פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: בעיה בטעינת תמונות

טוב זה אתר שבניתי:
    אתר שבניתי

השתמשתי בגלריית תמונות JS שמצאתי ברשת (שמצאה חן בעיניי), הבעיה היא שעד שלא נטענים כל התמונות באתר לא רואים שום דבר (רק סימן של טעינה)...

הייתי מעדיף לגרום לתמונה הראשונה להופיע ורק לאחר מכן שיטען הכל, או לחלופין שיטען כל תמונה יציג אותה ואז יעבור לתמונה הבאה-

יש למישהו רעיון איך לשפר את עניין הטעינה, זה פשוט מתסכל.

אצלי זה עובד בסדר גמור (טוען כל פעם תמונה אחת, ורק לאחר מכן את שאר התמונות ברקע ללא הצגת סימן הטעינה).
    באיזה דפדפן אתה משתמש?

iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

firefox - אני באמת שמתי לב שבIE זה לא עושה בעיה...

יש לך מושג מה יכולה להיות הסיבה?

אני משתמש ב-Firefox ואני לא רואה את הבעיה, אז חוץ מהתנגשות של הגדרות / תוספים ששמת לדפדפן אני לא רואה שום סיבה שזה יעשה בעיה.
    iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

נראה בסדר בדפדפן 8 וגם בFF
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

באקספלורר 6 כפי שאתה בטח יודע, זמן טעינה איטי.

מסתבר שעדיין לא מעט משתמשים באפלורר 6 (אני רואה את זה באנליטיקס) וחבל להפסיד פלח שוק.
    רפואה משלימה| רפלקסולוגיה לטיפול ואבחון דרך כפות הרגליים ושיטות עיסוי להקלה על כאבי גב

+ הגב לאשכול זה