פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: אסיפת איגוד האינטרנט הישראלי

הערב התקיימה אסיפת איגוד האינטרנט הישראלי.
    אסיפה זו צפויה הייתה להיות תוססת בעקבות הקריאה למרד אותו הכריזו מספר בלוגרים ופעילים בסביבת האינטרנט הישראלי.
    יכול להיות שהכותרת הראויה יותר לפוסט הזה הייתה "הכלבים נובחים והשיירה עוברת" כי התוצאה הסופית היא חוסר מידע וחוסר שינוי במצב.
    מה שהיה זה מה שיהיה.
    אין חדש תחת השמש.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3777207,00.html

גגות - טופ גג - אמן גגות. מומחים בבנית ארגזי רוח, פירוק אסבסט, מרזבים, בניית גגות רעפים וגגות אחרים.

מהמקורות שלי שווה להמתין - שינוי לא קורה ביום ובמרד פתאומי.

אני עוקב אחרי זה, ואני מאמין שיש סיכוי שהתחיל היום שינוי.

כמה אנשים שאני מכיר באופן אישי שבאמת אכפת להם הגיעו לשם

ורוצים באמת להשתתף בארגון ולשנות בו משהו
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים

אני הייתי שם - לפני שהגעתי חשבתי שהמצב לא טוב אולם לאחר ששמעתי את מה שקורה הבנתי שהמצב גרוע.

לפי נסיוני ומיטב הבנתי מדובר על אנשים טובים שבאמת איכפת להם מהאינטרנט אולם הם קצת סטו מהמטרה המקורית של הארגון - מאחר ולא הייתה ביקורת במשך שנים רבות, הם נכנסו לכל מיני פעילויות לא קשורות ולא רלוונטיות שעולות הרבה מאוד כסף.

כפי שניר אמר - השינוי התחיל - הוא יתבצע בקצב איטי אבל הוא יתבצע.

מספיק שהם רואים שיש ביקורת לפעולות (חייבים לציין את רועי שלומי - שעשה הרבה רעש) בשביל למנוע מהם לבזבז את כספנו.

רק שתדעו - למעלה מ-40% (הערכה שמרנית) מההכנסות מבוזבזות על כל מיני קמפיניים לא ברורים. עם הכסף הזה היה אפשר להפחית את מחירי הדומיינים ולעשות אותם נגישים לכל אחד ואחת
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

יהיה מעניין לראות אם יהיה שינוי באיגוד בתווך הקצר והארוך כתוצאה מההתערבות הנוכחית של הפעילים האינטרנטיים בישראל.

בכל מקרה אם השינוי הוא עלות הדומיין מ-20$ ל-10$ לדומיין כדאי לוותר מראש, חבל על המאמץ. אך אם השינוי יהיה בדברים יותר עקרוניים שישנו את פני האינטרנט בישראל אז יש לכך הצדקה.

דומיין ב-10$ הוא לא נגיש יותר מדומיין ב-20$.

משתמש כבד nitzan1 אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי ענבר
    יהיה מעניין לראות אם יהיה שינוי באיגוד בתווך הקצר והארוך כתוצאה מההתערבות הנוכחית של הפעילים האינטרנטיים בישראל.

בכל מקרה אם השינוי הוא עלות הדומיין מ-20$ ל-10$ לדומיין כדאי לוותר מראש, חבל על המאמץ. אך אם השינוי יהיה בדברים יותר עקרוניים שישנו את פני האינטרנט בישראל אז יש לכך הצדקה.

דומיין ב-10$ הוא לא נגיש יותר מדומיין ב-20$.
    אולי לא לך אבל לי למשל ולגדולים ממני זה משמעותי מאוד.
    אם יש חברות שקונות 100 דומיינים בחודש או 1000 זה פשוט כפול ככה שזה מאוד משמעותי.

לאו דווקא,

אני זוכר שהייתי בגיל 16(לפני 6 שנים כמעט) קניתי את הדומיין הראשון שלי שאז זה עלה 280 ש"ח.

זה היה סיפור להסביר לאבא שלי על מה אני צריך 280 ש"ח.

אומנם 80 זה כבר יותר בסדר אבל 40 זה יהיה ממש אטרקטיבי ויאפשר גם לאוכלוסייה של נערים שמתחילים את דרכם בתחום לקנות דומיין.

האיגוד יכול לעשות צעד אמיץ- ולשחרר דומיינים עתיקים שלא בשימוש, לאחר שינסה לצור קשר עם בעלי הדומיין המקוריים.
    כמובן שצריך לאפשר רכישתם בצורה הגיונית, רישום מראש, הגרלה וכד. אחרת כולם ירשמו על 2-3 אנשים.

אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

ציטוט פורסם במקור על ידי אופטומטריסט
    האיגוד יכול לעשות צעד אמיץ- ולשחרר דומיינים עתיקים שלא בשימוש, לאחר שינסה לצור קשר עם בעלי הדומיין המקוריים.
    כמובן שצריך לאפשר רכישתם בצורה הגיונית, רישום מראש, הגרלה וכד. אחרת כולם ירשמו על 2-3 אנשים.

כל עוד הם משלמים על החידוש שלהם פעם בשנה או שנתיים אין שום סיבה שיקחו אותם אפילו אם הם לא מפנים לאתרים פעילים.

זה כמו שאני אחליט לקנות בית, אשלם ארנונה והכל אבל לא אגור שם, אף אחד לא יקח לי אותו.

+ הגב לאשכול זה