פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 36 מתוך סך הכל של 36

אשכול: 10 דרכים להפוך למשתמש חסום !!!

משתמש "קל" tohar23 אינו מוערך במערכת הפורומים

אלדד, אני פעם אחת העלתי הודעה של החלפת קישורים עברתי אחד לאחד על החוקים וכנראה בתום לב, שפספסתי מישהו.תתפלא נחסמתי.

נראה לי שעדיף שתצא מהסרט שלך של דיקטטורי, ללא אנשים וגם חלק מההודעות שלי שעוזרות ותורמות לאנשים שיש להם שאלות הפורום הזה לא היה שווה הרבה.בלעדינו כל האתר לא שווה , אז תתחיל להתיחס לחבר'ה פה בכבוד הראוי להם.

tohar23, צר לי לשמוע על החוויה הבלתי נעימה שעברת בתור משתמש, אבל יש כלים כמו ה"פ בדיוק למטרה זו.

בנוגע לחוקי הפורום:
    אני אהיה קצת חצוף ואגיד שהמשתמשים בפורום צריכים להתאים את עצמם לפורום, אבל זה לא נועד לצורך דיקטטורה או עשיית משטר רודני, אלא בשביל לשמור על החוקים, וזה דיי דומה לאמנה החברתית בה אתה מוותר על זכויות מסוימות למען שמירה על אחרות וסדר.
    בפורום יש לא מעט משתמשים, והפורום אכן תלוי בפעילותם, אבל הרבה מסכימים לחוקים ומבינים שלא מדובר במשהו בשמים, והחוקים הם אלו שמאפשרים לפורום לשמור על רמה מסוימת ויוצרים סינון טבעי של אנשים שמתאימים לפורום וכאלו שלא.

מהכרות עם המנהלים הם כולם מתייחסים בכבוד למשתמשים, והרבה פעמים הולכים לקראתם (אחרת גם אני לא הייתי פה), ולמרות שיש נוקשות וקו פעולה דומה בנוגע לאירועים מסוימים, הם כן נמצאים כאן עבור המשתמשים ומגיבים להם.

ציטוט פורסם במקור על ידי tohar23
    וגם חלק מההודעות שלי שעוזרות ותורמות לאנשים שיש להם שאלות הפורום הזה לא
    היה שווה הרבה
    יש פה משהו שנשמע מאוד אישי, וחבל שההודעה שלך באה במקום כזה במקום לפנות לאחד מהמנהלים בפרטי ולפתור את הבעיה בהקשר לחוויה הלא נעימה שעברת.

דבר איתי בה"פ אם אתה מרגיש צורך ואני אשתדל לעזור.

בתודה,
    איתי.
    iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

ציטוט פורסם במקור על ידי israel8
    מאוד לא אהבתי את ניסוח ההודעה
    פוגעת, מזלזלת, צינית, ומגעילה.

חבל מאוד
    כי עם כל הכבוד אנחנו הגולשים עושים את הפורום
    israel8
    אני מאוד מסכימה איתך שחברי הפורום הם הפורום והם הכי חשובים פה ולכן אני כתבתי את הפוסט הזה במטרה למנוע מהם לעשות טעויות ולשלם עליהן ביוקר ובמטרה להקל על המנהלים את הטיפול בבעיות שאפשר למנוע אותן מלכתחילה. משתמשים פנו אלי הרבה פעמים בהודעה פרטית ובקשו ממני להסביר להם למה הם נחסמו... חשבתי שבמקום ולהסביר לכל משתמש למה הוא נחסם עדיף להבהיר לו איך לא להחסם מלכתחילה. חוקי הפורום מנוסחים ברצינות ובכל זאת רבים לא קולטים אותם ושוגים ונחסמים ולכן החלטתי לכתוב באופן הומוריסטי ופרובוקטיבי - בהפוך על הפוך - את כל הדרכים איך להחסם מתוך תקווה שמה שלא נקלט בצורה הרצינית אולי יקלט בצורה הגרוטסקית. חשבתי שהגחכה של העניין יכולה למשוך תשומת לב, לעורר עניין ולהקלט בתודעה. אני מצטערת שראית בכתיבה שלי נימה של זלזול וציניות זה נכתב לגמרי בהומור ומתוך מטרה טובה.
    :-)

נראה לי שעדיף שתצא מהסרט שלך של דיקטטורי, ללא אנשים וגם חלק מההודעות שלי שעוזרות ותורמות לאנשים שיש להם שאלות הפורום הזה לא היה שווה הרבה.בלעדינו כל האתר לא שווה , אז תתחיל להתיחס לחבר'ה פה בכבוד הראוי להם.
    tohar,
    לפורום יש חוקים ברורים ונהירים וזאת לטובת איכות הפורום והמשתמשים הלגיטימיים בו.
    שימוש לגיטימי בפורום אינו מאפשר למשתמש לפעול גם באופן שאינו לגיטימי.
    אין ספק שללא המשתמשים בפורום סביר שהפורום לא היה קיים אך ללא ניהול וחוקים הפורום לא היה מה שהוא, פורומים כאלה לא חסרים ברשת ולא לשם אנו מכוונים.

מעניין שאני מקבל שיעור בנימוס בצורה כל כך לא מכובדת. נראה לי שמי שצריך להתחיל להתייחס בכבוד זה אתה.
    חוסר הערכה שלך לניהול הפורום והזילזול שלך כלפי בפרט אינו מקובל עליי, אנו כקהילה איננו מעוניינים במשתמשים ששפתם אינה מכובדת, אני מצפה להתנצלות.

בברכה,
    אלדד.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

ציטוט פורסם במקור על ידי אלדד

מעניין שאני מקבל שיעור בנימוס בצורה כל כך לא מכובדת. נראה לי שמי שצריך להתחיל להתייחס בכבוד זה אתה.
    חוסר הערכה שלך לניהול הפורום והזילזול שלך כלפי בפרט אינו מקובל עליי, אנו כקהילה איננו מעוניינים במשתמשים ששפתם אינה מכובדת, אני מצפה להתנצלות.

בברכה,
    אלדד.

לחסום אותה במיידי !!!!!!!!! סתם סתם. בתשובתך אתה בהחלט מחזק את דבריה. לדעת לקבל ביקורת בצורה בוגרת היא תכונה אחת החשובות של מנהל ומצביעה על בגרות נפשית, ביטחון ואופי. אין צורך לקחת אישית כל דבר ומסתמן שאתה באמת לוקח אישית כל בדל ביקורות שלילית על פעולותיך לטוב ולרע. טענתה נכונה לדעתה אין בה שום זלזול שום שפה בוטה ובטח לא שום דבר אישי נגדך, אני צופה הרבה בתגובות שלך והדפוס הוא ברור == דעתך היא זו שצודקת === צא מהסרט הזה אחי - - - האנשים עושים את הפורום לא הפורום עושה את האנשים ======= כמו שגידי גוב שר בשיר - תנו לגדול בשקט

שום דבר אישי ---- דעה בלבד

ציטוט פורסם במקור על ידי אופירפ
    לחסום אותה במיידי !!!!!!!!! סתם סתם. בתשובתך אתה בהחלט מחזק את דבריה. לדעת לקבל ביקורת בצורה בוגרת היא תכונה אחת החשובות של מנהל ומצביעה על בגרות נפשית, ביטחון ואופי. אין צורך לקחת אישית כל דבר ומסתמן שאתה באמת לוקח אישית כל בדל ביקורות שלילית על פעולותיך לטוב ולרע. טענתה נכונה לדעתה אין בה שום זלזול שום שפה בוטה ובטח לא שום דבר אישי נגדך, אני צופה הרבה בתגובות שלך והדפוס הוא ברור == דעתך היא זו שצודקת === צא מהסרט הזה אחי - - - האנשים עושים את הפורום לא הפורום עושה את האנשים ======= כמו שגידי גוב שר בשיר - תנו לגדול בשקט

שום דבר אישי ---- דעה בלבד
    אופיר,
    אני מניח שתגובותך ודעתך (וזו של tohar) מגיעה מחוסר יכולת לראות את כלל פעולות הניהול ואי ידיעה של פעילות מנהלים מאחורי הקלעים. אמרנו לא פעם שאנו פתוחים לביקורת בונה ועושים כל שביכולתנו כדי לתקן, לשפר וליעל, אך גם ביקורת יש דרך להעביר וזריקת האשמות שאינן מבוססות אינה ביקורת ואינה יכול לשמש אותנו ולעזור לנו.

לכן, אינני מתכוון להמשיך ולהתנצח על גבי הפורום בנושא.
    דברי נאמרו בתגובות הקודמות ועומדים בעינם.

זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

משתמש "קל" tohar23 אינו מוערך במערכת הפורומים

אלדד ידידי , אתה לקוח את מה שנאמר לכיוון הכי לא נכון.כולנו מעריכים את עבודתכם, ואני בתור בונה ומקדם אתרים נהנה לענות על שאלות ואף לשאול שאלות.אם זאת צרם לי מאוד שהתבטאת "הפורום הינו פרטי וכן החוקים פה הם דיקטטורים ומי שלא טוב לו ישנם עוד פורומים ברשת" , זאת לא צורה להתבט במילים אחרות אתה יורק לבאר שאתה שותה ממנה.

אתה יצרת אבל אנחנו תורמים להתקיימות הפורום,מה שווה פורום ללא משתמשים ?

חוקים מקובלים , אבל יש דרך להתבטא. זאת הנקודה

זכות הקיום של פורום מקצועי כזה, לדעתי, לא מתבסס על כמות

המשתמשים בו, אלא על איכות התגובות.

קשה מאוד לנהל ולאכוף איכות גבוהה בפורום פעיל כל כך ולכן אני

לא מאשים את המנהלים שיש להם אצבע קלה על כפתור החסימה.

ואני חייב לציין שאם אני הייתי מנהל את הפורום הזה אני חוסם

יותר, לא חסרים פה גולשים שמספימים.

אם אני הצלחתי לשרוד פה כמעט 4 שנים ולא להחסם כנראה שהדרישות

הן לא בלתי הגיוניות (בטח מחר אני נחסם )

ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road

בואו נסכם ונגיע לכמה הבנות:
    • כל חוקי הפורום מבלי יוצא מהכלל, נכתבו בשל מקרים שקרו, והורידו את רמתו של הפורום. אנחנו כאן כדי לשמור על הרמה והחוקים של הפורום.
    • אף מנהל לא מתנהג בכוחניות או פועל מתוך אינטרסים אישיים.
    • הגולשים לא עושים את הפורום. אל תטעו. הגולשים תורמים להעלאת רמתו של הפורום. אנחנו בנינו כאן קהילה שמעריכה את ההנהלה ורוצה לעזור מרצונה החופשי בכדי ללמד עוד אנשים ולתרום מהידע. אנחנו לא מחייבים אף גולש לגלוש כאן.
    • לאורך כל השנים שהפורום קיים, נהגנו תמיד לומר שעדיף 10 גולשים איכותיים מאשר 1000 גולשים שמספימים ומדברים בצורה ממש לא מכובדת כמו שהגולש
      tohar23 התבטא (ממש לא לעניין).
    • דבר נוסף למשתמש

tohar23 - גם אם אתה צודק יש דרך להתבטא. וגם אם אתה צודק במה שאתה אומר לגבי "אנחנו עושים את הפורום" - לא אתה תגיד, אלא משתמש וותיק שגולש פה באופן קבוע ותורם שעות מהידע והניסיון שלו.

• tohar23 - לגבי חסימתך - אתה יודע למה נחסמת? כי כמוך יש בדיוק עוד 30 גולשים בחודש, שפספסו את החוקים הכל כך בולטים, ולא טרחו לקרוא עד הסוף. גולשים כאלו אנחנו לא צריכים. אבל אם עשית טעות, ואתה עדיין רוצה להשאר חלק מהקהילה ולתרום, תפנה בצורה יפה אל אחד ממנהלי הפורום, ואני מבטיח לך אישית שאתה תוחזר. אנחנו לא חוסמים גולשים סתם.
    כמו שנאמר כאן, יש משתמשים שגולשים כאן כמה שנים טובות, ולעולם לא נחסמו. החוקים נוקשים אבל מי שבאמת רוצה להיות חלק מהקהילה, יידע לעמוד בהם ללא שום בעיה.

אני מקווה שכעת הבנתם את נקודות היסוד של הקהילה, ותגלשו כאן בכיף ותלמדו כמה שיותר. אם תוכלו ללמד ולתרום מהידע שלכם זה יהיה נפלא ומבורך.

תודה לכל המשתמשים שגולשים מידי יום ותורמים שעות מהזמן שלהם בכדי לעזור ולסייע.

קודם כל קצת תגובות אישיות:

tohar23,
    "סרט דקטטורי"? אתה מתפלא שנחסמת? למה בדיוק ציפית?

אופירפ,
    איך אתה היית מגיב אם היו אומרים לך "להפסיק לחיות בסרט",
    האם היית מגיב באופן "בוגר ומאופק"? האם לא היית לוקח את זה באופן אישי? (בעצם, באיזה עוד אופן ניתן לקחת את זה - קבוצתי?)
    אל תעשה לחברך מה ששונא עליך.

ובכלליות:
    למה מישהו מרגיש צורך להבדיל בין "משתמש רגיל" לבין "מנהל"?
    הרי ברור לכולנו שמנהלים הם סה"כ משתמשים מן המניין עם יותר אחריות עליהם.
    מכל אחד באשר הוא מצופה שהוא יפנה בכבוד לחברים האחרים בפורום - ואם הם לא יעשו כך, מנהל או משתמש.. אני מתאר לעצמי ששניהם ימצאו את עצמם בחוץ.

ברור שהמשתמשים עושים את הפורום,
    הם כותבים את החומר, מגיבים, שואלים שאלות ובכלל.. יוצרים את העניין בפורום - גם המנהלים הם חלק מאותם משתמשים.

המטרה של הפורום (כפי שאני רואה אותה) היא לקדם את הידע של כל אחד מהחברים בו,
    כל עוד הדבר נעשה בכבוד הדדדי ותוך עמידה בקווים מנחים שנכתבו על מנת ליצור סדר והגיון בתוך כל התוכן באתר.
    אני סומך בטוח שכולם מבינים את חשיבותם של החוקים ואיך היה נראה הפורום בלעדיהם,
    מה גם שבמידה ומישהו לא מסכים איתם, הוא תמיד יכול לפנות בדרכים המקובלות לאלדד (או לכל מנהל אחר לצורך העניין) ולנסות לשנות דברים.

חברת SPD הינה חברת אחסון אתרים SEO הגדולה בישראל ומציעה כיום עד 90 C-Class שונים,
    חבילות מבוססות שרתי Linux או Windows לבחירת הלקוח.

מחזק את דניאל - כאילו שאני אמרתי את המילים.

ניר

ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

משתמש מתמיד יונתן אינו מוערך במערכת הפורומים

בתור משתמש יחסית ותיק בפורום, אני נוטה להסכים עם התגובות של ההנהלה

רק ביד חזקה הצליחו להעמיד קהילה כזאת
    או שכן, או שלא, מה שבטוח אולי וגם זה מוטל בספק...

השאלה מי עושה את הפורום, המשתמשים או יוצרי הפורום היא לא רלוונטית לעניין הכבוד. בכל מקרה כל אדם באשר הוא - גם אם הוא תורם יותר וגם אם הוא תורם פחות וגם אם הוא לא תורם בכלל ורק בא להעזר- זכאי שיתייחסו אליו בכבוד. החדשים זכאים שיתייחסו אליהם בכבוד בדיוק כמו הוותיקים. המנהלים זכאים שיתייחסו אליהם בכבוד בלי שום קשר לכך שהם מנהלים. כשאנשים נוהגים בכבוד באנשים אחרים ומכבדים את המקום שהם נמצאים בו קל להתייחס אליהם בכבוד. כשאנשים לא מתייחסים בכבוד למקום שהם נמצאים בו ולאנשים אחרים אז קשה יותר להתייחס אליהם בכבוד אבל עדיין צריך לעשות את המאמץ הזה ולהתייחס גם אליהם בכבוד ולהעמיד אותם במקום בצורה הכי מכובדת שאפשר.

חברים יקרים,
    הגעתי לרשום פה אחרי שקיבלתי אזהרה שלדעתי נבעה מפרשנות שונה של חוקי הפורום.

מכיוון שאני פעיל בפורומים רבים והפורום הזה מצליח להיות מקצועי ואיכותי אז כנראה שבכל זאת עושים פה משהו נכון בניהול.

שום צורת ניהול לא תצליח להיות מושלמת, אבל כנראה שאם מהדרין על המהדרין אז מצליחים לשמור על הרמה.

לסיכום מה שנאמר נראה שגן מייצג אין למנהלי הפורום זמן לעסוק בשיטור ורצוי שאחנחנו נשמור על רמה גבוהה.

אכן הייתי ממליץ להבהיר ולהדגיש את החוקים כפי שמנסים לבצע
    כתיבת תוכן

גוגל פלוס קבלת הזמנה מיידית לגוגל פלוס

שירותי תרגום תרגום

אני חדש בפורום שלכם ואני ממש מסכים אתכם שזה ממכר

אחלה פורום
    BLOO בניית אתרים,קידום אתרים וכתיבת מאמרים מקצועיים באינטרנט.

משתמש מתמיד EAStyle אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי talazari צפה בהודעה
    אני חדש בפורום שלכם ואני ממש מסכים אתכם שזה ממכר

אחלה פורום
    אני חושב שזו עוד דרך להפוך למשתמש חסום

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2