פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 30

אשכול: חברת פרסום אתרים ybay

משתמש "קל" leahovel אינו מוערך במערכת הפורומים

שלום לכולם,

בתחילת השנה הנוכחית חברת ybay פנתה אלי בטלפון והציעה לי לפרסם אצלהם את העסק שלי (שהיה אז ממש בחיתוליו) בשכנועים שאני אהיה בעמוד הראשונה, ראשונה ושיהיה לי הרבה עבודה והרבה לקוחות שיפנו אלי, בטענה כי לסוכנת המכירות (שדיברה אתי), כביכול, יש הרבה לקוחות בתחום שלי שיש להם הרבה עבודה.

כל זה היה נורא מפתה אך לא הסכמתי ישר על ההתחלה, חשבתי על זה, וסוכנת המכירות לא הפסיקה להתקשר אלי ואני לא ידעתי מאיפה אני אביא כל-כך הרבה כסף (500 ש"ח לחודש במשך שנה), ההתחייבות היא לשנה.

ואז החלתי להסכים כי מאוד רציתי לפרסם את עצמי וההצעה הייתה מפתה למדי, כמו שאמרתי.

לפי החוזה יכלתי לבטל, במקרה הצורך, רק במהלך החודש הראשון, וזה גם כן בקנס.

ראיתי במהלך החודש הראשון שלוקח להם הרבה זמן לבנות את האתר והחלטתי שלא מתאים לי, כי התחלתי להתחרט ולפקפק באמינות החברה הזאת.

התקשרתי לסוכנת המכירות והיא שוב פעם ניסתה לשכנע אותי לא לבטל כי הפרסום שלהם יעיל למדי והוא יביא לי לקוחות רבים כך 'שלא יהיה לי זמן לנוח' אפילו, אלה היו המילים של סוכנת המכירות.

מובן שכל זה לא קרה, אפילו לא חצי ממה שהיא אמרה והבנתי ולמדתי כל מיני דברים שלא ידעתי מאז פברואר. והם לא הסכימו לבטל בשום פנים ואופן, מפורשות את החוזה כי הוא לשנה שלמה.

אני לא ממליצה לכם לפרסם בחברת ybay כי הם הבטיחו לי כל מיני דברים מבלי לקיימם.

הם מתייחסים אלי בסגנון הזה (כך אני מרגישה): מקבלים את הכסף שלהם מדי חודש מבלי להתייחס להודעות מייל ולהודעות בטלפון שאני משאירה, ובכלל, גם לא נתנו לי מערכת ניהול משלי, שזה דבר בסיסי לכל מי שיש לו אתר, עצה ממני.

מה שכן, למדתי הרבה דברים מאז שחתמתי על החוזה

וגם לפני כשבוע העלתי לאוויר אתר חדש שבניתי לבד בלייבסיטי אתרים והוא באמת נראה מושקע ואני בטוחה שהוא יביא לי את הלקוחות והעבודה שאני רוצה בה.

אני מאחלת לכולם בהצלחה והעיקר תלכו עם מה שמרגיש לכם נכון ולמה שאתם מתחברים אליו.

תודה, לאה

היחס שלהם כזה: הם מקבלים את הכסף שלהם כל חודש

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

כל זה ידוע, מה בדיוק חדש כאן ?

הידעת שהם "קנו" את גוגל לפי טענתם וגם את "הדף הראשון" בגוגל

?
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

עזבו שטויות יהיו עוד הרבה לקוחות כאלה "מרוצים"...

זה לא נגמר ולא יגמר עד שהם לא יתנו "שירות" כזה לאיזה עורך דין תותח בתחום שיריץ עליהם תביעה יצוגית.

הם לא שמים על אף אחד יש להם מערך שיווקי משומן היטב.

לפי מה שאני יודע הטלפניות שם לוקחות תשלום ראשון מכל עיסקה שהן סוגרות.

המשוואה שלהם היא פשוטה:

חתמת=נשרפת

עוד לא נתקלתי באף אחד כאן שהגן עליהם באיזה שהוא אופן.

leahovel , אני מצטער לשמוע על מה שקרה אבל אני פוחד שאת עושה שוב אותה טעות. למה את חושבת שבנית אתר תביא לך לקוחות ?

זה מזכיר לי איך שיגעתי פעם את נציגת מכירות של YBAY זאת דרך מצוינת ללמוד איך מתמודדים עם אנשי מכירו ושאר המטרידים :

יש פה "קורס" מזורז לאנשים שאוהבים להסתלבט על אנשי מכירות :

http://www.youtube.com/watch?v=zSl12KW5H7Q

אני ממליץ .

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים

שום דבר לא חדש לגביהם וגם שמעתי דברים גרועים מזה.

הבעייה איתם היא שהחוזה שלהם מכסה אותך מכל הכיוונים, קשה מאוד להיכנס בהם משפטית עם בכלל.

ציטוט פורסם במקור על ידי OGK

הבעייה איתם היא שהחוזה שלהם מכסה אותך מכל הכיוונים, קשה מאוד להיכנס בהם משפטית עם בכלל.

מה הכוונה ? אתה לא יכול לתחמן אותם ? הרי במדינת ישראל אפשר להתחמק מתשלום ולגשת למשפט ושם לריב איתם . לא ככה ?

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

אתה יכול לריב איתם, אין עם זה שום בעיה אבל אין לך יכולת

לדעת מה במשפט יקרה.

אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

חברה שלי עורכת דין וכשדיברנו על הנושא היא אמרה לי בצורה משמעית שבמשפט הכול יכול לקרות, אי אפשר לדעת בדיוק מה יהיה. אך לדעתי, אם החברה הבטיחה משהו ולא קיימה אז השופט באמת יתחשב בזה.

ציטוט פורסם במקור על ידי someone100

מה הכוונה ? אתה לא יכול לתחמן אותם ? הרי במדינת ישראל אפשר להתחמק מתשלום ולגשת למשפט ושם לריב איתם . לא ככה ?

כן אבל החוזה שלהם בכלל לא פשוט, אנשים שחותמים על החוזה שלהם לא ממש מבינים ואכן כל מה שבעצם חתומים בחוצה בוצע.

בחוזה שלהם אין שום דבר שאומר "מובטחת עבודה עד לא יהיה זמן לנשום" וכאלו.

ציטוט פורסם במקור על ידי leahovel
    חברה שלי עורכת דין וכשדיברנו על הנושא היא אמרה לי בצורה משמעית שבמשפט הכול יכול לקרות, אי אפשר לדעת בדיוק מה יהיה. אך לדעתי, אם החברה הבטיחה משהו ולא קיימה אז השופט באמת יתחשב בזה.

בכל משפט הכל יכול לקרות, אם היה כל כך קל לצאת מהחוזים שלהם אני לא חושב שהיה לקוח אחד שהיה נשאר אצלהם אחרי חודש שהם מבינים שהבלוף מתפוצץ.

זה שהנציגת מכירות אמרה לך שלקוחות שלהם עובדים כמו מטורפים זה נחמד אבל אני בטוח שאין על זה התחייבות בחוזה, הם בכלל לא פראיירים והחוזים שלהם תוקעים מכל הכיוונים.

כן אבל החוזה שלהם בכלל לא פשוט, אנשים שחותמים על החוזה שלהם לא ממש מבינים ואכן כל מה שבעצם חתומים בחוצה בוצע.

מה הבעיה להפסיק תשלום באופן חד צדדי ואז משפט לריב איתם וכנראה שהשופט יפסוק פשרה ???

אני טועה ?

מה הבעיה להפסיק תשלום באופן חד צדדי ואז משפט לריב איתם וכנראה שהשופט יפסוק פשרה ???

אני טועה ?

תפסיק תשלום חד צדדי שבידיהם חוזה דבר ראשון תקבל עיקול, העו"ד שינסה להסיר את העיקול יעלה לך יותר ממה שאתה אמור לשלם להם.

בית משפט רוב הסיכויים ישפוט נגדך מפני שהתחייבת בחוזה ואתה לא עומד בו, מנגד הם כן עומדים במה שהם התחייבו (שזה כמעט כלום) בחוזה.

אני לא עו"ד אני רק יודע שעד היום כולם בוכים על מה שקורה שם ואף אחד באמת לא מצליח לדגדג אותם.

אם אני אפסיק לשלם להם אז זה ישר עובר להוצאה לפועל והם יבקשו שאשלם להם את כל התשלום בבת אחת.

זה מה שכתוב בחוזה והם יעשו את זה.

כן, אין סעיף בחוזה שמתייחס לכך שבאמת תהיה הרבה עבודה והרבה לקוחות שרוצים את השירות שלי,

כל זה לא נמצא שם.

השופט לא תמיד פוסק פשרה,

חוץ מזה, צריך גם כסף בשביל לתבוע.

משתמש חסום forumweb6 אינו מוערך במערכת הפורומים

אני לא מכיר לקוחות מרוצים של YBAY, מה שבד"כ קורה זה שאנשי המכירות שלהם מפעילים המון לחץ כלפי אנשים שעסוקים בעיניינים שלהם. היית צריכה לעשות סקר שוק יותר טוב.
    גם אנשי המכירות של YBAY לא אשמים, הם פשוט לא מכירים את המוצר שהם מוכרים. הם מקריאים מטקסט שכתוב מולם

מאיפה המידע הזה על החברה?

האם מתוך התנסות?

נכון גם אני אוהב ליסטלבט על נציגי המכירות ואכן הם מקראים טקסט שכתוב להם ואין להם מושג בשיט לגבי קידום

משתמש חסום forumweb6 אינו מוערך במערכת הפורומים

זה לא קשור לסטלבט, אני מכיר את התחום הזה של קידום אתרים, כבר קרה הרבה פעמים שלקוחות הגיעו אליי אחרי שהם מאסו בשירות ובמוצרים של YBAY. לא פעם קרה שדיברתי עם לקוח פוטנציאלי והוא אמר שהוא נכווה עם YBAY והוא לא רוצה שום קשר לאינטרנט יותר - אי אפשר להאשים אותו.
    פעם התקשרה אליי נציגת מכירות של YBAY וניסתה למכור לי בטלפון מוצר שלא היה לה מושג מהו ומה הוא עושה. היא ידעה להציג את המוצר אבל לא ידעה למה אני מתכוון כששאלתי אותה שאלות מאוד נפוצות וטריוויאליות...

יש לי הקלטה מנציגת מכירות של חברת ybay כשהיא אומרת לי במפורט שבגוגל יש הרבה עבודה, מי שנמצא בגוגל "זוכה" לעבודה מפה ועד להודעה חדשה ואין מנוס מכך, כביכול.

היא גם הבטיחה לי את זה בהתחלה וגם לאחר שחתמתי על החוזה ומובן שכל זה לא קרה, בקושי התקשרו אלי מהאתר הזה, שזה בעצם מיני סייט (שאגב, לקח להם איזה חודש כדי להעלותו לאוויר).

סוכנת המכירות אמרה הרבה דברים שבכלל לא היו כתובים בחוזה ומובן שכשסיפרתי את זה לשירות הלקוחות נציגת המכירות הכחישה את כל מה שהיא אמרה לי בהתחלה וטענה שלא היה ולא נברא, כל מה שהיא אמרה לי, כאילו לא קרה.

אני כבר רוצה להפסיק לשלם להם, להפסיק את התשלומים, כי אני רק משלמת להם, מקבלת מהם רק קבלות ותו לא. הם לא מתייחסים למיילים וגם לא להודעות טלפוניות וגם לא חוזרים כשאומרים שהם כן יחזרו, מה אכפת להם, הרי הם מקבלים את הכסף שלהם!

אני מתלבטת אם להפסיק את התשלומים כי איני יודעת מה יהוה התוצאות של זה.

מישהו יכול לעייץ לי?

ציטוט פורסם במקור על ידי leahovel
    מישהו יכול לעייץ לי?
    עורך דין שמתמחה בדיני אינטרנט וחוזים יכול לייעץ לך.
    זו ההצעה הטובה ביותר שאת יכולה לקבל על גבי הפורום במקרה זה.
    עורך דין ייעץ לך על סמך בחינה של כל המסמכים, ההקלטות והדקויות שהחוק מבחין בהם.

בהצלחה!
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

תגיות עבור נושא זה