פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 28 מתוך סך הכל של 28

אשכול: תקדים - קנס על קישורים לא חוקיים

ציטוט פורסם במקור על ידי אורלי
    אם כבר שאלת

"
    במקרה הזה, הנתבע לא הגיש כתב הגנה, אולם במקרים אחרים בארץ ובעולם
    טוענים בעלי האתרים להגנתם כי הקבצים לא מאוחסנים אצלם. כך, למשל,
    תיאורטית, ניתן גם בחיפוש בגוגל למצוא קישורים להורדה, ולמעשה להאשים את
    גוגל בקישור להפרה.
    "
    גוגל קצת שונה - בתי המשפט ייחסו חשיבות לכך שמדובר ב"זחל" חסר בינה אשר סורק ומקשר.

אכן - לא הוגש כתב הגנה, אך אני חושש שכאשר ההפרה התורמת כה ברורה טענה כי "הקובץ לא מאוחסן אצלי" לא מחזיקה מים.
    פנחס קראון, עו"ד ואזרח הרשת.

מנהל אתר PClaw - דיני אינטרנט, לקידום דיני האינטרנט בציבור הגולשים הישראלי

משתמש מתמיד zvzv אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי ophir.oren
    אני קורא את ההודעות האלו שבעד הפיראטיות ויש לי כמה שאלות
    לכל המצדדים:
    .....

2. כמה חבל שאתם צריכים להמתין יותר כי הסדרה לא יצאה בארץ
    מגוריכם - מי מכם איי פעם התקשר לחברת הכבלים שלו לשאול
    מדוע לוקח להם זמן והאם יש מסלול שאפשר לעבור אליו שבו
    סדרות יגיעו מהר יותר?
    .......

אם כבר בחברות הכבלים עסקינן, תסלחו לי אבל זה נראה לי ממש אבסורד לתבוע בעל אתר שבטח מרוויח מהמודעות שיש שם מס' אלפי שקלים (אולי) בחודש אבל לתת לחברות הכבלים להמשיך בזליגת התכנים שמייקרת את עלות הצפיה בתוכן איכותי ובעקיפין תורמת לעליה של תכנים לא חוקיים.

מישהו מכם בכלל זוכר שפעם היו לפחות 3-4 סרטים ששווים צפיה בערוץ הסרטים?
    שאחרי שנה וחצי מיציאתו לקולנוע היה מגיע שובר קופות מצוי לערוץ?

היום שתפתחו את הערוץ תראו סרטים בצרפתית\פורטוגזית\ספרדית ותשאלו את עצמכם למה לעזאזל אני משלם 250 ש"ח ומעלה על כלום?
    הזליגה מייקרת תכנים -> ייקור תכנים מעלה ביקוש לתכנים לא חוקיים
    למה אף אחד לא מוציא את הזליגה מהחוק?
    כתב עת מאמרים , מאמרים, כתבי עת. אתר מאמרים, בשבילכם המקדמים : )

משרדי נסיעות - טיולים מאורגנים, חברות תיירות

פורום רכב - פורום רכב ונהיגה, אתר רישיון

יום אחד עוד ישנו את הקונספט - הרווחים של היוצרים יבואו ממקומות אחרים. כמו שמישהו כתב פה, אם ידרשו כמה שקלים להורדה יש הרבה מאוד אנשים שיורידו וישלמו.
    כנ"ל לגבי שירים - אם יצרני ומפיקי אלבומים יאפשרו קניית שירים בנפרד - לפי מחיר של כמה שקלים לשיר, רוב הציבור ילך על זה. ועדיין יהיו מכירות רגילות - למתנות, לשימוש אישי וכד'. אף אחד לא יזרוק את הטלוויזיה בגלל שיש לו את זה באינטרנט, זה שימוש אחד וזה שימוש אחר. גם חנויות ספרים לא הפסיקו להתקיים בגלל שניתן לקנות ברשת. וכנ"ל חנויות אלקטרוניקה. אז קדימה תבנו מודל להורדות - וכולם יהיו מרוצים. החוק שרודף אחרי הטכנולוגיה לעולם לא ישיג אותה
    דרך אגב אני לא מוריד וגם לא רואה טלוויזיה - מדהים לא

ציטוט פורסם במקור על ידי nitzan1
    ציטוט פורסם במקור על ידי etay2k
    אני שמח שסוף סוף מישהוא מיישם את החוק.
    מה בדיוק משמח אותך כול כך.. סתם שמישהו נתבע או החוק.. כי אין בזה שום דבר משמח ואני מהמר על כול הכסף שלי שגם לך יש יותא מתוכנה או סרט לא חוקי במחשב.. אני מאוד אשמח אם יתבעו אותך!

השאלה היא לא אם יש למישהו קובץ כזה במחשב, אלא אם הוא מפיץ אותם. גם אם שניהם פסולים, תסכים איתי שיש הבדל, כמו שיש הבדל בין מישהו שצורב דיסק מחבר לשימושו האישי לבין פתיחת בסטה של צרובים שבה הוא מפיץ אותם ומוכר אותם בכסף, כאילו הם היו שלו. במקרה השני, זו פשוט גניבה.
    כל מה שידוע לי על כסף , שיווק באינטרנט וניהול זמן

משתמש מתמיד insganjaa אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי caspi

מה בדיוק משמח אותך כול כך.. סתם שמישהו נתבע או החוק.. כי אין בזה שום דבר משמח ואני מהמר על כול הכסף שלי שגם לך יש יותא מתוכנה או סרט לא חוקי במחשב.. אני מאוד אשמח אם יתבעו אותך!

השאלה היא לא אם יש למישהו קובץ כזה במחשב, אלא אם הוא מפיץ אותם. גם אם שניהם פסולים, תסכים איתי שיש הבדל, כמו שיש הבדל בין מישהו שצורב דיסק מחבר לשימושו האישי לבין פתיחת בסטה של צרובים שבה הוא מפיץ אותם ומוכר אותם בכסף, כאילו הם היו שלו. במקרה השני, זו פשוט גניבה.
    הורדות.נט לא מוכרת אותם בכסף ... זה ההבדל המהותי בין השניים. (אמנם היא מרוויחה כסף מהפרסומות אבל זה סיפור שונה לגמרי)

ציטוט פורסם במקור על ידי insganjaa

הורדות.נט לא מוכרת אותם בכסף ... זה ההבדל המהותי בין השניים. (אמנם היא מרוויחה כסף מהפרסומות אבל זה סיפור שונה לגמרי)

אמת. אך זו עדיין גניבה בעיני, לקחת משהו שלא שלך ולהפיץ אותו, בחינם, ולקבל כסף מפרסומות - זו המהות של גניבת תוכן, לא? שלא נגיע למצב שלבעלי התוכן המקורי ישתלם יותר לפתוח אתר המפיץ בחינם את המוסיקה/סרטים שלהם, רק בשביל להרוויח קצת מפרסומות בצד תאר לך..
    כל מה שידוע לי על כסף , שיווק באינטרנט וניהול זמן

משתמש מתמיד insganjaa אינו מוערך במערכת הפורומים

אמת. אך זו עדיין גניבה בעיני, לקחת משהו שלא שלך ולהפיץ אותו, בחינם, ולקבל כסף מפרסומות - זו המהות של גניבת תוכן, לא? שלא נגיע למצב שלבעלי התוכן המקורי ישתלם יותר לפתוח אתר המפיץ בחינם את המוסיקה/סרטים שלהם, רק בשביל להרוויח קצת מפרסומות בצד תאר לך..
    אישית אני רואה את נושא ההורדות הלא חוקיות יותר עוזר מאשר פוגע ברוב התחומים , אנשים נפתחים לתחומים דוברים חדשים שאם זה לא היה חינם אל היו נחשפים בכל מקרה , בוא ניקח לדוגמה את נושא המוזיקה ונושא הסרטים.

סרטים - האנשים הולכים לקולנוע ושוברים שיאים חדשים משנה לשנה , מסרט לסרט. הרוב המוחלט של הסרטים שמורדים זה סרטים שאנשים בכל מקרה לא היו הולכים לקולנוע לראות אותו , ומה שבאמת שווה ומושך אנשים הולכים וגם פעמיים בחודש.

מוזיקה - בכלל , עולם האינטרנט פשוט חשף כל כך הרבה אמנים צעירים ומוכשרים , ובעצם זה שאפשר להשיג הורדות חינם גורמת לאנשים להיפתח לסוגי מוזיקה שונים שבלי זה לא היו נחשפים ואפילו שוקלים לקנות דיסק או ללכת להופעה. לדעתי אמנים צריכים להתפרנס בעיקר מהופעות ולאו דווקא ממכירת אלבומים. ואם האמנים עצמם יפיצו את המוזיקה שלהם בחינם , מה טוב.

כמובן שיש תחומים שעולם הווארז כן פוגע לטעמי , וזה בעיקר בעולם התוכנות ...

לכל צד יש + ו -

אישית אני רואה את נושא ההורדות הלא חוקיות יותר עוזר מאשר פוגע ברוב התחומים , אנשים נפתחים לתחומים דוברים חדשים שאם זה לא היה חינם אל היו נחשפים בכל מקרה , בוא ניקח לדוגמה את נושא המוזיקה ונושא הסרטים.

סרטים - האנשים הולכים לקולנוע ושוברים שיאים חדשים משנה לשנה , מסרט לסרט. הרוב המוחלט של הסרטים שמורדים זה סרטים שאנשים בכל מקרה לא היו הולכים לקולנוע לראות אותו , ומה שבאמת שווה ומושך אנשים הולכים וגם פעמיים בחודש.

מוזיקה - בכלל , עולם האינטרנט פשוט חשף כל כך הרבה אמנים צעירים ומוכשרים , ובעצם זה שאפשר להשיג הורדות חינם גורמת לאנשים להיפתח לסוגי מוזיקה שונים שבלי זה לא היו נחשפים ואפילו שוקלים לקנות דיסק או ללכת להופעה. לדעתי אמנים צריכים להתפרנס בעיקר מהופעות ולאו דווקא ממכירת אלבומים. ואם האמנים עצמם יפיצו את המוזיקה שלהם בחינם , מה טוב.

כמובן שיש תחומים שעולם הווארז כן פוגע לטעמי , וזה בעיקר בעולם התוכנות ...

לכל צד יש + ו -
    רק למען הדיון האינטלקטואלי - לכאורה אפשר לראות גם צדדים חיוביים בפיראטיות תוכנה לשימוש פרטי.

אתה מרגיל משתמשים ביתיים, שממילא לא ישלמו הרבה, להשתמש בתוכנות שלך וכך מעודד את רכישת התוכנות על ידי בתי עסק.

אל תשכחו שכך מיקרוסופט חדרה לשוק הסיני...
    פנחס קראון, עו"ד ואזרח הרשת.

מנהל אתר PClaw - דיני אינטרנט, לקידום דיני האינטרנט בציבור הגולשים הישראלי

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2