פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 16 מתוך סך הכל של 16

אשכול: גוגל ישראל -רווחים מרשימים

ראיתי את זה גם בדה מרקר היה רשום שדיווחו על 35 מיליון דולר ברבעון.

אגב מה שהצחיק אותי בקישור שהבאת זה שרשום "מנהל איגוד משווקי האונליין"

מעניין אותי עוד כמה "איגודים" מפגרים אפשר להמציא במדינה קטנה כמו שלנו.

וכמובן גם לרשום הודעות בשם המנהל שלהם

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים

מה שמעניין שם המדובר ברווח של גוגל ישראל - מאדסנס.

המשמעות של זה היא שבעצם שירותי האדסנס ניתנים לגוגל ישראל - וכל הוויכוחים אם צריך לשלם מע"מ על ההכנסות האלו נגמרים - כי שירותים לחברה ישראלית בטוח חייבים במע"מ.

למה לשבור את הראש? כתיבת מאמרים לכל אתר. זקוקים למחשבונים? - מחשבונים חינם באמצעות אומדיה שיווק באינטרנט

משתמש מתמיד b2k. אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי oofir
    המשמעות של זה היא שבעצם שירותי האדסנס ניתנים לגוגל ישראל - וכל הוויכוחים אם צריך לשלם מע"מ על ההכנסות האלו נגמרים - כי שירותים לחברה ישראלית בטוח חייבים במע"מ.
    איך הגעת למסקנה הזאת ?
    החברה שעימה התקשרת בעת שנרשמת ל-adsense היא חברה האמריקאית Google.inc - לה אתה מספק את שירותי הפרסום וממנה אתה מקבל הכסף. לכן זוהי עסקה שהמע"מ עליה הוא בשיעור 0.

הסניף הישראלי ישות משפטית נפרדת שאין לך איתה שום קשר.

בעקובת מקחר שנשעה באוניטברסיה אנגילת, זה לא מנשה באזיה סדר אתה כתוב את האותוית כל עוד האות הרשואנה והארוחנה בקמום הכנון. השאר יוכל ליוהת בגלן שלם ואתה עיידן יוכל לרקוא בלי ביעה. זאת בלגל שנאו לא קוארים כל אות בעמצה אלא את כל המליה. תקראו עד שתבינו :-)

רשום בפרוש - הכנסות גוגל ישראל הם מאדסנס - של לקוחות ישראלים - השאלה המעניינת היא האם גוגל משלמים מע"מ בעצמם על הכנסות אלו...

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

אבל המעבר של הכסף הוא דרך סיטי בנק... בהתחלה כשקיבלתי חשבוניות לדואר, אפילו היתה רשומה כתובת בחו"ל.

הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

ציטוט פורסם במקור על ידי etay2k
    אבל המעבר של הכסף הוא דרך סיטי בנק... בהתחלה כשקיבלתי חשבוניות לדואר, אפילו היתה רשומה כתובת בחו"ל.

זה לא משנה מאיפה עובר הכסף.

ציטוט פורסם במקור על ידי b2k.
    איך הגעת למסקנה הזאת ?
    החברה שעימה התקשרת בעת שנרשמת ל-adsense היא חברה האמריקאית Google.inc - לה אתה מספק את שירותי הפרסום וממנה אתה מקבל הכסף. לכן זוהי עסקה שהמע"מ עליה הוא בשיעור 0.

הסניף הישראלי ישות משפטית נפרדת שאין לך איתה שום קשר.
    רואה החשבון שלי לא בטוח כל כך לגביי זה
    הוא עדיין לא ראה את ההסכם עם גוגל
    אבל הוא אומר שאם עיקר הגולשים שלוחצים על פרסומות באים מהארץ אז בהחלט אפשרי שאצטרך לשלם מע"מ

הוא אומר שכשזה בסכומים קטנים אז זה לא נורא, אבל אם עיקר ההכנסה שלי תגיע מאדסנס אז במע"מ ירימו גבה ויתחילו לשאול שאלות ובהחלט ישנה אפשרות שאצטרך להגיע איתם לפשרה כלשהיא ולשלם.

אז זה כנראה משהו בתחום האפור שאתה צריך לדעת ולקחת בחשבון שאולי ביום מן הימים יבואו אלייך רשויות המע"מ בדרישה לשלם סכום נכבד.

ודרך אגב, גוגל לא משלמים מע"מ אבל זה לא משנה כי ישנם עוד מקרים כאלה שרק צד אחד משלם מע"מ

משתמש מתמיד b2k. אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי fitness

רואה החשבון שלי לא בטוח כל כך לגביי זה
    הוא עדיין לא ראה את ההסכם עם גוגל
    אבל הוא אומר שאם עיקר הגולשים שלוחצים על פרסומות באים מהארץ אז בהחלט אפשרי שאצטרך לשלם מע"מ
    אין זה משנה מי לוחץ על הפרסומות ומיקומו בעולם או מי המפרסם ומיקומו בעולם. שהרי הם לא צד בעסקה, לא להם אתה נותן את השירות ולא ממנם אתה מקבל את הכסף.

בשלב זה, מציג פרסומות ברשת adsense, שהדוחות שלו הם בדולרים, נותן את השירות לחברת Google.inc האמריקאית ולכן העסקה היא בשיעור 0%.

תבדוק Do I have to pay VAT?

בעקובת מקחר שנשעה באוניטברסיה אנגילת, זה לא מנשה באזיה סדר אתה כתוב את האותוית כל עוד האות הרשואנה והארוחנה בקמום הכנון. השאר יוכל ליוהת בגלן שלם ואתה עיידן יוכל לרקוא בלי ביעה. זאת בלגל שנאו לא קוארים כל אות בעמצה אלא את כל המליה. תקראו עד שתבינו :-)

טוב, במקרה הזה מי שקובע הוא לא גוגל אלא מע"מ

זה תשובה שמע"מ נתנו - http://www.seoforums.co.il/forum_posts.asp?TID=18636

משתמש כבד Avishai אינו מוערך במערכת הפורומים

טוב, במקרה הזה מי שקובע הוא לא גוגל אלא מע"מ

זה תשובה שמע"מ נתנו - http://www.seoforums.co.il/forum_posts.asp?TID=18636

לא, מי (או מה) שקובע הוא לא מע"מ - אלא החוק.
    יכול להיות מקרה אפור שבו מע"מ (או כל רשות אחרת) מפרשת את החוק בצורה X, אתה לעומת זאת מפרש אותו בצורה Y והולכים לביהמ"ש.

כבר היו מקרים שבית המשפט הצדיק את הנישום ולא את שלטונות המס.

אגב מע"מ מה לגבי אדוורדס
    האם ניתן לקזז מע"מ על זה?

באופן אישי אבא שלי הוא הרואה חשבון והוא לא מוכן לקחת סיכון ומנקה מהצ'קים של גוגל את המע"מ.

מתוך הכותרת:

"מנהל איגוד משווקי האונליין: אדסנס מצליח כי בעלי האתרים לא יודעים איך לייצר מהם הכנסה"

הוא לא סותר את עצמו? לא אמור להיות יחס די ישר בין הכנסות גוגל מאדסנס לבין הרווח של כלל בעלי האתרים?

אני טועה?

משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

ציטוט פורסם במקור על ידי relkat2

מתוך הכותרת:

"מנהל איגוד משווקי האונליין: אדסנס מצליח כי בעלי האתרים לא יודעים איך לייצר מהם הכנסה"

הוא לא סותר את עצמו? לא אמור להיות יחס די ישר בין הכנסות גוגל מאדסנס לבין הרווח של כלל בעלי האתרים?

אני טועה?

למקרה שאני לא אומר שטויות מוחלטות כרגע:
    אני חושב שהוא מתכוון שבעלי האתרים לא יודעים להשתמש באדסנס כדי למקסם, נגיד, את הCTR כך שנוצר מצב שבעל האתר מקבל תשלום נמוך פר קליק, וגוגל גוזרת עמלה גבוהה יותר.

+ הגב לאשכול זה