פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך סך הכל של 15

אשכול: אשמח לביקורת: PClaw - דיני אינטרנט

אנשים יקרים, אני אשמח לביקורת מבחינת שימושיות האתר.

כתובת האתר: http://www.pclaw.co.il

מטרת האתר: קידום המודעות לתחום דיני האינטרנט בקרב ציבור הגולשים, כלי עזר לציבור המשפטנים וכמובן קצת מיתוג עצמי.

מבנה כללי: חלוקה לכניסת משפטנים וכניסת גולשים. בכל כניסה קטגוריות, בכל קטגוריה מאמרים. המאמרים הינם מקבילים ובעלי קישורים פנימיים - מהמאמר בקטגוריית גולשים ומאמר המורחב בקטגוריית משפטנים.

סוגיות בעיצוב: האתר אינו מכיל באנרים / פלאש במכוון - אני גולש הרבה דרך המכשיר הסלולרי ומאמין שמה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך.

האתר גם מתוכנן כך שהוא יהיה כמה שיותר נגיש לבעלי מוגבלויות.

בעתיד: אני מתכנן בשבועות הקרובים להוסיף הרצאות ווידאו קצרות (עד חמש דקות), הרצאה לכל מאמר בכניסת הגולשים.

אני מתכנן להוסיף בכניסת הגולשים, למעלה, את הכיתוב "אתר זה הינו אתר נגיש - להורדת כל תוכן האתר כקובץ PDF לחצו כאן".

מה מפריע לי: אין לי בעיה עם כניסת המשפטנים, מה שמטריד אותי זו כניסת הגולשים או אם לדייק - המסלול אשר צריך הגולש הממוצע לעבור מרגע הכניסה לאתר ועד שהוא מוצא משהו מעניין.

מעבר לכך גם תוכן המאמרים צריך עריכה בכדי להיות יותר נגיש לציבור הגולשים, אבל לזה אני מודע. זה בעיקר בקטע של - איך לעזאזל אני הופך את זה לנוח גם לאנשים שלא מחפשים תשובה ספציפית?

פנחס קראון, עו"ד ואזרח הרשת.

מנהל אתר PClaw - דיני אינטרנט, לקידום דיני האינטרנט בציבור הגולשים הישראלי

אהבתי מאוד!

נוח, מסודר, קליל ומלא בתוכן מעניין. כל הכבוד.

רק דבר קטן, אני לא יודע אם הבעייה רק אצלי אבל האתר קצת איטי.

בהצלחה!

היי פנחס,

אני אוהב את עיצוב האתר, פשוט ולא מתחכם.

אם מטרותיך הן גם למיתוג אישי, אז למה אין תמונה באתר. לצרכי מיתוג אישי אני מציע לך לשים תמונה בHEADER של האתר בדיוק כפי שעשית פה בפורום.

רשמתי לך מספר הערות לגביי קטגוריות באתר וכדומה, עד שפתאום גיליתי את הקטגוריות שהכניסה אליהם היא דרך כניסת גולשים או כניסת משפטנים.

בעיית הניווט שאתה מדבר עליה נובעת לדעתי מזה שחילקת את האתר לכניסת גולשים וכניסת משפטנים.

אם נכנסתי לדף הראשי וחדשה מסויימת צדה את עיניי, אז כבר כל עניין החלוקה לא כל כך ברור.

לדעתי החלוקה לסוג הגולש צריכה להתבצע ברמת המאמר. זאת אומרת שכאשר אתה מפנה למאמר ספציפי תן 2 קישורים 1 להדיוט והשני למשפטן. וגם במאמר עבור הגולשים הרגילים תן קישור למאמר למשפטנים. כך גם הגולש המצוי יכול לעבור למסמך יותר מפורט במידה והוא מרגיש שהוא מעוניין במידע נוסף.

שיהיה בהצלחה

הוא יושב על חברת אחסון אתרים בארה"ב - יכול להיות שזו הבעיה...

איך אני יכול לבדוק אם הם המקור לאיטיות או מערכת ניהול האתרים (ג'ומלה)?

קיבלתי את נושא החלוקה... וואי, צריך לחשוב עכשיו איך אני עושה את זה

מה אתם ממליצים - איזה מאמר יוצג קודם, או שמא אשלב בין המאמרים?

אתה יכול לעשות זאת מדף הקטגוריות לדוגמא באופן הבא:

רשת האינטרנט מהווה כר פורה להתהוות סוגיות בדיני קניין רוחני

וכמו כן מכל מאמר תן קישור למאמר השני (זה גם יסייע לך בקידום)

רק אל תתבע אותי על העתקה של שלושת השורות הללו, אני מבין שגם זה הפרה של זכויות יוצרים

תוספת

או שאתה גם יכול לעשות זאת מהמאמר עצמו זאת אומרת לתת קישור רק למאמר של הגולשים

ואז במאמר של הגולשים לתת קישור בראש הכתבה שיפנה למאמר של משפטנים.

כך משפטן שיכנס לכתבה יוכל מיד לעבור לכתבה שמיועדת לו ואילו הגולש הרגיל יבחר להשאר או לעבור.

זו בעיני אופציה מועדפת משום שהיא מבטלת את הצורך שבכפילות של טקסט בדף הקטגורויות

קישורים פנימיים בין המאמרים יש - בכל מאמר בכניסת הגולשים הצבתי קישור בחלק העליון ובחלק התחתון של המאמר בכיתוב "לדיון המשפטי בקטגוריית משפטנים" ולהיפך, בקטגוריית המשפטנים.

יכול להיות שאתה צודק - אני אסיר לחלוטין את כניסת הגולשים.

אם כן - להציב את הקטגוריות כבר בדף הראשי (בלי פירוט המאמרים עצמם, כמובן)?

אגב, אני שמח להגיד לך שברמת העיקרון אתה צודק - השורה הראשונה, בכל אופן, אכן עלולה להיות ראוייה להגנת זכות יוצרים

אוקיי, בשלבי עדכון לפי הצעתך (מספיק כדי להעיף מבט נוסף).

אגב, יש תמונה - היא נמצאת ב"אודות"...

גם אצלי הטעינה איטית , האתר מעוצב יפה ומסודר בהצלחה
    מור ייצור כל סוגי השלטים

http://www.morsigns.co.il

ציטוט פורסם במקור על ידי פנחס קראון
    אוקיי, בשלבי עדכון לפי הצעתך (מספיק כדי להעיף מבט נוסף).

אגב, יש תמונה - היא נמצאת ב"אודות"...

כך הרבה יותר טוב לדעתי.

הגלישה טבעית וזורמת ולא מתבלבלים בין 2 העולמות (משפטנים וגולשים)

כמו כן כדאי להוסיף "פירורי לחם" שמקלים על הגלישה ומסייעים לגולש להבין היכן הוא נמצא.

בתפריט הניווט המילה ראשי מפנה אל http://www.pclaw.co.il/main

ולא אל http://www.pclaw.co.il

כדאי שתבטל זאת כי אחרת אתה עלול לפזר את מאמצי הקידום בין 2 הכתובות הללו

לגביי התמונה, אז אם אתה חפץ במיתוג אישי, אני חושב שאתה לא צריך להסתפק בדף האודות, אלא לשים את התמונה בHEADER כך שהגולש תמיד יראה אותך מביט אליו.

האפקט של זה יהיה אפקט של יצירת קשר אישי עם הגולש, הגולש יראה אותך בכל קריאת כתבה והוא ירגיש שאתה זה שמדבר (כותב) אליו.

תיקנתי את הנושא של ה- main (וואו - זה לא היה קל. אני משתמש בג'ומלה - אני בטוח שיש דרך יותר פשוטה ממה שאני עשיתי, אבל מה שעשיתי זה שהגדרתי את הדף הראשי כאובייקט בסרגל נסתר, העברתי את כל המודולים אליו ואז הצבתי בסרגל העליון קישור רגיל, במקום אובייקט דף ראשי).

לגבי התמונה - אני מרגיש שזה יפגע במקצועיות מבחינה מסוימת. אני מעדיף את זה "שקט"...

מה לעשות לגבי המהירות? אתם מכירים כלים שיבדקו אם זו מערכת הניהול או השרת עליו אני עובד?

אם זה השרת - אין ברירה, נשקיע כמה שקלים על אחסון בשרת ישראלי (ועוד כמה שקלים על תוסף לג'ומלה שיאפשר לי להעביר את כל האתר בלי עבודה של שעות).

לא ניתן להכנס לאתר שלך מקבלים הודעת שגיאה

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

אני יודע... אחרי חודש של התנהגות טובה הדבר הארור קרס. התקלה אמורה להיפטר, אך בינתיים אני מחפש שרת אחסון אחר. אני לא מרוצה מהמהירות וכשזה קורס עקב תקלת מסד נתונים זה לא גורם לי אושר...

וויפי. חזר לעבוד.

אני *כל כך* עובר שרת

ציטוט פורסם במקור על ידי פנחס קראון
    וויפי. חזר לעבוד.

אני *כל כך* עובר שרת
    המלצה שלי -> www.spd.co.il

+ הגב לאשכול זה