פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך סך הכל של 12

אשכול: גוגל אינסטנט - איך זה ישפיע על קידום אתרים?

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים

גוגל אינסטנט - איך זה ישפיע על קידום אתרים?

כפי שכולם יודעים גוגל השיקה לאחרונה את גוגל אינסטנט - ועולם החיפוש שוב משתנה.

איך לדעתכם שינוי זה משפיע על תחום קידום האתרים? איזה אתרים ירוויחו (מבחינת חשיפה וכניסות) משינוי זה ואיזה יקבלו בראש?

איך שינוי זה משפיע על אסטרטגיית הקידום?
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

שאלה מעניינת שרק הזמן כנראה ילמד אותנו על תשובותיה האפשריות.
    לי יש 2 מחשבות / תהיות בעניין:
    1. אתרים העונים למילות חיפוש פופולריות מרכזיות עשויים לזכות אף ביותר כניסות, מאחר ו"גוגל אינסטנט" מכוון גולשים לחיפוש מילות מפתח כאלה.
    2. אם כל חשיפה של אתר תוך כדי הקלדה תיחשב באמת כחשיפה, מדד הרלוונטיות של האתר עלול לרדת. כיוון שהאתר עלול להיחשף כמה וכמה פעמים תוך כדי הקלדה, ללא כניסות, במקום להיחשף פעם אחת. ייתכן והאלגוריתם של גוגל יעודכן בהתאם. ייתכן גם וחשיפת אתר מרובה תוך כדי הקלדה לא תפגע במדד הרלוונטיות שלו, מכיוון שחיפוש תוך כדי הקלדה חוסך חיפושים חוזרים.
    ??
    כל מה שידוע לי על כסף , שיווק באינטרנט וניהול זמן

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    יגאל פינס כתב משהו מעניין מאוד ואני חושב שזה באמת יהיה ככה כפי שהוא חשב.

מותו של הלונג טייל ותרבות הלייק
    http://pjs.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%99%...99%D7%99%D7%A7
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

מי שעבד נכון לא יפגע להיפך לדעתי האתרים בעלי התכנים הרלוונטים ביותר יקבלו חשיפה גבוהה יותר,
    וככה צריך להיות אין חשש מקצוע ה-seo לא יפגע הוא יאלץ את המקדמים להיות יותר אפקטיביים

אם התוצאות מוצגות מיידית אז האתרים שממוקמים ראשונים יופיעו מיד והגולש יצטרך להזיז את העכר ממש מעט כדי להכנס למקום ראשון.‏ זה חוסך ממנו ללחוץ אנטר ומקצר את הדרך שהוא עושה

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    ציטוט פורסם במקור על ידי drum צפה בהודעה
    מי שעבד נכון לא יפגע להיפך לדעתי האתרים בעלי התכנים הרלוונטים ביותר יקבלו חשיפה גבוהה יותר,
    וככה צריך להיות אין חשש מקצוע ה-seo לא יפגע הוא יאלץ את המקדמים להיות יותר אפקטיביים
    אין קשר למה שרשמת.
    תקרא את מה שיגאל רשם ותבין איך זה משפיע !

לא מדובר כאן בקידום מילת מפתח בודדת או תחרותית מאוד (שהיא מן הסתן מילה הכי יקרה ורלוונטית ותמיד תהיה ראשונה) אבל אם אתה מדבר ביטויים גדולים יותר שכן היית מקבל תעבורה, אחרי השינוי הזה יש אפשרות שלא תקבל תעבורה כי הגולש אוטומטית יבחר במה שגוגל מציע לו ולא מה הוא רצה לרשום מלהתחילה.
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

ציטוט פורסם במקור על ידי topgun(alka) צפה בהודעה
    אין קשר למה שרשמת.
    תקרא את מה שיגאל רשם ותבין איך זה משפיע !

לא מדובר כאן בקידום מילת מפתח בודדת או תחרותית מאוד (שהיא מן הסתן מילה הכי יקרה ורלוונטית ותמיד תהיה ראשונה) אבל אם אתה מדבר ביטויים גדולים יותר שכן היית מקבל תעבורה, אחרי השינוי הזה יש אפשרות שלא תקבל תעבורה כי הגולש אוטומטית יבחר במה שגוגל מציע לו ולא מה הוא רצה לרשום מלהתחילה.
    אני לא מסכים איתך, לפחות לא שלם ב 100 עם מה שאמרת. אני חושב שהתעבורה לא תפגע, כי בסה"כ אם גולש מחפש משהו מסויים הוא ימשיך לחפש עד שהוא ימצא אותו, זה שגוגל מציג את התוצאות ראשונות לפי דעתי רק יעלה את מדד ה br אצל התוצאות הראשונות.

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים
    טוב, מאחר ויש שינוי משמעותי בדרך בה התוצאות מוצגות ללא שינוי במספר החיפושים ברור שיהיו אתרים שירוויחו ואתרים שיפגעו.

בואו ונקח לדוגמא את הביטוי קידום אתרים
    כאשר מתחילים להקליד קידום אתרים - מי שרוויח הוא מי שמקודם על הביטוי קידום - אולי כבר לא יחפשו קידום אתרים כאשר עבור המילה קידום יש תוצאות רלוונטיות.
    כלומר - ביטויי החיפוש מתקצרים - ומי שחזק בביטויים הגנרים - ירוויח בגדול
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

משתמש מתמיד Motioz is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי oofir צפה בהודעה
    טוב, מאחר ויש שינוי משמעותי בדרך בה התוצאות מוצגות ללא שינוי במספר החיפושים ברור שיהיו אתרים שירוויחו ואתרים שיפגעו.

כאשר מתחילים להקליד קידום אתרים - מי שרוויח הוא מי שמקודם על הביטוי קידום - אולי כבר לא יחפשו קידום אתרים כאשר עבור המילה קידום יש תוצאות רלוונטיות.
    זו בדיוק הסיבה שהרבה אתרים יפגעו.
    אגב מתי גוגל מתחילה עם זה ?
    עדכונים יומיים עבור אפליקציות לאייפון לאפליקציות שמחירם ירד לזמן מוגבל, סקירות ומידע עבור iPhone apps לבעלי חשבון iTunes באנגלית

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי oofir צפה בהודעה

יש גם טענה הפוכה והיא שמרבית האנשים שדווקא יעזרו בכלי (אלו שכותבים לאט) בכלל לא מסתכלים על המסך בזמן ההקשה! במצב שכזה דווקא האתרים הממוקמים על הזנב הארוך ירוויחו מכך מכיוון שלגולש יהיה יותר נוח לצמצם את השאילתא (להוסיף לה עוד מילים).

איך בדיוק הגולשים באמת מחפשים בפועל? זה משהוא שכנראה רק גוגל יודעת :-).

ואגב - עם כל הכבוד למיליונר, אני לא הייתי לוקח ברצינות מאמר שקובע עובדות בלשון עבר.
    נערך לאחרונה על ידי etay2k, 15/09/2010 בשעה 11:58
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

הלונג טייל לא ימות כ"כ מהר, אם בכלל.
    האבולוציה של חיפוש ברשת פשוט מתחילה להיות כמו גלגל: אנשים חיפשו פשוט - עם הזמן הבינו שפשוט לא מניב תוצאות רלוונטיות - התחילו לחפש ממוקד יותר - עומס מידע ותוצאות + החידוש של גוגל שוב יגרמו לאנשים לחפש יותר פשוט - וחוזר חלילה! המהפך הבא יגיע, כמו שכל דבר מגיע בסופו של דבר.
    אין בכך כל חדש, זה ברור שהאינטרנט הוא לא מה שהיה לפני 5 שנים וודאי לא 10 שנים.
    מי שמקדם אתרים ומשווק באינטרנט מספיק זמן, יעבור גם את זה.
    מי שבונה עסק לשנה אחת, אולי נמצא כרגע בבעיה, אבל היה מוצא את עצמו בבעיה בכל מקרה, כי אי אפשר לבנות עסק קצר טווח בזירה אינטרנטית שמשתנה במהירות כה גדולה.
    כל מה שידוע לי על כסף , שיווק באינטרנט וניהול זמן

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    חברה- מי אמר שהתצורה של הפיטש'ר לא תשתנה ככל שיעבור הזמן? אתם בוחנים את גוגל אינסטנט כפי שהוא היום. היו בטוחים שגוגל רואה ומבין את כל הריג'קטים ויעשה דבר אחד או שניים לפחות עם חלקם.

גם העובדה שהיום מוצגים ביטויים גנריים יותר לטעמכם יכולה להשתנות. "קידום" בהקשר לביטוי "קידום אתרים" מוצג מן הסתם כל עוד לא הוספתם את ה"א" במילה השניה. העובדה שבגאון מתנוססת 2 תוצאות ראשונות לקידום - אתר הפסיכומטרי תמנע מגולשים רבים לחפש שם תוצאות לחברות קידום אתרים (למרות שכל השאר הן כן חברות קידום- זהו אינו הביטוי המצוי והמקובל- לפחות כיום)
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

+ הגב לאשכול זה