פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: סקריפט jQuery לשיתוף תכנים בגרירה

עבדתי בימים האחרונים על קוד jQuery שמאפשר להוסיף תגית טקסט פשוטה לתוכן באתרכם ובאמצעות גרירת התגית יוכלו המבקרים באתרכם לשתף את העמוד שלכם דרך האתרים החברתיים (פייסבוק, טוויטר, גוגל ובמייל).

החלטתי לשתף את הפורום צד לקוח כאן ב-K בסקריפט, הסבר על שימוש בסקריפט הגרירה בבלוג שלי.

הדוגמא באתר שלך לא עובדת לי..

אתה לא חושב שיש דרך יותר יעילה לעשות זאת?
    iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

הסקריפט נבדק ועובד בפיירפוקס וכרום...אם אתה גולש בדפדפן אחר יש מצב שזה לא יעבוד (אני מוכן לקבל עזרה להתאים את זה לשאר הדפדפנים - העוזר יקבל קרדיט מתאים).

לiBot - מה הכוונה? מה לא יעיל כאן?

ציטוט פורסם במקור על ידי אורן דקור
    הסקריפט נבדק ועובד בפיירפוקס וכרום...אם אתה גולש בדפדפן אחר יש מצב שזה לא יעבוד (אני מוכן לקבל עזרה להתאים את זה לשאר הדפדפנים - העוזר יקבל קרדיט מתאים).

לiBot - מה הכוונה? מה לא יעיל כאן?
    הרבה יותר אחרי אלמנט שרוצים לאפשר שיתוף שלו פשוט להוסיף את התגים בקטן שיאפשר לבצע את הפעולות בהקשר לאותו אלמנט בלבד במקום לדרוש מהמשתמש לגרור את האלמנט להיכן שהוא.
    מלבד גימיק אין פה שום דבר נוח.
    iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

אצלי עובד גם באקספלורר 8

זה משהו שראיתי לראשונה בטצ'קראצ' - ממש חמוד לדעתי ומעודד לשתף

+ הגב לאשכול זה