פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 23

אשכול: שני מפגשים למפתחי אתרים שאסור לפספס

שלום לכולם,
    בחודש בפברואר יש שני מפגשים למפתחי אתרים.
    הראשון, מפגש מפתחים בנושא סמנטיקה, RDF ו-OWL.
    השני, מפגש השנתי של ISOC.

כתבתי על שני המפגשים בבלוג שלי, מוזמנים להיכנס...

נראה לי שהולך להיות מעניין.

אני אבוא לראשון, לדעתי
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

אני לא יודע אם אני אבוא, אבל אניא שמח לקרוא את הכתבות הנוגעות לדבר.

המלצה אישית:
    נצל את ההזדמנות ותפעיל בבלוג שלך אזור בו אתה מעדכן LIVE ויוצר סיכומים ועדכונים חיים ומסודרים של מה שקורה, כאשר במקביל יהיה מישהו נוסף שיערוך את מה שאתה כותב וירחיב את הכתבות מהבית בהתאם למה שהוא רואה מהסרטונים / תמונות.
    זה גם יעזור לך מבחינת הבלוג והפרסום שלו, וגם יאפשר לאנשים להתעדכן תוך כדי ולך ליצור פלטפורמת מידע כדי שלאחר המפגש לא תצטרך לשבת ולסכם כי כל הכתבות שנוגעות למפגש כבר הייו בערוץ מסודר בבלוג.

iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

אני מבין שמה שהצעת פה ניסית בעבר? או שזה רעיון חדש..?

אני אישית לא ניסיתי, אבל ראיתי יישום של זה באירועים גדולים בעיקר בעולם המשחקים (כשיש כנסים של E3 אתרי המשחקים נוהגים לפתוח ערוצים של E3 באתר, כאשר במקביל לצילומים LIVE קצרים כל הזמן עולות כתבות רציניות ומקיפות על מה שקורה).
    למה לקחת את זה לעולם האינטרנט? כי זה בדיוק השינוי אליו עולם האינטרנט חותר - עדכונים ב-LIVE עם אופציה להשיג יותר מידע על מה שמעניין אותך, מתי שזה קורה ומה בדיוק שקורה.

iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

בתור גימיק חדשותי לאתר שלי זה נחמד,
    אני לא בטוח כמה גדולה הקהילה הישראלית של המפתחים ששווה השקעה כזאת.

הרי זה גימיק, האירוע הזה הוא לא מתוקשר ברמה שרוצים לדעת בזמן אמת מה קורה בו.

אני בטוח שכל אחד מעדיף לקרוא בזמן שלו על מה דיברו ולכן מי שרוצה נרשם בRSS וזה מספיק לו.

הפורמט שהצעת בהחלט מתאים לאירועים מתוקשרים שיש הרבה מאוד כלים שמסקרים אותם ולכן האתר שיציע חדשות בפורמט שלך יקבל את אחוז הגולשים הגבוה.
    אך כאן המקרה לא דומה.

ציטוט פורסם במקור על ידי אורן דקור
    בתור גימיק חדשותי לאתר שלי זה נחמד,
    אני לא בטוח כמה גדולה הקהילה הישראלית של המפתחים ששווה השקעה כזאת.

הרי זה גימיק, האירוע הזה הוא לא מתוקשר ברמה שרוצים לדעת בזמן אמת מה קורה בו.

אני בטוח שכל אחד מעדיף לקרוא בזמן שלו על מה דיברו ולכן מי שרוצה נרשם בRSS וזה מספיק לו.

הפורמט שהצעת בהחלט מתאים לאירועים מתוקשרים שיש הרבה מאוד כלים שמסקרים אותם ולכן האתר שיציע חדשות בפורמט שלך יקבל את אחוז הגולשים הגבוה.
    אך כאן המקרה לא דומה.
    כי החלטת שלא?
    לדעתי להביא ערוץ כזה ולשים בו כתבה על כל הרצאה שכוללת סרטון + כתבה על ההרצה זה בהחלט משהו שיתרום הרבה, ואפילו יביא שינוי בגישה הנהוגה בעולם התכנות בו אני לא רואה סיקורים של אירועים ברגע האמת אלא אחריהם.
    תברר אפילו עם הדוברים אם הם יכולים למסור לך מידע על ההרצאות ותכין הכל במועד מועד, וככה לא יגיע מצב שצריך בזמן קצר לכתוב הרבה מאוד.

אני אפילו אפרט מה קורה פה:
    • אתה מאפשר לתקשר אירוע בעל אופי חדשותי בצורה מיידית ולמשתמש לקבל עדכונים על מה שקורה שם, ז"א שאתה יוצר הרבה רעש סביב כנס פשוט.
    • אתה מציג לפני כולם תכנים שמופיעים שמה, סיכומים, כתבות וסרטונים, כל אלו יתרמו לכך שבהמשך לא תצטרך לחזור ולתאר מה היה בקצרה, אלא תוכל להציע לגולשים כתבות מעניינות ומקיפות של הנושאים שנידונו, ואפילו לראות סרטונים שלהם למי שירצה.
    • אתה יוצר קהל שיתאסף סביב הבלוג לקרוא ולראות את האירוע.
    למרות שזה נשמע לך מיותר לעולם הבניית אתרים, אבל יש הרבה שעוסקים בזה בארץ, ולא יזיק לדעתי לעשות מזה רעש, בטח שלא לפספס הזדמנות כזאת להעלות את המודעות בקרב האוכלוסייה כולה לדבר שכזה.

יש פה אלמנט של היקף חדשות, זמן חדשות והרעש שהן עושות בצורה לא נתפסת, וחבל לי שלא תנוצל הזדמנות כזו.
    iBlog בניית אתרים

שכנעת אותי.

הבעיה היחידה לזה (אני בטוח שתציע פתרון) שאין לי זמן לארגן כזו הפקה.
    אני בטוח שאני יכול לפנות לזה זמן אבל אני לא בטוח שזה בסדר עדיפויות שלי.

אני כותב בשביל הקהילה ובגלל שאני אוהב לכתוב, אני חושב שההצעה שלך בהחלט טובה לרגע שאני ארצה לעלות מדרגה ולתת משהו ייחודי בבלוג שלי.

סתם שאלה, למה אתה לא רץ על זה?

מסיבה דומה, הדבר ידרוש זמן שאין לי בכלל איך לפנות, אני במסגרת בית ספר ויש לי בגרויות חורף שתופסות מקום משמעותי, ובגלל שינויי התכניות אין לי אפשרות לדחות אף אחת מהבגרויות לקיץ.

אחרי הבגרויות אני מתכוון לסיים פלטפורמה שתאפשר להרים דבר כזה בקלות, אבל היא לא תהיה מוכנה עד התאריך הזה, ככה שאני אריץ אירועים כאלו בהמשך.
    עולה השאלה למה לי לחשוף בכלל רעיון שאני הולך לבצע - אז קודם כל האתר שלי יהיה פלטפורמה נוחה ואני מאמין שאני אזמין אחרים להשתתף ולכתוב, וחוץ מזה אני פועל למען הקהילה ולכן לא ממש משנה לי מי יהיה הראשון, לא מדובר ברעיון שלא היה קיים, הוא סתם לא כזה נפוץ בתחום הבניית האתרים וחבל שלא.

הייתי רוצה אפילו להציע לך את עזרתי, אבל זה תאריך רחוק מידי מכדי שאני אוכל לתכנן משהו, אבל כן הייתי רוצה לקחת חלק במידה ותחליט לבצע את הרעיון (כמובן אם זה בסדר מבחינתך).

iBlog בניית אתרים

הרעיון הזה מצוין! אפילו שלא יהיה לזה קהל רב זה יהפוך לסטנדרט בעתיד הקרוב ואתה תהיה מהראשונים שעשו את זה. לדעתי אם תבקש עזרה טכנית ממארגני הכנס יתכן שתופתע ויתנו לאחת הדיילות לעזור לך בעדכוני תוכן.

וידאו אתה מצלם בנייד ומעלה 2-3 סרטונים של 30 שניות.

לגבי תוכן- אל תשכח את הפונקציה של WP שמאפשרת פרסום מיידי של תוכן שנשלח למייל מיוחד שמיועד לכך.
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

iBot, נשמע טוב - אפשר בהחלט להריץ את זה.

כמו כן אני מכיר את אחד המארגנים של שני האירועים כך שאפשר בהחלט לארגן משהו מסודר...במפגש הקודם, סיקרתי את האירוע ופרסמו את הסיקורים באתר של איגוד האינטרנט הישראלי.

בקיצור- אני אדבר איתך בפרטי.

אופטומטריסט, אני לא צריך את הפלאגין של WP מכיוון שאני פשוט יכול ישר לעלות את התוכן לWP.

אורן, אני מתכנן להגיע למפגש המפתחים.

חפש אותי שם

ניר, אתה עדיין חייב לי ישיבה על בקבוק גלנפידיך...
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

משום מה שהסתכלי בתוכניה של האירוע לא ראיתי שום הרצאה שלך...הכיצד?!

קורה... אני ממש עסוק לאחרונה.

כפי ששמת לב אפילו לא התפניתי לכתוב בבלוג שלי.

בכל מקרה אני בקשר עם אייל בנוגע למפגשים הבאים.

אם אנחנו כבר כאן, על מה אתם הייתם מעוניינים שאני ארצה?

אני חושב שחובה לתת עוד הרצאת המשך עם יותר דוגמאות לנושא שהתחלת איתו בפעם שעברה.

מה דעתך לתת רשימה של נושאים ואני אגיד לך מה אני חושב שיהיה מעניין...

למרות שרציתי, אני גם לא יכול אפילו לעקוב אחרי הכנס, בעיקר בגלל חוסר זמן.
    בנוגע לרעיון שלי, אני אשמור אותו להיקף רחב יותר ובצורה יותר מסודרת, עלו לי מאז כמה רעיונות להרחבה שלו ואיך תהיה הפלטפורמה שלו שכבר בבנייה, ובהחלט לא וויתרתי על הרעיון, אבל בחוסר זמן הנוכחי קשה להוציא דברים לפועל (מי שמכיר אותי ראה שבכל המקומות בהם אני נמצא אני בהפחתת פעילות רצינית).

בכל מקרה אני בסוף השבוע אנסה להשלים פערים ולראות מה התחדש.

iBlog בניית אתרים

אורן, אני מרצה במפגש הקרוב.

יהיה מעניין - אני מבטיח

אני בטוח...מה לך ולטכנולוגיות סלולריות?(או שאתה מתכוון למפגש אחר?)

כמעט כל מה שעשיתי בשנה וחצי האחרונות מסתכם בפיתוח לסלולר-

תכנון ופיתוח ממשקים לסימביאן, בלקברי אנדרואיד ואייפון. לשני

האחרונים פיתחתי אפליקצייה webית במקום native.

האמת שלא ידעתי, ממה ששמעתי ממך בהרצאה האחרונה חשבתי שאתה מתעסק בעיקר בפיתוח לPC.

מדליק - ראיתי עכשיו שאתה באמת כתוב בתוכנית (חוץ מטעות קטנה שם

"יובל יובל משמש כמהנדס ממשק משתמש ויועץ שימושיות ...."

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון