פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך סך הכל של 13

אשכול: בקשה לביקורת אתר שמוקדש לדיני אינטרנט

Talking בקשה לביקורת אתר שמוקדש לדיני אינטרנט

האתר עבר די הרבה שינויים מאז הפעם האחרונה שהסתייעתי בביקורות כאן, אז אני מאמין שהגיע הזמן לסבב ב'.

תמיד יש עוד עבודה, אבל אני מרגיש שאני לא מצליח לזהות איפה בדיוק.

בכל אופן - אשמח לחוות דעתכם לעניין נוחות הגלישה והשימוש (בהתחשב במטרה של האתר), עיצוב, עניין ועל כן הדרך...

http://www.pclaw.co.il

רוב תודות

משתמש מתמיד taltaltal אינו מוערך במערכת הפורומים
    בוקר טוב, אתר מקצועי על נושא מאוד "חם" אני שומרת לי אותו במועדפים.
    מבחינת שימושיות הוא מצויין - ניתן למצוא בקלות את הנושא המעניין אותי ולנווט באתר בנוחות.
    ממליצה לשנות את הטייטלים באתר כך שהם יהיו פחות כללים (דואר זבל, קישורים ממומנים...וכו') ויענו לשאילותות הגולש שמחפש מידע משפטי בנושא.

ציטוט פורסם במקור על ידי taltaltal צפה בהודעה
    בוקר טוב, אתר מקצועי על נושא מאוד "חם" אני שומרת לי אותו במועדפים.
    מבחינת שימושיות הוא מצויין - ניתן למצוא בקלות את הנושא המעניין אותי ולנווט באתר בנוחות.
    ממליצה לשנות את הטייטלים באתר כך שהם יהיו פחות כללים (דואר זבל, קישורים ממומנים...וכו') ויענו לשאילותות הגולש שמחפש מידע משפטי בנושא.
    תודה טל,

כשאת אומרת "טייטלים" את מתכוונת לטייטל של המאמרים עצמם? תיאורטית אפשר להאריך אותם, אבל זה יגרום להם לגלוש לשתי שורות... ואז הדף יהיה ארוך כאורך הגלות (כן כן, אני מודה, אני נותן לשיקולי עיצוב להשפיע עליי).

משתמש מתמיד taltaltal אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני מתכוונת לטייטל של המאמר - הכיתוב בחלקו העליון של הדפדפן וגם ה-h1, לא להפגיז אבל לאחר בדיקת מילות המפתח למצוא ביטוי שמגדיר נכונה את העמוד.
    נגיד דואר זבל יכול להפוך ל'תביעת דואר זבל' (צריך לבדוק כמובן אם משתמשים בביטוי).
    הרחבה סבירה לא תפגום במראה.

היי פנחס, קודם כל מסכים עם טל- אתר על נושא חשוב שמעסיק אותנו יום יום+ גם הוספתי למועדפים
    *הייתי מעצב קצת יותר את התפריט הימני ואולי גם את העליון, הם קצת ריקים בעיני ויזואלית.
    *מציע לך להוסיף תיבת יצירת קשר מהירה מצד שמאל, מתחת לניוזלטר- אם כמובן חשובות לך פניות מהאתר.
    *אם התיבת חדשות הייתה בתנועה זה היה יכול להוסיף.
    * והכי חשוב- אם אתה מתכוון לשלוח ניוזלטר לאלו שמשאירים לך פרטים, לפי הידע המצומצם מאד שלי בחוק, אתה צריך צ'קבוקס עם רישום ליד- אני מודע ומסכים לקבלת חומר פרסומי ממפעילי האתר.

גם בלי קשר ובלי שינויים זה אתר מכובד ביותר- בהצלחה.
    נערך לאחרונה על ידי ish1, 06/07/2010 בשעה 11:49 סיבה: הוספת תוכן

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים
    פנחס שלום

עברתי על האתר - בסה"כ האתר טוב.
    יחד עם זאת יש בעיות:
    שים לב שבמאמרים מוגדרת כותרת h1 הביטוי דיני אינטרנט שבבאנר שלך השורה מתחת - מאמרים מוגדרת כ-h2
    הכותרת של המאמר עצמו מוגדרת h2 ומשום מה מקשרת למאמר.
    עליך לתקן את ההגדרות האלו - לבטל את שתי ההגדרות הראשונות ולהגדיר את כותרת המאמר כ-h1
    אם משהו לא ברור דבר איתי
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

ציטוט פורסם במקור על ידי ish1 צפה בהודעה
    היי פנחס, קודם כל מסכים עם טל- אתר על נושא חשוב שמעסיק אותנו יום יום+ גם הוספתי למועדפים
    *הייתי מעצב קצת יותר את התפריט הימני ואולי גם את העליון, הם קצת ריקים בעיני ויזואלית.
    *מציע לך להוסיף תיבת יצירת קשר מהירה מצד שמאל, מתחת לניוזלטר- אם כמובן חשובות לך פניות מהאתר.
    *אם התיבת חדשות הייתה בתנועה זה היה יכול להוסיף.
    * והכי חשוב- אם אתה מתכוון לשלוח ניוזלטר לאלו שמשאירים לך פרטים, לפי הידע המצומצם מאד שלי בחוק, אתה צריך צ'קבוקס עם רישום ליד- אני מודע ומסכים לקבלת חומר פרסומי ממפעילי האתר.

גם בלי קשר ובלי שינויים זה אתר מכובד ביותר- בהצלחה.
    הבנתי - אתה אומר שלא יפנו לדף "אודות ויצירת קשר"? אחח... עצלנות של אנשים

מגבלות טכנולוגיות עומדות בפניי בנושא של הגלילה של החדשות... האתר בג'ומלה, והמודולים החינמים לא מספקים את הסחורה (ומאידך, אין לי את היכולת הטכנית לכתוב מודול שלם בעצמי, ואין לי את הרצון לשלם על מודול שעובד).

לבסוף: אל דאגה - ניוזלטר, ככל והוא אינו מעודד את מקבלו לרכוש מוצר, שירות, או להוציא כספים בכל צורה אחרת - אינו דורש אישור מיוחד לקבלת דואר זבל (מצד שני - אני תמיד אוהב לראות מודעות לחוק, זה מה שעומד בבסיס האתר ככלות הכל)

תודה!

ציטוט פורסם במקור על ידי oofir צפה בהודעה
    פנחס שלום

עברתי על האתר - בסה"כ האתר טוב.
    יחד עם זאת יש בעיות:
    שים לב שבמאמרים מוגדרת כותרת h1 הביטוי דיני אינטרנט שבבאנר שלך השורה מתחת - מאמרים מוגדרת כ-h2
    הכותרת של המאמר עצמו מוגדרת h2 ומשום מה מקשרת למאמר.
    עליך לתקן את ההגדרות האלו - לבטל את שתי ההגדרות הראשונות ולהגדיר את כותרת המאמר כ-h1
    אם משהו לא ברור דבר איתי
    קיבלתי! רגע, הקישור עצמו גם מפריע? זה פשוט נראה כמו דרך נוחה לאנשים להעתיק את הכתובת (ככה אני מעתיק כתובות הרבה פעמים, במקום להעתיק משורת הכתובת).

יש לי נוסטלגיה מהפעם הקודמת שהעליתי את האתר לביקורת כאן בפורום... הוא היה מאוחסן בשרת אמריקאי, וכל הזמן האתר נפל וחלפה לי בראש המחשבה שאנשים מן הסתם אומרים: "אנחנו לא יודעים אם יש לנו ביקורת, אבל אנחנו גם לא בטוחים שיש לך באמת אתר"...

היו זמנים

פנחס,
    זה יופי של אתר גם מבחינת התכנים וגם מבחינת העיצוב הנעים.
    במבט ראשון הוא נראה לא מרשים במיוחד... אבל תוך כמה דקות רואים את היופי שלו.
    אולי זה מכיוון שעדיין אפשר לשדרג את ההדר ואת התפריט העליון.
    לקח לי זמן לעכל איפה נמצא התפריט כי הצבע שלו נבלע ברקע...
    הצבע תכלת של ההדר הוא קצת חיוור מדי ונותן לאתר תחושה של חוסר חיים, לדעתי אם תחליף אותו לכחול חזק כמו שיש פה בפורום בחלק העליון שלו ואת הכיתוב והסמל שעליו תחליף ללבן זה אולי יראה יותר חי ומושך. (כמובן שתשאיר את המעבר צבע).
    שים לב שב"אהבתי" יש בפיירפוקס בעיה שהכיתוב עולה על האייקונים.
    בהצלחה.
    :-)

ציטוט פורסם במקור על ידי נאוה צפה בהודעה
    פנחס,
    זה יופי של אתר גם מבחינת התכנים וגם מבחינת העיצוב הנעים.
    במבט ראשון הוא נראה לא מרשים במיוחד... אבל תוך כמה דקות רואים את היופי שלו.
    אולי זה מכיוון שעדיין אפשר לשדרג את ההדר ואת התפריט העליון.
    לקח לי זמן לעכל איפה נמצא התפריט כי הצבע שלו נבלע ברקע...
    הצבע תכלת של ההדר הוא קצת חיוור מדי ונותן לאתר תחושה של חוסר חיים, לדעתי אם תחליף אותו לכחול חזק כמו שיש פה בפורום בחלק העליון שלו ואת הכיתוב והסמל שעליו תחליף ללבן זה אולי יראה יותר חי ומושך. (כמובן שתשאיר את המעבר צבע).
    שים לב שב"אהבתי" יש בפיירפוקס בעיה שהכיתוב עולה על האייקונים.
    בהצלחה.
    :-)
    ב- "אהבתי"? את מתכוונת ל-לייק של הפייסבוק? אם כן כנראה שזה באג מהצד שלהם - זה iframe שאין לי באמת שליטה עליו... אני חייב להגיד שאצלי הפייסבוק מוגדר באנגלית, ולא ראיתי בעיה כלשהי בפיירפוקס.

לגבי הסרגל העליון - תודה, אני אהפוך אותו לכהה יותר, כדי שתהיה יותר אבחנה. אני אבדוק עד כמה קרוב לשחור אפשר להגיע מבלי שזה יראה רע.

לעניין ההדר - אני חושש שאשאיר את זה כמו שהוא מטעמי עצלנות... אני עורך דין במקצועי, ואין לי היום את הזמן שהיה לי כשהכנתי את התבנית מלכתחילה.

תודה רבה!

כנראה שכן... היד הזאת שמצביעה למעלה. אני לא רואה אותה שוב משום מה. לא נורא שאין זמן זה יפה גם ככה.

ציטוט פורסם במקור על ידי נאוה צפה בהודעה
    כנראה שכן... היד הזאת שמצביעה למעלה. אני לא רואה אותה שוב משום מה. לא נורא שאין זמן זה יפה גם ככה.
    את לא רואה אותה כי קיבלתי את הביקורת שלך והסרתי את הלייק הארור

+ הגב לאשכול זה