פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 17 מתוך סך הכל של 17

אשכול: יוטיוב, מהו ואיך לפרסם בו

משתמש "קל" ElectRoulette is on a distinguished road

יוטיוב, מהו ואיך לפרסם בו

אהלן חבר'ה, אני חייב להודות שהיום פגשתי את הפורום הזה והתפלאתי מכמות הידע העצומה שיש כאן, למדתי בכמה שעות מושגים, טכניקות וכדומה על פרסום ואיך זה עובד. אבל זה הוא אינו נושא האשכול. אני מיכאל, ואני מתעסק בסביבה של יוטיוב. לאחרונה התחלתי להפתח לשיטות פרסום גלויות וגם לשיטות לא גלויות (פייסבוק, מסנג'ר וכדומה) בתור אחד שלאט לאט תופס תאוצה, אני אשמח לשמוע שיטות שלכם, על פרסום ביוטיוב (שהוא לא בתשלום) איפה אני יכול לפרסם את הסרטונים שלי ולצבור צפיות ממשיות. אני יודע שהשיטה הוראלית היא הטובה ביותר לפרסום כמה שיותר גרנדיוזי, בנוסף היא משתלמת. השתמשתי בה לא במודע וביקשתי ממספר אנשים עם כמות חברים גבוהה בפייסבוק לפרסם את הסרטונים שלי, זה עוזר, אבל לא ברמות שהפתיעו אותי נורא. אני מחפש אתרים, או פורומים בהם אני יכול לפרסם את התוכן שלי בלי ליצור הפרעה וספאם ומשם, אחרי שאנשים רואים אותו, הם יפיצו אותו ואז זה יהיה פרסום ויראלי גדול. אם עברתי על חוק כשלהו אני מצטער, כאמור, אני חדש כאן. תודה רבה - אני מצפה לשלל תגובות מעמיקות ועוזרות.
    שלכם, מיכאל.
    נערך לאחרונה על ידי ElectRoulette, 07/02/2011 בשעה 20:47

משתמש חסום TheDomainHunter is on a distinguished road
    שלום מיכאל ,
    הפצת סרטונים תלוי בפורום או בקהילה. רלוונטיות זה כל הסיפור.
    אם הסרטון יהיה רלוונטי אנשים ישלחו את זה לאנשים שהם חושבים שזה רלוונטי וכן הלאה.

יש לי מספר סרטונים מאוד רלוונטים לכל הקהילות, סרטונים מגניבים, למשל "סטופ - מושן" אם אתה מכיר, הסרטונים שלי בדר"כ פונה לקהל הצעיר אבל אני מקבל תגובות גם ממבוגרים. אני רואה בסרטונים שלי (באמת, כי אני מאמין בהם ואני נותן בהם המון שעות מחשבה, עריכה וצילום, בתנאים מעולים) סרטונים עם אפשרות לכמות צפיות של כמה עשרות אלפים, בקלות. הבעיה שזה פשוט לא קורה וקשה לי עם זה. אני יודע שעם הזמן זה יבוא, כי כל סרטון מביא לי יותר ויותר צפיות, אבל, אם יש לי אפשרות כבר עכשיו להביא כמויות מכובדות של צפיות, למה לא לעשות את זה, מבין? יש לך מסנג'ר? נוכל, אם זה מעניין אותך, להמשיך את הדיון שם
    נ.ב, אם זה רלוונטי אני יכול להציג מספר סרטונים שלי פה.

אפשר לראות דוגמאות?
    מחשבון משכנתא בפורטל המשכנתא של ישראל

בטח:
    http://www.youtube.com/watch?v=y7EG2GpU11Y
    זה סרטון שהייתי קורא לו סרטון שמתאים לכולם, ויכול להיות להיט יוטיוב.

בוא נהנדס לאחור.

מה המטרה הסופית? מה אתה מנסה להשיג?

אוקיי, קודם כל, אני נהנה, זה משהו שאני עוסק בו בתור תחביב ככה, שאם אני עושה סרטונים לעצמי זה חבל, ואם יש לי קהל, יש לי מוטיבציה. אני בטוח ששמעת על תוכנית הפארטנרים של יוטיוב, ולשם אני שואף. הבנת?

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים
    בתור מי שכבר נמצא בתוכנית,אני יכול להגיד לך שזה לא ממש קשה להתקבל כי כרגע יש בערך 100 בלבד בארץ, אבל אתה צריך לשמור על קצב עדכונים קבוע ושיהיה לך באמת מספר יציב של מנויים. קח בחשבון גם שלא תוכל להפיק רווחים מסרטון בו יש שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים (או חומר שלא מוגן , אבל אסור לעשות בו שימוש מסחרי).
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

אני יודע בבירור את החוקים, אני פועל לפיהם. כל התוכן שלי הוא מקורי, מצולם על ידי ואם הסאונד לא, הוא ממקורות חינמיים - ככה שאין עבירה על זכויות יוצרים. אפשר במקרה לינק לצ'אנל שלך? ומסנג'ר?

חבר'ה, תגובה כלשהי?

מזכיר לי את הסיפור הגאוני Alice in Wonderland
    שיחה עם החתול Cheshire Cat :
    "התואיל להגיד לי, בבקשה, באיזו דרך עלי ללכת מכאן?" שאלה אליס
    "זה תלוי במידה רבה לאן את רוצה להגיע." - אמר החתול
    "לא אכפת לי כל כך לאן. - " אמרה אליס
    "אם כך, לא משנה באיזו דרך תלכי." אמר החתול.
    " - בתנאי שאגיע לאנשהו" הוסיפה אליס כהסבר
    "בטוח שתגיעי" אמר החתול "אם רק תתמידי בהליכה"
    עד שלא תדע מה המטרות שלך, יהיה קשה לתת לך כיוון.
    תנסה להגדיר לעצמך מה אתה מנסה להשיג ומי קהל היעד שלך.
    אחרי זה הצעדים הדרושים כבר יהיו ברורים יותר.

ואגב, להיות בתוכנית השותפים של יו-טיוב זו לא מטרה, זה אמצעי.

ראשית, אהבתי את הדימוי, הצלחת להצחיק אותי. שנית, מבחינתי יוטיוב זה תחביב, אני עוסק בזה בזמני, ולראות שיש אנשים שצופים בסרטונים, ומגיבים, זה הסיפוק שלי. מבחינתי, תוכנית השותפים היא לא דרך להרוויח כסף היא דרך לגרום לתחביב שלי להתעצם. לגבי קהל יעד, כמות וכו'. כמו שאמרתי, זהו תחביב, אני יכול להגדיר שהסרטונים שלי פונים לקהל הצעיר ובין 15-18 אלו הגילאים המתאימים. ושוב אגיד, המטרה שלי היא צפיות (ואני לא איזה רודף צפיות, אני בסך הכל רוצה להעצים את החשיפה שלי ביוטיוב). אני מקווה שסיפקתי מספיק מידע, אם אתה רוצה לדעת עוד משהו, אתה מוזמן לשאול. ותודה רבה על התשובות!

מישהו?

??

שוב, המטרות שלך לא ברורות.

רוצה צפיות? מכיר מישהו שנותן 2000 צפיות תמורת 5 דולר.

אני רוצה צפיות, אבל לא לשלם, אני רוצה ללמוד איך לעשות את זה

משתמש "קל" MrHantarish is on a distinguished road
    הי מיכאל!
    בתור מישהו שגם מתפעל ערוץ יוטיוב בידורי שמיועד להנאה נטו, אני חווה את אותם קשיים שאתה חווה.

יש לך ערוץ יוטיוב מוצלח, שמתחיל לתפוס צפיות, אבל כמות הצפיות שאתה מקבל לא פרופורציונלית לכמות ההשקעה שאת משקיע בכל קליפ.

אתה מחפש מקומות לשתול בהם את הקליפ שלך איפה שאנשים ראנדומליים ייחשפו אליהם, ואולי יאהבו וימשיכו לעקוב, אבל אין לך מושג מאיפה להתחיל וזה פרוסטרייטינג אחושילינג.

אז הנה כמה עצות אלייך משיטוטים שלי.

1. האתר הכי טוב: www.reddit.com
    מכיר את כל הסרטונים האלה שחברים שלך מעלים לפייסבוק, אתה לוחץ עליהם ומסתבר שיש להם כמה מליוני צפיות כבר?
    ובכן, מרבית הסיכויים שלוידיואים האלה היו רק כמה עשרות צפיות בודדות לפני שהם הועלו לרדיט, ואת החשיפה הגדולה הוא קיבל שם.

העקרון של האתר די פשוט -
    יש לך עשרות פורומים שונים, שכל פורום מיועד לפרסום תוכן בידורי/חינוכי/אינטלקטואלי שונה.
    המשתתפים האחרים ברדיט מדרגים את הסרטון/כתבה/תמונה שהעלת לפי Upvote ו-Downvote.

ככל שיש לך יותר Upvotes, ככה הסרטון שלך יישאר למעלה יותר זמן וייחשף ליותר צפיות.
    ואם אתה ממש, אבל ממש מזליסט, הסרטון שלך ייקבל מספיק Upvote בשביל להגיע לעמוד הראשי, שם מובטח לו מינימום של 1,000,000 צפיות.

רק אזהרה לפני שאתה רץ לשתול את הוידאו שלך שם - ציבור הרדיטים עשוי להיות מאוד אכזרי וצריך לדעת איך לפרסם בו מבלי להכוות.
    סרטון שחשבת שהוא היסטרי עלול בקלות להקבר ב Dowvotes ולהעלם מהאתר לפני שהספקת למצמץ בכלל, וזה מאוד מדכא.

גם אני נכוותי בהתחלה עם הסרטון שלי של The Little MerMILF, וזה כאב, אבל לאט לאט למדתי איך להתחבב על הרדיטים, מה משעשע אותם ומה מרגיז אותם, והצלחתי לגרוף ככה קרוב ל 3000 צפיות בסרטון שלי.

2. Funny or Die
    (www.funnyordie.com)
    הרעיון פשוט: אתה מעלה סרטון לאתר, בוחר קטגוריה, ושאר הגולשים מצביעים האם אתה מצחיק או שאתה צריך למות.

יתרון: יש הרבה גולשים לאתר וסרטון שתעלה יש סיכוי גבוה שיקבל חשיפה גבוהה.

חסרונות:
    - אתה לא יכול להעלות קישור ליו-טיוב, אלא רק קבצי וידאו (מה שאומר שהצפיות שם לא נחשבות לך בספירה הכללית)
    - אתה מגלה מה אנשים באמת חושבים על הסרטון שלך (ואנשים עשויים להיות ממזרים חסרי לב).

3. 9GAG
    לא המקום הכי אהוב עלי, אבל גם משם אפשר להוציא די הרבה צפיות.
    9GAG גם מתקשר עם פייסבוק ככה שגולשים שאהבו את הסרטון שלך גם ייחשפו אותו לחברים שלהם בפייסבוק, שיוסיף עוד חשיפה.

זה לבנתיים, יש עוד הרבה שיטות אחרות ומגוונות, אבל הידיים שלי כבר כואבות מהקלדה ואין לי מושג אם אתה באמת תקרא את זה כי אני רואה פתאום שזה פוסט ישן ופתאום אני מרגיש טמבל שכתבתי כל כך הרבה.

נו שויין, מקווה שזה יעזור למישהו...

עומר
    נערך לאחרונה על ידי MrHantarish, 18/03/2013 בשעה 00:20

+ הגב לאשכול זה