פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: קפה דה מרקר ו-Nofollow

סנקציות על קישורים יוצאים

לאחרונה שמתי לב שחלק מהקישורים היוצאים ברשת החברתית הפופלרית דה מרקר קפה הם קישורי Nofollow.
    כל הקישורים היוצאים מתגובות הם קישורי Nofollow.

מה דעתכם?

גגות - טופ גג - אמן גגות. מומחים בבנית ארגזי רוח, פירוק אסבסט, מרזבים, בניית גגות רעפים וגגות אחרים.

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

וואלה - פעם ראשונה שאני שם לב שרק הקישור בהודעה הראשונה בכל שרשור הוא רגיל. לזה אתה מתכוון? יש בזה הרבה היגיון, פרסמתי שם הודעה על האתר שלי ומישהוא הגיב בצורה לא הכי עניינית וישר הציג את האתר שלו, כנראה שזה לא כזה נדיר. אל תשכח ששם (בניגוד לפה) אין כמעט פיקוח על ההודעות ויש הרבה פורומים מתים.
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

משתמש כבד mach77 אינו מוערך במערכת הפורומים

נכון, לפני כמה שבועות הוספו לקישורים החיצוניים בקהילות תגיות נופולאו, בעיקר מאחר ומקדמי אתרים ניצלו את הפלטפורמה בצורה מוגזמת לשתילת קישורים בכל פינה לאחר שגילו את הכח של האתר.

פיקוח דווקא יש, העניין הוא שלא כל מנהלי הפורומים מודעים לתופעה ומאידך גם רוצים לאפשר לחברים בקהילה ליצור קשרים ולהציג את עצמם את התכנים שלהם ואת האתר שלהם.

מעניין.. אני מעריך שזה יפגע בתנועת הגולשים לאתר, כי הקישור הוא צ'ופר שמדרבן לכתוב..

זה כולל גם קישורים מפוסטים?

ציטוט פורסם במקור על ידי serv4free
    מעניין.. אני מעריך שזה יפגע בתנועת הגולשים לאתר, כי הקישור הוא צ'ופר שמדרבן לכתוב..

בבלוגים (וכתבות כאלו וכו') קישור הוא בדר"כ צ'ופר שמדרמן לכתוב ספאם
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

+ הגב לאשכול זה