פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
מציג תוצאות 1 עד 16 מתוך סך הכל של 16

אשכול: מנהלים, למחוק את האשכול הזה בבקשה

משתמש חסום nexus אינו מוערך במערכת הפורומים

מנהלים, למחוק את האשכול הזה בבקשה

- מנהלים, למחוק את האשכול בבקשה.
    - אני בתקופה הקרובה אפרסם מודעת דרושים חדשה, עד אז תמחוקו בבקשה את האשכול או לפחות תנעלו אותו, למען הסדר בפורום.

ערב טוב.

20 יום לכמה מערכות... אני מציע לך אולי לנסות חברות גדולות מאד ולהציע הרבה מאד כסף, נשמע כאילו אתה מבקש משהו שלא אפשרי פיזית מאדם אחד?

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

[QUOTE=nexus]

אתה לא חושב שזה חצוף לא לשלם מקדמה ?
    על תענה.
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

[QUOTE=TopGun(Alka)]
    ציטוט פורסם במקור על ידי nexus

על תענה.

זה לא רק חצוף זה בהכרח מעיד על חוסר רצינות ואפילו יתכן שהבקשה זאת באה לנצל את המתכנת הפראייר שאחרי העבודה לא יקבל את הכסף.

מי שרציני ישלם מקדמה למתכנת רציני עם נסיון ועם עבודות קודומות ומי שלא ימשיך לחפש מתכנתים רצינים למיזם הלא רציני שלו.

משתמש מתמיד xfear2008 אינו מוערך במערכת הפורומים

תוך 20 יום? זאת אומרת שהמערכת צריכה להיות גמורה תוך 10-15 יום, ואז עוד 5 יום תיקון באגים ונסיונות? נשמע לי מטורף, בשביל זה אתה צריך לשכור מספר מתכנתים שיעבדו מספר שעות של משרה מלאה.

אפחד רציני לא יכול לתת לך הצעת מחיר על דיבורים, אתה צריך לתת אפיון מסודר של הדברים.. אחרת אי-אפשר לתמחר.

ציטוט פורסם במקור על ידי TopGun(Alka)
    - אני משלם רק לאחר שהמערכות מוכנות והופכות לכדי אתר אחד (ללא מקדמה)
    על תענה.

שקלתי להרים טלפון (כמובן לא בשעה זו של הלילה ) עד שראיתי את המציטוט הנ"ל.
    לגבי ה-20 יום - לא בדיוק ידוע מה הוא רוצה (כי הוא כמובן לא מפרט), אבל זה כמובן יבוא לידי ביטוי במחיר. מי שרוצה משהו בכזו דחיפות צריך לדעת שדחיפות=כסף.

[QUOTE=someone100]

על תענה.

זה לא רק חצוף זה בהכרח מעיד על חוסר רצינות ואפילו יתכן שהבקשה זאת באה לנצל את המתכנת הפראייר שאחרי העבודה לא יקבל את הכסף.

מי שרציני ישלם מקדמה למתכנת רציני עם נסיון ועם עבודות קודומות ומי שלא ימשיך לחפש מתכנתים רצינים למיזם הלא רציני שלו.

זה לא דבר שאמור לעניין כל עוד יש הסכם חתום עם התחייבות על הסכום והיקף העבודה (שזה דבר שלא מתפשרים עליו)

מצד שני אני מאוד מסכים שנהוג ואף רצוי לשלם מקדמה לבן אדם שאמור להרים לך את הפרוייקט

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

יואב, הסכם חתום שווה ערך זבל או לתחתון מלוכלך משני כיוונים (צהוב מקדימה וחום מאחורה) למרות שבלי זה אי אפשר לעבוד כדי להציג הוכחות במקרה וקורה מה שקורה עם הרבה.

אסביר לך סיפור קטן (לא משנה למי).
    תביעה בסף 6 אלף עבור פרוייקט זה או אחר.
    השופט פסק שבמהלך 45 ימים מיום שהוא פסק, הנתבע חייב לשלם לתובע את כל הסכום כולל הוצאות עורך דין (ניסוח תביעה) + הוצאות משפט + שהוא בלבל שנה שלמה את הראש (ע.נפש) + טלפונים כמה פעמים בשבוע בכל התקופה ועוד.....
    או קיי, עברו לא 45 ימים 4 חודשים שאותו סיפור נמשך (מחר, מחרתיים בעוד יומיים) ואתה לא רואה עדיין כלום.

מה אתה הולך לעשות יואב ?

אני יענה לך, שוב לתבוע ולא מעבר לזה בלבד !!!
    כמובן אתה יכול ללכת לשוק האפור ולומר שחצי שלהם אבל מי יתן יריקה לכיוון שלך בסכומים האלו ?
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

מכור לפורום scorpy72 אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלscorpy72

מה שניקרא - לא משנה התוכן אלא איך שזה נאמר.

גיל,
    אתה נישמע עם כוונות טובות ורציני מאוד.
    הבעיה שאולי רציני מדי.
    אתה בא עם סל דרישות חד צדדי וללא אפשרות דיון על כך
    כאילו שזה לבנות אתר לחמאס ולא מיזם אינטרנטי מעניין.
    חבל, אם הניסוח היה פחות מאיים אולי כן היית נענה כאן בצורה חיובית יותר...

בהצלחה

יואב, הסכם חתום שווה ערך זבל או לתחתון מלוכלך משני כיוונים (צהוב מקדימה וחום מאחורה) למרות שבלי זה אי אפשר לעבוד כדי להציג הוכחות במקרה וקורה מה שקורה עם הרבה.

השופט פסק שבמהלך 45 ימים מיום שהוא פסק, הנתבע חייב לשלם לתובע את כל הסכום כולל הוצאות עורך דין (ניסוח תביעה) + הוצאות משפט + שהוא בלבל שנה שלמה את הראש (ע.נפש) + טלפונים כמה פעמים בשבוע בכל התקופה ועוד.....
    או קיי, עברו לא 45 ימים 4 חודשים שאותו סיפור נמשך (מחר, מחרתיים בעוד יומיים) ואתה לא רואה עדיין כלום.

מה אתה הולך לעשות יואב ?

כמובן אתה יכול ללכת לשוק האפור ולומר שחצי שלהם אבל מי יתן יריקה לכיוון שלך בסכומים האלו ?

אז אולי יעברו 3-4 חודשים אבל אתה תקבל סכום כפול (כולל פיצויים).

אני לא חושב שמי שקיבל צו בית משפט לשלם יעז להפר אותו, כי אז הוא כבר מסובך...

מעבר לזה, אם הבן אדם באמת רציני אז הוא לא יעז ללכלך את השם שלו והעניין לא יגיע בכלל לבית משפט

ציטוט פורסם במקור על ידי yoavbp

מה אתה הולך לעשות יואב ?

אז אולי יעברו 3-4 חודשים אבל אתה תקבל סכום כפול (כולל פיצויים).

אני לא חושב שמי שקיבל צו בית משפט לשלם יעז להפר אותו, כי אז הוא כבר מסובך...

מעבר לזה, אם הבן אדם באמת רציני אז הוא לא יעז ללכלך את השם שלו והעניין לא יגיע בכלל לבית משפט
    אך........... ימי התמימות. איך אני מתגעגע אליהם
    (ביום שתגיע לבית משפט ותצטרך להתמודד עם זה תבין )

ד"א, בדיוק היום בבוקר קיבלתי את המייל הבא (שם החברה ופרטים מזוהים צונזרו והדגשות נעשו במקום החשוב):

[שם החברה]הינה חברה
    צעירה לקראת סבב גיוס ראשון, העוסקת במיזם אינטרנט בינלאומי בתחום ניהול החיים
    הפרטיים.

אנחנו מחפשים מתכנת בעל ניסיון, המעוניין לקחת חלק בפרויקט מורכב
    ומאתגר.

חשוב להדגיש כי בשלב ראשון תידרש מחויבות מסוימת ללא שכר תמורת אקוויטי.

במידה והינך מעוניין להצטרף כשותף מרכזי בפרויקט, צור קשר ונתאם פגישה
    זה בכלל חוקי? נראה לי שלא

כמה דברים:
    1. מתכנת שמכבד את עצמו לא יזרוק לך הצעת מחיר בלי לדעת על מה מדובר.
    2. הדרישה של 20 ימי עבודה, היקף מערכת לא ידוע, ותשלום רק אחרי שהיא מוכנה אלו דרישות לא נורמאליות שמציבים למתכנתים.
    יש לך בכלל מסמך אפיון שניתן לדבר על היקף העבודה? קשה לי להאמין שמתכנתים יבואו בכלל לכיוונך, בעיקר שאפילו את התקציב שלך לא פרסמת.

כדאי לדעת: הרבה מתכנתים לוקחים על פי שעת עבודה, ז"א שבלי לדעת את היקף המערכת אי אפשר בגלל לנחש כמה יקחו לך עליה.

עכשיו ההודעה עצמה:
    • "כמה מערכות יחודיות וירכיב לי אותן לכדי אתר אחד" - 20 יום עבור כמה מערכות? זה נראה לא הגיוני? אני לא יודע מה ההיקף אבל ממה שאתה מתאר מדובר בדבר גדול.
    • "וגם שיקודד לי את העיצוב שמיועד למיזם" - זה כבר לא עבודה של מתכנת, יש אנשים שמתעסקים בעיצוב WEB (חיתוך אתרים / עימוד אתרים / קידוד אתרים), וגם התהליך הזה הוא לא עניין של שעתיים.
    אני מציע לך לעבור שוב על הדרישות שלך, אחרת אף מתכנת לא יסתכל לכיוון.

iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

משתמש חסום nexus אינו מוערך במערכת הפורומים

אוקיי אנשים בואו נירגע רגע,
    תקראו מה שאני כותב כאן ומי שמעוניין לתכנת בשבילי שיצור קשר, ואנשים בבקשה בלי תגובות מיותרות.

ראשית כל אני אדם רציני מאוד ולגבי ה20 יום זה ניתן לשינוי כמובן תלוי במורכבות העבודה, קחו זאת בחשבון

לגבי הצעת מחיר: אני מבקש לדבר עם המתכנת בפלאפון לתת לו איפיון ורק לאחר מכן אני מקבל הצעת מחיר ולא קודם.

לגבי המקדמה: אני מוכן לתת מקדמה, הנושא השתנה כבר כמה דקות לאחר שפרסמתי את האשכול אך לא עדכנתי אותו.

ומאוד חשוב שתבינו שהמערכות שהתכוונתי זה בעצם אתר אחד ולא ידעתי איך להציג זאת קודם.

כמובן שאני חותם עם המתכנת על חוזה קביל בבית משפט.

חשוב שתדעו שהפרוייקט הזה מאוד רציני, וחשוב לי.

אוקיי אנשים בואו נירגע רגע,
    תקראו מה שאני כותב כאן ומי שמעוניין לתכנת בשבילי שיצור קשר, ואנשים בבקשה בלי תגובות מיותרות.

ראשית כל אני אדם רציני מאוד ולגבי ה20 יום זה ניתן לשינוי כמובן תלוי במורכבות העבודה, קחו זאת בחשבון

לגבי הצעת מחיר: אני מבקש לדבר עם המתכנת בפלאפון לתת לו איפיון ורק לאחר מכן אני מקבל הצעת מחיר ולא קודם.

לגבי המקדמה: אני מוכן לתת מקדמה, הנושא השתנה כבר כמה דקות לאחר שפרסמתי את האשכול אך לא עדכנתי אותו.

ומאוד חשוב שתבינו שהמערכות שהתכוונתי זה בעצם אתר אחד ולא ידעתי איך להציג זאת קודם.

כמובן שאני חותם עם המתכנת על חוזה קביל בבית משפט.

חשוב שתדעו שהפרוייקט הזה מאוד רציני, וחשוב לי.
    אם אתה לא רוצה שאנשים שזה מקצועם ירשמו כאן תגובות אז אתה בפורום הלא נכון.
    1. אפיון לא נותנים בטלפון.
    2. כל חוזה קביל בבית משפט (אפילו דברים שנאמרים בע"פ).
    3. קרא את הנאמר למעלה בהתייחסות לבתי משפט בארץ - זה עדיין לא אומר שמישהו מאמין. בייחוד בסכום של 2000 ש"ח.
    4. אתה מצפה שיבנו עבורך משהו שלהערכתך לוקח מקסימום 20 יום (לפני שמישהו ראה אפיון). חודש עבודה במשרה מלאה הוא 22 ימים. האם נראה לך הגיוני לשלם לאדם 2000 ש"ח עבור 20 ימי עבודה (הרי זה פחות ממשכורת מינימום).

תמחוקו בבקשה את האשכול או לפחות תנעלו אותו, למען הסדר בפורום.
    למען הסדר בפורום יש לקרוא את חוקי הפורום ואין למחוק את הודעותיך גם אם התגובות לא עומדות בקנה אחד עם ציפיותיך.
    מחיקת הודעות נעשית בהחלטת מנהלי הפורום לאחר פניה בהודעה פרטית.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס