פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 22

אשכול: פרצה חדשה בגוגל מאפשרת חיפוש בזמן אמת

גבע, מנכ"ל "אומגילי" (מנוע חיפוש לפורומים) מצא שאפשר לבצע חתכים מדוייקים יותר של חיפוש בעזרת שינוי קטן בשורת הכתובת.

באמצעות פרצה זו ניתן לחפש בחתך של שעות, דקות ואפילו שניות.

הכנתי לכם כלי נחמד שבו תוכלו לבצע חיפוש בגוגל ישראל בלי להתעסק בקוד.

אם אתם רוצים זו הכתבה המקורית שפירסמתי ב-Htm.co.il

מה אתם חושבים?

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים

נחמד מאוד

אתה צריך להכניס אופציה לחיפוש גם בדקות / שעות
    למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

אני חייב להודות שזה מאשש את כל השמועות שגוגל לחוצה מאוד מטוייטר ואחת הסיבות שהיא רצתה לקנות אותם זה בשביל להציג תוצאות בזמן אמת. מעניין עם בעוד כמה חודשים יתחילו באמת לשלב תוצאות כאלו בנפרד בתוצאות האורגניות בצורה יותר מקיפה , זה יכול לעורר מהפכה בכל שוק קידום האתרים כי יצטרכו לשים הרבה יותר דגש על עדכניות.

הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

משתמש מתמיד liora_israel אינו מוערך במערכת הפורומים

לא הבנתי איך זה עובד, ניסיתי לעשות חיפוש והוא לא מצא לי כלום...

זה רק למי שיש טוייטר -או שזה לא קשור?

ממש לא... כנראה חיפשת משהו שלא עודכן בפרק הזמן שהזנת..

נסה למשל: "אסף רמון" ב-12 דקות האחרונות.

נ.ב-עדכנתי את הטופס ואפשר לחפש גם ברמת דקות ושעות - תעשו חיים

משתמש מתמיד liora_israel אינו מוערך במערכת הפורומים

אה, אוקי, צדקת

עכשיו הצלחתי!

יפה מאוד..

יש error של JS:

Webpage error details

Line: 14
    Char: 2
    Code: 0
    URI: http://htm.co.il/lab/googleless/googleless.html

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

טוב, גם אם זה לא באג אלא התערבות בפרמטרים כמו שעמנואל ציין בשרשור הזה, זה עדיין לא הופך את זה לפחות חמור לדעתי , מנוע חיפוש לא אמור לתת לגולשים לעשות עליו מניפולציות שכאלו,בטח לא מנוע כמו גוגל שמנסה לשמור על סודיות.
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

לאופיר, תיקנתי- זה היה באג של אקספלורר בפיירפוקס עובד ועבד.

אני מאמין שבקרוב גוגל יתקנו את הפרצה הזו ויעבירו את משתנה הזמן בPOST ולא דרך שורת הכתובת... או פשוט יעשו בדיקה של המשתנים שמעבירים להם ויאפשרו מינימום מסויים

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

מתוך מה שכתבתי בשרשור אחר:

לא באג ולא בטיח ובטח שלא גילוי פרצה. משחקים בתוך המחרוזת המגדירה את הפרמטרים של מה מוצג בדף תוצאות החיפוש של גוגל אני עושה מזה שנים רבות, ואת אחד מהם הצגתי פה בפורום (אם כי אני מתקשה לזכור כרגע במה בדיוק היה מדובר).

מה עוד שכפי שהעיר אחד המגיבים ב-themarker.com, לא מדובר בהשפעה על האלגוריתם כדי לבצע חיפושים שהוא לא היה מבצע אחרת, אלא בצמצום התוצאות שהוא אינדקס ממילא ביממה האחרונה כדי לבודד ולהציג רק את התוצאות שהוא אינדקס בדקה או בשניה האחרונה.

..........

כאמור, הסיפור הנ"ל איננו סיפור על באג וגם לא סיפור מדהים על גילוי פרצה. האפשרות לכוון את תוצאות החיפוש, בנוסף לברירות שגוגל מגיש, הייתה קיימת מאז ומתמיד.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

אתה מאבד פה את הפואנטה...כל הרעיון הוא שאני יכול לגלות במהירות מה גוגל אינדקס בזמן האחרון.

נגיד פתחתי אתר חדש (htm.co.il) אז על מנת לראות מה גוגל אינדקס מהאתר שלי בזמן האחרון אני משרשר "site:htm.co.il" ב-61 דקות אחרונות ורואה שממש לפני שעה הוא אינדקס את הדף הזה ששלחתי פה בפורום...(אני נותן קרדיט לפורום) - תנסו ותראו

ציטוט פורסם במקור על ידי אורן דקור
    אתה מאבד פה את הפואנטה...כל הרעיון הוא שאני יכול לגלות במהירות מה גוגל אינדקס בזמן האחרון.נגיד פתחתי אתר חדש (htm.co.il) אז על מנת לראות מה גוגל אינדקס מהאתר שלי בזמן האחרון אני משרשר "site:htm.co.il" ב-61 דקות אחרונות ורואה שממש לפני שעה הוא אינדקס את הדף הזה ששלחתי פה בפורום...(אני נותן קרדיט לפורום) - תנסו ותראו
    כאמור, אפשר היה לעשות את זה מזה זמן רב - צריך היה רק להבין מה מייצגים הסימנים, המספרים והאותיות שבמחרוזת.

ובענין 61 הדקות - זה בסה"כ מצמצם את תוצאות החיפוש שתקבל אם תבקש 24 שעות אחרונות, ולכן זה יעלים לך דף רלוונטי שאונדקס לפני 62 דקות. זה שימושי אם אתה מחפש תוכן חדשותי ואתה יודע מתי בדיוק התרחש אותו ארוע חדשותי.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

ציטוט פורסם במקור על ידי עמנואל
    ובענין 61 הדקות - זה בסה"כ מצמצם את תוצאות החיפוש שתקבל אם תבקש 24 שעות אחרונות, ולכן זה יעלים לך דף רלוונטי שאונדקס לפני 62 דקות. זה שימושי אם אתה מחפש תוכן חדשותי ואתה יודע מתי בדיוק התרחש אותו ארוע חדשותי.
    בדיוק בשביל זה ובשביל לעקוב אחרי האינדקוס של גוגל לאתר שלך...

ציטוט פורסם במקור על ידי אורן דקור
    ציטוט פורסם במקור על ידי עמנואל
    בדיוק בשביל זה ובשביל לעקוב אחרי האינדקוס של גוגל לאתר שלך...
    אני ממש לא מבין איך זה עוזר לך לעקוב אחרי משהו שאינך יודע מתי הוא התרחש. אם, כאמור, אתה מבקש מגוגל שיציג לך את התוצאות שאונדקסו ב-61 הדקות האחרונות, לא תקבל את מה שאונדקס לפני 62 דקות ויותר. אתה הרי לא מכריח את גוגל לאנדקס את מה שהוא לא אינדקס.

ברור שאני לא מכריח, אבל אני מסנן תוצאות שלא מעניינות אותי.

אם אני מחפש ערך חם, "ישראל-טוניס", משחק שנגמר בדיוק לפני 10 דקות ולא מעניין אותי כל הפרשניות של היום האחרון על המשחק אלא פשוט לקרוא על המשחק, התוצאה וכו..
    אז החיתוך הזה יעזור לי - פשוט לסנן מה שלא רלוונטי.

אני מבין ומסכים איתך שזה לא יעזור למצוא משהו שאתה לא יודע שמתרחש אבל אם יש שמועה או משהו דומה אתה יכול להגיע למידע הרלוונטי הרבה יותר מהר.

אכן כך. ולצורך זה הכלי שיצרת שימושי בהחלט.

כלי מצויין!

תודה!

כותב הכתבה טועה ומטעה...

אין כאן "דילוג" על שלב האינדוקס וחיפוש בזמן אמת. שטויות.

יש כאן חיפוש בתוך האינדקס, תוך כדי הגדרת זמן האינדוקס.
    לא תוכל להציג תוצאה שלא אונדקסה.

אני מסכים איתך שהניסוח של הכותרת מטעה - בלי כוונה
    אבל ללא כל ספק שאר הכתבה מבהירה שהחיתוך של תוצאות החיפוש הוא מה ש"נפרץ".

"יש כאן חיפוש בתוך האינדקס, תוך כדי הגדרת זמן האינדוקס" - מסכים לגמריי.

כלי נחמד אבל באמת לא רואה שימוש.ולא פוטנציאל.
    פינוי דייר שאינו משלם שכר דירה, באופן חוקי ובסיוע משטרת ישראל.

הזמנת מנעולן מקצועי להחלפת צילינדר עקב מעבר דירה.

קבלני הוצאה לפועל מסייעים בגביית כספים חוקית באמצעות מערכת ההוצאה לפועל.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון