פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך סך הכל של 4

אשכול: הבלוג שלי וטריידמארק-חשוב.

משתמש "קל" shai77 אינו מוערך במערכת הפורומים

שבת שלום לכולם.

לאחרונה קיבלתי מייל מחברה בשם

ygnetwork.cn בקשר לבלוג שלי http://www.picnicfood-ideas.com/

זאת לשון המייל :

Dear Manager:

We are a Domain Name registration service company, which is a professional Internet Domain Name Registration and dispute resolution organization in China.On May,5th,2010, We received JIAYE Investment company's application that they are registering the name "picnicfood-ideas" as their Internet Trademark and "picnicfood-ideas.cn"、"picnicfood-ideas.com.cn" 、"picnicfood-ideas.asia"domain names etc.,It is China and ASIA domain names.But after auditing we found the brand name been used by your company. As the domain name registrar in China, it is our duty to notice you, so I am sending you this Email to check.According to the principle in China,your company is the owner of the trademark,In our auditing time we can keep the domain names safe for you firstly, but our audit period is limited, if you object the third party application these domain names and need to protect the brand in china and Asia by yourself, please let the responsible officer contact us as soon as possible. Thank you!

Looking forward to your reply.

Kind regards

האם להתייחס למייל הזה ברצינות,או שזה ניסיון לגרום לי לקנות דומיינים תוך כדי הפחדה.

מישהו מכיר את החברה הזאת? ygnetwork

מה שחשוב פה זה עניין הטרייד מארק.האם בכלל אפשר לקנות את הטריידמארק הזה,ואם כן האם זה תופס רק בסין? והיה והחברה כן קונה את הטריידמארק,האם היא יכולה לנשל אותי מהדומיין שלי ומהאתר שלי

בקיצור עניין הטריידמארק קצת הפחיד אותי ואבקש מאוד את עזרתכם.אני לא מתכוון להוציא אלפי דולרים על קניית הטרייד מארק הזה ,ורציתי לדעת אם המכתב רציני והאם יש סכנה לבלוג שלי

תודה לכולכם.

מדובר בהונאה.
    חפש בגוגל "Domain Scam ygnetwork.cn"

זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

משתמש "קל" shai77 אינו מוערך במערכת הפורומים

המון תודה אלדד :-)

זה הציק לי מאוד בימים האחרונים. :-)

לפעמים חיפוש קצר בגוגל עשוי לחסוך הרבה שעות של חרדה
    משרד עורכי דין תומר בכר – ייצוג נפגעי תאונת דרכים וטיפול בתיקי תאונת עבודה

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה