פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך סך הכל של 13

אשכול: תוכן באתר ישראלי

כתבתי פוסט בנושא - אבל אף אחד לא הגיב, אז באתי לשאול אותכם.
    מצאתי את התוכן הזה - באתר ישראלי:
    "הטלפונים הסלולרים כיום אינם כפי שהיו לפני מספר חודש.העדכונים החדשים,הדור השלישי המאפשר צפייה בתוכניות,טריילרים
    קליפים,קבלת דוא"ל ועוד הרבה שירותים אחרים,הגיע היום לעידן חדש.מזמן שכחנו שאנחנו מדברים בטלפון נייד.בתקופה זו,ענקי החברות כמו יאהו,גוגל ומייקרוסופט משקיעים משאבים כספיים ענקיםבפיתוח הדבר הבא - פורטל סלולרי בטלפון הנייד שלכם.בקרוב יהיו טלפונים סלולריים עם גישה לאינטרנט,יותר ויותר מכשירים יוכלו לגלוש באינטרנט יותר מהמחשבים האישיים וכולם רוצים כמובן לתפוס את הגולש הסלולרי עוד כשהו קטן.
    הפורטל הסלולרי החדש של יאהו ובו מנוע חיפוש ייעודי, מפות המשלבות שירותי מיקום, אפליקציות דואר ומסנג'ר, קישור לפליקר ושירותים נוספים מבית יאהו, היו בהחלט הפתעה לטובה ואף מרשימה.MSN אף מפתחת ומחדשת את מנוע החיפוש שלה בסלולרי כמו גוגל.שלושת החברות הענק יודעות בדיוק לאן הם רוצים להגיע והם כבר התחילו.חווית הגלישה הסלולרית לא תיהיה עוד גלישה פשוטה אלא יותר מתוחכמת ויותר מושכת
    "
    לא בשביל לרדת על מי שכתב את זה (לכן אני גם לא נותן קישור - למרות שניתן למצוא בקלות), אבל איך זה נראה לכם מבחינת השפה?
    יש לי מחשבות מאיפה התוכן אבל אשמח לשמוע את דעות הציבור

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים

למה אתה שואל?

יש כאן די הרבה טעויות והניסוח לא משהו
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

בדיוק בגלל זה - אדם מציג את עצמו כמומחה לתחום מסויים, וזה התוכן שהוא כותב - לא נראה קצת מוזר?

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

ציטוט פורסם במקור על ידי haydaan
    בדיוק בגלל זה - אדם מציג את עצמו כמומחה לתחום מסויים, וזה התוכן שהוא כותב - לא נראה קצת מוזר?

בדיוק אותו דבר בתחום המחשבים.
    אחד שיודע איפה כפתור של המחשב הוא מומחה מאחד התחומים הבאים:
    א. טכנאי PC.
    ב. מנהל רשתות.
    ג. מומחה לינוקס.
    או אחד שיודע איך בונים אתרים בעזרת "Google page creator או מה שמו" חושב שהוא מומחה מאחד התחומים:
    א. מפתח מערכות.
    ב. מומפה פיתוח ותכנות.

צריך טוב טוב לבדוק מה היכולות של אותם מומחים כי בגלל מספר לא קטן של החאפרים בשוק עם התחומים הפרוצים כולם מתחילים להראות מלוכלכים ולא אמיתיים.

כמובן יש לקחת בחשבון שאולי התוכן שיש באתר מסויים נכתב בכוונה איפשהו בטיזינבי כדי שמגוגל יגיעו לאתר שלהם ולכן אולי הם מומחים אך הטעות שלהם היא שיש דברים שלא צריכים להיות באתר גלויים לעיני הגולשים.
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

לי זה נראה כמו טקסט שתורגם בתרגום חופשי או שתורגם באמצעות

תוכנת תרגום ועבר שיפוץ קל.

ראיתי טקסטים גרועים מזה, בטח לא שווה את שחיקת המקלדת שלך

ע"ג מספר פורומים...

מה מטריד אותך?
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

טוב גם לי זה נראה כך. מה שמטריד אותי, זה שאני בודק את הנושא של הסלולרי בחו"ל. עניין אותי אם מישהו בארץ בכלל מתעסק בזה ואז מצאתי את התוכן הזה.
    מכיוון שכמעט לא יצא לי להתעסק עם שוק הקידום בעברית עניין אותי לדעת האם זו הרמה? או שמא סתם חוסר הקפדה על פרטים? האם אני יכול להסיק שהכותב לא מומחה בתחום הזה?

משתמש מתמיד איב555 אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלאיב555

אכן הכותב אינו מומחה בכתיבת מאמר לקידום האתר.

אל תלמד ממנו.

הטקסט נראה כאילו הוא תורגם בגוגל או אולי בתרגום מעט משוכלל יותר. אבל אם להתייחס לשאלתך, לא רק הניסוח מרושל, לדעתי גם התוכן עצמו לא מספק מידע מקורי חדשני במיוחד. כמובן שיכולות להיות כל מיני סיבות לבחירה הזו.
    כל מה שידוע לי על כסף , שיווק באינטרנט וניהול זמן

טוב אז אם כולם מסכימים איתי - לא נותר אלא להיות עצובים....

התוכן הזה ספציפית נוראי. עם זאת אני מכיר כמה וכמה אנשי מקצוע מעולים שפשוט לא יודעים להתנסח.
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

תוכן ג'אנק... לא משהו יוצא דופן, ראיתי הרבה יותר גרועים ממנו.

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי nati22
    תוכן ג'אנק... לא משהו יוצא דופן, ראיתי הרבה יותר גרועים ממנו.
    בדיוק, ולא רק - אני רואה גם אנשים שמנסים לקשר בין שני נושאים לא קשורים ויוצאים להם משפטי פסיכומטרי מצוינים... השאלה היא מתי ואם בכלל האלגוריתם לסינון ספאם יתחיל לזהות כאלו דברים, בנתיים אני רואה שזה עובד יופי...
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

משתמש מתמיד RichTextEditor אינו מוערך במערכת הפורומים

דיסקליימר: אשתי הזהירה אותי מכתיבת הודעות בפורומים כשאני עצבני, ואין לי ספק שהערך הסגולי של ההודעה הזו הוא אפסי, אבל ניחא, העיקר לשחרר קצת אגרסיות.
    אני מתנצל מראש בפני מנהלי הפורום המכובד הזה, פורום שאני אוהב מאד, אבל הדברים צריכים להיאמר.

לאחרונה אני נתקל ביותר ויותר אתרים המציעים "כתיבה שיווקית מקצועית", "תוכן איכותי לאתרים" ונגזרות אחרות של שירותי תוכן ווב. לצד השמחה על ההתפתחות של התחום בארץ אני מרגיש כאילו רף המקצועיות בתחום הגיע לשפל מבזה.

עזבו את נושא התמחור, שטויות, לא באמת מפריע לי ש"קופירייטרים" מציעים 500 מילים ב-30 שקלים. זה לא פוגע בהכנסות שלי ואני מאמין גדול בשוק החופשי. אין צורך ברגולציה.

עזבו את נושא התכנים הרדודים, שטויות, לא באמת מפריעים לי "קופירייטרים" שמייצרים מאמרי שבלונה. לא אכפת לי ממאות מאמרי ה-"איך לכתוב מאמרים מקדמים" או "איך להוסיף צפיפות מילות מפתח טובה לאתר שלך" בזמן שעולם התוכן הוובי עלה בערך 100 מדרגות בשנים האחרונות ואנשי תוכן אינטרנט החלו להפוך מסתם words generators לאסטרטגים היודעים להטמיע שיטות הפצה במדיומים חברתיים ולהפעיל כלי אנלטיקיס לבדיקת התנהגות הגולשים ואחוזי ההמרה.

מה שמביא אותי לאיבוד עשתונות פעם אחר פעם הוא המפגש עם הרמה הנמוכה של הכתיבה וההתנסחות אצל אלו המתיימרים להציע "תוכן איכותי".
    כל כך מתחשק לי לשים סקרינשוטס עם דוגמאות, אבל אין לי שום רצון לבזות פה "בעלי מקצוע".
    שימו רווח אחרי הפסיקים, השתמשו בפונטים נכונים לרשת, הפסיקו עם הקלישאות ("לייצר הכנסות", "תוכן איכותי") והרחיבו אופקים.

זהו. נרגעתי. תודה. אני הולך לאכול צהריים.

ניהול תוכן אינטרנט

“The real fact of the matter is that nobody reads ads. People read what interests them, and sometimes it’s an ad.” -Howard Luck Gossage

+ הגב לאשכול זה