פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: הפנייה סמי מעגלית לאתרי מאמרים

הסיטואציה היא כזו:

אני משכתב את האתר שלי כך שבמקום 19 מאמרים משפטיים, כבדים וארוכים כאורך הגלות הולכים להיות לי כ- 50 מאמרים סבירים (במקום חלוקה לנושאים משפטיים ארוכים שמעניינים סטודנטים, לסוגיות מחיי הרשת שמעניינים את הגולשים).

אני מציב מאמרים משוכתבים (כך שלא ייקלטו כתוכן כפול) ב- 10 אתרי מאמרים (עם PR סביל), בכל אתר מאמרים אחרים, ומקשר מכל אחד מהמאמרים שבאתרי המאמרים לדף הראשי שלי עם מילות המפתח שחשובות לי.

עכשיו אני לא רוצה שהמאמרים יתיישנו ועוד כמה חודשים אני אמצא את עצמי יורד בתוצאות החיפוש, אז אני מקשר מכל אחד מהמאמרים באתר שלי למאמר המקביל אליו באתרי המאמרים, ומקשר בין כל המאמרים באתרי המאמרים בצורה מעגלית - כל אחד מפנה לשני.

עד כה נשמע הגיוני או שאני מגזים/מזניח?

פנחס קראון, עו"ד ואזרח הרשת.

מנהל אתר PClaw - דיני אינטרנט, לקידום דיני האינטרנט בציבור הגולשים הישראלי

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים

פנחס שלום

דבר ראשון רצוי שלא כל הקישורים מאתרי המאמרים יהיו לעמוד הבית שלך - אם למשל יש לך מאמר בנושא לשון הרע - כדאי שהקישור בביטוי לשון הרע יופנה לעמוד הפנימי אצלך בנושא זה.

לגבי המבנה הפנימי החדש באתר שלך - אתה צריך לתכנן את זה בצורה חכמה - כך שבכל נושא יהיה עמוד אחד ראשי - שיהיה הכי מקודם.

לגבי השאלה ששאלת - ממש לא מומלץ לעשות ככה - אל תקשר מהאתר שלך לאתר המאמרים.

קישורים בין אתרי המאמרים - אפשרי אבל צריך לעשות את זה בצורה חכמה - אם תרצה דבר איתי ואסביר לך איך

למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

ציטוט פורסם במקור על ידי oofir

פנחס שלום

דבר ראשון רצוי שלא כל הקישורים מאתרי המאמרים יהיו לעמוד הבית שלך - אם למשל יש לך מאמר בנושא לשון הרע - כדאי שהקישור בביטוי לשון הרע יופנה לעמוד הפנימי אצלך בנושא זה.

לגבי המבנה הפנימי החדש באתר שלך - אתה צריך לתכנן את זה בצורה חכמה - כך שבכל נושא יהיה עמוד אחד ראשי - שיהיה הכי מקודם.

לגבי השאלה ששאלת - ממש לא מומלץ לעשות ככה - אל תקשר מהאתר שלך לאתר המאמרים.

קישורים בין אתרי המאמרים - אפשרי אבל צריך לעשות את זה בצורה חכמה - אם תרצה דבר איתי ואסביר לך איך

נראה לי שקצת הגזמנו עם החשיבות של מאמרים!!!!! סתם למחשבה

ציטוט פורסם במקור על ידי פנחס קראון
    עכשיו אני לא רוצה שהמאמרים יתיישנו ועוד כמה חודשים אני אמצא את עצמי יורד בתוצאות החיפוש,

מה זה התיישנו?

אם תקשר מהאתר שלך למאמרים שלך באתרי המאמרים אתה עלול למצוא שהאתר שלך יהיה לא רלוונטי לגוגל

אופיר אופיר ויורם - קיבלתי, תודה! ;-)
    פנחס קראון, עו"ד ואזרח הרשת.

מנהל אתר PClaw - דיני אינטרנט, לקידום דיני האינטרנט בציבור הגולשים הישראלי

+ הגב לאשכול זה