פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: קישורי nofollow מחתימות

קישורי nofollow מחתימות

אני רק שאלה?
    מה קורה שמצב שבו יש פורום שאני מאוד פעיל, נניח 3000 הודעות.
    כרגע יש לי בפורום חתימה עם קישור nofollow לאתר הקודם שלי.
    היום יש לי אתר חדש וברגע שאני מחילף את הקישור בחתימה, אני בעצם מחליף 3000 קישורים לאתר החדש שלי.
    זאת תהיה טעות לעשות את זה או שלגוגל יש מספיק שכל לדעת את זה?

כשאני חושב על זה,גם צריך לקחת בחשבון שאת הדפים אם החתימה הזו גוגל לא יסרוק ביום אחד אלא בטח יקח לו איזה חודש*, ואז זה יכול להיות שינוי סביר.
    מצד שני קצב החלפת הקישור יהיה אקספוננציאלי יורד, כלומר נניח שביום הראשון הוא יאנדקס 300 קישורים חדשים וביום שלמחרת 275 וכך הלאה כשביום ה30 הוא יאנדקס 4...

מה אתם אומרים על זה?

PEACE
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    אם זה הייתי אני ואין לי פתרון של redirect (שישאר קבוע) אז הייתי מחליף את כתובת הקישור בחתימה. אני לא מאמין שהחלפת הקישורים יכולה להזיק - לכל היותר אולי לא תועיל. האם הודעת לגוגל ב-webmaster tools על המעבר מאתר ישן לחדש וביצעת redirect\rewrite מכתובות ישנות?
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

אכן מורכב. וזו כמות רצינית.
    לדעתי גוגל לא יסרקו הכל בבת אחת, כמו כן גוגל שמים לב שכל הקישורים מאותו דומיין.
    כל מה שידוע לי על כסף , שיווק באינטרנט וניהול זמן

אני משאיר את שני האתרים, כל אחד יהיה יישות עצמאית.
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

אני חושב שיש הבדל גדול בין הוספת קישור מ 3000 הודעות מאותו אתר לבין הוספת קישור מ 3000 דומיינים שונים. ברור שבמקרה השני הדבר נראה ממש לא טבעי ואין ספק שגוגל עלול להעניש אותך. במקרה כמו שלך, ניקח דוגמא, בעל אתר מסויים, שהחליט לפרגן לך פשוט מוסיף קישור אליך מ footer באתר ואז זה מופיע בכל דפי האתר שלו (יכול להיות גם הרבה יותר מ-3000) ואז מה תקבל עונש על זה? לא נשמע הגיוני.
    פורטל פרפר - אתר שימושי וידידותי ביותר, הוא מציג מבזקים ואת הקישורים הנבחרים לאתרי חדשות, ספורט, מחשבים, פנאי, כלכלה ועסקים

משתמש מתמיד tzvika770 אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלtzvika770
    תלוי גם כמה קישורים נכנסים יש כבר לאתר החדש
    אולי תחכה קצת עד שהאתר החדש יצבור קצת וותק לפני שאתה שולח 3000 קישורים שלא ישקע בארגז החול

+ הגב לאשכול זה