פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך סך הכל של 12

אשכול: שאלה - סקינדו וחשבוניות.

משתמש חסום רילייב is on a distinguished road

שאלה - סקינדו וחשבוניות.

שלום, אני משתמש באתרי בשירות תוכנית השותפים של סקינדו.
    הרווח שלי מהאתר מוערך באיזור ה-1,500 ש"ח בחודש כרגע, כאשר התחלתי את שיתוף הפעולה
    עימם לפני ככמעט חודש.

העניין הוא כזה, בקרוב תחילת חודש חדש והם דורשים להציג חשבונית קבלה על מיסים, מע"מ וכו'.

2 בעיות עם התחום בשבילי:
    1) אני חייל כרגע ואין לי היתר עבודה פרטי (אוכל להוציא בעוד שבוע לערך כנראה).
    2) ההכנסות שלי נמוכות מ-4,500 ש"ח כך שמס הכנסה לא מדובר פה בכלל, אך אני רוצה לחסוך לעצמי את תשלום המע"מ כאשר מדובר בסכומים כ"כ נמוכים.

מה אני צריך לעשות בפועל? לפתוח תיק במס הכנסה שישגעו וימצצו לי את הדם בשביל הכנסה שבינתיים לא שווה את זה?
    האם יש אפשרות לקבל מהם התשלום כ"שכיר"?
    למה בגוגל אדסנס לא נדרשתי לכל התהליך הנ"ל ופה כן? אי-אפשר גם כאן את האפשרות? אם לא, למה?
    אני לא מבין כמעט כלום בתחום, ולכן אשמח להדרכה ואפשרויות הניצבות בפני. תודה!

משתמש מתמיד insganjaa אינו מוערך במערכת הפורומים
    http://www.freelancer.co.il/

יפתור לך את הבעיה עם עמלה קטנה.

כשתשתחרר תוכל לפתוח תיק עוסק זעיר(עד 70 אלף בשנה +- לא זוכר במדויק) , בשבילו אתה צריך ללכת ל:
    מס הכנסה
    ביטוח לאומי
    ולמע"מ כדי לקבל פטור ממע"מ.

היתרון בעוסק זעיר שאין לך התעסקויות במע"מ , פעם בשנה תצטרך להגיד ספר לרשויות.
    נערך לאחרונה על ידי insganjaa, 24/01/2011 בשעה 16:25

משתמש חסום TheDomainHunter is on a distinguished road
    לא ממליץ לך להשתמש בשירות שהציעו לך למעלה. אין שירות בכלל , אין מענה אנושי בכלל. לא מומלץ.
    אני משתמש בשירות autotax.co.il שירות מעולה. מומלץ בחום

השאלה שלי רבותיי אם דרך השירותי אתרים שהצעתם אני פוטר גם את בעיית הצבא עם היתר עבודה? תודה.

ציטוט פורסם במקור על ידי רילייב צפה בהודעה
    השאלה שלי רבותיי אם דרך השירותי אתרים שהצעתם אני פוטר גם את בעיית הצבא עם היתר עבודה? תודה.
    לא. אתה מקבל שכר ולכן נחשב כעבודה. לא יודע אם יעלו על זה או לא, אבל זה לא מה ששאלת.
    לגבי גוגל אדסנס - כיבכול אתה משלם מע"מ..אבל הוא עומד על 0%. אחד היתרונות בלהתעסק עם חברה הממוקמת באירלנד.

ציטוט פורסם במקור על ידי thewiz צפה בהודעה
    לא. אתה מקבל שכר ולכן נחשב כעבודה. לא יודע אם יעלו על זה או לא, אבל זה לא מה ששאלת.
    לגבי גוגל אדסנס - כיבכול אתה משלם מע"מ..אבל הוא עומד על 0%. אחד היתרונות בלהתעסק עם חברה הממוקמת באירלנד.
    במידה ואני משתמש בשירות האוטומטי שניתן פה - האם אני אצטרך לשלם מע"מ או איזה שהוא מס? ובלי קשר, מה גובה העמלות שלהם?

במידה ואני משתמש בשירות האוטומטי שניתן פה - האם אני אצטרך לשלם מע"מ או איזה שהוא מס? ובלי קשר, מה גובה העמלות שלהם?
    מרבית השירותים האלו גובים 5% עמלה על סכום העסקה כולל מע"מ. אתה מקבל סטטוס של שכיר בחברה ולכן משלם מיסי שכיר כרגיל. מבחינת מע"מ - החברה מעבירה את העסקה כאילו היא ביצעה אותה (אתה נחשב סוכן של החברה) ולכן משלמת מע"מ. פועל יוצא - אתה משלם מע"מ.

הבנתי עכשיו ממישהו שעובד עם סקינדו 2 דברים:
    1) יש חברה, שכחתי את שמה - משהו עם "שכיר" בשם שלוקחת רק 3% עמלה ומטפלת בהכל.
    2) לסכום אותו אתה מקבל מסקינדו הם מוסיפים מראש 17% נוספים למע"מ - כך שיוצא שאתה לא משלם מע"מ.

יש צדק בדבריו?

משתמש מתמיד renat1010 אינו מוערך במערכת הפורומים
    הבנתי עכשיו ממישהו שעובד עם סקינדו 2 דברים:
    1) יש חברה, שכחתי את שמה - משהו עם "שכיר" בשם שלוקחת רק 3% עמלה ומטפלת בהכל.
    2) לסכום אותו אתה מקבל מסקינדו הם מוסיפים מראש 17% נוספים למע"מ - כך שיוצא שאתה לא משלם מע"מ.

יש צדק בדבריו?

1. יש כמה חברות שמוציאות את החשבונית במקום נותן השירות לוקחת 5% עמלה ואת השאר היא נותנת לך בתלוש משכורת, אבל שים לב שכל התשלומים שבתלוש יהיו מועמסות על העובד, כלומר ביטוח לאומי חלק עובד + חלק מעביד

2. אחוז מע"מ כיום עומד על 16% .
    לפותח האשכול:
    לפתוח תיק עוסק פטור וזהו. ממילא תהיו פטור מתשלומי מע"מ ומקיזוז תשומות של הוצאות. לפתוח תיק במס הכנסה ובביטוח לאומי. לפי הסכומים שאתה מדבר עליהם לא תהיה חייב בתשלום מס הכנסה, אבל חובה לפתוח תיק.
    תרגום לערבית של חומרים פיננסיים ומשפטיים

ציטוט פורסם במקור על ידי renat1010 צפה בהודעה
    1. יש כמה חברות שמוציאות את החשבונית במקום נותן השירות לוקחת 5% עמלה ואת השאר היא נותנת לך בתלוש משכורת, אבל שים לב שכל התשלומים שבתלוש יהיו מועמסות על העובד, כלומר ביטוח לאומי חלק עובד + חלק מעביד

2. אחוז מע"מ כיום עומד על 16% .
    לפותח האשכול:
    לפתוח תיק עוסק פטור וזהו. ממילא תהיו פטור מתשלומי מע"מ ומקיזוז תשומות של הוצאות. לפתוח תיק במס הכנסה ובביטוח לאומי. לפי הסכומים שאתה מדבר עליהם לא תהיה חייב בתשלום מס הכנסה, אבל חובה לפתוח תיק.
    קודם כל, תודה רבה על התשובה המפורטת.

בנוגע למה שאמרת בחלק הראשון, לא הבנתי מה כוונתך באומרך "התשלומים שבתלוש"? המיסים? אם כן, מה זה נותן לי בעצם שאני עושה זאת דרכם שיהיה שווה את העמלה אותה הם לוקחים?

תודה.

משתמש מתקדם avihy אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני חושב שזה פותר אותך מלהתעסק בניירת או שאתה עושה את זה באופן חד פעמי.

משתמש "קל" כתיבת תוכן is on a distinguished road
    תשובה קצת יותר מפורטת מחבר לאתר
    מה שאתה תעשה זה ככה:
    ראשית כל תלך למשקית תש שלך ותאמר לה שאתה רוצה אישור עבודה, בגלל שיש לך בעיות בבית וכדומה, לאחר מכן שתביא תצהירים חשבונות בנק וכל הבירוקרטיה הצבאית תקבל מסמך שאותו אתה תחתים, את אחת מהחברות של חשבונית לשכיר או עצמאי לשכיר או כל אחת מהחברות האלו, אחרי שתביא את אישור המעסיק / החברה חשבונית לשכיר תביא למשקית תש ואתה מסודר זה הכל

אגב אתה בחברה טובה סקינדו באמת חברה טובה והמערכת שלהם יוצאת מן הכלל אפילו יש מדריכים לתוכניות שותפים ביו טיוב כיצד לעבוד עם סקינדו
    ככה שזה הופך את העבודה להרבה יותר קלה

+ הגב לאשכול זה