פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 22

אשכול: קורס קידום אתרים מומלץ?

משתמש "קל" Sharoni אינו מוערך במערכת הפורומים

יש לכולם

לא ידעתי היכן לשאול את השאלה אז אשאל אותה כאן.

אני מעוניין בקורס מקיף בנושא קידום אתרים שיכיל את כל הנושאים שיש לדעת על מנת להכנס לתחום בצורה רצינית (לא כדי לקדם אתר אישי בלבד).

אשמח אם ישנן המלצות על איפה כדאי ללמוד ומה המחירים.

תודה

:-)

שאלה מצויינת - וגם ראיתי שהיו היום לפוסט הרבה צפיות ואף אחד לא ענה. כניראה שכולנו מחפשים את התשובה.

למעט סקירה של הסילבוסים וביקור בשיעורי הדגמה בקורסים שונים, לא היה לי צורך בקורסים האלה, ולכן אני לא מדבר על נסיון בתור אחד שעבר אותם.

אורן שץ הוא מרצה בחסד. לא יצא לי להתרשם אישית מהקורס, אבל לשמוע את אורן זו תמיד חוויה.
    הקורס של ג'קי קיים הרבה זמן - ביקרתי בהרצאה אחת לדוגמא לפני מספר שנים והתרשמתי לטובה.

באופן כללי כדי להיות מקצועי באמת אני לא חושב שיהיה קורס שיתאים (אם תמצא כזה - אשמח לדעת!) - אני חושב שכל אחד מהקורסים שפועלים כבר זמן רב יתן לך את הבסיס ומשם כדי להתמחות תדרש נבירה אינסופית ברשת האינטרנט וצבירת נסיון כדי לקבל את המומחיות.

ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

משתמש מתקדם guypro אינו מוערך במערכת הפורומים

ידוע לך העלויות של הקורס?

לא ידועות לי העלויות של הקורסים - לאיזה מהם התכוונת? הייתי מסתכל באתרים השונים

השוואה אוביקטיבית בין הקורסים+ עלויות ניתן למצוא כאן

בסוף ההשואה הוספתי כמה המלצות משלי.

אני לא חושב שקורס ייתן לך כלים שלא תוכל להשיג לבד .אולי בקורס תשיג יותר מהר אך מ שתלמד באינטרנט על התחום בצורה אינטסיבית כמה שבועות תדע בדיוק מה שיודעים בקורסים השונים וכמו שאמרו מעליי הלמידה היא במעשים בדיקות וכדומה לאמת את מה שאתה קורה ולנסות דברים חדשים שיהיה בהצלחה

ועוד טיפ קטן אני לא חושב שאף קורס יכול לתת לי את הכלים שיש לי כיום מלמידה עצמית של ניסוי וטעיה

תודה לעונים

הסיבה שאני מעדיף קורס על לימוד עצמי היא שלי אישית הרבה יותר קל ללמוד במסגרת כלשהי וכשיש מולי מרצה שמסביר ומפרט.
    האמת שכבר קראתי המון (מודה שאפילו הזמנתי כמה ספרים מאמזון בנושא ובשיווק באינטרנט וברשתות חברתיות..) וכן יש לי ידע בסיסי הייתי אומר , אולי מעבר לזה , אבל כרגע זה רק תיאורתית ובעיקר בשיווק ברשתות חברתיות , רק בקורס אני אוכל לחבר את הכל ביחד וליישם את הכל , וכמובן ללמוד דברים חדשים שאני כמובן לא יודע ורוצה לדעת , בכל אופן , המסגרת וההדרכה חשובים לי מאוד.

לגבי מחירי הקורסים , האם ישנם קורסים בעלויות נמוכות יותר מאשר אלו שפורסמו כאן?
    נאמר בטווח מחירים של 6000-7000 אלף?
    נ.ב
    יש לי שליטה מלאה בכל הקשור ל HTML ו CSS , אם יש קורסים שניתן לוותר בהם על השיעורים האלו...

אשמח לתגובות

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים

תראה, יש לי רעיון בשבילך לקורס:

הרי קורס כזה עולה בערך 11,000 ש"ח (לפי מה שכתוב)

אם אתה רוצה ללמוד - לך לעבוד בחברת קידום אפילו בשכר נמוך

נניח שהמשכורת הרגילה שלך 6000 ש"ח בחודש

בחברת הקידום בתור מתחיל ללא נסיון יתנו לך 4000 ש,ח בחודש

כלומר - בעלות הקורס אתה יכול לעבוד כ-6 חודשים ואולי יותר ולצבור ידע ונסיון
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

הקטע הוא שדי קשה למצוא בימינו מקום עבודה , בעיקר באיזור הצפון (אני מחיפה למשל) , וכמובן שרוב המקומות גם יעדיפו מישהו עם נסיון בתחום + ידע (אולי אפילו אנשים שעשו קורס בנושא?) , הנסיון שלי הוא 3 שנים של HTML , CSS , עיצוב גרפי בעיקר לאינטרנט , דיוורים , ובקצרה , המון אינטרנט אבל מעט מאוד דברים שמתקשרים לקידום , אם כי דברים שקשורים לשיווק , מה גם שירידה במשכורת היא לא דבר של מה בכך מבחינתי כרגע , כאן עיקר הבעיה למעשה , כך שזו לא אופציה מועדפת אבל תודה על ההמלצה , בסיטואציה אחרת אולי הייתי חושב אחרת.

מישהו יודע כמה מחירי הקורסים האלו ניתנים למיקוח?..

מה זה מיקוח? אתה רציני ?

תנסה להתמקח עם ג'קי הוא תמיד מוריד מחיר.... סתם

אני בוגרת הקורס של ג'קי מ-2007, וישבתי בחלק מהקורס שלו שהסתיים במרץ השנה, כדי להשלים דברים שהוא עדכן מאז. כמובן שאני ממליצה עליו!
    אני גם לומדת יותר טוב באופן פורמאלי, ולכן הלכתי לקורס, אבל זה ממש נכון שזה נותן בסיס ושאחרי הקורס צריך להשקיע בעבודה מעשית והמשך לימוד בכל מיני אפיקים, כולל האינטרנט.
    אני התחלתי לעבוד באופן אצמעי כחודשיים לאחר הקורס.
    אני מבינה שהמחיר של כל הקורסים הללו גבוהים, אבל לדעתי צריך להסתכל עליהם פחות כ-"קורס" ויותר כ-"הסבה מקצועית". ובאמת, למי שמבין עניין, ניתן להחזיר את מחיר הקורס ב-חודשיים שלוש כשכיר, ואולי קצת יותר זמן כעצמאי.

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים

למה לא לקרוא ספר באנגלית ב 200 שקל גג ? ולרשום בקורות

החיים קורס קידום קידום "מתקדם" בארץ הרי בכל מקרה אי אפשר

לדעת את ההבדל בין הספר לבין הקורס בחודש הראשון לעבודה.

הכרתי כמה מקדמי אתרים "מומחים"(כלומר סיימו קורס )שהחברה

שמקדמים בפורום ללא קורס מסודר אוכלים אותם בלי מלח.

בכל אופן כמו שעמנואל בזמנו אמר בפורום שהקורסים בעיקר

מכשירים טכנאי קידום אתרים.

בהצלחה לכולם.

מי שבכל זאת רוצה קורס ב5 אלף(בהנחה ) אני מוכן לעשות לו

שיעורים פרטים.

drdiet - כל אחד ושיטת הלימוד שמתאימה לו. השיטה שנראית לך הכי טובה תהיה סיוט לאחר, ולהפך

אכן , וקראתי גם יותר מספר אחד (חלק מהספרים שקראתי אם הם מוכרים פה - seo made simple , the truth about seo , twitter power , facebook marketing , youtube for business ועוד...) אבל עדיין קורס חשוב לי כי אני מאמין שבקורס אני אלמד יותר מהלמידה העצמית , כולל דברים שאני לא יודע גם אחרי הקריאה והלמידה העצמית , וכמו שכתבתי , לימודים במסגרת כלשהי חשובים לי אישית כי זו דרך הלמידה המועדפת עלי והלמידה העצמית היא בונוס.

בכל אופן עדיין לא החלטתי איזה קורס אני אעדיף , בגדול שלושת הקורסים שפורסמו פה נראים די שווים ברמתם ממה שלי נראה וגם המחירים שלהם סובבים סביב אותו הסכום , ואני חייב לציין שהמחירים נראים לי בהחלט מוגזמים...

שרוני - גם אני הסתכלתי על המחיר וכמעט חטפתי התקף לב! אבל

אחר כך הבנתי שזה לא סתם קורס. בשבילי זה היה להחליף מקצוע

(על אף שאני באה מהעולם של טכנולוגיה).

שלום רב,

יש הבדלים מאד גדולים בין הקורסים, אך הבעיה היא שהאנשים המתעניינים בקורס לא יכולים באמת להבין את ההבדלים לפני שהם עברו את הקורס. בכל מקרה, החומר הקיים כיום ברשת ברובו אינו מעודכן, ובכדי למיין בין מה שנכון למה שלא נכון צריך הרבה נסיון. הקורס הוא בעצם קיצור דרך למבוך הפתלתל הזה.

הקורס שלנו הוא קורס המבוסס על ההכשרה הפנימית אותה אנו מבצעים למנהלי פרוייקטים המתחילים את עבודתם החברה. ההכשרה מבוססת על הנסיון המקצועי שצברנו במאות פרוייקטי קידום אתרים אותם ביצענו לאורך השנים, ועל הכשרת עשרות אנשי קידום אתרים העובדים כיום בחברות שונות בשוק (כולל אצלנו בחברה).

בנוסף, הקורס כולל שיעורים בנושאים מגוונים נוספים, שנועדו להפוך את בוגרי הקורס לאנשי שיווק באינטנרט ולא רק אנשי קידום אתרים.

כמו בכל השקעה, צריך תמיד לבחון את ההחזר על ההשקעה. האם הקורס יאפשר לי למצוא עבודה? האם הוא יאפשר לי להקים עסק עצמאי? עד כמה הקורס יכין אותי לעבודה / עסק החדשים?

כדאי גם לבחון את האנשים המעבירים לך את החומר. איזו רמת מומחיות יש להם? האם יש להם נסיון בפרוייקטים מכל הסוגים (גדולים, קטנים, בארץ, בחו"ל, פלטפורמות שונות), וכמה נסיון כזה יש להם?

בקיצור - לפעמים כאשר קונים בזול זה בסוף עולה יקר...

אורן

אכן שני השמות שהוזכרו שם הם אנשים מאוד מקצועיים.

אני ממליץ לך גם לשקול אופציה של לימוד עצמי - קרא בפורומים, רכז לך חומר, אם יש לך שאלות תוכל לשאול כאן בפורום (אחרי שחיפשת אם נשאלו בעבר כמובן).

אם אתם מעוניינים בדיאטה מהירה עשו שימוש בטבלת קלוריות זו. מומלץ גם לשימוש בתזונה לילדים.

שלום כולם,

אני עצמי גם מתעניין בתחום.

ניסיתי לברר מחירים והייתי בהלם מהמחיר. נראה לי קצת מוגזם

לקחת 14,000 על קורס כזה.

זה בגלל שקידום אתרים מוצג כמקצוע יוקרתי?

בכל אופן, ניתן למצוא הרבה חומר לימודי ברשת, נכון?

מישהו יכול יותר למקד אותי לאתרים בבקשה?

נכון לכרגע אני מתעסק באינטרנט ומאוד אוהב את התחום.

יש לי ידע בסיסי בHTML ויכול ללמוד עוד ולהוסיף.

האם יש כאלה שעוברים בתחום בלי קורס?

האם שווה לעשות קורס "בשביל התעודה"?

תודה רבה!

אורן

מה ההבדל בין הקורס של ג'קי לשלכם ?

מצטרף לשאלה, כאן עיקר ההתלבטות שלי האמת..

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

תגיות עבור נושא זה