פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 28 מתוך סך הכל של 28

אשכול: פרסום ב-ynet

משתמש כבד אבי50 אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי yoavbp
    [QUOTE

תוכל בבקשה לשלוח לי בה"פ לינק לכלי הזה שבודק?
    בגוגל אדוורדס - כלי מילות המפתח - תכניס ביטוי ותראה את היקף החיפושים הממוצע

שלום לכולם

אני שמח לבשר ש-YNET הרימו את הכפפה והבינו שעשו טעות ומוכנים לבטל איתי את העסקה. אני לא יודע אם האשכול הזה תרם איכשהו אבל בכל מקרה תודה לכולכם, ובכל מקרה ייאמר לזכותם שידעו לחזור בהם.

לא חייב להיות פסימי ובטח לא להתייאש כשאתה יודע שאתה צודק.

תודה לכולם

משתמש כבד אבי50 אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי amitos_1

שלום לכולם

אני שמח לבשר ש-YNET הרימו את הכפפה והבינו שעשו טעות ומוכנים לבטל איתי את העסקה. אני לא יודע אם האשכול הזה תרם איכשהו אבל בכל מקרה תודה לכולכם, ובכל מקרה ייאמר לזכותם שידעו לחזור בהם.

לא חייב להיות פסימי ובטח לא להתייאש כשאתה יודע שאתה צודק.

תודה לכולם
    הללויה!

משתמש כבד Avishai אינו מוערך במערכת הפורומים

מסקרנות, האם הם פנו אליך מיוזמתם עם הנכונות לביטול העסקה או שיצרת עימם שוב קשר ורק אז הם שקלו מחדש את עמדתם?

נשמח אם תרחיב בעניין.

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

תאמין בעובדה שהם רואים את האשכול הזה ועוד איך רואים!
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

אני פניתי ובהתחלה הם סירבו לבטל ושלחתי מייל עם דף הסטטיסטיקות שהם שלחו לי לבקשתם וחיכיתי לתשובה.
    היום חזר אליי בחור נחמד בשם עמיר והציע שיפור העסקה ואחרי שסרבתי הוא אמר שהוא מוכן לביטול העסקה אבל רק על התשלומים שעוד לא שולמו ולא על מה ששולם כבר וסרבתי לכך. אחרי התייעצות שהוא עשה עם מישהו כשאני ממתין על הקו הוא חזר ואמר שהם מוכנים לביטול העסקה בשלמותה ובימים הקרובים הם ישלחו לי את אישור ביטול העסקה.
    אני מאמין שהם הבינו שהם טעו והנתונים שקבלתי הם לחלוטין הזויים.
    בכל מקרה שוב אני אומר לזכותם שהם טיפלו בזה יחסית די מהר והיו מוכנים להודות בטעותם גם אם לא במילים מפורשות.

משתמש כבד Avishai אינו מוערך במערכת הפורומים

בקיצור, היה כאן שינוי עמדות דרמטי ומהיר.
    נסיגה מוחלטת מקיר הברזל שהפגינו בתחילה ופליק פלאק מרהיב של 180 מעלות.
    כמו אלברט, גם אני מאמין שהמהפך חל לאחר צפיה מעמיקה באשכול הזה - אך זהו ניחוש בלבד.

לגילויים שהבאת יש ערך צרכני אדיר מחד ונזק כלכלי אפשרי ל-YNET מאידך.
    אני חושב שרבים מאלה ששוקלים לפרסם ב-YNET מחפשים בגוגל קצת עדויות בלתי תלויות מצד אנשים שכבר פרסמו שם.

אשכול כזה עשוי להתגלות כפצצת אטום של יחסי ציבור שליליים לחברה ולמוצר שהיא מנסה למכור.
    ככל שהאשכול מתפתח וגדל, כך יש לו פוטנציאל לא רע להיות מצוטט פתאום בבלוגים, בפורומים אחרים ואחרי פרק זמן גם בעיתונות המיינסטרים.
    בעיתונות הכתובה, הנלחמת על חייה מול זירות הפרסום המקבילות באינטרנט, מאד יאהבו סיפור כזה ככל הנראה.

אני מאמין ש-YNET תעשה הכל על מנת שלא להגיע לבית המשפט.
    הדבר ילווה בפרסום אינטנסיבי בעיתונים ולהרבה מאד מפרסמים קיימים ובפוטנציה ידלקו 1,000 נורות אדומות.

גם אם YNET תנצח במשפט בסופו של דבר, זה יהיה בבחינת לסגור את השערים אחרי שהסוסים ברחו.
    את הנזק התדמיתי והכספי כבר לא ניתן יהיה להשיב.

שימו לב שגם "גוגל ישראל" עושה הכל על מנת להגיע לפשרות מחוץ לבית המשפט כשהיא נתבעת ולא נותנת לתביעות כנגדה להידרדר לסטטוס של משפטים מתוקשרים.

משתמש מתמיד Tabash אינו מוערך במערכת הפורומים

לצערי, מדובר בנוהג פסול של הרבה ערוצי פרסום בישראל שמבטיחים הבטחות ולא עומדים מאחוריהן.

מניסיון אישי, מקרה כמו שמתואר פה הוא הנוהג ב ynet ונענע, ובנוסף, בעת חידוש הפרסום, החוצפנים טוענים שמספר הקליקים של גולשים שעברו לאתר הוא גבוה בהרבה (ניתקלתי כבר במספר שלהם שהיה גבוה פי 10 ממספר הכניסות בפועל) ושהסטטיסטיקות של גוגל אנליטיקס לא נכונות ...

הם לא היחידים, יש הרבה רמאים בתחום הזה וצריך להזהר

המלצה שלי היא לדרוש את כל ההבטחות והדיבורים בכתב, ולהכניס לחוזה נקודות יציאה שיאפשרו צמצום הנזקים. ynet לדוגמא לא מוכנה להוסיף נקודות יציאה לחוזה שלה וזה צריך להדליק נורת אזהרה

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

תגיות עבור נושא זה