פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך סך הכל של 9

אשכול: 30 סקריפטים להשלמה אוטומטית ותיבת בחירה מרובה (כמו תיבת נמען בפייסבוק)

באותה נשימה אני מעוניין להציג את HTML5 בתחום הזה, שמביא לפנינו את התגית datalist שמצליחה לעשות עבודה דומה.
    חשוב לציין שאין תמיכה עדין ב-HTML5, ומדובר עדין בטיוטה, אך דפדפנים רבים החלו מאמצים לעצמם את התקן.
    iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

Cool

שמרתי במועדפים,
    כל הכבוד!

משתמש מתמיד elikoo is on a distinguished road
    מדהים!
    כל הכבוד על ההשקעה ותודה.

שאלה - איזה עובד הכי טוב עם עברית ?

האם אחד מהסקריפטים האלו יודע לעבוד עם מנגנון caching, שמאפשר לטעון מראש את כל האפשרויות עבור האות הבאה, על מנת לייצר זמן תגובה מהיר יותר?

elikoo - לא ניסיתי אף אחד מהם עם עברית, ככל הנראה את כולם ניתן להתאים בקלות יחסית עם שינוי CSS, בעיקר אלו שיש להם קשר ל-JQUERYUI

החתול במגפיים - כל הסקריפטים מיועדים לצד לקוח, ההחלטה אם לעשות CACHE בצד שרת לא בדיוק קשורה. יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון והכוונה ללשים אצל הלקוח עוד לפני שהקליד כמה אפשרויות ממש נפוצות ?

הכוונה היא לשים בצד הלקוח את כל ההשלמות עבור המצב הקיים.
    כלומר, כאשר הסקריפט רק נטען הוא מגיע עם כל ההשלמות עבור a, b, c וכו'.
    ברגע שהמשתמש רושם למשל b הסקריפט אמור להשלים לו מתוך הזיכרון הלוקאלי את המחרוזת עבור b ולטעון ברקע את כל האפשרויות עבור ba, bb, bc וכו'.

אם ככה - רוב הסקריפטים תומכים בכך - אפילו אומר שזאת הפונקציונאליות הבסיסית שלהם וטעינת נתונים מהשרת היא רק תוספת (משמעותית אמנם)!

בחר מה שמתאים לך מבחינת עיצוב, אם יהיה צריך להתאים במשהו אשמח אם תנסה לבד ואם לא תצליח תעלה גרסה אונליין ואשמח לנסות לעזור.

שושן :-)

משתמש "קל" assafse is on a distinguished road
    האם אתה יכול לעזור לי ולהגיד לי איך להפוך אחד מהם לשימוש בעיברית?
    כי אני לא מצליח, אשמח מאוד אם תעזור לי או מישהו יעזור לי

תודה אחים

+ הגב לאשכול זה