פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 25 מתוך סך הכל של 25

אשכול: ynet קנתה את net-games!

בעל האתר מרוויח בכל חודש קרוב למאה אלף שקל מפרסומות, אז נראה לכם שהוא ימכור בסכום מצחיק כזה?

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

אני לא חושב שהוא מרוויח את הסכום הזה כל חודש... אני עושה כאן הכללה גסה - אבל בוא נגיד שיש באמת 30,000 איש ביום לפי גוגל טרנדס - 2 אחוז מזה - 600 לחיצות על פרסומות. פה אני חייב לדבר מניסיון - הממוצע לקליק באתרי משחקים הוא בערך 4 סנט למודעות קישור ו7 סנט למודעות טקסט - ניקח ממוצע של 5.5 (ראיתי שיש שם את שניהם) - יצא לנו 33 דולר ליום שזה יפה מאוד, אבל לא מתקרב אפילו לסכום הזה...

מה שבאמת מוזר שהם לא פנו לשום חברה פרטית שהייתה משלמת להם הרבה יותר בשביל חשיפה ממוקדת.

הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

ציטוט פורסם במקור על ידי eyalgu
    בעל האתר מרוויח בכל חודש קרוב למאה אלף שקל מפרסומות, אז נראה לכם שהוא ימכור בסכום מצחיק כזה?

ומאיפה אתה יודע את זה?

לי ממש ממש ממש לא נראה, לא נראה לי שזה הסכום שהוא בכלל התקרב אליו, אני בטוח הוא עשה הרבה כסף, וכל הכבוד לו בלי עין רעה אבל 100 אלף ש"ח בחודש?

תנסה בשנה, אולי.

אני לא יודע לגבי 100 אלף שקל בחודש, אבל הוא עושה כמה עשרות (וכן, אני לא מגזים, עשרות) אלפי שקלים בחודש. כמו כן הסכום הסופי שרכשו אותו הוא יותר לכיוון ה-5 מליון מאשר ה-3, אל תחשבו שבגלל שזה אתר משחקים ממש פשוט לבנות כזה דבר, אורן סופרין, בעל האתר, השקיע המון כסף וזמן כדי לקדם אותו, הוא היה אחד האתרים הראשונים בארץ בתחום ומגיע לו להיות מתוגמל על העבודה וההשקעה.

אני מניח ש ynet יודעים מה הם עושים ועל מה הם משלמים כ"כ הרבה כסף ולדעתי הם יחזירו את ההשקעה די מהר. האתר מדורג שני במילה "משחקים" כבר לפחות 3 שנים (הוא היה ראשון עד לא מזמן, ולפעמים הוא גם חוזר למקום הראשון), בכל מקרה, פרגנו לבחור, הוא עכשיו מליונר

מקווה שהאתר הבא שיעשה אקזיט יהיה אחד משלנו בהצלחה לכולם!

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

אני גם חייב להסכים - אתרי משחקים זה לא 'משחק ילדים', ולפי מה שהבנתי, חלק מהמשחקים שם הם בייצור עצמי ולא סתם לינקים פשוטים לקבצי פלאש.

אגב- אני מציע לבדוק גם את http://net-games.biz ולהתרשם..

הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

תגיות עבור נושא זה