פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך סך הכל של 43

אשכול: תביעה נגד אתר סטיפס

fitness תודה!

זה רעיון שנישקל ובינתיים אנחנו לא שם, כי מדובר על סכומים גבוהים מאד. מאד.

אבל שומרים על כל האופציות.

תודה.

ציטוט פורסם במקור על ידי Guyzone
    ציטוט פורסם במקור על ידי yoavbp

אני חושב שאין להם קייס בתביעה.

זכותו של כל אחד לרשום מה שהוא רוצה על מי שהוא רוצה.

מה גם שזו פלטפורמה פתוחה לכל.

אם הם רוצים להגיב אז הם יכולים להגיב ויש להם את זכות התגובה.

אבל לתבוע על 3 מיליון שקל על זה שאנשים הביעו את דעתם? זה אבסורדי!

זה דווקא ממש לא נכון. בעל האתר אחראי גם על תכני הגולשים ברמה כזו או אחרת

ברור שאחראי על התכנים, אבל כאן זו זכות הביטוי שעומדת על הפרק. לא מדובר בתוכן לא חוקי

המלצה שלי מאחר וכבר יש עבר עם החברה אל מול התכנית כלבוטק, נסה לעניין אותם במידע ששיתפת אותנו (את כלבוטק).
    באופן אישי אני יודע שהם צמאים כל הזמן למידע מיוחד, הם פונים אלי אחת לתקופה ברצון לקבל תיעודים לאירועי וידיאו שונים ממצלמות אבטחה.

ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

משתמש מתמיד orig אינו מוערך במערכת הפורומים

לא רק שהם לא יקבלו 3 מליון,הם גם לא יקבלו 3 שקל.

הפגנת שרירים על ה"חלש" בנסיון להפחיד אותו.

95 % מהמקרים לא היו מתעסקים איתם והיו מורידים את זה,במקרה זה האתר לא נשבר והשאיר את מה שכתוב...

נסה לפנות לאחד הכתבים של YNET. נראה לי שהנושא יעניין אותם.

מה עם העלאת הנושא בקפה דה מרקר? זה יכול לעשות קצת רעש.

סייקי ונימדה - יש לכם קשרים בשני המקומות?- אשמח אם תוכלו לספר להם ולשאול אם יוכלו לעזור.

הרבה תודה!
    נדב

משתמש "קל" מוזיקה247 אינו מוערך במערכת הפורומים

לא חייב קשרים פשוט שלח להם מכתב ממש ארוך במייל ואיך מנסים להשתיק את חופש הביטוי באינטרנט.

מכור לפורום Guyzone אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי סייקי ריב

מה עם העלאת הנושא בקפה דה מרקר? זה יכול לעשות קצת רעש.

זה הועלה שם כבר

משתמש חסום דורון.ה. אינו מוערך במערכת הפורומים

ואואו פעם ראשונה אני שומע על האתר ועל המקרה.
    בהחלט מעניין מה יקרה שם.

יש פה מאבק מעניין בין חופש הביטוי לבין הוצאת דיבה.
    מעניין אם יש הוכחות למישהו מהצדדים.

מכור לפורום Guyzone אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי סייקי ריב

guyzone

מתי?

מישהי כתבה על המקרה בשבועיים האחרונים ושאלה מה דעת האנשים, נסה לחפש בגוגל ותגיע לזה, הדיון לא ממש התרומם

שוב, אני מביע תמיכה, צריך הרבה אומץ לא לוותר למקרה כזה, אני חושב שככל שתעורר את הנושא בכל מיני פורומים, אתרים ואמצעי תקשורת הם רק יבינו שהתביעה גרמה להם נזק ויגיעו אתך לפשרה.

משתמש מתמיד orig אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי ranbr00

שוב, אני מביע תמיכה, צריך הרבה אומץ לא לוותר למקרה כזה, אני חושב שככל שתעורר את הנושא בכל מיני פורומים, אתרים ואמצעי תקשורת הם רק יבינו שהתביעה גרמה להם נזק ויגיעו אתך לפשרה.

אבל זה בדיוק העניין שפה אין רצון ל"פשרה" .

המטרה היא להשאיר את הכתבה וזהו,לא מחפשים להתפשר בצורת "תוריד תביעה ואני אוריד כתבה"

נכון, אבל לפעמים עדיף להית חכם ולא צודק, אפשר לראות את זה ככניעה אבל זה לא, השאלה איפה כדאי להשקיע את האנרגיות.

אני מסכים שהאנרגיות לאחרונה הולכות יותר מדי לכיוון אבל יש חוק ואנחנו פועלים לפיו (מוחקים השמצות ולשון הרע שהחברות הללו מבקשות).

להבנתי, לא ייתכן שכל אחד עם הר של כסף ישתיק את הגולשים ובמיוחד את המוני מי שחשים כנפגעים שלו - לדבר על זה ולחלק את זה עם אחרים, זה פחות או יותר מה שנשאר להם, אחרי אלפי השקלים שהם שילמו ושמרגישים שלא ניתנה בעבורם תרומה ממשית.

ההתייעצות המשפטית שקיימנו עד עתה אומרת שאחת האופציות היא שהנושא יידון בטענת "אמת דיברתי" ושנצטרך להביא בבית המשפט עדים לכך שאכן החברה עשתה את מה שמייחסים לה הגולשים. יש לנו עשרות של לקוחות שכבר הביעו נכונות להעיד.
    התנאי השני של "אמת דיברתי", אגב, הוא עניין לציבור. מאות התשובות על השאלה שמתייחסת לחברות הללו מעידות שיש עניין רב לציבור בכך.

אם מישהו יכול להעלות לינק לדיון בקפה דה מרקר על הנושא אני מאד אודה לו.
    תודה!

אני ממליץ לכם לקבל את הייעוץ הטוב ביותר האפשרי בתחום (הכוונה מאלו שעולים $750 לשעה + מע"מ) ואם אפשר להמנע מהגעה לבית המשפט הייתי מנסה להמנע. אני מצטער אם התגובה שלי לא תואמת את הרוח המשנבת בת'רד הזה אבל מניסיון, אתה יודע איך אתה נכנס לבית המשפט, לא איך אתה יוצא ממנו, אפילו כשאתה בטוח ב100% שאתה צודק.

דיי ברור שהתוכן שבאתר שלך פוגע ביכולת החברה ההיא לגייס לקוחות חדשים. ההגיון שלי אומר שאם אתה מתעקש להשאיר את הדברים כפי שהם מבחינה מהותית (צינזור פה ושם לא נחשב), אתה אחראי לפרסום, אפילו שמישהו אחר כתב אותם ותצטרך להוכיח שהם נכונים.

האם שווה לך, בשם חופש הביטוי, לקחת את הסיכון הזה?

ולא, אני לא עובד בחברה הזו...

מעבר לכך, מאחל לכם הצלחה.

ציטוט פורסם במקור על ידי ov530
    אני ממליץ לכם לקבל את הייעוץ הטוב ביותר האפשרי בתחום (הכוונה מאלו שעולים $750 לשעה + מע"מ) ואם אפשר להמנע מהגעה לבית המשפט הייתי מנסה להמנע. אני מצטער אם התגובה שלי לא תואמת את הרוח המשנבת בת'רד הזה אבל מניסיון, אתה יודע איך אתה נכנס לבית המשפט, לא איך אתה יוצא ממנו, אפילו כשאתה בטוח ב100% שאתה צודק.

דיי ברור שהתוכן שבאתר שלך פוגע ביכולת החברה ההיא לגייס לקוחות חדשים. ההגיון שלי אומר שאם אתה מתעקש להשאיר את הדברים כפי שהם מבחינה מהותית (צינזור פה ושם לא נחשב), אתה אחראי לפרסום, אפילו שמישהו אחר כתב אותם ותצטרך להוכיח שהם נכונים.

האם שווה לך, בשם חופש הביטוי, לקחת את הסיכון הזה?

ולא, אני לא עובד בחברה הזו...

מעבר לכך, מאחל לכם הצלחה.
    ערכים, ערכים...
    החברה ההיא פגעה באנשים והוכיחה את עצמה כלא הגונה ועכשיו היא מנסה לסתום פיות.
    אתר סטיפס נותן שירותים לציבור ואם הוא יוריד דפים בשם צנזורה... תהרס כל הפלטפורמה הנפלאה.

הכל טוב ויפה (וגם נכון) אבל אתר סטיפס צריך לשאול את עצמו האם הוא מוכן לקחת את הסיכון שיהיה מחויב בפיצוי שיכול להגיע למליוני שקלים (אם אני זוכר נכון את סכום התביעה) במידה ועורכי הדין שלהם יצליחו להוכיח נזק ממשי. כל זאת בשם האינטרס של שמירת הערכים והשירות לציבור. אין ספק שהאחרונים חשובים אבל האם סטיפס ממונה על שמירתם ומתפקידו להאבק למענם ולסכן את עתידו הנכלכלי עבורם?

אם סטיפס מחפש מלחמות בחיים - שיערב לו. אני רק ציינתי את דעתי בכדי לצנן קצת את ההתלהבות שהיתה פה ולהזכיר לו שזה הוא בסוף שעלול להדרש לשלם ולא אף אחד אחר שמייעץ לו כעת.

* ד"א, אין לי מושג מי זה סטיפס , יכול להיות שהוא הבן של נוחי דנקנר ואז אין בעיה
    ** שלא יובן לא נכון, אני בעד סטיפס וחושב שהאינטרנט הוא מקום מעולה לחשוף גופים שדרך התנהלותם אינה תקינה.

אין ספק שמה שאתה אומר, OV530, הוא הנקודה המהותית ביותר כנגד לעמוד על שלנו ובעד להסיר הכל.

ולא, סטיפס הוא לא הבן של נוחי דנקנר..

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון