פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: אתרי לווין ומה שבניהם

אתרי לווין ומה שבניהם

היי
    אחת הדרכים ל"השגת" קישורים חד צדדיים היא הקמת אתרי לווין.
    עכשיו נניח ואני מקים שלושה אתרים (דומיינים ניפרדים) ועוד כמה בלוגים ומתחיל ל"מלא" אותם
    בתוכן ייחודי להם, לצורך העיניין 20 עמודים לכל אתר ועוד עמוד שניים חדשים בחודש.
    כמה מתוך הדפים יפנו לאתר הבסיס אותו אתם מקדמים?
    אם אני מוציא קישור לאותו אתר מתוך אתר הלווין לא יכול ל"שרוף" את אתר הלווין?

מה החלוקה ה"מקובלת"?
    אתם עושים גלגלים או מעויינים או מתומנים מהאתרים האלה?
    טיפים לדרך הנכונה?

תודה!
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

לא חושב שכל דפי האתר התומך צריכים להפנות לאתר הראשי.
    "שריפת" אתר לווין יכולה להיגרם מכמות קישורים גדולה, אל תקשר מכל דפי האתר.
    קח בחשבון שאת האתרים התומכים גם עליך לקדם, וכדאי שאתר תומך אחד לפחות, לקדם יותר.
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    בעיקר הייתי עומד על כך שאתרים יהיו אתרים בפני עצמם. צא לרגע מהמחשבה של מבנה הקישורים וחשוב ברמה של אתרים שונים ייחודיים שלכל אחד יתרון אחד והצעת שירות/ מוצר מעט שונה.
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

איתן
    ברור (לי) שההתיחסות שלי לאתרי הלווין היא כאל אתרים נפרדים, כל אחד מהם מכוון לביטוי חיפוש שונה.
    ככל הנראה האתרים שיושבים על דומיינים יכוונו לביטויים הקשים יותר ואילו הבלוגים או החינמיים יכוונו לביטויים הארוכים יותר.

yuee
    ברור (לי) שאני אני לא הולך להוציא 3 קישורים מתוך כל עמוד אל האתר הראשי שלי.

השאלה שלי היא כמה או מה היחס שאתם עושים, הרי אני מתקשה להאמין (לפחות ממה שאני רואה בחקר המתחרים שלי), שיושב אצלכם מישהו, מעלה אתר של 20-30 עמודים, דואג לפמפם/לקדם אותו בעזרת קישורים מתוך אתרים אחרים שיש לו ואז מוציא קישור אחד מתוך עמוד אחד לאתר הראשי אותו הוא מקדם.
    השאלה שלי היא מה נקרא לשרוף אתר/בלוג

תודה!
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    כל אחד יאמר לך אחרת. אצלי זה רבע מהקישורים ופחות. כמובן שלאתרים אחרים "בענן" אני גם מוציא קישורים רלוונטיים בהזדמנויות המתאימות - מקפיד על קישור רלוונטי מתי שצריך יותר מאשר לשלב באופן לא טבעי . ובאופן כללי אני מוציא פעמים רבות קישורים לפוסטים באתרים בחו"ל (אזכור בבלוג) או בארץ - עולם מקביל ולא מתחרה.
    אני משתדל שלא תהיה זהות גבוהה מידי עם אתר אחד.
    לומר לך שזה מספיק כמובן אני לא יכול ויתכן וחלק מהקישורים או כולם הם קישורים בעלי ערך פחות.
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

משתמש "קל" Pirlo is on a distinguished road
    אכן קיים חשש שגוגל "ישרוף" את אתר הלווין, אך בעיקר אם התוכן שלו מבוזר ומלא בקישורים, ונועד למטרות קידום גרידא של אתרים רבים.

העסק של האתרים הלוויניים מסוג זה הוא זמני, ובגלל זה כדאי להקים אותם על דומיינים שהיתה להם היסטוריה טובה (עם פרמטרים שונים כגון pr, קישורים נכנסים וכד'.), ולקוות שיחזיקו כמה שיותר זמן...

ציטוט פורסם במקור על ידי Pirlo צפה בהודעה
    העסק של האתרים הלוויניים מסוג זה הוא זמני, ובגלל זה כדאי להקים אותם על דומיינים שהיתה להם היסטוריה טובה (עם פרמטרים שונים כגון pr, קישורים נכנסים וכד'.), ולקוות שיחזיקו כמה שיותר זמן...
    לא מסכים אם הטענה הזו,
    על אתרי לווין יש להתייחס כאל אתרים רגילים המיועדים לקידום אשר בעצם מקדמים אתרים בנושא זהה.
    כמו כל אתר שאתה מקדם, אם תוציא ממנו קישורים מופרזים, בעיקר ביחס לתוכן, הוא ייפגע בקידום שלו.
    הגישה שלך לגבי קידום אתר לוויין וקידום האתר הראשי צריכה להיות זהה בין אם מדובר בדומיין בעל היסטוריה וכל הפרמטרים שציינת ובין אם לא.
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

נדמה לי שכדאי לקרוא את המאמר של אלכס, בהקשר זה:
    איך להקים גלגל קישורים אפקטיבי שיעבוד עבורנו יום ולילה?
    יעוץ וניהול טכנולוגי, אסטרטגיית רשת וקידום
    -----------------------------------------------------------
    מאמרים, מערכת ניהול תוכן, קניית דומיין

+ הגב לאשכול זה