל שעסק בנושא הזה - קוסנפט אתרי המאמרים במתכונתם היום (חוות תוכן בנושאים אקראיים עם קישורים מהתוכן \ חתימות) שרבים מהם משוכפלים או עברו ספין באיכות כזאת או אחרת, אינו שונה בכלום מהקונספט של בלוגי ספאם ותוכן אוטומטי - ולכן ראוי לגמרי שציון האיכות שלהם ירד למקום הראוי לו, שהוא כמובן - נמוך מאוד.

ונוסיף ונאמר שאין ספק שכמות הקישורים היוצאים מאתרי המאמרים האלו עולה בהרבה על כמות הקישורים הנכנסים אליו, למעט את אלו שמנסים לקדם את המאמרים שלהם המפורסמים באתרים האלו בשיטות כאלו ואחרות שלא תמיד מוסיפות עוד ציון איכות לאתרים.
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 01/03/2011 בשעה 09:12
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

ציטוט פורסם במקור על ידי ניר אדר צפה בהודעה
    אתה הרביעי ב-3 שעות שאומר שמדובר במשהו ידני. עם עבודה ידנית קל להתמודד בצורה ידנית - מדברים עם האדם הנכון
    בבלוג של גוגל מתואר שהדברים נעשו באמצעות שינויים באלגוריתם, מעבר לזה שהשינויים כרגע יחולו על ארה"ב בלבד.
    אם הפעולות היו נעשות ידנית, לא רואה סיבה מדוע שטיפול שכזה לא ייעשה באופן גלובלי.
    לא מעט אנשים גם התלוננו על-כך שהם נפגעו, למרות שבאתרם מוצגים לא מעט מאמרים לגיטימיים ומקוריים.
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    לדעתי לא הגיע לסופו עידן אתרי המאמרים אלה ש-ezinearticles ואחרים כדוגמתו יצטרכו לתת דגש רב יותר על אישור ידני ותוכן ראוי.
    תוכן זול ומשוכתב של הודים (אשר פעמים רבות אינו קריא למי שהוא native) לא יעבור עריכה גם אם הוא מקורי (והרי ezinearticles הקפידו על מקוריות עד עתה.)
    ezinearticles כבר הצביעו על צעדים בנידון ואף חשבו להטמיע את ה-nofollow בקישורי החתימה גם כן ( בגוף התוכן זה כך ממזמן) ועדיין "כביכול" מחקו את הסעיף (עם strike through) - הם יודעים שהם ירו לעצמם ברגל אם יעשו כן.

שימו לב ישנם אתרים בהם תהליך הרישום ככותב הוא תהליך קפדני- בהם EHow, About... באלו אגב, התוצאות הפוכות...
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

משתמש כבד shlomi062 is on a distinguished road
    עד שזה יגיע לארץ..
    יקח הרבה זמן, אין לכם מה להיכנס ללחץ.

משתמש מתמיד spartacus is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי shlomi062 צפה בהודעה
    עד שזה יגיע לארץ..
    יקח הרבה זמן, אין לכם מה להיכנס ללחץ.
    יש לך מידע פנימי?
    עורך דין להפחתת ארנונה, רישוי עסקים, רשויות מקומיות, נדל"ן ומקרקעין
    רישוי עסקים - כל מה שצריך לדעת

משתמש כבד shlomi062 is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי spartacus צפה בהודעה
    יש לך מידע פנימי?
    שאלה רצינית?
    העדכון האחרון של גוגל בארץ היה לפני שנים, למה שדווקא עכשיו הם ישנו?

ציטוט פורסם במקור על ידי shlomi062 צפה בהודעה
    שאלה רצינית?
    העדכון האחרון של גוגל בארץ היה לפני שנים, למה שדווקא עכשיו הם ישנו?
    אם אני לא טועה ב 1948 או 1949 השינוי נעשה עם קום המדינה לא זוכר שנה מדוייקת

לגבי פגיעה בקידום האתרים,
    ראשית כל בנישות ברמת תחרותיות בינונית פלוס (כאלה שגם צריך גם הרבה קישורים נכנסים אחרים ואופטימזיה של קוד ותוכן לא רק מאמרים), אני מעריך שאחוזי הקישורים הנכנסים לאתרים בעמוד שניים הראשונים דומה לכל האתרים, כלומר אם יחול פה מתישהו אותו גרזן אכזרי ויאפס את כל המאמרים, הפגיעה תהיה פחות או יותר דומה לכולם, ככה שלא תהינה תהפוכות מדהימות
    ***לדעתי***

באשר לאתרי המאמרים הללו, כבר "חמים" עליהם הרב זמן וגוגל הרי צריכה להראות שהיא עושה משהו. EZINE כבר פרסמו סדרה של גזירות חדשות כדי לשמור על איכות, מה שרק ירחיק את כותבי מדינות עולם שלישי (בכלל זה גם את ישראל, אני בטוח שלא חסרים הודים שכותבים טוב בהרבה מכל ישראלי כמעט, אבל מה לעשות הם פחות טובים באנגלית מכמעט כל בריטי/אמריקאי מעל גיל 18 שלא גדל בחווה במיזורי או חורים אחרים...), אם אין להם כמעט שום יכולת לחסל את הספאם (ומי שיגיד שהם לא מנסים לעשות את זה בכל דרך חייב לטעות) לפחות שיפחידו קצת ועל הדרך יחזרו להראות (או יגרמו לכם לחשוב ככה) שלא רק הכסף מעניין אותם (הרי EZINEעושים כמה מיליונים בשנה מאדוורדס- לא אין לי נתונים אבל אל צריך להיות גאון גדול כדי להבין את זה...)
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

מכור לפורום scorpy72 אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלscorpy72
    גוגל מיצו את האלגוריתם שלהם ועכשיו מחפשים דרכים מטופשות לעשות סדר בבלאגן.
    במקום לשבת ולחשוב איך משפרים את האלגוריתם "על אמת" הם מנסים לגעת בנקודות שלכאורה מעוותות את המציאות על ידי מקדמי אתרים.
    אבל מה לעשות עם גברת ישראלה ישראלי שכותבת על מאקרמה בשני אתרי מאמרים מזה 4 שנים ולא למטרות קידום אלא כי היא באמת מעלה שם טיפים טובים
    אבל מוסיפה קישור קטן לאתר הבית שלה בתמימות? למה לפגוע בה? למה לבטל על ידי רובוט מיושן את האיכות של כל המאמרים שהיא כתבה בשנים האחרונות?
    למה לא להושיב מאתיים מהנדסים של גוגל (ועוד חוואי ממיזורי...) כדי שיחשבו איך בונים אלגוריתם חדש ופורץ דרך באמת ולא לחרבש שטויות כל הזמן?
    למה למשל להמשיך לתת רלוונטיות ומיקום מועדף לאתר עם דומיין ותיק ולא לאתר עם דומיין חדש יותר אבל שבנוי נכון יותר ומתעדכן מהיר וטוב יותר מאותו אתר מיושן?
    למה לא להתחיל לחשוב במקום לנסות להגיב בילדותיות נגד מקדמי אתרים שבשורה התחתונה הם אלו שהפכו את גוגל למה שהיא כיום?
    התשובה לכל ה"למה" - גוגל בסוף דרכה כמנוע חיפוש רלוונטי ובקרוב יגיע מנוע חדש וטוב יותר (אבולוציה באינטרנט...) שיירש אותה.

פרסמתי פוסט בבלוג שלי שמציע להסתכל על נושא אתרי המאמרים וה-WEB2 שחטפו בגישה קצת שונה ממה שאנחנו רואים שהרבה אנשים מתייחסים אליהם, השאלה היא לא למה הם נפלו עכשיו אלא מדוע הם לא נפלו עד עכשיו?

http://www.xrumer.co.il/%D7%A2%D7%9C...%A0%D7%94.html
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    השאלה היא לא למה הם נפלו עכשיו אלא מדוע הם לא נפלו עד עכשיו?
    פשוט כי רק לאחרונה נשמעו טענות על ספאם בבלוגים הגדולים בעולם כמו טקראנץ' ו- readwriteweb (כל הסיפור התחיל מזה: http://techcrunch.com/2011/01/01/why...tter-google-2/)

לכן כדי למנוע ירידה בכמות האנשים שיחפשו דרך גוגל (בגלל בהלה נוכח הפרסומים), לגוגל לא הייתה ברירה אלא להכניס שינוי כלשהו שיצמצם את הספאם (או יותר נכון יראה על כוונות לצמצם את הספאם). איתי כתב על זה כאן:
    http://www.askpavel.co.il/blog/googl...ch-engine-spam

בסופו של דבר המניע הוא עסקי נטו והכל סובב סביב מדד אחד בלבד - search market share
    פבל ישראלסקי, יועץ SEO

קידום אתרים AskPavel

היי פבל, כלומר אתה אומר שגוגל מתעלמים במכוון מהעובדה שאמצעי הקידום הכי מוצלח בגוגל היום הוא ספאם?...
    וכדי להשיב לטענות שהועלו בכמה בלוגים על ספאם מוגבר ועל הסיפור שהיה עם JC PENNY וכו' הם החליטו לשנות את האלגוריתם בגלל שהם פחדו לאבד משתמשים?
    זהו, שלא נראה לי.
    מהסיבה הפשוטה:

אמרת כזה דבר שהוא סופר נכון-
    בסופו של דבר המניע הוא עסקי נטו והכל סובב סביב מדד אחד בלבד - search market share
    בדיוק מהמניע הזה גוגל צריכים, ועושים בכל רגע ורגע את מקסימום המאמץ לצמצום תופעות שהם מגדירים כספאם מכוון שכל חיפוש של משתמש שמחזיר תוצאות לא רלוונטיות מגביר את הסיכוי שאנשים יעברו למנועי חיפוש אחרים ויקטין את ה-search market share שלהם, ולא צריך רעש תקשורתי, הרעש התקשורתי הגיע כמו תמיד, הרבה אחרי שעצבי המשתמשים נמתחו כבר עד הקצה ולכולם פשוט נמאס.

כל רגע שבעיית הספאם (לשיטתם) לא מטופלת, מטפסים למעלה בתוצאות החיפוש במילים התחרותיות אתרי ספאם, ואיכות התוצאות יורדת, אך הבעיה (כפי שדנו באחד הפוסטים הקודמים) היא שהם פשוט לא יכולים לעקור את הבעיה מהשורש, ולכן עכשיו כשהם הצליחו סוף סוף למצוא איזה פתרון חלקי וזמני לנישה מסויימת של ספאם בוצע המהלך (המבורך) של לתת לאתרי המאמרים וחוות ה-WEB2 את ציון האיכות שהיה ראוי להם מאז ומתמיד, ולא מהיום.

וזאת הייתה עיקר כוונתי בשאלה "מדוע הם לא נפלו עד עכשיו" לא הכוונה מדוע גוגל לא הוריד את ציון האיכות שלהם עד היום, אלא מדוע הוא נתן אותו לכתחילה? ואם כן נתן מדוע הוא לא התאזן באופן טבעי?.
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 02/03/2011 בשעה 21:30

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    היי פבל, כלומר אתה אומר שגוגל מתעלמים במכוון מהעובדה שאמצעי הקידום הכי מוצלח בגוגל היום הוא ספאם?...
    וכדי להשיב לטענות שהועלו בכמה בלוגים על ספאם מוגבר ועל הסיפור שהיה עם JC PENNY וכו' הם החליטו לשנות את האלגוריתם בגלל שהם פחדו לאבד משתמשים?
    זהו, שלא נראה לי.
    מהסיבה הפשוטה:

אמרת כזה דבר שהוא סופר נכון-
    בדיוק מהמניע הזה גוגל צריכים, ועושים בכל רגע ורגע את מקסימום המאמץ לצמצום תופעות שהם מגדירים כספאם מכוון שכל חיפוש של משתמש שמחזיר תוצאות לא רלוונטיות מגביר את הסיכוי שאנשים יעברו למנועי חיפוש אחרים ויקטין את ה-search market share שלהם, ולא צריך רעש תקשורתי, הרעש התקשורתי הגיע כמו תמיד, הרבה אחרי שעצבי המשתמשים נמתחו כבר עד הקצה ולכולם פשוט נמאס.

כל רגע שבעיית הספאם (לשיטתם) לא מטופלת, מטפסים למעלה בתוצאות החיפוש במילים התחרותיות אתרי ספאם, ואיכות התוצאות יורדת, אך הבעיה (כפי שדנו באחד הפוסטים הקודמים) היא שהם פשוט לא יכולים לעקור את הבעיה מהשורש, ולכן עכשיו כשהם הצליחו סוף סוף למצוא איזה פתרון חלקי וזמני לנישה מסויימת של ספאם בוצע המהלך (המבורך) של לתת לאתרי המאמרים וחוות ה-WEB2 את ציון האיכות שהיה ראוי להם מאז ומתמיד, ולא מהיום.

וזאת הייתה עיקר כוונתי בשאלה "מדוע הם לא נפלו עד עכשיו" לא הכוונה מדוע גוגל לא הוריד את ציון האיכות שלהם עד היום, אלא מדוע הוא נתן אותו לכתחילה? ואם כן נתן מדוע הוא לא התאזן באופן טבעי?.
    שאלת שאלה לגבי התזמון של העדכון:
    "השאלה היא לא למה הם נפלו עכשיו אלא מדוע הם לא נפלו עד עכשיו?"

ועניתי לך מהי דעתי בעניין.
    פבל ישראלסקי, יועץ SEO

קידום אתרים AskPavel

השינוי יכול להכנס בכל רגע, ומה שהיה בעבר לא מסמל על העתיד.
    אם אתרי המאמרים יפגעו בדירוג, יתכן שגם ערך הקישורים שלהם יפחת, ובכך יפגע האתר שמשתמש בהם למטרת SEO, כך שכולם ירדו קצת למטה ושום דבר לא ישתנה...
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

שאלת שאלה לגבי התזמון של העדכון:
    "השאלה היא לא למה הם נפלו עכשיו אלא מדוע הם לא נפלו עד עכשיו?"

ועניתי לך מהי דעתי בעניין.
    סליחה פבל הבנתי אותך לא נכון, אני חשבתי שמה שציינת היא הסיבה לעדכון - וזה לא היה נשמע לי הגיוני בכלל. לגבי התזמון, דעתך נשמעת לי דוקא מאוד מאוד הגיונית

ושוב, השאלה שלי לא הייתה קשורה בכלל לנושא העדכון (לא התזמון ולא הסיבה) אלא באופן כללי ליחס שגוגל נתן לאתרי המאמרים והתעדוף הלא סביר שהם קיבלו עד היום בלי שום סיבה. כשרשמתי "מדוע הם לא נפלו עד עכשיו?" הכוונה בתהיה זו היא לכך שהמיקום שלהם ביחס לאיכות שלהם מעולם לא היה ריאלי ברמה מצחיקה, ולא מדוע גוגל החליטו לפעול נגדם רק עכשיו.
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 03/03/2011 בשעה 08:27

למה גוגל לא פעלו עד עכשיו אתה שואל?
    שאל את הבנקאי של שני הצדדים, אני מניח שכולם היו מרוצים...
    מה לעשות, מישהו צריך לחטוף כדי להרגיע את העליהום המתוקשר הזה...
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

תגיות עבור נושא זה